Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Posvajanje djeteta i epilepsija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    94

    Početno Posvajanje djeteta i epilepsija

    Cureee,molim vas,ima li itko iskustva da je išao u postupak posvajanja a ima epilepsiju!!!
    U utorak idem u Centar podnijeti molbu za posvajanje,a imam epilepsiju već 7 godina i pijem lijekove.Ali prije 7 god.sam dobila samo jedan napadaj i poslije toga nikako,super se osjećam i idem redovno na kontrole . Pa me zanima hoće li mi to biti problem???? Da li ima netko s tim problemom? Bojim se da ću dobiti odbijenicu zbog toga.MM i ja oboje imamo 34 god. Hvala!!

  2. #2
    sandraks avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    draga daani13,
    želim vam puno i sreće i strpljenja na ovom putu kojem smo odabrali krenuti.nemam iskustva s epilepsijom i kak na to u centrima,pa se nadam da će se netko ipak javiti tko će ti reći nešto više. sretno!

  3. #3
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Isto potpisujem Sandraks, hrabro i sretno!!! Mislim da su Centri dosta individualni i da nema jedinstvenog pravila tko može, a tko ne.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    94

    Početno

    Bas sam malo nervozna..a i uzbudjena..mm takodjer.sutra nam soc.radnica dolazi u kontrolu kuce...nadam se da ce sve dobro proci......

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    sretno i javi kako je prošlo

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj ArI MaLi prvotno napisa Vidi poruku
    sretno i javi kako je prošlo

    prošlo je super,,, vrlo sam zadovoljna i sad čekam rješenje!!!!!

  7. #7
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Super!!! Sad samo hrabro dalje!!!!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Super!!! Sad samo hrabro dalje!!!!


    danas sam bila u svom centru,,,nakon što smo obavili razgovor sa psihlogom,riješili testove i razgovarali sa soc.radnikom,i oni su mi bili u kontroli kuće,,,,rečeno mi je da smo dobili pozitvnu ocjenu,ali da nemamo nikakvo rješenje i da smo uvršteni u registar ako nam netko iz ostalih centara bude pitao,,,nije mi ništa jasno, zar nećemo dobiti rješenje o podobnosti,,,ili moji stvarno u centru nemaju pojma šta se treba dobiti,i samo sam im odnijela od papira kopiju osobne i rodne listove ništa više...ili to tako ide ne znam ni ja više,,,,šta vi mislite?????

  9. #9
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Draga Daani13, sorry, nikak da ti odgovorim, mislim da morate dobiti rješenje o podobnosti, samo to nažalost traje, mi smo ga čekali skoro 4 mj (vjerojatno bi i prije da sam inzistirala). Isto tako, dijete je bilo s nama već skoro 2 mj dok posvojenje nije postalo službeno. Znam da imaju puno posla pa ne stignu sve odma. Zato je bitno biti dosadan, uporan, itd... Čim ste vi nosili papire i da su vas uvrstili u pot. posvojitelje to znači da ste pozitivno ocjenjeni. Sad slati molbe i zvati!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Daani13, sorry, nikak da ti odgovorim, mislim da morate dobiti rješenje o podobnosti, samo to nažalost traje, mi smo ga čekali skoro 4 mj (vjerojatno bi i prije da sam inzistirala). Isto tako, dijete je bilo s nama već skoro 2 mj dok posvojenje nije postalo službeno. Znam da imaju puno posla pa ne stignu sve odma. Zato je bitno biti dosadan, uporan, itd... Čim ste vi nosili papire i da su vas uvrstili u pot. posvojitelje to znači da ste pozitivno ocjenjeni. Sad slati molbe i zvati!


    HVALA!!!! Već sam poslala i polako ću zvati!!!

  11. #11
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Sretno!!! Moj savjet je biti uporan i bez predrasuda

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •