Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: apartmani na SD

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno apartmani na SD

    znam da je o ovome vec bilo govora ali na zalost u pretrazniku nisam uspjela pronaci ono sto me zanima.
    -koliko apartmana ima SD? i kolika je vjerovatnost da ga dobijes, tj. ne dobijes? cula sam da se apartmani ne mogu rezervirati.
    -u petrovoj navodno u apartman mogu dolaziti sve posjete non-stop i beba je stalno s mamom, da li je na SD ista situacija?
    -koja je cijena po danu?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    340

    Početno

    mozda je najbolje da ih nazoves ili pogledas na njihovoj internet stranici

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Apartmana na SD NEMA. Na patologiji trudnoće postoji soba br 10 u kojoj su dva kreveta s kupaonicom i u toj se sobi vide svi Hr kanali na telki. To bi "trebao" biti apartman.
    Na babinjačama postoji soba br. 4 koja isto tako ima 2 kreveta i kupaonicu, ali opet nije apartman jer imaš cimericu. Na donjem katu postoje 2 apartmana, ali to je za IVF oplodnju i Kurjakov odjel. Ti su apartmani vječito prazni, u njima je 4 kreveta i kupaona, ogromni su, ali nikad nikoga nema. Nakon što rodiš, u te apartmane te ne mogu staviti jer je taj odjel takoreći prazan, bez sestara i to nisu bolnički kreveti već oni normalni, sobni.
    Rooming in možeš tražiti u kojoj god sobi bila na babinjačama.

  4. #4
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    Citiraj Romy prvotno napisa
    Na donjem katu postoje 2 apartmana, ali to je za IVF oplodnju i Kurjakov odjel. Ti su apartmani vječito prazni, u njima je 4 kreveta i kupaona, ogromni su, ali nikad nikoga nema.
    to su 2 apartmana, jedan 2-krevetni i jedan 1-krevetni, zaista su lijepi (u okirima bolnickih standarda) i u njima se lezi nakon transfera, uglavnom par sati ili 24h, a samo u slucaju nekih komplikacija zene ostanu i do par dana. inace oni sluzbeno pripadaju ginekologiji1.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •