Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Hauck kolica?

  1. #1
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno Hauck kolica?

    Znima me da li iko ima iskustva s ovom markom kolica, konkretno modelom Malibu
    http://www.hauckuk.com/uk-collection...23.1_info.html

    Cijena im je oko 2600kn tu kod nas što mi je i više nego prihvatljivo.
    No naravno super bi mi došla iskustva nekog od vas da li ih se uopce isplati kupovat jer ljudi oko mene nemaju baš najbolja iskustva s "jeftinijim" kolicima

  2. #2
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nisam imala taj model, ali sam imala Hauck kolica za malu prije 14 godina.
    Winnie the Pooh model sličan ovome, ali se kod nas mogla ručka prebacivati na obje strane što se pokazalo jako praktično http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us...-Charm(0101784
    Tada sam ih platila u Austriji sa zimskom navlakom 600kn na akciji.
    Kolica su bila savršena. Lako su se sklapala, imala su sve što mi je trebalo.
    Mala se naspavala i navozila u njima maksimalno.
    Poslije sam ih dala jednoj pa drugoj šogorici.
    Ukupno su odvozila četvero djece i godinama su bila u upotrebi. Ne znam kako su završila karijeru, možda ih je šogica proslijedila opet dalje nekomu.
    Ja sam prezadovoljna s tim kolicima i kupila bih opet da trebam. Svakako preporučam Hauck.

  3. #3
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Tanči hvala puno na odgovoru.
    Preko njihove službene stranice su 2200kn 3u1 pa mi je onako bilo sumnjivo s obzirom da su stvarno jeftina, a primjetila sam da ih nema puno ljudi odnosno da nisu toliko česta i popularna kao neke druge marke kolica. Al sve mi se čini da cu na kraju uzeti

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Mi smo kupili taj model kolica i jako smo zadovoljni. Cijena je isto bila 2600, s popustom su nas koštala cca 2300. Za kolica 3 u 1 super cijena, u odnosu na ostale, a kolica su stvarno kvalitetna i praktična, vrlo lako se sklapaju i rasklapaju, lagana su i nisu prevelika kao neka (tipa Stokke, za koje kad ih vidim imam mi se čini da roditelji guraju traktor a ne kolica ). Uglavnom, košara je dosta velika pa nam teško stane u auto (ovisi kakav auto imaš) i koristimo je za šetnje po kvartu a kad idemo nekamo dalje onda je šetamo u autosjedalici, koja je OK, lako se veže u autu i vadi van. Sportski dio je još zapakiran, nismo ga vadili jer nam još ne treba.
    Dobiješ i torbu uz kolica. Sve navlake se mogu skidati i prati i to je super jer sam tako nešto i tražila.
    Cijena od 2600 kn je sasvim prihvatljiva, u odnosu na ostale je u rangu jeftinijih ali to ne znači da kolica ne valjaju. Naišli smo i na neka još jeftinija u trgovinama i smatram da ako su jeftina ne znači da ne valjaju. A tko si može priuštiti kolica od soma eura - nek izvoli
    Eto, nadam se da sam pomogla. Sretno!

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Ježdovec
    Postovi
    53

    Početno

    Ja imam isto ta kolica, smedja i prezadovoljna sam
    Lagano se sklapaju u "knjigu", lagana za upravljat i voziti, R ima 19 mj i obozava se voziti
    Kupila sam ih u TL dok se je zatvarao po nekoj smjesnoj cijeni,ne sjecam se vise tocno, ali samo sportski dio, nisu imali u ponudi 3u1.

    Imam troje djece i svako se je vozilo u drugim kolicima i jedino sam sa ovim kolicima prezadovoljna.

    Jedina mana je sto se navlaka na sportskom djelu nemoze skinuti i oprati u vesmasini

  6. #6
    adonisa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    288

    Početno

    Mi imamo model Malibu, isto smo za vrlo prihvatljivu cijenu kupili 3u1, i jako sam zadovoljna s tim kolicima. Mala su, praktična, lagana, lako se sklapaju, autosjedalica smo koristili do godine dana, košara je bila dovoljno velika pa je prvih mjeseci služila i za šetnju i za spavanje.

  7. #7
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Cure hvala puno na odgovorima, no evo ipak sam dobila na poklon maxi cosi muru, što ih sama nikad nebi kupila jer kao samohranoj majci ce mi biti malo preteška za teglit svugdje bez muske ruke

    al kolica mi se stvarno cine sasvm solidna, meni je bilo najbitnije sto su lagana i nisu preskupa i ljepa su mi sto jest jest

  8. #8
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ima li netko hauck 3u1 shopper mozda?

    kod nas trenutno na akciji 1500kn, probala sam ih u trgovini, ali nemam ja bas iskustva za rec da su mi sad ovakva ili onakva...

  9. #9
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ja odgovaram na ovo pitanje nakon godinu dana ako ce nekog mozda zanimati u buducnosti...imamo ovakva kolica. Ja sam ih kupila na akciji za 1600 kn i jako sam zadovoljna. Nisu neki svemirski brod, ali uvjerena sam da ce sasvim pristojno funkcionirati barem za jos jedno dijete. Uskoro ce na red doci sportski dio, posto je mala prerasla kosaru. Nosaci smo, ali dosta je i u kolicima, secemo od 6. dana. Kosara bi mogla biti malo cvrsca, jedan kotac povremeno zapne, ali stvarno nema nekih znacajnih mana.

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Sasvim su dobra za ljude koji misle imati još djece, i koji imaju prostora u stanu/kući.
    U suprotnom, jednom kada košara i AS više ne trebaju, zauzimaju priličan prostor, skupa s osnovnim dijelom koji baš i nije mačji kašalj za rasklopiti/otklopiti.
    Ali inače, to je prava njemačka kvaliteta.

  11. #11
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Potpisujem ovo za prostor. Osnovni dio je pred stanom, nema šanse da to držimo unutra. Košara je u prtljažniku auta. Što se tiče sjedalice i košare, sa zadovoljstvom ću ih otpremiti u podrum prvom prilikom.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Cure mene isto zanimaju hauck kolica dali ih se isplati kupiti? Nasla sam jednu int stranicu babyartikle i vidim da su dosta povoljna,nisam bas u situaciji davat veliki novac za kolica a nebi voljela bas kupit macka u vreci posto bi ih narucila preko int u slavoniji ih nemam gdje za pogledati

  13. #13
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Isplati. Druga solucija na koju možeš ići je odvojeno: nosiljka + as + kišobran kolica (kasnije). Novčano dođe na isto. Ušteda prostora značajna.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 23.01.2017. at 13:25

  14. #14
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Meni su super bila, cvrsta a lagana i okretna.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Apsu ako nije problem da mi napises koji model si imala

  16. #16
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Hauck malibu

  17. #17
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Mi imamo shopper 3u1. Odradili prvu vožnju, za sad zadovoljni. Lagana za manipulaciju, lako se sklapaju u knjigu. Mi kupili preko njem webshopa, 1500kn.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Tanita i ja planiram naruciti preko njem stranice

  19. #19
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Anka, jesi li naručila kolica? Odakle si? Ja sam u Osijeku u Portanovi gledala Hauckova kolica, ne znam je li se u međuvremenu što promijenilo. Mislim da su ih imali u Magic Babyju i Baby Centru.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Nisam ih narucila jos malo se bojim a nisam ih vidjela u zivo. E super nisam bas blizu Os al tamo idem svaka 4 tj radi stitnjace. Sad idem 13.2 pa cu zaci i pogledati. Kako su se tebi cinila kad si ih gledala?

  21. #21
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Pa bila su mi ok. Ja sam ih i kupila, to je bio model Shopper (mislim da su im to najjeftinija 3u1). Nisam bila nezadovoljna, ali za par mjeseci sam ih prodala i uzela neka druga samo sa sportskim dijelom posto smo u malom stanu. Moglo ih se najnormalnije isprobati u trgovini, tako da vidis kakva su za upravljanje.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Bas ti hvala sto si mi javila ja sam planirala naruciti hauck maksan 4. Prekrasna su mi na slici ali sad cu prvo malo obici trgovine da vidim sta se nudi pa onda odluciti. Nebi htjela zeznit s kolicima a opet nemam na raspolaganju bas previse novca pa je izbor malo tezi

  23. #23
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Anka, jesi našla što? Ja sam nekad u međuvremenu bila na stranicama tih trgovina i neugodno se iznenadila cijenama i malom ponudom u odnosu na doba kad sam ja kupovala. Imaju samo neka dosta skuplja. Nadam se da nisi zbog mene propustila neku priliku za kupovinu

  24. #24

    Datum pristupanja
    Mar 2024
    Postovi
    1

    Početno

    Imam ja hauck kolica i odlična su...prvo sam uzela 3u1 i onda dobila buggy

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •