Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Igrice za djecu oko 3 godine

  1. #1
    Andro-gen avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    373

    Početno Igrice za djecu oko 3 godine

    moja p je još malo zastala sa utvrđivanjem gradiva pa je interesira sve oko 3 godine. +/- njoj nije bitno.
    interesira me ima li kakvih aplikacija za ovu dobnu skupinu (recimo, oko 3) za tablet, pc i sl...
    sve nabavim, ali ne znam točno što.
    any hint?
    ako je vama problem nabaviti, predložite pa nabavim i podijelim...

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Moje imaju 3,5 i 6 i vole igrice na kizi.com. Znam da je najbolje da se uopće ne igraju na kompjuteru ali povremeno i to dođe na red.

    Kakve igre bi joj bile zanimljive? Moja mala je u fazi da voli neke make up games i slične gluposti, kombiniranje odjeće itd.

    Vole i doru, tj. slične edukativne gdje mora spajati riječi na engleskom sa slikom itd.

  3. #3
    Andro-gen avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    373

    Početno

    ma recimo nešto do najviše 3 godine. ima miijardu igrica i koječega, no treba mi nečije mišljenje. ne znam što bi ju uopće interesiralo. nešto koloristično...

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Andro-gen prvotno napisa Vidi poruku
    ma recimo nešto do najviše 3 godine. ima miijardu igrica i koječega, no treba mi nečije mišljenje. ne znam što bi ju uopće interesiralo. nešto koloristično...
    Započni s nečim jednostavnim. Moji su u toj dobi obožavali one stare igre za Windows, npr. Tetris i Rodent Revenge (miševi u labirintu).

    Ne smije biti previše elemenata.

    Skini s interneta Minisebran, ali nisam sigurna da je to pogodno - nema na hrvatskom, pa možeš koristiti samo dijelove koji ne trebaju jezik: http://www.wartoft.se/software/minisebran/
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 07.01.2014. at 13:04

  5. #5
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    moj ima manje od 3 godine. nije još svladao korištenje miša, pa se igra na tabletu samo. za sad su najinteresantnije puzzle iz play store-a: fishes puzzle for toddlers, animal puzzle for toddlers (ova je toliko popularna da sam čak i kupila full verziju), fun for toddlers - ovu sam isto kupila full verzijum, cute animal puzzle...

  6. #6
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •