Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 137

Tema: Ja bi jela ono nešto, ne znam kako se zove ni kako se radi... Recepti za dopuniti.

  1. #1
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno Ja bi jela ono nešto, ne znam kako se zove ni kako se radi... Recepti za dopuniti.

    Otvaram topic za sve one koji jako dobro pamte okus nekog jela... a ne znaju nit kako se zove, niti kako se radi... a ni svemoćni brat Gugl ne pomaže.

    Pa da počnem
    Već danima me proganja jedno jednostavno jelo koje je radila moja nesuđena sveki, žena je bila s Molata (ovo navodim čisto da možda potaknem sjećanje cura iz tog kraja).
    Poznati sastojci: hobotnica, krumpir, maslinovo ulje, češnjak.
    Nepoznati sastojci: mislim da ih nema.
    Priprema: nepoznata.
    Rezultat: kao bakalar na bijelo, samo s hobotnicom.

    Moji pokušaji rekonstrukcije tog recepta bili su neuspješni. Mislim, ukućani su bili zadovoljni, nije bilo loše, ali meni jednostavno to nije bilo to... bilo je daleko od onog okusa iz 1995. Pomagajte!

    Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    znaš li barem je li kuhano ili pečeno u pećnici ili pod pekom?
    Posljednje uređivanje od kloolk : 30.12.2013. at 19:28

  3. #3
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

  4. #4
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    vjerojatno je slično ovom što ti je linkala rahela
    samo bih rekla da nema paradajza, kad veliš da je bilo kao bakalar na bijelo
    mislim da je ex-sveki vjerojatno posebno skuhala hobotnicu, zdinstala dosta luka i češnjaka na maslinovom ulju, dodala hobotnicu, narezala krumpire i podlijevala vodom u kojoj se hoba kuhala i bijelim vinom
    posolila, popaprila... i ne znam što bi još drugo išlo...

  5. #5
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    meni se čini da si ti jela ono što mi zovemo hobotnica na salatu. http://www.gastronomika.hr/kuharica/...e-s-krumpirom/

    nešto ovako, samo ja još sve začinim i sa malo vode u kojoj se hoba kuhala. ne znam, pok mama mi je s Iža, a to nije daleko od Molata pa ne bi trebale biti neke velike razlike u pripremi.

  6. #6
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Kuhano je, pa krumpir speštan kao za bakalar na bijelo.

  7. #7
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    meni se čini da si ti jela ono što mi zovemo hobotnica na salatu. http://www.gastronomika.hr/kuharica/...e-s-krumpirom/

    nešto ovako, samo ja još sve začinim i sa malo vode u kojoj se hoba kuhala. ne znam, pok mama mi je s Iža, a to nije daleko od Molata pa ne bi trebale biti neke velike razlike u pripremi.
    Ne, nije to, tek sad vidim, nisam mogla s moba otvoriti.

    Krumpir je speštan ali ne skroz u pire... izgleda kao ovo http://www.fizzit.net/lifestyle/kuli...lara-na-bijelo ali ima roza hobu i pomalo roskasti krumpir. Mislim da ga je kuhala u istoj vodi kao i hobu... ali, kad sam ja to ponovila boja krumpira je bila tamna fuksija. Ah, koji opis..

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Pa, sama si sad napisala kako . Skuhaš i hobotnicu i krumpir. Hobotnicu izmiksaš, krompir zgnječiš, sve fino izmiješaš sa češnjakom, maslinovim uljem, malo soli i papra. I "voila' "

  9. #9
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ne, ne... mislim da je hoba bila nasjeckana na male komadiće.
    NIje bila smiksana.

  10. #10
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A, pa to onda nije kao ono na tvojoj slici. Vjerojatno je samo salata od hobotnice. Ja ju radim tako da skuham hobotnicu u velikom loncu u koji stavim žlicu običnoga ulja i namažem i strane lonca. Stavim prst vode i kad zakuha nekoliko puta uronim hobotnicu da se krakovi zavijugaju, pa tako dok sve ne stavim u lonac. Kuha se u svojoj vodi i jako je brzo gotova na taj način.
    U drugoj padeli skuham krumpir narezan na kockice manje od 1 cm. Režem sirovi krumpir. Ne smije se raskuhati. Mora biti kuhan, ali čvrst. Procijedim i ohladim na cjediljci.

    Hobotnicu očistim od sluzavih dijelova i narežem krakove na kolutiće debljine pola cm, a deblje dijelove krakova i smanjim na četvrtine. Tako sitno narežem i tijelo.

    Sitno nasjeckam češnjak, samo češnjak, nema tu kapule. I nasjeckam peršin.

    Pomiješam hladan krumpir, hladnu hobotnicu, češnjak, peršin, papar, maslinovo ulje i vinski ocat.

    I to je to Posla, sjeckanja, bol u leđima, jer ja to moram raditi stojećki, ne ide mi sjedeći, ali je rezultat ...mmmm, pogotovo kad je dragi bio u ribolovu na dotičnu sipu, mrkača ili ostale glavonošce.

  11. #11
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hm... ne bi rekla da je krumpir bio na tako male kockice, jer kad sam ga ja tako radila, doduše kuhala sam ga u vodi od hobe, bio je puno vlažniji nego u originalu. I puno manje ulja je tražio.
    Sjećam se da je to tražilo dosta ulje, čak i na tanjuru smo znali kapati ulje na to.

    Zapravo, to izgleda kao neuspjeli pire s komadima hobe. A nema taj okus.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Krumpir skuhaj posebno, ali u kori. Tako je puno bolji za salatu i neće biti mokar. Kad se skuha nareži na oblike koje želiš.
    U zdjelu ubaci narezanu kapulu na sitno, posoli je i malo zgnječi rukom da pusti sok, ubaci hobu, krumpire, posoli ako još treba i zalij maslinovim uljem. Fantazija.

  13. #13
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    ja nemam pojma al mi Molat budi nostalgiju godine i godine provedene tamo. i ljeto '95 )

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Ili ova verzija gdje se salata prelije dijelom tekućine u kojoj se hoba kuhala
    http://domaci-recepti.com/riba/16-pl...a-od-hobotnice
    http://www.forum-opp.com/index.php?topic=4329.0

  15. #15
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    jesi li ti sigurna da je to bilo kuhano
    jer meni je krumpir skroz roza od hobe kada pečem zajedno

  16. #16
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nije bilo octa, jelo se toplo... a i hladno, ako je što ostalo.

  17. #17
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    jesi li ti sigurna da je to bilo kuhano
    jer meni je krumpir skroz roza od hobe kada pečem zajedno
    Je, bilo je kuhano, to ziher.

    Jedino, ne znam da li je krumpir bio u komadima ili cijeli, po ovim mojim neuspjelim pokušajima, rekla bi da je ipak bio cijeli... pitanje je da li u kori ili ne.. ali ako je pio toliko ulja, vjerovatno je bio u kori... i onda je još pitanje da li u vodi od hobe ili u svojoj vodi ili miješano... ili je zalila s vodom od hobe kad ga je peštala.

  18. #18
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    ja pojma nemam o čemu pričate, ali naslov mi je super

  19. #19
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    kumpir koji se peče u zemljanoj posudi s hobom je toliko sočan, kao da je kuhan
    tako da ja i dalje tipujem na pečeni
    i stvarno nema boljega okusa
    a poslije se zalije šugom što ga hoba pusti
    ok, može se zrepati, ali i ne mora
    ja pečem cijeli krumpir, ali oguljen
    on se više kuha, nego peče, toliko hoba tekućine ispusti
    i obavezno se uz to stavi nekoliko polovica ili četvrtina luka
    i on bude ružičast i fenomenalan

  20. #20
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Mojca to mi vuče na ovo što mi često radimo sa hobom ili mušuna(mali muzgavci slični hobi):stavim u vodu hobotnicu i samo posoliti,ovisi kolika je i treba li je dugo kuhati u to ubacim cijele krumpire nekih pola sata prije nego je ona kuhana,kad je sve kuhano režem hobu na komadiće,dodam soli,papra,češnjaka i peršina po ukusu,i ubacim te krumpire i sve dobro izmješam velikom žlicom uz dodavanje ulja tako da praktički krumpiri dođu ko pire,ulje ide po potrebi ali ne previše jer dodajemo i maslinovog,opet po želji
    što se tiče boje krumpira ovisi o njima samima ali i iz mog iskustva češće su crveniji kad se kuhaju sa mušunima nego od hobe

  21. #21
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Mojca, zakomplicirala si ga bogme. Nazalost neznam što je točno to šta tražiš, al kad nađeš, javi
    Tema je supeeeer.

    Imam i ja pitanje, al mislim da znam odgovor.
    Za stipanju sam bila kod tete, a ona je od prijateljice dobila pijat kolača. E sad, bio je jedan kolač, onako rezan usko ko mađarica sa čokoladnom glazurom, bile su tanke svijetle kore i bilo ih je više. I neka bijela krema, jako fina, al gotovo sto posto sam sigurna da u toj kremi nema jaja. Jel to bijela pita?

  22. #22
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj đurđa76 prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca to mi vuče na ovo što mi često radimo sa hobom ili mušuna(mali muzgavci slični hobi):stavim u vodu hobotnicu i samo posoliti,ovisi kolika je i treba li je dugo kuhati u to ubacim cijele krumpire nekih pola sata prije nego je ona kuhana,kad je sve kuhano režem hobu na komadiće,dodam soli,papra,češnjaka i peršina po ukusu,i ubacim te krumpire i sve dobro izmješam velikom žlicom uz dodavanje ulja tako da praktički krumpiri dođu ko pire,ulje ide po potrebi ali ne previše jer dodajemo i maslinovog,opet po želji
    što se tiče boje krumpira ovisi o njima samima ali i iz mog iskustva češće su crveniji kad se kuhaju sa mušunima nego od hobe
    Ovo zvuči najsmislenije. Guliš ili krumpir ili ne?


    Nije bilo pečeno, sto posto.

  23. #23
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    oguljeni krumpir cijeli

  24. #24
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    lijepo ti podji na T-com imenik,pronadji svoju nesudjenu sveki i okreni zenu na tel....
    mislim da ce bit toliko odusevljena sto ti je njeno jelo ostalo u pameti od '95te da ce te pozvat na degustaciju!

  25. #25
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    lijepo ti podji na T-com imenik,pronadji svoju nesudjenu sveki i okreni zenu na tel....
    mislim da ce bit toliko odusevljena sto ti je njeno jelo ostalo u pameti od '95te da ce te pozvat na degustaciju!
    baš sam to htjela napisati
    lijepo nazovi ženu i pitaj

    pa napiši tu recept
    kad je tako božanstveno fino

  26. #26
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ma to ti je cijeli paket dozivljaj: '95ta,Molat,sunce,more,nesudjeni,casa vina,jedna pa druga....

  27. #27
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, zakomplicirala si ga bogme. Nazalost neznam što je točno to šta tražiš, al kad nađeš, javi
    Tema je supeeeer.

    Imam i ja pitanje, al mislim da znam odgovor.
    Za stipanju sam bila kod tete, a ona je od prijateljice dobila pijat kolača. E sad, bio je jedan kolač, onako rezan usko ko mađarica sa čokoladnom glazurom, bile su tanke svijetle kore i bilo ih je više. I neka bijela krema, jako fina, al gotovo sto posto sam sigurna da u toj kremi nema jaja. Jel to bijela pita?
    slažem se, tema je super
    mislim da si u pravu, da je to bijela pita
    krema od zakuhanog mlijeka, šećera i brašna, onda se u hladnu kremu doda pjenasto izrađen maslac/margarin sa šećerom u prahu

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    372

    Početno

    Evo mene iz tog kraja i napravila bih baš kako je Đurđa napisala. Krumpiri se zgnječe udaranjem i miješanjem kuhačom, a na isti se način priprema i suha riba, npr. mačka, pas ili sklat.

  29. #29
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hvala đurđa, hvala nela!
    Ja sam očito griješila u tome što sam krumpir išla posebno gnječiti, a ne miješati i miješanjem usitniti. Možete mi još dati i omjere, koliko hobe, koliko krumpira?


    A svima vama koje ste poručile da ženu nazovem i pitam... hvala na savjetu, but no. Mislim da bi mi poklopila slušalicu.
    To ne bi bio pristojan potez.

  30. #30
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    daj nama kontakt, mi ćemo

  31. #31
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hahahhahah!
    Neka, hvala!


  32. #32
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    E da... imam još jedan zadatak za vas. Sad kad već imamo topic.

    Prije puno godina imali smo u najmu jednu garažu tu u kvartu, vlasnik je bio u Švicarskoj, a njegova sestra je svakih par mjeseci došla po najamaninu. Žena je bila jako draga i uvijek je ostala bar sat vremena, baš smo se ugodno družili s njom. Bila je Židovka i jednom prilikom, tamo negdje oko Uskrsa, pričala nam je kako se u njenoj kući (udata je za katolika) isto kuhaju jaja za Uskrs, ali malo drugačije, na židovski način.

    Koliko se sjećam, spominjala je puno jaja, puno vode, puno maslinovog ulja i puno soli. I onda se to jako dugo kuha, sat, možda dva... Pa se drugi dan, prije nego će se jesti opet kuha... i to dugo, tako nekako....

    Does it ring a bell?
    Posljednje uređivanje od Mojca : 31.12.2013. at 08:28

  33. #33
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    slažem se, tema je super
    mislim da si u pravu, da je to bijela pita
    krema od zakuhanog mlijeka, šećera i brašna, onda se u hladnu kremu doda pjenasto izrađen maslac/margarin sa šećerom u prahu
    Imaš neki dobar recept?

  34. #34
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Jedino na zelene žumanjke

  35. #35
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš neki dobar recept?
    provjeren nemam
    ali škicam da bih radila ovu:
    http://www.coolinarika.com/recept/bijela-pita-klasicna/

    s tim da bih u nadjev stavila malo ruma
    ali sigurno mi se na kraju neće dati raditi

  36. #36
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    onaj moj prvi link za hobotnicu je brudet, jer ne priznajem nikakvu salatu od hobotnice sa krumpirima

    Mojca, da li se onda ta hoba jede žlicom ili vilicom?
    bude li jušno kao bakalar ili ipak više kao ta salata?

  37. #37
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Rahela , jede se vilicom, kao bakalar na bijelo, kao na prvoj slici http://www.fizzit.net/lifestyle/kuli...lara-na-bijelo

  38. #38
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    tnx, čini se zanimljivo

  39. #39
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    pola pola otprilike ili manje krumpira,tako ja radim

  40. #40
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Fala đurđa, javim kako je uspjelo.
    Danas imamo hobu, ali cu ju ipak peći, jer se bojim da je Md-u dosta potrage za tim izgubljenim receptom.

  41. #41
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš neki dobar recept?
    Mamina bijela pita ( rađena mnogo puta)

    56 dkg brašna, 2 praška za pecivo
    14 dkg margarina
    Izdrobiti i pomiješati "na suho"

    U sredinu staviti 2 cijela jaja, 2 žlice mlijeka i 30 dkg šećera, izmiješati.

    Podijeliti na 4 dijela i peći 4 kore na preokrenutom plehu. Tanke, max pola cm.

    Krema:
    od 1 l mlijeka oduzeti oko 1 dl, ostatak zakuhati. U ovaj 1 dl mlijeka razmutiti 5 žlica brašna ( s vrhom) i uliti u zakuhano mlijeko, kuhati 2-3 minute, dko zgusne. Ohladiti.
    Istući 30 dkg putra i 40 dko šećera u prahu i izmiješati sa posve ohlađenom kremom.

    Namazati listove i ostaviti preko noći.

    Ujutro preliti čokoladnom glazurom po želji. Osobno, više volim bez glazure. Da bude posve bijela pita.

  42. #42
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    može se gore posuti šećerom u prahu, da efekt bude potpun
    Beti, dobar je recept, samo mislim da je to stvarno previše šećera, 70 deka
    ja bih to prepolovila, pogotovo ako se gore ukrasi šećerom u prahu

  43. #43
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Naravno da smanjim, nikad više od paketića 250 g meljenog šećera, ali stavila sam original recept, iz vremena kad je šećer bio užitak, a ne problem

    Kao i jaja. Ako je u receptu više od 4 jaja, nema šanse da to radim. Ah...

  44. #44
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ma ne radi se o zdravlju, vjeruj mi
    jednostavno ne volim preslatke kolače, ono kad me šećer "grize" za grlo

  45. #45
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Beti i Grace hvala na receptima, isprobat cu je sigurno, i to uskoroooo!
    Definitivno cu smanjiti secer U betinom receptu, i stavit cu maslac,al to su finese. Mozda stavim stapic vanilije U kremu,ne moze stetiti! Mmmm, veselim se!
    I da,izbacit cu glazuru,ne zbog izgleda,nego zato Sta stvarno nisam ljubitelj cokolade.
    Evo upravo mi se hladi ona torta od Umiljate, pa meni je to previse cokoladno,radim ju zbog drugih...al sigurna sam da ce biti fina!

  46. #46
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Evo mene opet...
    Neki dan sam na tv djelomično gledala (bez tona) neku kuharicu koja brije na to da iskoristi sve što bi inače bacili, pa je napravila kolač od ostatak kruha, jaja i vrhnja... možda je još nešto bilo... ali mislim da ne... uglavnom, bilo je jako tekuće kad je izlila u pleh, kad je bilo gotovo izgledalo je kao nabujak... a meni su sline curile u ritmu "ja sam to nekad jela i to je super".

    Ima netko kakvu ideju da li se to ili nešto slično radi u ovim krajevima?

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    naravno,to je ideja kako iskoristiti bijeli kruh star više od 2 dana.

    http://www.minjina-kuhinjica.com/t-e...a/pita-popara/


    imaš i tu puno ideja http://forum.roda.hr/threads/2916-Od-starog-hljeba

  48. #48
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Dosla sam reci da je naslov super i vidim da sam to vec napisala prije godinu dana

  49. #49
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Mojca,jesi li nakraju uspjela napraviti hobu kako si i zamišljala?

  50. #50
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ne, da budem iskrena nakon nekoliko neuspjelih pokušaja, držali smo se hobe u peki.. Ali mogli bi probati, sad bi se opet upustila u avanturu. Prošao mi je ptsp.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •