Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 112

Tema: Autoškola - preporuke i cijene

  1. #51
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Jesi uključika cijene ispita, teorija i vožnja i prvu pomoć?.

    Moj je položio, al bih morala pozbrajat kaj sam sve plaćala od te prve cifre.

  2. #52
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Evo, našla sam iznose koji se dodatno pkaćaju:
    http://aksiget.hr/autoskola/kategorije-ama1a2abbecced/

    2. tablica

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    i sve to dođe na 7000
    ako padne na ispitu ili treba dodatne sate iznos se penje ...

  4. #54
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    7500 kn sve komplet.
    I ako joj istekne liječnički, mora ga ponovo platiti što se često događa jer iz Haka otežu s polaganjem.
    Imam karticu jer su mi je uvalili u paketu, ali ne koristim.
    Ja želim svoju plaću vidjeti, a ne da je unaprijed potrošim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Iz to za liječnički ove godine ne daju dva mjeseca Pride radi korone jer su se tako dogovorili

  6. #56
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mi smo imali "sreću" da je položio iz prve tak da je cifra bila
    Ova iz tablica.
    Jos je i srecom polozio par dana prije prestanka rada auto škola

  7. #57
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Za autoškole -treba pratiti popuste. Ja sam taman naletjela na dobru cijenu u kvartovskoj školi i sveukupno je onoliko koliko sam napisala. I liječnički su različitih cijena, od 200 do 450 kn. Treba malo potražiti.

    Ali nalaženje najboljih cijena moja je uža specijalnost.

  8. #58
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Za autoškole -treba pratiti popuste. Ja sam taman naletjela na dobru cijenu u kvartovskoj školi i sveukupno je onoliko koliko sam napisala. I liječnički su različitih cijena, od 200 do 450 kn. Treba malo potražiti.

    Ali nalaženje najboljih cijena moja je uža specijalnost.
    I moja isto, ali ni jedna druga auto škola ne dolazi u obzir osim najbliže zbog organizacije i kroničnog manjka vremena.
    Iako sve što sam guglala, bliže ili dalje, je izlazilo u konačnici oko 7000 kn.
    Dakle ne samo tečaj, već svi troškovi zajedno od početka do kraja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #59
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Za autoškole -treba pratiti popuste. Ja sam taman naletjela na dobru cijenu u kvartovskoj školi i sveukupno je onoliko koliko sam napisala. I liječnički su različitih cijena, od 200 do 450 kn. Treba malo potražiti.

    Ali nalaženje najboljih cijena moja je uža specijalnost.

    Barbie, dodatne stvari se ne plaćaju odmah. nadam se da sam u krivu, i da si stvarno našla takvu cijenu - javi kasnije.

    Ispiti se ne plaćaju autoškoli nego HAKu, prva pomoć se ne plaća autoškoli neg Crvenom križu. Stvarno me čudi da se odmah pri upisu u autoškolu to sve plaća i onda autošlkola proslijeđuje te novce dalje

  10. #60
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Cca 1300 kn su dodatni troškovi.
    Plus tečaj koji je oko 5700 kn.
    Dakle 7000 kn minimum.
    Jedino izgleda da moja kći neće morati polagati prvu pomoć jer je to na faksu položila pa će joj priznati.
    Onda je trošak manji za cca 600 kn.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #61
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Pa jel moguće da ja tako nejasno pišem?
    Evo, prepisujem s uplatnica ispred sebe:
    platila sam prvu najveću prema autoškoli koja obuhvaća predavanja za propise i sate vožnje: 4.785 kn
    dobila sam ostale uplatnice, prepisujem brojke doslovno: prva pomoć 118,75 kn; prometni propisi 147,50 kn, 180 kn za nešto ali ne piše šta je to na uplatnici, ispit za upravljanje vozilom 236,25 kn. Prema mom kalkulatoru to je 5.467,5 kn. Ok, zaboravila sam dodati liječnički jer za to se ne dobije uplatnica u auto školi, to smo platitli 250 kn u Nemetovoj.

    Autoškola Mandić

    S tim da je MM-ova kćer krenula prošle godine u drugu auto školu i ista je bila ukupna cijena.

    Over and out što se auto škole tiče.
    Posljednje uređivanje od Barbi : 01.06.2020. at 10:33

  12. #62
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    OK, ja sam platila više. U tvom računu mi fali tečaj prve pomoći 0d 450 kn. Ne znam u koji dio je to ukalkulirano ili se ne plaća.

    Znači tebe sa svime (gdje još ne znam za prvu pomoć) te izašlo 5.700.

    Išla sam zbrajati moje troškove - s tim da se pri izboru auto škole nisam vodila cijenom, nego izborom instruktora i cijena je bila točno 7.000,00 kn. Inicijalno, sama autoškola je bila 5555 kn , što je uključivalo i liječnički
    Uz jedan izlazak i prolaz na ispit. Cijena raste ukoliko dijete padne neki dio

  13. #63
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    4785 je tečaj u AŠ Mandić na Črnomercu. Vlasnik je muz od moje sestrične.
    Hahaha. Možda za familiju može i jeftinije.
    Na tu cijenu svejedno idu još svi oni dodaci o kojima Nano i ja pišemo i koji su još cca 1300 kn.
    E sad, ako moja kći ne treba polagati prvu pomoć i kad bi položila iz prve i kad bi joj 30 sati vožnje bilo dosta...
    Uspjelo bi po ovim cijenama izaći na kraju ispod 6000 kn.
    Niš, zovem sestričnu i pitam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #64
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    A poligon je na Prisavlju......
    Prvu pomoć moraju slušati i polagati svi osim ako nije bila na državnom iz prve pomoći.
    Moj je sve godine bio mentor mlađima iz pp i opet je morao slušati i polagati pp
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 01.06.2020. at 12:31

  15. #65
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Pa jel moguće da ja tako nejasno pišem?
    Evo, prepisujem s uplatnica ispred sebe:
    platila sam prvu najveću prema autoškoli koja obuhvaća predavanja za propise i sate vožnje: 4.785 kn
    dobila sam ostale uplatnice, prepisujem brojke doslovno: prva pomoć 118,75 kn; prometni propisi 147,50 kn, 180 kn za nešto ali ne piše šta je to na uplatnici, ispit za upravljanje vozilom 236,25 kn. Prema mom kalkulatoru to je 5.467,5 kn. Ok, zaboravila sam dodati liječnički jer za to se ne dobije uplatnica u auto školi, to smo platitli 250 kn u Nemetovoj.

    Autoškola Mandić

    S tim da je MM-ova kćer krenula prošle godine u drugu auto školu i ista je bila ukupna cijena.

    Over and out što se auto škole tiče.
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    OK, ja sam platila više. U tvom računu mi fali tečaj prve pomoći 0d 450 kn. Ne znam u koji dio je to ukalkulirano ili se ne plaća.

    Znači tebe sa svime (gdje još ne znam za prvu pomoć) te izašlo 5.700.

    Išla sam zbrajati moje troškove - s tim da se pri izboru auto škole nisam vodila cijenom, nego izborom instruktora i cijena je bila točno 7.000,00 kn. Inicijalno, sama autoškola je bila 5555 kn , što je uključivalo i liječnički
    Uz jedan izlazak i prolaz na ispit. Cijena raste ukoliko dijete padne neki dio
    Barbi je gore navela cijenu prve pomoći, ne znam zašto vam se iznosi toliko razlikuju.

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Zato jer sve škole nemaju početni cijenu istu
    Neki imaju akcije

    Prva pomoć nema veze s školom nego se sluša i polaže u crvenom križu ali treba dokaz da je prijavljena u neku školu

  17. #67
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Barbi je gore navela cijenu prve pomoći, ne znam zašto vam se iznosi toliko razlikuju.
    Jer je cijena tečaja za prvu pomoć oko 450 kn (kad sam ja išla bila je 470 i nešto), a cijena ispita 118,75. Kod Barbi je tečaj vjerojatno negdje drugdje uračunat.

  18. #68
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    lili, Riri ti je objasnila. Jedno su predavanja drugo ispit

  19. #69
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Jer je cijena tečaja za prvu pomoć oko 450 kn (kad sam ja išla bila je 470 i nešto), a cijena ispita 118,75. Kod Barbi je tečaj vjerojatno negdje drugdje uračunat.
    Da, moguće.

  20. #70
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nekako sumnjam da je prva pomoć uključena u predavanja o prometnim propisima, ali je sve moguće. Možda doznamo.

    Isto tako mislim da je bitniji instruktor od cijene - jer ako kreneš padati pa plaćati dodatne satove i ispite - i nije neka sreća. A da ne spominjem kakvih sve instruktora ima

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Cjenici su na webu
    Lako se može provjeriti
    Mandić ima osnovnu cijenu nižu (sa zvjezdicom označenu), ali je npr. ispitni sat 180kn, a kod mene na drugom kraju grada je osnovna cijena viša, ali je ispitni sat 150kn

    Tako da mislim da nema tu neke razlike, jer je to skoro pa kartel...
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 01.06.2020. at 15:27

  22. #72
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ne znam ni ja što je s tom prvom pomoći, nema je među uplatnicama. Možda još iskrsne i tih 450 kn u nekom času.
    Gledala sam sad i uplatnice od MM-ove kćeri od prije par mjeseci, druga autoškola, ona ima tu uplatnicu za prvu pomoć u iznosu 450 kn. Ostale su sve iste osim što je kod mene nedefinirana ta neka od 180 kn. Možda je to prva pomoć pa je pojeftinila?

    Nano, a kako znaš kakav je koji instruktor? Ja baš nikog ne poznajem i ne znam kako bi upoznala.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    https://mup.gov.hr/pristup-informaci...-vozace/175301

    Tu je negdje i pravilnik o minimalnim cijenama koje određuje MUP za sve autoškole

  24. #74
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam ni ja što je s tom prvom pomoći, nema je među uplatnicama. Možda još iskrsne i tih 450 kn u nekom času.
    Gledala sam sad i uplatnice od MM-ove kćeri od prije par mjeseci, druga autoškola, ona ima tu uplatnicu za prvu pomoć u iznosu 450 kn. Ostale su sve iste osim što je kod mene nedefinirana ta neka od 180 kn. Možda je to prva pomoć pa je pojeftinila?

    Nano, a kako znaš kakav je koji instruktor? Ja baš nikog ne poznajem i ne znam kako bi upoznala.
    Imam frenda koji radi u HAKu pa mi je preporučio,

    Mislim da ti je tih 180 kn ispitni sat. Naime, kad je ispit vožnje plaćaš dvije stvari: polaganje ispita i ispitni sat.

    Što se tiče instruktora, moj je dobio instruktoricu s preporukom. Problem je bio taj da je ona jako tražena tako da se kod njega vožnja užasno otegla. Frend koji je krenuo kad i on je bio gotov par mjeseci ranije. no na kraju su skoro pa u isto vrijeme položili vozački

  25. #75
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Barbi, ja što se instruktora tiče recimo znam za odličnog, jer mi je bio prvom djetetu, nakon jednog totalno groznog.
    I onda sam za drugo dijete inzistirala na istom dobrom instruktoru. Za sada je opet odličan.

  26. #76
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    I za školu i za instruktora se raspitaš kod onih koji su polagali u zadnje vrijeme - djeca od dvadesetak godina već imaju kolege
    koji su to prošli pa uvijek znaju nekoga tko može preporučiti ili nepreporučiti svoju školu i instruktora.
    Mi smo tako reagirali prije par godina - uzeli školu i instruktora od prijateljice i nismo požalili. Sve cijene su bile tu negdje.

  27. #77
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Prva pomoć u Crvenom križu

    https://ckzg.hr/odjeli/prva-pomoc-za-autoskole

    Ovisno o stanovanju ima na istoku i na zapadu. Zovete brojeve da saznate kad je tečaj
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 01.06.2020. at 19:14

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Dragi svi, evo imam vam potrebu ukazati na primjer loše prakse odnosno autoškole koju nipošto ne preporučujem. Radi se o autoškoli Rotor koja ima svoje tri lokacije. Često nude neke popuste, preko telefona vam kažu i više nego dovoljno pluseva kako biste došli kod njih.
    Konkretno moje nezadovoljstvo je s instruktoricom, ako tko ima dodatnih pitanja može se javiti.

    Ne preporučuje autoškolu Rotor. Predavanja, takva da možeš i sam čitati iz priručnika ili sa neta. Rješavaju se samo ispiti, ne uče te razmišljati nego biflati napamet.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 12.11.2020. at 07:27

  29. #79
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Moje dijete je išlo u autoškolu Rotor i bilo prezadovoljno. S instruktiricom se "kliknuo". Položio od prve.

    Registrirala/registrirao si se na forum i odmah prvi post kritika?

  30. #80
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Krumpir123 prvotno napisa Vidi poruku
    Dragi svi, evo imam vam potrebu ukazati na primjer loše prakse odnosno autoškole koju nipošto ne preporučujem. Radi se o autoškoli Rotor koja ima svoje tri lokacije. Često nude neke popuste, preko telefona vam kažu i više nego dovoljno pluseva kako biste došli kod njih.
    Konkretno moje nezadovoljstvo je s instruktoricom, ako tko ima dodatnih pitanja može se javiti.

    Ne preporučuje autoškolu Rotor. Predavanja, takva da možeš i sam čitati iz priručnika ili sa neta. Rješavaju se samo ispiti, ne uče te razmišljati nego biflati napamet.
    Sinov prijatelj išao je baš u Rotor i čula sam od njegovih roditelja da je bilo ok. Mali uredno vozi. Ja imam friška iskustva s dvije druge autoškole - jedno je Volovčica (sada Dinamo), a drugo autoškola Škole za cestovni promet.

    Nemam nekih posebnih primjedbi, iako je jedno mala škola, a drugo velika. Obje škole imale su organizacijskih poteškoća vezanih uz epidemiološke mjere, ali na kraju je sve dobro ispalo, bar za sada, jer stariji sin tek kreće na vožnju od idućeg tjedna. Teoriju je položio od prve, pa vjerujem da su predavanja bila ok.

    Samo da kažem - nema ni u jednoj školi (autoškoli ili običnoj) nikakvog načina da se znanje učeniku ulije u glavu. Puno toga moraju sami. Moji sinovi su se za ispite pripremali tako što su rješavali ispite online. Čak ne znam ni jesu li se toga sami sjetili ili su im instruktori savjetovali da se tako pomognu.

  31. #81
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Svaka autoškola može imati nekog lošeg instruktora. Kada mi nismo bili zadovoljni sa jednim tražili, smo promjenu. I dobili.
    A ovo za učenje, pa kako će položiti ako ne uči? I rješava ispite koji su kao primjeri on line.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Nisam još otkrila čarobnu formulu "naučiti razmišljati" a ne "biflati" ... znakove, vrste križanja, prometna pravila sve to moraš "nabiflati" da bi ih mogao prepoznati i onda razmisliti o njima (ali to razmišljanje u prometu traje jednu sekundu ili možda nekoliko sekundi) ...

    traži drugog instruktora

  33. #83
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moja kći je danas položila. Od prve.
    Ne u Rotoru.
    Išla je u https://prigorje-sm.hr/instruktori/
    Odlična škola. Odličan pristup, instruktori, auti i cijena.
    Preporučujem od srca.

  34. #84
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Moja kći je danas položila. Od prve.
    Ne u Rotoru.
    Išla je u https://prigorje-sm.hr/instruktori/
    Odlična škola. Odličan pristup, instruktori, auti i cijena.
    Preporučujem od srca.
    Čestitam! Sad samo treba voziti, ali ide to brzo...

    Moj mlađi polako stječe vozačko iskustvo (sam se vozi po gradu, još se ne usudi na brzu cestu bez pratnje), a stariji danas ide na prvi sat vožnje. Nadam se da će uskoro i on biti gotov.

  35. #85
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Moj je polozio ljetos, nakon što je sve skupa trajalo više od godinu dana. Krenuo je prošle zime, polozio ispite iz prve, pa nije mogao dobiti termin za voznju, p aje došlo ljeto, on je radio, instruktorica bila na g.o. , pa su se lovili za sate svakih... Nikad. Po 10 dana bi mu prošlo izmedju sazi voznje. Naravno da je prvi put pao. Pa je do drugog puta prošlo više od mjesec dana. I samo dva sata voznje prije drugog puta i opet je pao. Pa je dosao lockdown i AŠ nisu radile. Kad su proradile, opet navala i teško dobit termin. I onda je mm pop... I nazvao instruktoricu direktno, dogovorio koliko sati i ritam kojeg se moraju drzati. I polozio je iz treće. Budući je jedini auto koji imamo sluzbeni, ne moze ga voziti sam, ali mm koristi svaku priliku koju dobije da ide s njim da on vozi. Vozio je čak i fo vikendice, doduše ne po autoputu nego lokalnim cestama i jako mu dobro ide.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Bravo za nove vozače!
    Samo polako i oprezno

  37. #87
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Moja je išla u autoškolu koja joj je bila najbliža, s obzirom da je imala sto obveza koje je trebala uskladiti, pa da ne gubi puno vremena...
    S prvim instruktorom je bilo problema, koje, ona, doduše, nije htjela priznati, ali čim sam to skužila, zatražila sam promjenu instruktora (ona je mislila da se to ne može pa je valjda odlučila trpiti uvrede ). Btw, dotični je nakon nekog vremena dobio otkaz (ne mojom zaslugom ).
    S drugim je kliknula odlično i, evo, vozi već dvije godine, čak i na "duge pruge"...

  38. #88
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mi smo birali autoškolu po preporuci. I to preporuci za instruktora. I MM i ja imamo loša iskustva iz naših dana.

    I tako je dobio popularnog, pa je i vožnja potrajala. Položio je od prve i taman prije lockdowna i potresa. Tak da je s nama vježbao po praznom gradu i bez tramvajskog prometa. Pa smo onda to sve ponavljali. Dajemo mu vozit kad god imamo prilike (iako smo mi od onih koji se malo voze). Po mom mišljenju je prehrabar i treba ga bremzati. Za izlaske mu i dalje ne dajemo (odnosno za situacije kad znamo da bi nekaj mogao popit).

  39. #89
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja sam ostavila ključeve i dokumente od auta doma, pa moj mlađi sin uzme auto kad god zatreba. Navečer sad ionako ne izlazi, zbog korone, a i uči za međuispite. Jučer je autom išao na Sljeme, odnosno u podnožje, a kad se vraćao morao je na pumpu jer se upalila lampica za rezervu. Mislim da je sad prvi put sam točio gorivo, ali uvježbao je to prije s nama, pa nije problem. Koliko vidim, nije neodgovoran, a puno mu znači naše povjerenje. Dakako, iskustvo dolazi tek s praksom.

  40. #90
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Naravno, praksa je najbitnija. Mi imamo jako stari auto pa smo s te strane malo opušteniji. Ono ak ga malo zgrebe, pa kaj sad. Iako mu tupim ono kaj je meni "tupio" moj tata. Pazi na druge u prometu. Ima svakakvih "luđaka"

  41. #91
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja svom tupim isto što i mm-u. Nije da ne vjerujem tebi za volanom, ne vjerujem nikome drugome.

  42. #92
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno, praksa je najbitnija. Mi imamo jako stari auto pa smo s te strane malo opušteniji. Ono ak ga malo zgrebe, pa kaj sad. Iako mu tupim ono kaj je meni "tupio" moj tata. Pazi na druge u prometu. Ima svakakvih "luđaka"

    Same here

  43. #93
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno, praksa je najbitnija. Mi imamo jako stari auto pa smo s te strane malo opušteniji. Ono ak ga malo zgrebe, pa kaj sad. Iako mu tupim ono kaj je meni "tupio" moj tata. Pazi na druge u prometu. Ima svakakvih "luđaka"
    I moj auto je samo godinu dana mlađi od mog sina
    Kad smo prije dvije godine kupili novi, ovaj smo namjerno ostavili, da dečki imaju na čemu učiti voziti. Lani sam dala cijelo bogatstvo da ga uredimo, ali treba i nama, imamo stare roditelje i razne obveze. Upotrebna vrijednost tog auta je višestruko veća od cijene koju bi postigli da da nedajbog idemo prodavati. Fakat nam je koristan, a i dobar. Udoban ko stare cipele.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    1

    Početno

    kojeg instruktora ste imali u AŠ Rubikon?

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Ako se smije znati koji je bio instruktor? Auto škola Rotor, jel tako?
    Trenutno pohađam i razmišljem o promjeni instruktora, želim ići na vožnje bez da mi je to stres i da netko povisuje ton.
    Greške se događaju a mi koji pohađamo auto škole smo tamo da naučimo a ne da netko iskaljuje svoj bijes na nama.

  46. #96
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Gdje najjednostavnije i bez puno para napraviti prvi liječnički za autoškolu?

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Mislim da je cijena svugdje ista. 450kn (ne znam u eurima)
    Labplus

  48. #98
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje najjednostavnije i bez puno para napraviti prvi liječnički za autoškolu?
    Ponuda dana

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Koje autoškole su najbolje/najpovoljnije u Zagrebu?

  50. #100

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Da se i ja nadovežem : koji je neki realan rok da se sve položi jedno za drugim (bez previše čekanja)?

    Jel' pol godine neki ok rok?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •