Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 137 od 137

Tema: Ja bi jela ono nešto, ne znam kako se zove ni kako se radi... Recepti za dopuniti.

  1. #101
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Evo nove enigme.
    Svekar je bio u vojsci u Vojvodini oko 1950.
    Na nekom salašu je jeo nekakav, on kaže čušpajz od ječma i kiselog kupusa. Bilo je i svinjskog mesa. Opisuje to kao nešto fantastično... Pa ajd, rekoh da pokušam naći o čemu se radi.

    Anybody?
    Posljednje uređivanje od Mojca : 25.12.2016. at 15:57

  2. #102
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    szekely gulaš s ječmom?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    szekely gulaš s ječmom?
    U szekely ne ide kiselo zelje....

  4. #104
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Jel riječ o skeli gulašu? Kaj nije glavna namirnica baš zelje

  5. #105
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    U szekely ne ide kiselo zelje....
    pa baš ide
    http://www.coolinarika.com/recept/sz...adarski-nacin/

    i još x recepata u kojem je kiseli kupus u szekely gulašu

  6. #106
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Naravno da ide kiselo u Szekely, ali ne ide ječam.
    Nije to.

  7. #107
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    pa ne mora to biti baš određeno jelo
    možda su stvarno u gulaš sa svinjetinom i kiselim kupusom umiješali kuhani ječam umjesto krumpira ili palente, varijacije na temu
    probaj tako napraviti pa će svekar vidjeti je li to to ili nije

  8. #108
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ne bih rekla da je bilo tako, ali moguće.
    .

  9. #109
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da ide kiselo u Szekely, ali ne ide ječam.
    Nije to.
    X

  10. #110
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

  11. #111
    Davina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    214

    Početno

    Mojca, ja imam recept direktno iz Vojvodine od jedne (polu)Bunjevačke obitelji koja to jelo zove Geršlo sa kuselim kupusom, a teta iz te obitelji,koja mi je dala recept misli da je ipak to jelo porjeklom iz rusije ili baltika.
    Ovako: jedan veći crveni (ne crvene boje, već nije bijeli) luk i jedan komadić slanine popržiti na ulju dok sve ne bude staklenasto.
    Na to dodati 200-300 gr. geršla, predhodno potopljenog nekoliko sata u vodi i ocjeđenog, pola kile friškog carskog mesa od svinjčeta ili još bolje suhog vrata ili stomaka od iste životinje i zaliti litrom vode.
    U to dodati so, biber i prstohvat kima i kuhati oko pola sata. Nakon toga dodati oko pola kile izrezanog kiselog kupusa i kuhati još pola sata do tri četvrtine sata tj. dok geršlo lijepo ne omekne. Kad sve bude gotovo dodati još na sitno isjeckanog peršuna i to je to (nadam se).
    Dobar tek

  12. #112
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hvala Davina.
    Probati ćemo ovako.
    Javim rezultate.

  13. #113
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Da nije jota možda? Zvuči mi tako..
    Ima na Coolinarici recepata za jotu.

  14. #114
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jota je graj s kiselim kupusom. Ričet je orzo s grahom.
    Bar ovdje gdje zivim.

  15. #115
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ajme kaj nisu ricet i orzo isto?
    Ili je orzo jecam? A jecam je ricet ili sve pisem krivo

  16. #116
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ječam=orzo=geršla

    Ričet je jelo od kuhanog graha i ječma.

  17. #117
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    tako sam i ja odrasla:

    jota je grah i kiseli kupus

    ričet je grah i ječam
    nekad ga nisam voljela, sada mi je prefino (a što meni nije fino )

  18. #118
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj tanja37 prvotno napisa Vidi poruku
    Da nije jota možda? Zvuči mi tako..
    Ima na Coolinarici recepata za jotu.

    Ne, jota mi je jako dobro poznata.
    Ovaj Davnin recept je jedini na tragu. Probati ću to.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Evo moja pokojna baka (poreklom čista Ruskinja) je često kuvala slično Davininom receptu, koji mi zovemo opisno: gulaš sa geršlom i kiselim kupusom...Ne znam mu pravi naziv, a sad više nemam koga da pitam .
    Inače je ona dosta koristila geršlu u jelima, ja nisam veliki fan, ali ovo jelo je fino svima koji vole gulaš/paprikaš/sarma/podvarak varijante. Baka je koristila meso naseckano na krupnije komade, stavljala je nešto više luka (2-3 krupnije glavice), a od začina lovor, kim, biber i na kraju seckani beli luk. Nije stavljala peršunovo lišće, već njegov koren, ili koren celera ili paštrnaka.
    Koliko se sećam, nije dodavala alevu papriku. Jelo bi na kraju trebalo da bude nešto suvlje i gušće od običnog gulaša, bez puno safta, jer je uloga geršle da upije veći deo tečnosti iz kiselog kupusa. I da, treba biti oprezan da se jelo ne presoli, jer i kupus i suva slanina su već slani.

    U svakom slučaju, tebi hvala Mojca što si me podsetila, mislim da ovo nisam godinama kuvala, a sada bih baš mogla, možda su moji izbirljivci dovoljno dorasli da ga probaju.

  20. #120
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    pulinka, Mojca - malo gledam po netu jer i ja planiram napraviti, zvuči super
    http://nami-nami.blogspot.hr/2014/01...ley-mulgi.html
    http://thekitchenmouse.blogspot.hr/2...ut-recipe.html

    jelo se zove mulgikapsad, porijeklom iz Estonije
    hvala na ideji!
    Posljednje uređivanje od n.grace : 26.12.2016. at 18:31

  21. #121
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    Evo moja pokojna baka (poreklom čista Ruskinja) je često kuvala slično Davininom receptu, koji mi zovemo opisno: gulaš sa geršlom i kiselim kupusom...Ne znam mu pravi naziv, a sad više nemam koga da pitam .
    Inače je ona dosta koristila geršlu u jelima, ja nisam veliki fan, ali ovo jelo je fino svima koji vole gulaš/paprikaš/sarma/podvarak varijante. Baka je koristila meso naseckano na krupnije komade, stavljala je nešto više luka (2-3 krupnije glavice), a od začina lovor, kim, biber i na kraju seckani beli luk. Nije stavljala peršunovo lišće, već njegov koren, ili koren celera ili paštrnaka.
    Koliko se sećam, nije dodavala alevu papriku. Jelo bi na kraju trebalo da bude nešto suvlje i gušće od običnog gulaša, bez puno safta, jer je uloga geršle da upije veći deo tečnosti iz kiselog kupusa. I da, treba biti oprezan da se jelo ne presoli, jer i kupus i suva slanina su već slani.

    U svakom slučaju, tebi hvala Mojca što si me podsetila, mislim da ovo nisam godinama kuvala, a sada bih baš mogla, možda su moji izbirljivci dovoljno dorasli da ga probaju.
    Hvala i tebi, i ti si mene podsjetila ma moju baku spomenuvši podvarak. Baš ću ga napraviti ovih dana.

    Molim te, pojasni mi u kom trenutku i u kojem obliku se stavlja korjen?

  22. #122
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    pulinka, Mojca - malo gledam po netu jer i ja planiram napraviti, zvuči super
    http://nami-nami.blogspot.hr/2014/01...ley-mulgi.html
    http://thekitchenmouse.blogspot.hr/2...ut-recipe.html

    jelo se zove mulgikapsad, porijeklom iz Estonije
    hvala na ideji!


    Sad sam tek zbunjena, jer je postupak drugačiji. A i, svekar kaže da je bilo na žlicu, a ne ovako suho.

    Već vidim da ću morati više puta kuhati.

    Budeš li pravila, javi dojmove, molim te.

  23. #123
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    može

  24. #124

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala i tebi, i ti si mene podsjetila ma moju baku spomenuvši podvarak. Baš ću ga napraviti ovih dana.

    Molim te, pojasni mi u kom trenutku i u kojem obliku se stavlja korjen?
    Mi stavljamo odmah na početku, u komadu ili u kolutićima, kako ko voli, čim se na dinstani luk doda meso. Ali verovatno se isti efekat postiže i sa svežim lišćem, ako se dodaje na kraju kao po Davininom receptu.

    n grace, to je to, tako je izgledalo i bakino jelo, možda sa samo malo više safta. Nisam znala da je recept čak iz Estonije!
    Mojca, nije to neka velika razlika u receptu, ovaj originalni je još jednostavniji, sve ide u istu posudu, i nema dinstanja luka . Samo sve složiš odjednom, preliješ vodom i pustiš da se samo skuva, ili peče u rerni.
    Posljednje uređivanje od pulinka : 26.12.2016. at 23:41

  25. #125
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Nešto ala bosanski lonac?

  26. #126

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Ako mene pitaš, nemam pojma , jer ne znam recept za bosanski lonac, ali sudeći po internetu, da, to je sličan način spremanja, sve se stavi u istu posudu i kuva zajedno, jedino ovde ide kiseli, a ne sveži kupus.

  27. #127
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    U bosanski lonac ide razno.povrce svjeze. A i tri vrste mesa.
    To je jeli koje mi je bilo dozvoljeno da izbjegavam doma. Nisam ga mogla ni nacrtanog smisliti. A kad bi ga jela nos bi zacepila.
    No sad sam ko Alex pa vjerujem da bi mi fino bilo. No ne zelim djeci tu traumu slagati

  28. #128
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ne treba pretjerivati bit bosanskoga lonca je da se skupa kuha, mi nikad nismo imali tri vrste mesa,

  29. #129
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, nije to neka velika razlika u receptu, ovaj originalni je još jednostavniji, sve ide u istu posudu, i nema dinstanja luka . Samo sve složiš odjednom, preliješ vodom i pustiš da se samo skuva, ili peče u rerni.
    U pravu si, nije velika razlika, ali mene čeka rekonstrukcija jednog recepta, pa zato cjepidlačim. A veće su šanse da je moj svekar pamti jelo po uzoru na recept tvoje bake, nego original estonski.

    Btw, pred par godina sam radila sataraš, deda je bio oduševljen, rekao da je isti takav sataraš (imala sam domaće paradajze) radila njegova mama... dakle, moguće je ponoviti okus jela nakon pol stoljeća...
    Posljednje uređivanje od Mojca : 28.12.2016. at 07:33

  30. #130
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ima biti da je istinit onaj kuharski vic koji kaže da svaki srednjoeuropski recept počinje sa: dinstaš luk...

    I sigurna sam da je deda jeo vojvođansku verziju s dinstanim lukom, jer tamo se jaaako fino jede ... i još sam sigurna da je ta s lukom puno ukusnija od originala, isto kao što je cvjetina jota s dinstanim lukom puno ukusnija od jote koju sam ja prije radila, a bez luka je.
    Ova jota, ako se tko pita: http://forum.roda.hr/threads/87396-J...C5%A1ene-jote-)

  31. #131

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Heheh, deda je 100% jeo verziju sa dinstanim lukom, o tome nema dvoumljenja .
    Baš sam mislila šta je jota, cvijetin recept zvuči fino, čini mi se da u vojvođanskoj kuhinji ne postoji nigde kombinacija kupusa i pasulja, ili bar ja ne znam za to.
    Moje starije dete mrzi dinstani luk, zbog nje sam prešla na mediteransku kuhinju i spremanje namirnica "na lešo", na opšte zgražanje familije . Nisam skuvala ćušpajz godinama . Jedino paprikaša i gulaša nisam spremna da se odreknem (madžarski geni pa to ti je...)

  32. #132
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Mojca, radio je mm na svoj način i ispalo je jako fino
    on je posebno prokuhao suhu vratinu, posebno skuhao ječam (htjeli smo malo "ublažiti" to suho meso, zato je odvojeno kuhao)
    zdinstao glavicu luka i dodao malo mljevene crvene paprike

    zatim je u ekspresni lonac (naravno, može i u obični) stavio luk, ječam, kuhanu vratinu i pola kg rezanog kiselog kupusa (nekog bez konzervansa, s maslinovim uljem i češnjakom - kupovni, već spreman za salatu pa ga nije ispirao), dodao vode i kuhao

    to je ispalo jako, jako fino, jeli smo s kuhanim krumpirom

    naravno, ti pronađi svoj način, ali mislim da je uvijek finije s dinstanim lukom nego bez njega

  33. #133
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    jedino ne kužim čemu kuhani krompir kao prilog, vidjela to i na onim linkovima
    i ja se spremam probati, vapim za nekim novim receptima i malo promjene u svakodnevnim meniima

  34. #134
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    jedino ne kužim čemu kuhani krompir kao prilog, vidjela to i na onim linkovima
    i ja se spremam probati, vapim za nekim novim receptima i malo promjene u svakodnevnim meniima
    jelo je slično sarmi, a sarma se jede s kuhanim krumpirom (iako je riža unutra)
    i ja sam mislila da je krumpir višak, ali stvarno dobro ide uz to

  35. #135
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, radio je mm na svoj način i ispalo je jako fino
    on je posebno prokuhao suhu vratinu, posebno skuhao ječam (htjeli smo malo "ublažiti" to suho meso, zato je odvojeno kuhao)
    zdinstao glavicu luka i dodao malo mljevene crvene paprike

    zatim je u ekspresni lonac (naravno, može i u obični) stavio luk, ječam, kuhanu vratinu i pola kg rezanog kiselog kupusa (nekog bez konzervansa, s maslinovim uljem i češnjakom - kupovni, već spreman za salatu pa ga nije ispirao), dodao vode i kuhao

    to je ispalo jako, jako fino, jeli smo s kuhanim krumpirom

    naravno, ti pronađi svoj način, ali mislim da je uvijek finije s dinstanim lukom nego bez njega
    Super.
    Dobra ideja za odvojeno kuhanje.

  36. #136
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Nekad sam ja radila slično ali u pećnici po nahodenju

  37. #137

    Početno Krogove kremšnite

    [QUOTE=glacova;2695688]Da li ima netko iz Zagorja, tocnije Krapine, tko se sjeca Krogove slasticarne u danasnjoj Magistratskoj? Kad su vlasnici umrli, negdje,cini mi se sredinom osamdesetih, nasljednici su zatvorili slasticarnicu i otvorili birc....e sad zasto pitam?! Tamo su se prodavale, u slasticarni naravno, najbolje kremsnite na svijetu!!! Bile su cca 5 sa 5 cm, visoke oko 2 cm i zbog njih sam dolazila i cak kad sam otisla iz Krapine. Danas bi to bila industrijska spijunaza, ali da li se mozda neko uspio dokopati i sacuvati izvorni recept....jos kad bi ga htio podijeliti...moze na pp....zalosno je da tako nesto fino i nezaboravno prepustimo proslosti

    Najbolje kremšnite,šteta šta ih više nema .Neki recept sam našla ali čini mi se da nije točan,prekompliciran,a izgledale su jednostavne.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •