Stranica 13 od 110 PrviPrvi ... 311121314152363 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 5466

Tema: yours in free thought (ireligiozni topic) - 4. dio

  1. #601
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    evo nekog iz Selca

    štajaznam, ja sam evo usvojila misao da su namjere bile dobre
    ali onaj tko je postavio natpis mogao je pretpostaviti kakve će asocijacije izazvati
    i ja mogu prihvatiti da su namjere bile dobre.

    htjelo se predstaviti referendum, što također mogu prihvatiti, čak je to dobra ideja. samo lutka i natpisi (pa i onaj "glasam protiv") više asociraju na onu stranu koja se (i ne želeći) morala boriti protiv referenduma nego ona koja je inicirala taj nesretni referendum. mislim da je - uz takvu lutku - jako malo ljudi skužilo da je "gay dijete iz epruvete" u biti ismijavanje UIObiteljaša. šteta što niste stavili nekakav križ ili simbol UIO... koji bi onda zapalili


    (da, da... strašna emsa bi palila križeve )

  2. #602
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj primorac prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda jedan od najboljih mesopustova u 150 godina kad svi pričaju o njemu.
    bolje počnite već sad smišljati pusta za slijedeću godinu, oči cijele hrvatske će biti uperene u selce

  3. #603
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    bolje počnite već sad smišljati pusta za sljedeću godinu, oči cijele hrvatske će biti uperene u selce

  4. #604
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa Vidi poruku
    (da, da... strašna emsa bi palila križeve )

    e tu bi bilo zanimljivih reakcija
    mogli bi druge godine ponoviti foru ali s križem, nakon toga ih neće više zaboraviti

  5. #605

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    bolje počnite već sad smišljati pusta za slijedeću godinu, oči cijele hrvatske će biti uperene u selce
    Bolje da ne "promišljaju", ne smišljaju i ne kreiraju ništa novoga jer su se dovoljno ove godine proslavili.

    Promašili su sve i potvrdili odavno poznatu činjenicu da je humor ozbiljan posao.

    Raditi komediju i uspješnu parodiju ne može svaka budala. Pokazali su beznadan nedostatak smisla za humor, neovisno o namjeri.

    Još kad slušamo "objašnjenja", što je ono pjesnik htio reći, koje ukopavanje.
    Pa kako da se ispričaju s takvim "briljantnim" pojašnjenjima,
    niti mogu jednima koje su htjeli izrugati, ali neuspješno,
    niti drugima, koje su htjeli poduprijeti, ali opet bez mozga, ukusa i mjere.
    Sva su ta opravdavanja nedokučiva kao što je glupost vulgaris nedokučiva.

  6. #606
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa Vidi poruku
    (da, da... strašna emsa bi palila križeve )
    Za eventualna objašnjenja :
    Modern Klan groups are careful to refer to their ritual as "cross lighting" rather than cross-burning and insist that their fires symbolize faith in Christ. The days of so-called disciplinary burnings, they add, are long since over. Still, nearly 1,700 cross-burnings have been documented since the late 1980s, many of them in the front yards of African-American families—although, in all fairness, the majority have been carried out by lone racist yahoos, rather than by organized Klan groups.

  7. #607
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    eto emso, prošla bi ti kao ovi iz selca...hoćeš jedno, a ispade da reklamiraš KKK

    kako je krenulo, nitko se više neće usuditi spaliti pusta
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 06.03.2014. at 14:46

  8. #608
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Opet katolička pedofilija. Tu je i fotka prekršitelja. Užasno mi je to teško razumijeti.

  9. #609
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

  10. #610
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    eto emso, prošla bi ti kao ovi iz selca...hoćeš jedno, a ispade da reklamiraš KKK
    prošla sam već tu priču vatreno krštenje samo što nitko nije skužio šta plamen znači

  11. #611
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    evo nešto da vas malo razveseli leksikon

    recimo..... dobiti po tamburi sad smo na fejsu skužile da su nam očevi tako znali govoriti

  12. #612
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala. Svasta! Mozda ju Markic ili Miletic pozovu na turneju.

  13. #613
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa Vidi poruku
    Ukratko za "nenijemce", nagrađivana književnica održala je skandalozni govor u Dresdenu u kojem je izjavila da je za drastičnu zabranu masturbacije, da su za nju djeca začeta uz medicinsku pomoć polubića (... dass ich sogar geneigt bin, Kinder, die auf solch abartigen Wegen entstanden sind, als Halbwesen anzusehen. Nicht ganz echt sind sie in meinen Augen, sondern zweifelhafte Geschöpfe, halb Mensch, halb künstliches Weißnichtwas.“)

    Kako ne poznam ovu spisateljicu, pogledala što piše na wiki o njoj, stoji da je dijete Bugarina ginekologa, izbjeglog u Njemačku 1940., koji je počinio samoubojstvo u njezinom djetinjstvu (rođena je 1954.). Majka joj je Njemica. Odrasla je u zapadnoj Njemačkoj, u vrijeme mature, fundamentalistica, trotzkistica, čita Marxa. Studira religijske znanosti. Danas joj je retorika ekstremno desničarska.

    Jedna od knjiga za koju je dobila nagradu je Apostoloff. Meni se čini bolesno. Isto kao Pijanistica od Jelinek, koju sam pročitala do kraja samo zato jer sam ju na poklon dobila, inače se ne bih maltretirala.

    Snažno, oštro i bolesno.

  14. #614
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se čini bolesno. Isto kao Pijanistica od Jelinek, koju sam pročitala do kraja samo zato jer sam ju na poklon dobila, inače se ne bih maltretirala.
    . Čovječe, isto sam se osjećala kad sam čitala Jelinek (ne znam kako se knjiga zvala, nešto o odrastanju i seksualnim frustracijama u nekom malom austrijskom selu) - činilo mi se bolesna je autorica, sama sredina ne može toliko bit. Isto sam ljuta na sebe bila što sam je čitala do kraja i toliko se maltretirala, nakon svih tih opisa onih stvari, došlo mi je da je u sebi pošaljem u onu stvar. Ostao mi je dojam ??? Moj teaser nije bio poklon, nego žena dobila Nobela. Ovu Nijemicu ne budem ni guglala - ona ne može bit OK nakon ovih izjava.

    Ekipi iz Selaca (mah-mah) poručujem: put u Pakao protkan je dobrim namjerama. Ili... da dogodine taj krnje bude neki od novinara, što je zavarao naciju vezano za njihove namjere, po uzoru na Omiš (anđeoski smajlić).

  15. #615
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    mozda dogodine pust bude osoba koja se osjetila pogodjenom s tom lutkom. prijetece mailove ionako dobija. a i pust je navodno ipak spaljen. toliko o dobrim namjerama...

  16. #616
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Sretan nam Dan žena !

  17. #617
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Sretan svima 8. mart!

    Biti-princeza-snazna-i-vazna


    "svojoj ću djeci ukazati na dovoljan broj primjera jakih ženskih likova – koje imaju glas, koje ne odustaju jer je netko rekao da „djevojčice to ne mogu“, koje su hrabre i osviještene.

    Na hrvatskim policama knjiga nećete pronaći puno takvih slikovnica, pa sam odlučila malo obići svijet. Donosim nekolicinu primjera onih koje još nisu našle put do nas, ali nadamo se da hoće. Ove priče šalju snažnu i pozitivnu poruku djevojčicama i dječacima . Da, da i dječacima!! Bitno je da i oni znaju kako su svi ravnopravni, jednako važni, sposobni, te da ne moraju ići svijetom i „spašavati“ svaku princezu na koju naiđu."

  18. #618

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Sretan nam Dan žena !

    Moja curka je ove godine učila o Sparti i Ateni i kaže ona meni da bi ona rađe živjela u Sparti nego u Ateni jer su tamo žene mogle raditi što su htjele. Dok da je dečko rađe bi živjela u Ateni.

  19. #619
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

  20. #620
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    na žalost živimo u zemlji gdje se djetetu (prije svega) mora objasniti homofobija, jer to je ono što ih može neugodno iznenaditi. posebice ako nisu odgojeni u tom duhu.


    sretan dan žena svima koji se tako osjećaju

  21. #621

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Jeste vidjeli ovo:

    Pred bolnicom u Vinogradskoj mole za prestanak pobačaja

    Zna li tko da li je istina kako pise u clanku? Jesu li ove slike stvarno ispred bolnice u Vinogradskoj? Da ce danima netko stajati ispred bolnice i moliti? S transparentima kao na slikama vezanim uz clanak?

    Ako da, pitam se kako je takvo sto moguce? Jesu li dobili neku dozvolu za ovakvo okupljanje (pa makar i samo za taj jedan dan kada su slike nastale), ako jesu kako je moguce da su dozvolu dobili, ako nisu kako to da ih netko nije potjerao od tamo...?

    Ili mozda ipak nije sve tako kako pise i izgleda?

  22. #622
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ovo je kao u američkim filmovima :D

  23. #623
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    pa baš po uzoru na Amere - ulovila sam jučer dio neke reportaže o tome i jedna je žena rekla da su se poveli za Teksašanima.

  24. #624
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Sad je frka kad ideš u Vinogradsku da te fotografi ne ulove slučajno u prolazu kad ideš u posjet nekomu

    U svakom slučaju, nisam sretna zbog ovih fundamentalista. Nadam se da će to ostati marginalna skupina.

  25. #625
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Isto je bilo i ispred bolnice na Svetom Duhu.

  26. #626
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    mene ostavilo bez rijeci.

  27. #627
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Pa šta, nek mole :sliježe_ramenima:

    Ako će ostati na tome, nemam nikakav problem s time.

  28. #628
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    pa recimo, moliti se moze i kod kuce, a i u crkvi.
    tako da mislim da poanta ove akcije nikako nije u molitvi.

    ali demokratska smo drzava.
    pa eto bilo bi jako zgodno da se nade grupa ljudi sa transparentima, pa da se ulogori pred kaptolom, ili katedralom.

  29. #629
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Pa šta, nek mole :sliježe_ramenima:

    Ako će ostati na tome, nemam nikakav problem s time.
    znaš što slijedi
    to je početak akcije, za mjesec dva počet će sakupljati potpise da se o zabrani abortusa glasa putem referenduma

    dobar tekst na tu temu http://www.libela.org/sa-stavom/4842...i-je-za-zivot/
    to nije molitva, nego propaganda

  30. #630
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    znaš što slijedi
    to je početak akcije, za mjesec dva počet će sakupljati potpise da se o zabrani abortusa glasa putem referenduma

    dobar tekst na tu temu http://www.libela.org/sa-stavom/4842...i-je-za-zivot/
    to nije molitva, nego propaganda
    Znam.
    Ali u ovoj fazi, u druge se ne diraju.

  31. #631
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Znam.
    Ali u ovoj fazi, u druge se ne diraju.
    ne možeš to zabraniti, naravno, ali svakako znači korak dalje, i mene prilično straši

    jedan zabavan članak: http://www.24sata.hr/cjenik-objavili...25-kuna-356956
    istina, piše u 24 sata, ali evo i cjenika http://www.zupa-sv-nikole-varazdin.hr/?page_id=65

  32. #632

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,140

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    mene ostavilo bez rijeci.
    I mene. Jedno mi je čitati o njima, ali kad sam vidjela fotke, došlo mi je nekako mučno, i nelagodno, ne znam kako da to opišem.
    I da, slažem se s pomikaki po tom pitanju. Ovo im je tek početak, i to, rekla bih, prilično agresivan, iako "samo" kleče i mole se.

  33. #633
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Možda druga strana vidi ljubljenje pred katedralom kao agresivno i samo početak

  34. #634
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Možda druga strana vidi ljubljenje pred katedralom kao agresivno i samo početak
    to sasvim sigurno
    ali objektivno gledajući (naravno da me druga strana neće smatrati objektivnom) gay ljubljenje pred katedralom ne ide na zabranu hetero ljubljenja, to je traženje svojih prava, a ne nametanje svojih pravila drugima

  35. #635
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    slažem se s pomikaki. jedno je tražiti prava za sebe, drugo govoriti drugima kako da žive.

    inače, imam respekt prema ljudima koji su za očuvanje života od začeća,
    ali samo dok si ne uzmu za pravo da to nameću i drugima.

  36. #636
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    inače, imam respekt prema ljudima koji su za očuvanje života od začeća,
    ali samo dok si ne uzmu za pravo da to nameću i drugima.
    Također
    imam problem sama sa sobom kad treba potpisati nešto za suprotnu stranu
    ali znajući kakve posljedice nosi zabrana abortusa, znam da nema druge opcije

    da ne mudrujem puno, citiram iz teksta koji sam prije linkala:
    Inicijativa bi se, kao, trebala boriti za život. Bore se na način da kleče na podu i drže natpise "dragocjena si u mojim očima". Postoje li bolji načini da se danas borimo za život? Na pamet mi pada nekoliko. Neki od njih su: dostupnost i opća prihvaćenost kontracepcije, spolni odgoj u školama, edukacija i usmjerenost na "ne silujte", umjesto na "ne budi silovana", odgovarajuć i potpun rad sa žrtvama seksualnog nasilja, ali i bolji Zakon o radu, bolji uvjeti za žene radnice i trudnice, mogućnost lakšeg (jeftinijeg) podizanja djece – besplatan prijevoz, školske knjige, vrtići, javno financirano visoko školstvo, pomoć samohranim roditeljima, itd. Borite se za sve to, ako ste za život! Borite se glasno, prosvjedujte, inicirajte kampanje, ulažite vrijeme i novac, dovodite strane predavače, povezujte se na međunarodnoj razini!
    Onda? Zašto za ovo nitko od njih ne moli? Zašto je cilj izroditi puno djece, od kojih će tolika biti neželjena, da rastu u uvjetima kakve bog da? Samo neka se rode a kasnije što bude?

  37. #637
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Kako li se ne sjete prosvjeda (nije to naravno nikakava molitva, to je klasični mirni prosvijed) religijske većine protiv diskriminacije na temelju vjeroispovjesti, i to recimo ispred škola. U vrijeme korizme, svaki dan ispred druge škole. Uz transparente - ponudite svoj djeci kvalitetan sadržaj u vrijeme katoličkog vjeronauka. Ili recimo, prosvijed protiv nasilja u školi.

    Molitva s transparentima.

  38. #638
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljivo je ovo zadnje na popisu - nagrade. Nagrade se ne mogu oporezovati, ako se ne varam. Kakva li je to "nagrada za ispovijedanje (proštenja, advent, korzima)". Tko dobiva nagradu, onaj tko se ispovijedio? Ja sam na jednom natječaju dobila nagradu pa nije bilo jasno kako bi mi se to trebalo isplatiti pa sam se pozvala na svećeničke nagrade, da bih i ja rado da mi se to kao nagrada isplati, al nije išlo, platila sam porez.

    Mislim da bi analogno tome i privatni liječnik mogao uzimati nagradu za ginekološki pregled, popravak zuba. Kada mi stomatolog spasi neki zub, ja bih ga isto najrađe nagradila.

  39. #639
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ovo je stvarno vrh. ove cijene. kako to može biti povezano sa svevišnjim? jel u boljem položaju onaj tko plati tu gregorijanu 2000 kn, od sirotinje? i ako nije, a valjda nije, zašto plaća tu gregorijanu?

    a najbolje mi je, što se ženidbe tiče, možeš dobiti oprost od svega. naravno uz naknadu i biljege (kakvi su to biljezi), i od maloljetnosti, i od krvnog srodstva, pa daj brate i od spola, duplo, ma šta duplo, pet put više plaćam ako treba. ko gregorijanu

  40. #640
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    a najbolje mi je, što se ženidbe tiče, možeš dobiti oprost od svega. naravno uz naknadu i biljege (kakvi su to biljezi), i od maloljetnosti, i od krvnog srodstva, pa daj brate i od spola, duplo, ma šta duplo, pet put više plaćam ako treba. ko gregorijanu
    a ovo
    ‘Oprost od zapreke zločina’ odnosi se na situacije u kojima su se, primjerice, dvije osobe koje se žele vjenčati prije toga udružile i ubile supružnika jednog od njih.
    Tako je pojasnio župnik za 24 sata

  41. #641
    Dilek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Malmo
    Postovi
    140

    Početno

    Pa ovo je cista smijurija! Uzas!

  42. #642
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Možda druga strana vidi ljubljenje pred katedralom kao agresivno i samo početak
    ljubljenje pred katedralom je bio odgovor na ono što je tih dana/mjeseci dolazilo s tog mjesta, a bilo upućeno lgbt osobama.

  43. #643
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku

    Ako će ostati na tome, nemam nikakav problem s time.
    neće ostati na tome, to je sigurno. ali eto, demokratska smo država. bitno bi mi ipak bilo da nije u krugu same bolnice i da ne ometaju rad bolnice i da ne izazivaju nelagodu u pacijentima (što sigurno izazivaju, ali neka se sami pacijenti pobune).


    imat ćemo uskoro marš za plodnost, pa eto, prilike da zajedno pokažemo da smo za reproduktivna prava nadam se da se vidimo.

  44. #644
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    evo, drage moje, molila bih vas da nam se pridružite u što većem broju "Zajedno za plodnost", zajedno za naša reproduktivna prava

    https://www.facebook.com/events/7542...=join&source=1

  45. #645
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    taman sam se vratila iz Zagreba pa neko vrijeme neću gore, ali u mislima sam s vama

  46. #646
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    I ja sam predaleko ovaj put. Sretno!

  47. #647
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    http://muf.com.hr/2014/03/07/politika-karnevala/ dobar epilog karnevala u Selcu, baš ono što bih i ja napisala da sam tako pametna.

  48. #648

  49. #649
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Također
    imam problem sama sa sobom kad treba potpisati nešto za suprotnu stranu
    ali znajući kakve posljedice nosi zabrana abortusa, znam da nema druge opcije

    da ne mudrujem puno, citiram iz teksta koji sam prije linkala:

    Onda? Zašto za ovo nitko od njih ne moli? Zašto je cilj izroditi puno djece, od kojih će tolika biti neželjena, da rastu u uvjetima kakve bog da? Samo neka se rode a kasnije što bude?
    pa odgovor je da se ne mogu svi za sve angažirati. ovi su izabrali svoju bitku. a ja ne mogu zamisliti mlade ljude koji od svih bitaka na svijetu koje mogu izabrati, izaberu baš ovu.
    od koje se ježim. te pro life kampanje jednostavno ne podnosim. izazivaju mi fizičku reakciju.

  50. #650
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    pa odgovor je da se ne mogu svi za sve angažirati. ovi su izabrali svoju bitku. a ja ne mogu zamisliti mlade ljude koji od svih bitaka na svijetu koje mogu izabrati, izaberu baš ovu.
    od koje se ježim. te pro life kampanje jednostavno ne podnosim. izazivaju mi fizičku reakciju.
    ali hoću reći da se bore (mole, prosvjeduju) protiv posljedice, umjesto da rade na otklanjanju uzroka.

    Kao da ja sad npr. skidam kile molitvom umjesto vježbanjem i uravnoteženom prehranom. Mislim, nije da nešto vježbam, ali se ni ne molim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •