Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: Njega rane nakon epiziotomije

  1. #51
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    E, super! Opremljena sam!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    52

    Početno

    Evo da vam se javim da vam se javim sada nakon poroda s obzirom da sam pokrenula ovu temu. Naime ovoga puta nisu me rezali ali sam popucala i zaradila 4 sava. Ranu samo tusiram vodom , posusim i cesto jako cesto mjenjam uloske. Za sada je ok boli ali izdrzivo. Konci su tu a od poroda proslo 7 dana nadam se da cu ih se uskoro rijesiti.

  3. #53
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Nakon koliko su vam ispali konci? Meni danas 2 tjedna od reza i jos me uvijek boli i nelagodno mi je skroz..

  4. #54
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Sjećam se da sam nakon 10 dana osjetila dosta značajno olakšanje...bolilo je i dalje, ali puno manje.

  5. #55
    kekipeki avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Drage mame,

    već dugo želim da vam se javim, ali sve nešto nikako :D

    Porodila sam se prije 6 mjeseci (za 7 dana će bititačno 6 mjeseci). Prilikom poroda napravili su mi epiziotomiju. Sve je bilo super, rana zarastala lagano i nakon mjesec dana sam mogla fino sjediti. Ali žućkasti iscjedak se nastavio mjesec, dva, tri...a onda smo mm i ja pokušali da obnovimo davno zaboravljeno gradivo u krevetu , što je bilo izuzetno bolno za mene. Onda sam otišla kod dr, i rekao mi je da sam popucala unutra ( on me je i porađao) i da ta rana iznutra polako zarasta, pa otuda i žuti iscjedak i bol prilikom odnosa.

    Čak i dan danas imam i jedno i drugo. Dr. mi je rekao da dodđem da "spali ranu". Zanima me da li je ijedna od vas prošla kroz nešto slično. Nit se mogu keksati, nit mogu čiste gaćice imati duže od sat...već je postalo prilično frustrirajuće... ima li neko prirodni lijek ili ću morati na to "spaljivanje"?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •