Stranica 13 od 20 PrviPrvi ... 31112131415 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 975

Tema: TRUDNICE 2014. ( blizanci,trojke,četvorke...... :) )

  1. #601
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    AndrejaMa draga vestitke na pravim princezama M&M <3 <3

  2. #602
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    AndrejaMa čestitke na superbrzom porodu i veeelike puse i dobrodošlica veeeeeeelikim curama! <3 <3

  3. #603
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja skicam temu radi AndrejeMa i idem sad skociti

    ceestitam draga od

    ti si zbilja zanimljiva trudinca, sjecam se kad si i holter nosila sa drugim, sa blizankama si prenjela i isla na indukciju, zbilja si posebam slucaj.
    a sad Avantura pocinje

  4. #604
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    AndrejaMa predivno! Cestitam!!!

    Al kolke su to cure
    Moje sve tri, rodjene pojedinacno, u terminu su bile manje od tvojih cura
    Koje su to zene

  5. #605

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    AndrejaMa kraljice! Kolke bebe!! CESTITAM!! Nek su cure zdrave I vesele! Uzivajte

  6. #606
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Andreja.
    C A R I C E!
    cestitam!

  7. #607
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    predivno!
    cestitam

  8. #608
    zlatokosaST avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    81

    Početno

    AndrejaMa, čestitke i od nas!

  9. #609
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    AndrejaMa, čestitke na velikim, krasnim curama! Uživajte <3

  10. #610
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    sybylle, jesu li to bubići napokon zajedno?
    preslatki su!

  11. #611
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2014.g. (termini poroda)

    m2a - 30.04.2014.
    jojo - 15.06. 2014.
    Ingis - 15.06.2014.
    imari - 19.07.2014.
    Miranda - 20.09.2014.
    sanja79 - 30.09.2014.
    veca - ?
    fijolica - ?
    vrtirepka - ?


    RODILE U 2014.g.


    Angel_26 - 2.1. cura i dečko

    sybylle - 08.01. cura i dečko
    anita0108 -11.01. cura i dečko

    boss - 29.01. 2 dečka
    zlatokosaST - 09.02. cura i dečko
    đurđa76 - 10.02. cura i dečko
    nikolina.m - 17.02. cura i dečko
    Sanna4 - 03.03. 2 dečka
    AndrejaMa - 27.03. 2 cure

  12. #612
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj migulica prvotno napisa Vidi poruku
    sybylle, jesu li to bubići napokon zajedno?
    preslatki su!
    Hvala

    Nažalost, još nisu zajedno. To je slikano u bolnici kad smo bili u posjetu-njihov prvi susret nakon rođenja

  13. #613

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Sybylle još niste svi zajedno? Kakvo je stanje bebacu? Po kilaži su ,vjerujem, vec ok. Nadam se da će uskoro doma...mogu misliti kako ti je..

  14. #614
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Kratko... mi smo super, cure stalno sa mnom, dojimo, odnesu ih dva puta na kupanje i pregled, tamo ih ponekad još i dohrane, ali ne uvijek.... u nedjelju idemo kući. .... jedino što mi starija djeca nedostaju jer nema posjeta osim jednog člana obitelji i to u sobu, što je opet ok.... tata isto uživa u curama tih pola sata.... kad dodjem kući, bit ce detaljnije. ... pozzzz svima!

  15. #615

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Super Andreja! Tek će biti uzivancija kad dodete doma

  16. #616

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    mi napunili dva mjeseca i da se pohvalimo imamo 3350 i 4850 dobili po 1kg za mjesec dana .dr se bas iznenadila kako napredujemo s obzirom da su obojica na mom mlijeku.
    sybille zar vi jos uvijek niste skupa?

  17. #617
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Idemo kući! !!!!!!!

  18. #618
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    AndrejaMa,iskrene čestitke! Svaka čast i sretno dalje!

  19. #619
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    AndrejaMa, vi ste baš ekspresni! Čestitke i uživajte u dvostrukom paketiću...

  20. #620

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Cure ; na temi "zagrebačka kavica" na potpomognutoj smo za sutra (ponedjeljak) dogovorili kavicu . Kafić na Bundeku oko 16.30 . Stavljam ovdje jer je meni prošli put promaknula pa ako ste za, bilo bi vas lijepo upoznati.
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 06.04.2014. at 23:27

  21. #621
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Di su nam naše trudnice i nove mamice kako nam twinsići jesu li svi stigli napokon domeka ?!?!?!?!?!!?

  22. #622
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Ne mogu vam opisati koliko sam začuđena da sam još tu. Još dug je put pred nama. Tek 16 tt...

  23. #623
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj Sanja79 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu vam opisati koliko sam začuđena da sam još tu. Još dug je put pred nama. Tek 16 tt...
    Polako draga iz dana u dan i za čas bu kraj tu

  24. #624
    imari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    33

    Početno

    Evo mene... ugl ukratko,bila sam na pregledu u bolnici i htjeli su me hospitalizirati (27 tj) zbog ogtt nalaza natašte od 5.1, druge vrijednosti su dobre imam kila od prije,al se sada stvarno pazim i dobila sam nekih 6 kg do sada. ugl nisam se dala (imam dijete od 2i pol god doma i ako nije zaista potrebno ne bi ostajala). ugl na kraju je dogovor da se napravi guk profil(pikala bum se sama doma), urinokultura i uzv kod njih ambulantno. al su me stvarno isprepadali,ja mislim bezpotrebno, jer je sve super i bebe super napreduju od zdrave trudnoće rade patologiju. pa nismo sve mršavice od 50 kg jbg

  25. #625

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    evo i mene.prije 10 dana smo završili u bolnici zbog kontrakcija i skraćivanja cerviksa.od ranije imam šav serklaze.Cerviks sada 1/4 članka.Na iv tokolizu sam super odreagirala, sad sam na tabletama.trudova više nema, stomak je mekan, amoje ljubavi se fino i često meškolje, valjda nemaju mjesta.Sad smo 30 +1 tt i ostajemo do kraja u bolnici-da nam je izdržati još 8 tjedana u komadu bila bih presretna.
    Eh da,jedna je ljubav 1500 gr, a druga 1450 gr( 30 tt).
    Veliki pozdrav svima, i cure usporite ritam, ja nisam slušala ali sva sreća na vrijeme sam odreagirala pa bar nisam otvorena samo skraćen serviks.Sada ne mrdam sa kreveta , samo WC i to je to.Sve za moje ljubavi da narastu što više i budu što zrelije.
    Pusa svima i oprostite na dugačkom postu!

  26. #626
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Imari, ja se ne bih zezala sa gest. dijabetesom. Razumijem da imaš dijete kod kuće, ali ovako ugrožavaš trudnoću tj. ove dvije bebe. Pretpostavljam i sebe. Ne bih da te plašim, samo kažem kako bih ja. Isto imam dijete kod kuće. U svakom slučaju, prati guk i slušaj doktora, kad si već tako odlučila (ili ako već nemaš druge).
    Ignis, čuvaj se. Ako već reaguješ tako - lezi i miruj. Imaš još malo. Ja mirujem od početka i tako ću i do kraja. Ti još 8 tj a ja još 20-ak...

  27. #627

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    ja sam bila u pon. na pregledu, otvorena 1cm ( 31tt) i dr. kaže da je to normalno za blizanačku trudnoću. dečko ima 1700g, a cura 1560g. hospitalizirat će me u 36tt pa ću u bolnici čekat porod.

  28. #628
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Mi smo već deset dana svi zajedno Prva dva dana su prošla dobro, onda me slomila crijevna viroza, i sad smo ok-uhodavamo se. Već smo bili na hrpu kontrola, a još nas puuno hodanja čeka...(Moramo donijeti i odluku želimo li K.-in hemangiom tretirati propranololom-ima li netko možda iskustva s istim?)

  29. #629
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    sybylle, nemam iskustva, ali da vam poželim svu sreću što ste napokon svi skupa......

  30. #630

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    sybylle samo da vam cestitam sto ste napokon skupa i sad uzivajte.

  31. #631

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    I moja curka ima hemangiom, Ali mali, velicine zrna rize... Koliki je vas? Nama nitko nije predlozio tu terapiju, kao povuc ce se mozda samo, ako ne kirurski odstranit... Zasad joj ne raste....

  32. #632

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    sybylle cestitke na strpljenju,napokon skupa!
    Jojo na konto onog tvog nalaza ja bih usporila maksimalno.Mislim stvarno otvorena 1 cm i oni te puste da hodas okolo,a ovi moji na skracivanje cerviksa reagiraju hitnom hospitalizacijom i apsolutnim mirovanjem.Ne znam tko je tu lud?
    Nije mi cilj da te uplašim nego samo da maksimalno usporiš,kraj je tako blizu a tako daleko.Još malo.
    Ja maksimalno mirujem,isključivo tuš i wc ostalo lijevi bok.a
    Što vi mislite za bebe za 30 tt jedna 1500 gr,druga 1450 gr jel to ok ??????(Molim iskusne cure da mi jave!!!!!)
    sada smo 30+4 i za tri dana idemo ponovo na zvukic da vidimo kako napredujemo.
    Pozzz

  33. #633
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Ignis to sto je otvorena ne znaci da mora neprestano lezati a zasto oko tebe rade takvu strku ne razumijem, ja sam isto od 30 tt bila otvorena 1 cm i do poroda se nisam dalje otvarala, a niti sam mirovala. Ako trudnoca napreduje kako treba slobodno se krecite, ja nisam imala mira, i nisam mogla lezati stalno. Od nekog 34 tj mi je bas postalo tesko ali i dalje nisam imala mira :D A sto se tice velicine beba tu se stvarno nemoj zamarati, ja sam rodila dvije bebe od 3kg u 37 tt a poznanica je isto u 37 tt rodila dvije bebe od 2kg nije svaka zena ista. Uostalom napisala ti je jojo tezinu njezinih beba pa vidi sa svojima kolika je razlika, nije to nikakvo mjerilo, uostalom ni jedan uzv ne pokazuje tocno +/- 200g. Opusti se i uzivaj u trudnoci jer ce vrijeme tako proletiti da ce ti poslije faliti )

  34. #634

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Hvala na odgovoru,Tinich!
    Ne znam ni ja cemu tolika strka oko mene,ali eto do poroda moram biti u bolnici.Po meni nalaz i nije tako los!A vidjet cemo na krajuVeliki pozz

  35. #635

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    meni je dr. reka da samo budem malo opreznija i da malo usporim ali da nevalja samo ni ležat.moja poznanica je isto u 30tt bila otvorena 1cm pa je tako ostalo do kraja. bebice uredno napreduju, a kontrola mi je opet u pon. pa ćemo vidit kakva je situacija, a stvarno neznam zašto su tebe tako brzo hospitalizirali.

  36. #636

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    A joj ne znam ni ja,preeeeeoprezni su!Vec sam tu 2 tjedna a još 8 do kraja.Svi su lab.nalazi super.Čekamo sutra UZV da vidimo kako napredujemo,jedva čekam!!!!
    pozz svima

  37. #637
    zlatokosaST avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    81

    Početno

    Ignis, moji su se rodili u 36tj.+6 s 2200g i 45 cm. Sad im je 10 tjedana i super rastu.

  38. #638

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Hvala Zlatokosa,svaki pozitivan primjer mi zaista znaci i smiri me!Rekli su mi dr.da je kod blizanacke trudnoce bitnija zrelost beba nego kilaza,al opet kad me utjesite lakse mi je.Puse tvojim bebacima.
    Eh da,potpisala bih sad tvojih 36+6 pa to je super!
    Hvala jos jednom

  39. #639
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Moji su rođeni 35+0. Margitolina je imala 1990gr, Viko 2460 gr...ona iako malecka ni dana u inkubatoru ili bez mene......privh dva tjedna u bolnici je stalno padala na kilaži (do nekih 1650 gr) onda smo nekako uspjeli doći do magičnih 2000gr i pustilo nas doma.
    Doma sam ih tankala pomalo i počesto (mojim mlijekom)
    , i za neka tri tjedna je dobila 500 grm (tako nekako).
    uglanom ZRELOST, kilaža je relativna...

    i svim curama preporučam da uspore obzirom na stanje i stadij trudnoće. Bolje i na hladno puhati.....

  40. #640
    m2b avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Ignis, moji su rođeni u točno 36tj + 0 sa 2,5kg oboje (jedno s 30 grama više a drugo 40manje od 2,5kg) i oboje su bili dugi 46cm.
    Da, bitnija je zrelost nego kilaža. Moj dr. kaže da blizanci nakon 32tj usporenije dobivaju na kilaži od bebe u jednoplodnoj T.

  41. #641

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Hvala drage moje,bas me dizete

  42. #642

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    moji rodjeni u 35 nedelji sa 3 kile i 1,8 pa je ovaj manji zreliji i brze napreduje i razvija se tako da kilaza je najmanje bitna

  43. #643

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Mi rodeni u 36+3, 3070g I 2400g, dugi 48, 49 cm.. bitna je zrelost, sto duze tim bolje, I napredni smo, evo 11 mj I hodamo I svasta znamo

  44. #644
    zlatokosaST avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    81

    Početno

    Cure su već sve rekle, tjedni su bitni a ne kile.

  45. #645
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj finger prvotno napisa Vidi poruku
    I moja curka ima hemangiom, Ali mali, velicine zrna rize... Koliki je vas? Nama nitko nije predlozio tu terapiju, kao povuc ce se mozda samo, ako ne kirurski odstranit... Zasad joj ne raste....
    Naš hemangiom raste, sad je već promjera nekih 6cm i zato su i predložili terapiju. Mogao bi još dosta narasti i iako joj ne ugrožavazdravlje, s obzirom da je cura moglo bi joj estetski smetati jednog dana pa sugeriraju da se liječi.

  46. #646

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj sybylle prvotno napisa Vidi poruku
    Naš hemangiom raste, sad je već promjera nekih 6cm i zato su i predložili terapiju. Mogao bi još dosta narasti i iako joj ne ugrožavazdravlje, s obzirom da je cura moglo bi joj estetski smetati jednog dana pa sugeriraju da se liječi.
    Znam jednu curicu koja je imala dosta velik na celu I uzimala je neku terapiju ( iskreno neznam koju) al vjerojatno to sto ti pises... Uglavnom njoj se skroz povukao I sad se nista ne kuzi. Mislim da je ok ako odlucite uzimat terapiju...

  47. #647
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Kad ste počele osjećati pokrete? Mene ovo zbunjuje jer sam sa prvim djetetom osjećala pokrete od 16 tt a sad sam 17 tt i ne osjećam ništa iako su blizanci... Osjećala sam nešto ranije ali to su bile kontrakcije. Tako da sam zbunjena i uplašena. Kontrola je tek za 14 dana pa ću poluditi do tad...

  48. #648

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Sa 20 tj."leptirice",a sa 22 bas mrdanje,meskoljenje!
    Ne,se brinuti bez razloga,sve je ok.Ako je placenta sprijeda onda se pokreti kasnije osjete.Sve ok draga,uzivaj!Mene danas lovi kriza,tuzna sam isla bih kuci,a znam da nista od toga.Danas nam je punih 31 tj.,joos punoo imamo.Uf,bas mi je danas uzasan dan!

  49. #649
    zlatokosaST avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    81

    Početno

    Drži se Ignis. Nije teško kad pomisliš da je za njih najbolje da su unutra što dulje. Ja sam gledala sve mogu
    e serije na netu, pa mi je to pomoglo ubiti vrijeme.

  50. #650
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Hvala, Ignis! Jedna posteljica je naprijed a druga pozadi, pa ću valjda kasnije osjetiti. Ne daj se! Ovo je teško vrijeme, ova kiša i hladnoća... Teško je ne biti depresivan. A nemate još puno. Sjeti se kako si mislila kad si bila u prvom ili drugom trimestru.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •