Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 87 od 87

Tema: Duga ili Cvrčak ?

  1. #51
    Bjonda avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    40

    Početno

    Mi smo dobro i idemo u vrtic !
    nadam se da ce i vama krenuti na bolje

  2. #52
    Bjonda avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    40

    Početno

    Kako je ?
    Mi imamo upalu uha pa smo doma
    Nadam se da je vama krenulo ?

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    Podižem!

    Zanimaju me dojmovi (osim ovih eventualno već navedenih).
    Gužva (ili je nema), tete, hrana, ma sve što vam se sviđa ili ne sviđa.

    Hvala

  4. #54
    Bjonda avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    40

    Početno

    Moja starija ide u Cvrčak u Turopoljskoj i imam sve pohvale što se tiće jela, teta i svega osim što su im malo barem za moj pojam male sobe ali imaju prekrasni park pa ih to spašava.
    I što je glavno moja Nina obožava svoj vrtić - a to je najvažnije :D

    E sad što se upisa tiće to i mene zanima jer imamo malu Ritu koju bi trebali upisati ove godine ali kad smo pitali rekli su da nema šanse da se upiše jer tek 26.02.2010. ce imati godinu dana. Ali predali smo papire u više vrtića pa što bude.

    Ako te nešto konkretno zanima pitaj ?

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Mi smo se odlučili za Cvrčak u Zapoljskoj (iako nam je područni vrtić Duga bliži, isto u Zapoljskoj). Išli su preko ljeta i u Turopoljsku, isto smo bili zadovoljni.

    Razlog za odabir Cvrčka, a ne Duge u Zapoljskoj bio je banalan: ljepše i svrsishodnije uređeno dvorište. Drugo o Dugi ne znam (iako su i oni na glasu kao dobar vrtić) ali za Cvrčak imam samo pohvale. Naša djeca provela su ondje punih 6 godina i bili su nam doslovce produžetak naše dnevne sobe. Odlični odgajatelji, stručna služba na visini, spremnost na suradnju ok, ponuda dopunskih programa (sportski vrtić, program s pojačanim engleskim jezikom) sve super.

    I danas ponekad svratimo jer smo izgradili super odnose s mnogim odgajateljicama.

    Što se Duge tiče - nema nikakvih razloga da ne predate dokumente za upis i tamo, pa negdje ćete upasti! Ni za njih nisam čula ništa ružno i loše, dapače. Sretno!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    Hvala na odgovorima .

    Predali smo papire u oba, radije bi Cvrčak, zbog lokacije, a čini mi se i bolje uređenosti parka. u svakom slučaju, rekli su da najvjerojatnije neće biti problema s upisom

    Hvala još jednom.

  7. #57
    emarink avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    Mi se prijavljujemo u:
    Dugu
    Cvrčak Zapoljska
    Cvrčak Turopoljska

    Zanima me, pošto L još nije bila prijavljivana u vrtić, kakve su nam šanse da upadnemo u barem jedan od ova tri?
    Znam da mi to ne može nitko reći ali kakva su vaša iskustva s gužvom i čekanjima?
    L će imati 2g i 7mjeseci u rujnu 2009.

    Hvala svima!

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emarink prvotno napisa
    Mi se prijavljujemo u:
    Dugu
    Cvrčak Zapoljska
    Cvrčak Turopoljska

    Zanima me, pošto L još nije bila prijavljivana u vrtić, kakve su nam šanse da upadnemo u barem jedan od ova tri?
    Znam da mi to ne može nitko reći ali kakva su vaša iskustva s gužvom i čekanjima?
    L će imati 2g i 7mjeseci u rujnu 2009.

    Hvala svima!
    Ne moraš (i ne možeš) davati papire na 3 mjesta - dovoljno je da se prijavite na 2 mjesta, u centralne objekte - u Dugu (Ferenčica) i u Cvrčak (Turopoljska).

    Duga ima još područne vrtiće u Zapoljskoj i negdje na okretištu tramvaja (mislim da je to Budakova ulica), a centrala im je na Ferenčici.

    Cvrčak ima centralu u Turopoljskoj, to im je najstariji objekt. Imaju još tri područna objekta (Zapoljska, Gjalskoga i Vukomerec). Prijavljuje se uvijek u matičnom vrtiću, a odabir lokacije dolazi kasnije.

    Na prijavi napišeš željeni objekt i napomenu koji još dolaze u obzir (ponudit će to oni sami, obično u objektu najbližem adresi stanovanja), a ako nema mjesta, vrtić će odmah ponuditi smještaj u neki drugi svoj objekt.

    Tako su nama odmah ponudili Zapoljsku jer nam je bilo bliže i sve je bilo ok. U zadnje 2-3 godine bilo je dosta gužve, ali koliko mi je poznato, svi su se na kraju upisali. Susjed je pretprošle godine imao dva sina u dva objekta jer nije bilo mjesta na istoj lokaciji, ali to se riješilo. Kako je ove godine, ne znam više iz prve ruke. Sretno!

  9. #59
    emarink avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    Peterlin, hvala na brzom i konkretnom odgovoru
    Vidi se da nam je prvi puta, pošto nisam znala da se ni ne može tako prijavljivati po svuda

  10. #60
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    emarink - mozes prijaviti dijete u koliko god vrtica hoces, samo ne mozes predati vise prijava za jedan te isti vrtic, samo razliciti objekti (za to nema ni potrebe).

  11. #61
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emarink prvotno napisa
    Peterlin, hvala na brzom i konkretnom odgovoru
    Vidi se da nam je prvi puta, pošto nisam znala da se ni ne može tako prijavljivati po svuda
    Draga, ništa se ne bi dogodilo i da si otišla na dvije lokacije istog vrtića - samo bi te poslali u centralni objekt! I mi smo najprije otišli pitati u Zapoljsku (joj, kako je to bilo davno... ) pa su nam rekli da se papiri za SVE njihove objekte predaju u centralnom objektu, lijepo nas uputili i sve pet!

    S vremenom sve naučiš... Sretno na upisu, a i kasnije!

  12. #62
    emarink avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    hvala cure!

  13. #63
    anin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    438

    Početno

    Evo još jedno mišljenje...iz vlastitog iskustva...Moje dijete je išlo u Cvrčak i ja nisam bila zadovoljna...i dan danas se pitam zašto joj nisam promijenila vrtić...Eto...koliko ljudi toliko različitih mišljenja...

  14. #64
    Bjonda avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj anin prvotno napisa
    Evo još jedno mišljenje...iz vlastitog iskustva...Moje dijete je išlo u Cvrčak i ja nisam bila zadovoljna...i dan danas se pitam zašto joj nisam promijenila vrtić...Eto...koliko ljudi toliko različitih mišljenja...
    a zašto ako nije tajna?

  15. #65
    anin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    438

    Početno

    [quote="Bjonda"

    a zašto ako nije tajna?[/quote]

    Ne, ne, nije tajna nikako, ali se ne može ukratko opisat...to bi bila jedna posebna tema...JOš da pojasnim da nikako ne mislim da je apriori sve u tom vrtiću loše, dapače, tamo ima prekrasnih teta i presretne djece...Ali eto meni, osobno su se tamo događale takve u najmanju ruku rečeno neugodne stvari, da sam ja morala (jednostavno!) iskomentirat da, eto ima i loših iskustava s dotičnim vrtićem..Ponavljam, to je moje osobno iskustvo i moje osobno mišljenje...I inače ne volim ovako javno imenovat i konkretno pisat, dok prozvani ne bi imali priliku reći svoje viđenje..Zato sam se suzdržala..Ali reći ću ovo:Kada je moja kćer završavala prvi razred (i prije nego što ga je završila, ali eto tada je to bilo definitivno) ja sam postala potpuno svjesna, što sam rekla i njenoj učiteljici, da smo i moje dijete i ja tu cijelu godinu uživale, da nam je bila melem, sreća i veselje, nakon užasnih vrtićkih godina...i tu smo se svi nasmijali na taj apsurd, jer,eto, većini djece i roditelja škola predstavlja početak obaveza briga i problema i odmak od bezbrižnih vrtićkih dana, a kod nas je bilo obrnuto...
    pozdrav svima

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    anin, vrlo korektno od tebe. Dosta često se napadnu ljudi ili institucije, a da im se ne da prilika da se obrane.
    No sad si nas zaintrigirala pa bi bilo super kad bi ipak malo elaborirala s par sličica svoje iskustvo. Ali opet, razumjet ću, ako ne želiš.

    Mi smo primljeni u Dugu, u Racinovu. U biti sam zadovoljna, nakon ovog što si napisala. Znam da to nije neka blistava lokacija, ali grupe su male, a mojoj mami je super blizu da ju pokupi, tako da sam sretna.

  17. #67
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Da, istina je to... I u istom vrtiću ima puno odgajatelja (pogotovo se to odnosi na Cvrčak, to je veliki vrtić), a ni svaka teta ne "legne" svakom djetetu. I grupe su kojekakve (ovo sam napisala već puno puta - meni su noćna mora bila ostala djeca iz sinove grupe, a ne odgajateljice, pa smo ga prebacili u drugu...)

  18. #68
    emarink avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    Moja susjeda isto nije bila zadovoljna sa Cvrčkom u Turopoljskoj pa je svoje dvoje djece ispisala. Nikad mi nije rekla konkretno s čim nije bila zadovoljna, nego da djeca ne vole ići u vrtić i da im je valjda neka teta stroga.
    Od ostalih mama / baka koje srećem u parku sam čula sve super o tom vrtiću, da su jako zadovoljni sa svime pa nisam pridavala neku važnost susjedi koja ionako stalno nešto grinta
    Sad kad vidim post od anin, malo sam se zabrinula. Mi smo dobili mjesto tamo.

  19. #69
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno

    Ima li koje dijete da ide u jaslice u vrtić Duga i kako ste zadovoljne za sada nakon 3 mjeseca?

  20. #70
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno

    Citiraj Točka prvotno napisa
    Ima li koje dijete da ide u jaslice u vrtić Duga i kako ste zadovoljne za sada nakon 3 mjeseca?
    Podižem!

    Jel moguće da na forumu nema niti jedno dijete koje ide u ove jaslice?
    Stvarno bi mi puno pomogli sa svojim iskustvima. Pa ako ste voljni bila bih vam zahvalna da ih napišete ovdje.

  21. #71
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Dugo nitko ne odgovara... Mi smo bili u Cvrčku (gore piše), ALI treba imati na umu ovo:

    Duga je jedan od samo tri gradska vrtića (koliko mi je poznato, uz Sopot i Medveščak) koji upisuju sasvim malu djecu, od 6 mjeseci starosti. AKo je to nekakvo mjerilo, trebalo bi značiti samo najbolje... bar što se tiče higijene, brige, hrane i drugog. Ja bih to očekivala, iako nemam potvrdu da je zaista tako. Susjedi koji imaju djecu u starijim grupama (područni objekti) zadovoljni su vrtićem, ali ne poznajem nikoga s djetetom u jaslicama.

    Inače, tuđa iskustva su dobrodošla, ali ne može se čovjek potpuno osloniti na njih, jer svako dijete je priča za sebe - ono što je drugoj djeci super, ne mora biti i našem djetetu i obrnuto. Isto vrijedi i za odgajatelje. Želim ti sve najbolje!

  22. #72
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Dugo nitko ne odgovara... Mi smo bili u Cvrčku (gore piše), ALI treba imati na umu ovo:

    Duga je jedan od samo tri gradska vrtića (koliko mi je poznato, uz Sopot i Medveščak) koji upisuju sasvim malu djecu, od 6 mjeseci starosti. AKo je to nekakvo mjerilo, trebalo bi značiti samo najbolje... bar što se tiče higijene, brige, hrane i drugog. Ja bih to očekivala, iako nemam potvrdu da je zaista tako. Susjedi koji imaju djecu u starijim grupama (područni objekti) zadovoljni su vrtićem, ali ne poznajem nikoga s djetetom u jaslicama.

    Inače, tuđa iskustva su dobrodošla, ali ne može se čovjek potpuno osloniti na njih, jer svako dijete je priča za sebe - ono što je drugoj djeci super, ne mora biti i našem djetetu i obrnuto. Isto vrijedi i za odgajatelje. Želim ti sve najbolje!
    Hvala ti Peterlin

    Mi naravno imamo svoja iskustva koja su kakva jesu. Tuđa me zanimaju prvenstveno iz razloga da pokušam što bolje sagledati cjelokupnu situaciju i pokušam biti racionalna.
    Vodim se onom da ako je većina zadovoljna onda je valjda sve u redu.

  23. #73
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Točka prvotno napisa
    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Dugo nitko ne odgovara... Mi smo bili u Cvrčku (gore piše), ALI treba imati na umu ovo:

    Duga je jedan od samo tri gradska vrtića (koliko mi je poznato, uz Sopot i Medveščak) koji upisuju sasvim malu djecu, od 6 mjeseci starosti. AKo je to nekakvo mjerilo, trebalo bi značiti samo najbolje... bar što se tiče higijene, brige, hrane i drugog. Ja bih to očekivala, iako nemam potvrdu da je zaista tako. Susjedi koji imaju djecu u starijim grupama (područni objekti) zadovoljni su vrtićem, ali ne poznajem nikoga s djetetom u jaslicama.

    Inače, tuđa iskustva su dobrodošla, ali ne može se čovjek potpuno osloniti na njih, jer svako dijete je priča za sebe - ono što je drugoj djeci super, ne mora biti i našem djetetu i obrnuto. Isto vrijedi i za odgajatelje. Želim ti sve najbolje!
    Hvala ti Peterlin

    Mi naravno imamo svoja iskustva koja su kakva jesu. Tuđa me zanimaju prvenstveno iz razloga da pokušam što bolje sagledati cjelokupnu situaciju i pokušam biti racionalna.
    Vodim se onom da ako je većina zadovoljna onda je valjda sve u redu.
    Dobar pristup! A sad o boldanom - ja se ne bih na ovo oslanjala i samu sebe uvjeravala da je nešto dobro, ako smatram da nije.... Ako mislim da nešto nije u redu ili makar samo da može biti bolje, pitala bih na pravom mjestu što i kako, eventualno predložila svoju ideju.... Imaju oni informacije, može se to i bez dizanja velike galame.

    Što se tiče stavova o tome što je prihvatljivo, a što ne, evo primjera (imam školarce pa mi je to bliže): u školi djeca gledaju crtiće kad god stignu; nitko od toga ne pravi problem, SAMO JA, ali to me ne ometa - uredno kokodačem i učiteljicama i stručnoj službi da to nije dobro... Isto i s prehranom i nekim drugim stvarima. To sam radila i u vrtiću. Uvijek bih rekla što mi je na srcu, pazila sam jedino na način kako je to izgovoreno. Posljedica - jako dobar i korektan odnos s osobljem. Nisu mi zamjerili, a ni moja djeca nisu snosila posljedice, dapače... Puno su prijedloga uzeli u obzir.) Sretno! Držim fige da uspiješ otkloniti sve nedoumice.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    Citiraj Točka prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem!

    Jel moguće da na forumu nema niti jedno dijete koje ide u ove jaslice?
    Stvarno bi mi puno pomogli sa svojim iskustvima. Pa ako ste voljni bila bih vam zahvalna da ih napišete ovdje.
    Evo ja se baš ne spajam i ne čitam forum, pa tek sad vidim poruku. N je upisana u jaslice u Racinovoj od 9. mjeseca, po zimi ju nismo vodili i sad je krenula prije mjesec dana ponovno. Jako smo zadovoljni, grupa je mala. UPisano ih je 12 (jer je prostor malen i ne dozvoljava puno djece), a dolazi ih najviše 5. N. se super prilagodila, sve jede, spava tamo. Jelovnik je prilicno korektan, tete su ok . Cak je danas (subota) rekla da ona ide kod tete Marije u vrtic. Eto, sve u svemu pohvale...

  25. #75
    luth avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    6

    Početno

    Podižem temu.

    Mi smo ove godine upisani u jaslice Cvrčak, u Turopoljskoj, i iznenadilo me da ih je u grupi čak 18. Nisam očekivala toliku grupu, pogotovo jasličara, ali bit će da je i Peščenica poradila na natalitetu

    Uglavnom, tete mi se čine OK, susretljive su i brižne, to se nasreću nije promijenilo.

    Danas nam je bio prvi dan, dobro je reagirao, istražio je svaki kutak sobe dok je tata skupljao upute od teta

    Da li ima tko na forumu da je ove godine krenuo u jaslice u Turopoljskoj, pa da malo razmjenimo dojmove?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    84

    Početno

    Moj mali je išao u jaslice sad je predškolac u vrtiću Duga u Racinovoj, imam same pohvale što se tiće našeg iskustva u tom vrtiću, jedini nedostatak je parkić.Iako bih svoje drugo dijete (još nemam ali planiramo) upisala u Cvrčak u Zapoljskoj zbog aktivnosti i parkića.Sve ovisi i od teta u vrtiću, nama se sve poklopilo i ispalo super.S obzirom da je Duga podružnica i mali vrtić u Zapoljskoj često neke aktivnosti ne budu organizirane u vrtiću ali opet ovisi koliki je broj djece prijavljeno i zainteresiranost teta.Ako vas nešto konkretno zanima , slobodno me možete pitati na pp.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    Potpisujem Taishu što se tiče Duge u Racinovoj. Nama su iskustva super s tetama, a i kako je to sve maleno tamo, male su grupe i svi se znaju. Parkić je stvarno gotovo minimalan, ali ja sam u biti skužila da klincima uopće nisu bitne toliko sprave, koliko međusobna interakcija. Naša se ženskica poslije nauživa tobogana i ljuljački kad baka ili mi odemo s njom kasnije u parkić. Mislim da ćemo i mlađeg tamo upisati na godinu (ako nas prime, ofkors).

  28. #78
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ima li friških iskustava iz Crvčka?

    Ili Duge...?

  29. #79
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li friških iskustava iz Crvčka?

    Ili Duge...?
    Moji su oboje isli u cvrcak, i to u dalskome i samo se preselili u skolu pored...nama je fakat bilo super, nikada nisam imala problema s tetama.A praksu sam odradivala u istome, tako da iznutra znam da sve funkcionira kako treba.

  30. #80
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li friških iskustava iz Crvčka?

    Ili Duge...?
    Cvrčak

    Oni ti imaju rano učenje engleskog od treće godine na dalje - moj E. je tamo proveo najljepše vrijeme. Imaju ljepša dvorišta.

    Za Dugu ne znam, imaju novo igralište u područnom objektu Zapoljska. Zgrada je loša kao i susjedna škola (građeno na brzinu, relativno loši prozori, staro 40+ godina, tako da vjerujem da su im drugi objekti bolji). O osoblju ne znam ništ, osim što sam čula pozitivne dojmove od susjeda čija su djeca išla tamo.

    Objetivno - daj papire u oba, odi na otvorene dane (to će sad biti u svibnju) i mrtvo hladno upiši dijete tamo gdje dobiješ mjesto. Nisu to velike razlike.

  31. #81
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Sad se predaju papiri samo u jedan vrtić

  32. #82
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ima netko s friškim iskustvom u engleskoj grupi u Cvrcku?

  33. #83

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1

    Početno

    i Duga ima englesku skupinu, na Ferenšćici i na Budakovoj, osim toga ima Montessori , eko i dramsko-scenski program

  34. #84
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko s friškim iskustvom u engleskoj grupi u Cvrcku?
    Pitaj ih u glavu. Sad će otvoreni dani, negdje krajem petog mjeseca (ako se dobro sjećam, to je baš nekako sada - u vrijeme kad se predaju dokumenti za upis). Tete u grupi TeddyBears su iste kao i kad je moj E. išao i bili smo jako zadovoljni, ali možda je najbolje da se sama uvjeriš. I za Dugu isto - vjerujem da te neće odbiti da ti pokažu. Ono što ti nitko sada ne može reći je kakav će sastav djece biti iduće pedagoške godine, a o tome puno ovisi.

  35. #85
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Već je prebačena u TB, kreće od jeseni.

  36. #86
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Već je prebačena u TB, kreće od jeseni.
    Bravo!

    Šaljemo pozdrave njihovim odgajateljicama kojih se rado sjećamo.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1

    Početno

    Dižem!

    Moja će bebica s ravno 12 mjeseci u jaslice. Sad su upisi (e-upisi), ne poznajem puno ljudi u kvartu pa nemam koga pitati. Odabrat ćemo Cvrčak i Dugu (vidim da se mogu odabrati 2 vrtića). Ima li kakvih svježih iskustava za ova dva vrtića odnosno jaslice? Hvala!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •