Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 112 od 112

Tema: Autoškola - preporuke i cijene

  1. #101

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    144

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Da se i ja nadovežem : koji je neki realan rok da se sve položi jedno za drugim (bez previše čekanja)?

    Jel' pol godine neki ok rok?
    Ako ne padne nijedan ispit, pola godine je sigurno dosta.
    Dosta klinaca oko nas ide u autoškolu, ako padnu neki ispit dugo se čeka novi termin, pa se baš zna sve skupa razvući.

  2. #102
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Da se i ja nadovežem : koji je neki realan rok da se sve položi jedno za drugim (bez previše čekanja)?

    Jel' pol godine neki ok rok?
    Jako ovisi o autoškoli, kako zakazuju vožnje, ali i o autoklubu koji zakazuju ispite.
    Moja kći je uspjela sve odvoziti jer se tako dogovarala s instruktorom pa je vozila blok satove dan za danom tako da uspije za vrijeme ljetnih ferija odvoziti sve i onda je ispit iz vožnje čekala sve do 12.11. jer je tako autoklub odredio datum i poslao komisiju. Zapamtila sam datum jer je to bio rođendan od muža.
    Uglavnom je dva mjeseca čekala ispit i položila ga je pa je uspjela sve odraditi za cca 5 mjeseci, no koliko sam čula od nje neki prosjek među njenim kolegama je bio godina dana.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Jako ovisi o autoškoli, kako zakazuju vožnje, ali i o autoklubu koji zakazuju ispite.
    Moja kći je uspjela sve odvoziti jer se tako dogovarala s instruktorom pa je vozila blok satove dan za danom tako da uspije za vrijeme ljetnih ferija odvoziti sve i onda je ispit iz vožnje čekala sve do 12.11. jer je tako autoklub odredio datum i poslao komisiju. Zapamtila sam datum jer je to bio rođendan od muža.
    Uglavnom je dva mjeseca čekala ispit i položila ga je pa je uspjela sve odraditi za cca 5 mjeseci, no koliko sam čula od nje neki prosjek među njenim kolegama je bio godina dana.
    Hvala!

    Ma da, sin pokazuje interes, pa kad 'to' krene, ne bih baš da se rasteže do unedogled...

  4. #104
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ima netko novijih iskustava s AŠ Rubikon, konkretno lokacija Savska 19?
    Kcer planira tamo jer joj najbolje odgovara lokacija, bilo bi mi lakse da dobijem neku preporuku za instruktora. Ima ih dosta na listi za biranje, ona sama bi birala vj po boji auta

  5. #105
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Eto recimo u jednoj školi cura završila predavanje još usredinom 7.mjeseca, ispit iz po još ni u naznakama
    Druga cura u drugoj školi završila predavanje 22.8, dobila termin za pp za 11.9.


    Ivana , a ima li ta škola neki tip auta koji imate vi?

  6. #106
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jelena, imamo automatik.
    Ja sam nekako bila uvjerena da autoškole rade još isključivo na mehaničkim mjenjačima ali evo čujem neke informacije da nije tako, da ima i automatika.
    Zna li netko kakva je situacija po tom pitanju?

    Pitat ćemo svakako u školi kad dođe vrijeme, ali možda neko zna iz prve ruke...

  7. #107
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko novijih iskustava s AŠ Rubikon, konkretno lokacija Savska 19?
    Kcer planira tamo jer joj najbolje odgovara lokacija, bilo bi mi lakse da dobijem neku preporuku za instruktora. Ima ih dosta na listi za biranje, ona sama bi birala vj po boji auta
    i ja bi po boji auta birala hahaha

  8. #108
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena, imamo automatik.
    Ja sam nekako bila uvjerena da autoškole rade još isključivo na mehaničkim mjenjačima ali evo čujem neke informacije da nije tako, da ima i automatika.
    Zna li netko kakva je situacija po tom pitanju?

    Pitat ćemo svakako u školi kad dođe vrijeme, ali možda neko zna iz prve ruke...
    Provjeri prije jer, koliko ja znam, kada se polaže na automatskom, imat će ograničenje u vozačkoj dozvoli. A tko zna što će sve voziti u životi.
    Neka položi normalno, a na automatik će se naučiti čim sjedne u njega.
    Moj je muž bio odlučno protiv automatika, da to nije vožnja, ali ja sam ga sebi kupila. I kad je probao, kupio i on sebi
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 11.09.2023. at 14:25

  9. #109
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Nisam znala ovo za automatski i vozačku


    Inače imaju u autoškoli i automatske na zapadu

  10. #110
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Izgleda da ima automatika u autoškolama, ali kako Beti kaže, ide ograničenje u vozačku dolzovolu, kod 78.

    https://revijahak.hr/2022/11/23/moze...ackoj-dozvoli/

  11. #111
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda da ima automatika u autoškolama, ali kako Beti kaže, ide ograničenje u vozačku dolzovolu, kod 78.

    https://revijahak.hr/2022/11/23/moze...ackoj-dozvoli/
    Tako je. Zato je bolje položiti na vozilu s klasičnim mjenjačem. Nikad ne znaš hoćeš li danas sutra morati voziti i neki takav, kao službeni auto ili iz bilo kojeg drugog razloga. Prijelaz s klasike na automatski mjenjač nije problem, ali obrnuto ne vrijedi.

  12. #112

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko novijih iskustava s AŠ Rubikon, konkretno lokacija Savska 19?
    Kcer planira tamo jer joj najbolje odgovara lokacija, bilo bi mi lakse da dobijem neku preporuku za instruktora. Ima ih dosta na listi za biranje, ona sama bi birala vj po boji auta
    Obnavljam Ivanino pitanje.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •