Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 112

Tema: Autoškola - preporuke i cijene

  1. #1
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno Autoškola - preporuke i cijene

    Daklem, molila bih cijenjeno pučanstvo za relativno friške informacije o dobrim/korektnim autoškolama u Zagrebu iz prve/druge/treće ruke....

    Nemam koga pitati osobno jer su svi koje znam završili prije ohoho godina , ili u drugim gradovima.

    Malo gledam po internetu/forumima, ali ništa specijalno ne mogu saznati.


    Duugo mi je trebalo da se ohrabrim na ovaj korak i ne bih htjela opet odustati kao prošle/pretprošle/pretpretprošle/itd. godine - ono što me zanima jest da su instruktori korektni, da me neće ubiti u pojam (i moje krhko samopouzdanje), da će im biti stalo da me nauče voziti, da ih ne vozim po odojke ili u kupovinu za trudnu ženu i sl.


    Help!

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Provjeri si tri najbliže i uzmi onu koja ti se čini najpovoljnijom ili gdje ti se dopadnu ljudi. Sve ti je to isto. I traje relativno kratko.

  3. #3
    gizolito avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    149

    Početno

    ja sam krenula na vozački prije točno godinu dana i na dan kad sam polagala znakove mi je potvrđeno da sam trudna. išla sam u autoškolu Danko na autobusnom i svi su bili super. odradila sam vožnju u 7. i /. mjesecu trudnoće i nisam bila jedina trudnica. instruktor mi je bio genijalan. i njemu i svima u školi je u interesu da im đaci polože vožnju iz prve, iskren je vezano uz tvoj napredak, sistematičan je u objašnjavanju i pažljivo prolazi sve dijelove vožnje. eto mala reklama ali kad je stvarno super :D

  4. #4
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    imam isto iskustvo s istom autoškolom, samo nešto starijeg datuma
    uglavnom, vrlo dobra AŠ

  5. #5
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    znači, autoškola danko kod autobusnog? super, hvala na preporuci.

  6. #6
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja bi samo napomenula jednu stvar, a to je lokacija skole.
    naime, ako je skola negdje u gradu i krece se iz nje i imaju ture po sirem centru grada, tada se cesto dogodi da se udje u guzve i kolone i da se provede jedan skolski sat u voznji dvije ulice.
    eto

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ja bi samo napomenula jednu stvar, a to je lokacija skole.
    naime, ako je skola negdje u gradu i krece se iz nje i imaju ture po sirem centru grada, tada se cesto dogodi da se udje u guzve i kolone i da se provede jedan skolski sat u voznji dvije ulice.
    eto
    Ne mora to biti ni tako loše odmah se suočiti s gradskom gužvom u punom sjaju.
    Ja imam (pretpotopno) iskustvo s dvije auto-škole. S prvom (MM2-Jarun) se nisam maknula iz kvartovskih uličica i gotovo da nikad nisam prebacila ni u treću. S drugom (Rubikon) sam se navozala doslovno po cijelom gradu, i po užem centru, i po širem centru, i po kružnim tokovima, i po periferiji, posvuda. Dobro, ja sam specijalan slučaj, meni je za konačno polaganje vozačkog trebalo preko 100 sati vožnje ali kad sam (napokon) počela voziti, bar me nije bilo strah gužve.

  8. #8
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    pa zar te ne odvede svaki instruktor u centar grada, bas kao sto te odvede u vangradsku voznju?

    ali nije isto kad 3. sat zapnes u guzvu i kad ti svi trube ili ti se naguze, pa se useres i ne znas di bi i sta bi i kad ti cijeli sat ode samo tako, da se prakticki ni ne provozas, pa ode i onih 30 u sklopu cijene pa onda moras nadoplacivati jer realno nemas 30 sati voznje iza sebe.

    na to sam mislila.

  9. #9
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    .mene je moj instruktor tjerao da vozim 70 dok sam mu govorila kako je ogranicenje 50, a on je reko: prati voznju, kako drugi voze, vozi i ti. ne zelim da mi trube.
    mozda je on kriv za moj stil voznje :D
    a na prvom satu me odveo na kruzni tok.
    orvo je otvorio haubu i reko, ti si zensko, i onako ne moras znati sta je tu, ajd u auto. i fino na rotor. onaj kod jadranskog mosta.
    nakon par sati kroz najuzi prolaz u miramarskoj. vikala sam aaaaaaaaaaaaaaaaaaa dok sam kroz njega prolazila.

  10. #10
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku

    orvo je otvorio haubu i reko, ti si zensko, i onako ne moras znati sta je tu, ajd u auto. i fino na rotor. onaj kod jadranskog mosta.
    nakon par sati kroz najuzi prolaz u miramarskoj. vikala sam aaaaaaaaaaaaaaaaaaa dok sam kroz njega prolazila.


    Slicno je bilo i kod mene. Polagala sam u rubikonu prije 3 god. Prezadovoljna sam

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    pa zar te ne odvede svaki instruktor u centar grada, bas kao sto te odvede u vangradsku voznju?
    U prvoj autoškoli u koju sam išla toga nije bilo
    A što se tiče trubljenja, instruktor u Rubikonu mi je rekao da po vozačkom bontonu nije pristojno trubiti auto-školi, i neka slobodno ignoriram ako mi netko trubi Toga se držim i danas i spasilo mi je živce više puta.

  12. #12
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Hvala svima na odgovorima (ja i zaboravila da sam otvorila temu) !

    Za Rubikon sam čula, znači ok su

  13. #13
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ja bi samo napomenula jednu stvar, a to je lokacija skole.
    naime, ako je skola negdje u gradu i krece se iz nje i imaju ture po sirem centru grada, tada se cesto dogodi da se udje u guzve i kolone i da se provede jedan skolski sat u voznji dvije ulice.
    eto
    Zanimljivo....Pretpostavljam da bih išla u vožnju nakon posla (kad bih inače?), onda ću uvijek upadati u gužvu...

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljivo....Pretpostavljam da bih išla u vožnju nakon posla (kad bih inače?), onda ću uvijek upadati u gužvu...
    Pa upadat ćeš u gužvu ionako svakodnevno ako se voziš na posao u centar - tak da to nema veze.

    Lijepo rekoh - nađi si nešto blizu (doma ili posla, svejedno) jer tada ćeš početi voziti u stvarnim uvjetima (tamo gdje ćeš kasnije i inače često voziti). Reci instruktoru koja ruta ti je važna.

    S druge strane, ništa te ne može pripremiti na iznenađenja, kao ni bilo koga od nas za volanom. S tim treba računati i toga se ne treba bojati.

    Čula sam od puno ljudi (zapravo žena ) da se boje vožnje po otvorenoj cesti. Ja sam naučila voziti u provinciji i bilo mi je teško kad sam kasnije sjela za volan u Zagrebu, ali sve u rok službe! Samo za ilustraciju, kad sam kupila prvi vlastiti auto i to nekoliko GODINA nakon položenog vozačkog, to je bilo na Kustošiji, a stanovala sam u N.Zagrebu. U 4 popodne tj. u vrijeme najveće špice ja doma iz Kustošije prek rotora... he he he, sama samcata! Mislim da sam bila zelena. Ali stigla sam sretno i sve pet.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 19.01.2014. at 14:38

  15. #15
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ma nisi me skuzila peterlin

    u tih 30h nece imati 30h voznje jer ce dobar dio vremena provesti u koloni.
    nije autoskola ko taksi pa da se broje kilometri vec minute i sati.
    pa onda nadoplati jos sati da bi stekla znanje i sigurnost i stvarnu satnicu jer iza sebe nemas minimum od 30h za izaci i poloziti ispit.
    mislim, na papiru imas, a ne u nogama :D

  16. #16
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    .mene je moj instruktor tjerao da vozim 70 dok sam mu govorila kako je ogranicenje 50, a on je reko: prati voznju, kako drugi voze, vozi i ti. ne zelim da mi trube.
    mozda je on kriv za moj stil voznje :D
    a na prvom satu me odveo na kruzni tok.
    orvo je otvorio haubu i reko, ti si zensko, i onako ne moras znati sta je tu, ajd u auto. i fino na rotor. onaj kod jadranskog mosta.
    nakon par sati kroz najuzi prolaz u miramarskoj. vikala sam aaaaaaaaaaaaaaaaaaa dok sam kroz njega prolazila.
    Da to nije bilo u mojoj auto skoli
    Tako sam i ja .i u mesnickoj sam se paralelno morala parkirati na onoj nizbrdici.i vozila i po centru i po obilaznici.ali to je bilo davno
    Strah me je i priznati koliko imam samo gradske voznje u nogama

    Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

  17. #17
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    FOL-GAS. Vozila oko Borongaja, nikad nismo stajali u koloni. Ima dovoljno manjih ulica kojima se uvijek može voziti.

  18. #18
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    u moje doba je bila jedna škola
    škola za cestovni saobraćaj (tako nekako)
    i zna se da se vozilo na poligonu na borongaju

    barem nisi imao šta misliti

  19. #19

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    79

    Početno

    ja sam išla u autoškolu danko i vozila sam svaki dan u 16.15 gužva je bila, ali je meni to bilo super jer je to prirodna situacija u kojoj bi i inače vozila. kad smo ušli u neki kvart i vozili po uličicama gužve nema.
    položila sam iz prve bez ijednog dodatnog sata, a nisam neki lumen za vožnju, samo sam imala savršenog instruktora

  20. #20
    gizolito avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    149

    Početno

    Citiraj dixie prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam išla u autoškolu danko i vozila sam svaki dan u 16.15 gužva je bila, ali je meni to bilo super jer je to prirodna situacija u kojoj bi i inače vozila. kad smo ušli u neki kvart i vozili po uličicama gužve nema.
    položila sam iz prve bez ijednog dodatnog sata, a nisam neki lumen za vožnju, samo sam imala savršenog instruktora
    ja nisam svaki sat vozila u to vrijeme ali bilo je i tih sati i isto smo išli po kvartovima di nema čepova
    ma aš danko i Danko su super!!!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Kada se radi o preporukama autoškola u Zagrebu, imam super preporuku za vas. Osobno sam pohađala autoškolu EUROspot, http://www.auto-skola.net, s kojom ima odlično iskustvo. Šta se tiče cijena polahađanja i upisa u autoškolu kao i polaganja vozačkog ispita nisam sto posto sigurna, s obzirom da sam polagala autoškolu pred 5 godina.. Ali ako vas zanima autoškola sa kvalitetnim i dobrim instruktorima, s kojima ćete zagarantirano naučiti vozit i sve o prometnim pravilima, ponašanju i reagiranju na svim vrstama prometnica u cijelom svijetu, tada je rješenje za vas svakako autoškola EUROspot s kojom nećete pogriješiti sa postajanjem iskusnog i pravog vozača

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Jel bio tko u autoskoli Mandić zanima me crnomerec

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Nitko me ne doživljava
    Zanima me koliko vrijedi liječnički ako polaznik autoškole ima naočale -4,to je definitivno dioptrija za koju mora imati naočale u voznji

  24. #24
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nazovi i pitaj

  25. #25
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Mene zanima kolike su sada cijene autoskole ako sve polozis od prve

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Najmanje 5.800 plus kod 1000 za ispite i slično

  27. #27
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Znaci oko 7000kn

  28. #28
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Najmanje 5.800 plus kod 1000 za ispite i slično
    Di ti čupaš te cifre?

  29. #29
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Evo naša autoškola: 5160 +450+147+118+ 236 ispadne oko 6200.
    Kako si jelena.O došla do 7000?
    Posljednje uređivanje od Cathy : 27.03.2019. at 12:01

  30. #30
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A koliko dode za motor

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    cathy koja si ti škola?


    lječnički važi po novome 15 mjeseci

  32. #32
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    cathy koja si ti škola?


    lječnički važi po novome 15 mjeseci
    istočni dio.

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    reci koja možda i na zapadu ima nešto slično, može i na pp

  34. #34
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    reci koja možda i na zapadu ima nešto slično, može i na pp
    Imaš pp.

  35. #35
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    bavim se mišlju da konačno položim vozački, a nisam baš u cvijetu mladosti. još malo pa punim 47. mislite li da je to prekasno? imam tisuću razloga zašto sam do sad izbjegavala, ali što idem starija sve mi više smeta što moram ovisiti o drugima kad zatrebam prijevoz autom. uglavnom gnjavim mm, a on najviše i navaljuje da položim. auto bi mi trebao isključivo za gradski prijevoz od točke a do točke b i nadam se da bi valjda svaladala toliko s obzirom na moju ne baš sjajnu motoriku i snalaženje u prostoru.

    malo sam gledala uvjete za prolazak na liječničkom pregledu i piše da treba donijeti potvrdu od liječnika om o kroničnim bolestima. s obzirom da više od 20 godina patim od paničnih napada koji su već duže vrijeme pod kontrolom zahvaljujući minimalnoj dozi antidepresiva bojim se da bi me mogli u startu odbiti. imate li kakvih saznanja koliko su tu rigorozni? i općenito, bi li se vi na mom mjestu upuštale u to?

  36. #36
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Nisi prestara i nije prekasno.

    To si mantram vec par mjeseci za puno stvari, a vrijedi i tebi.

    Ja idem zavrsiti autoskolu napokon ove godine , jer mi to visi nad glavom godinama. Polozila ispite, odvozila sate, a nisam polozila jer.... Svastanesto. Ali sad mi je situacija da nemam izbora. Imam 10 godina manje od tebe, ali mi nije svejedno. Sretno i hrabro !

    Pametnog savjeta o izboru AŠ nemam, bar ne u tvom gradu

  37. #37
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Nisi prestara i nije prekasno.

    To si mantram vec par mjeseci za puno stvari, a vrijedi i tebi.

    Ja idem zavrsiti autoskolu napokon ove godine , jer mi to visi nad glavom godinama. Polozila ispite, odvozila sate, a nisam polozila jer.... Svastanesto. Ali sad mi je situacija da nemam izbora. Imam 10 godina manje od tebe, ali mi nije svejedno. Sretno i hrabro !

    Pametnog savjeta o izboru AŠ nemam, bar ne u tvom gradu
    hvala na potpori. ma nije mi problem AŠ, ima ih ovdje koliko oćeš i lako ću izabrati, ali ovo za liječnički me brine.

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Otides I vidiš ako ti daju saru onda ideš u autoskolu

  39. #39
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    bavim se mišlju da konačno položim vozački, a nisam baš u cvijetu mladosti. još malo pa punim 47. mislite li da je to prekasno? imam tisuću razloga zašto sam do sad izbjegavala, ali što idem starija sve mi više smeta što moram ovisiti o drugima kad zatrebam prijevoz autom. uglavnom gnjavim mm, a on najviše i navaljuje da položim. auto bi mi trebao isključivo za gradski prijevoz od točke a do točke b i nadam se da bi valjda svaladala toliko s obzirom na moju ne baš sjajnu motoriku i snalaženje u prostoru.

    malo sam gledala uvjete za prolazak na liječničkom pregledu i piše da treba donijeti potvrdu od liječnika om o kroničnim bolestima. s obzirom da više od 20 godina patim od paničnih napada koji su već duže vrijeme pod kontrolom zahvaljujući minimalnoj dozi antidepresiva bojim se da bi me mogli u startu odbiti. imate li kakvih saznanja koliko su tu rigorozni? i općenito, bi li se vi na mom mjestu upuštale u to?
    Idi se konzultirati sa svojim obiteljskim liječnikom koji daje tu potvrdu. Oni obraćaju pažnju na stvari bitne za vožnju. Moj stariji sin nije mogao dobiti tu potvrdu dok ne obavi specijalistički pregled na Rebru (on ima ambliopiju i strabizam, načekali smo se termina kod oftalmologa jer s tom dijagnozom mora ići u centar za strabizam, pa se malo oduljilo jer je na kraju došao na pregled u svom redovnom terminu za kontrolu vida, nisu ništa mogli ubrzati). Napokon je ovaj mjesec dobio nove naočale. Sad tek treba ponovno otići po taj papir za autoškolu, ali budući da mu se bliži matura i ima hrpu drugih obveza, nisam sigurna da će to obaviti prije upisa na faks. Nema veze, stigne...

    MM ima hipotireozu zbog koje je na trajnoj terapiji. Kad je nedavno produljivao vozačku, uzeo je od svoje liječnice potvrdu s popisom lijekova i otišao na pregled tamo gdje mu je bilo najjeftinije (imala je poliklinika u Nemetovoj neku akciju, pa je otišao tamo). Nikakvih problema.

    ***
    Što se tiče polaganja vozačkog u ovim godinama, nemaš brige. Znam osobu (isto ženskog spola) koja je to obavila i položila vozački sa deset godina više nego ti imaš sada. Uredno vozi gradske vožnje, a ponekad i dulje ture. Što se tiče tvojih kroničnih bolesti i trajne terapije - pa isto, ako ti je bolest pod kontrolom i redovno uzimaš terapiju, zašto ne? A kad kreneš u autoškolu, vidjet ćeš kako ćeš se osjećati za volanom. Iz iskustva - starije osobe sa više ŽIVOTNOG iskustva koriste to iskustvo i za volanom i često im je lakše nego 18-godišnjacima. Sretno!

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    moj je bez problema dobio papir od opće doktorice, ok imao je dosta friških nalaza

  41. #41
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Peterlin, hvala

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Jel ima negdje na webu popis planiranih ispita iz prometnih pravila za zagreb

  43. #43
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima negdje na webu popis planiranih ispita iz prometnih pravila za zagreb
    Nema.
    HAK sam donosi termine.

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima negdje na webu popis planiranih ispita iz prometnih pravila za zagreb
    To se organizira u okviru Hak-a, a ovisi o broju polaznika, tako da nema ništa unaprijed.

  45. #45
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Reći će im u autoškoli, jelena.o
    Klinci onda izaberu dal im paše termin ili ne i škola ih prijavi

  46. #46
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    I ja trazim preporuku auto skole. Odlucih konacno nakon kaj sam isla sa 16..polozila teoriju, odvozila sate i nisam izasla na ispit pokusati sa 36 prvi put sam isla u rubikon, vidim da su i dalje aktivni.. Cak imaju preko ponude dana za 4500kn sto je koliko vidim dosta povoljnije u odnosu na ostale a mene zanima da li je kvaliteta ista

  47. #47
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Glavu danima razbijam kako joj platiti vozački koji košta 7500 kn ako ne i više, a mora ovo ljeto položiti jer je muž sve lošije i nema nas tko voziti.
    To si si sama kriva jer odbijaš imati kreditnu karticu.
    A na nju možeš autoškolu platiti beskamatno na 12 rata. I ne košta 7500 nego oko 5000. Upravo ju plaćam. I mjesečna rata je 430 kn.

  48. #48
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    5000 sa svim dodacima (prva pomoć, materijali, ispiti...) ?

  49. #49
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    5000 sa svim dodacima (prva pomoć, materijali, ispiti...) ?
    Ne

  50. #50
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Autoškola sa svim dodacima je cca 5.500, upravo platila prvi dio
    Odnosno sin platio od godinama prikupljenih para koje nisam dala trošiti na gluposti.
    Posljednje uređivanje od Barbi : 31.05.2020. at 22:33

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •