Stranica 93 od 110 PrviPrvi ... 43839192939495103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,601 do 4,650 od 5466

Tema: yours in free thought (ireligiozni topic) - 4. dio

  1. #4601
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    seni, da, mislim da smo se razumjele .

    vezano za problematiku post-činjeničnog doba, zanimljivo mi je bilo pročitati ovo razmišljanje.

  2. #4602
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Nadovezujem se s ovim...Big-data-cambridge-analytica-brexit-trump
    Scary.

  3. #4603
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Nadovezujem se s ovim...Big-data-cambridge-analytica-brexit-trump
    Scary.
    Ovo mi objašnjava zašto smo muž i ja stalno imali reklame za čukljeve - zato šta ništa ne lajkamo

  4. #4604
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Jurana, meni dođe da vrištim "Vratite mi čukljeveeeeeee!"

  5. #4605
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Sad otvorim ovu temu i vidim kako spominjete čukljeve - to je meni iskakakalo redovito! Idem sad ovaj članak pročitati..

  6. #4606
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo mi objašnjava zašto smo muž i ja stalno imali reklame za čukljeve - zato šta ništa ne lajkamo
    Ja sam pogasil cukljeve. Bolje bi bilo da nisam. Sad mi izlaze oglasi za vidovnjake i skidace uroka, hodze koji ddaju zapise i slicna sranja.

  7. #4607
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Meni hijaluronski fileri - fakat ne znam kako su me to profilirali.

    Ovaj članak je dobar, nije to strašno, to je samo prilagođavanje tržištu - digitalni svijet je paralelni svijet i tu žživimo poneki više nego u stvarnom svijetu, to je doslovno život na netu - sve rasprostreš, i djecu i muža i jade i sreću, sve..ja nekad čak imam teorije zavjere da je Zuckerberg to smislio s namjerom da se bogati još više obogate baš tako kako ovaj članak opisuje.

  8. #4608
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    meni ona s antenama na glavi koja brzo uči jezike plus, malo igrice i malo rasprodaje odjeće/cipela :D

  9. #4609

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    meni ona s antenama na glavi koja brzo uči jezike
    E, ta i meni iskače!
    Ali i čukljevi

  10. #4610
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    meni isto iskače gospođa koja nauči engleski u 3 dana dok mijesi kifle, kao i sve što googlam
    a bome nekoliko puta su mi iskakale i stvari nakon što sam ih spominjala u razgovoru, a znam sigurno da ih nisam googlala, za to me još optužuju da sam samo paranoična, a ja ne razumijem točno zašto se to ljudima čini nevjerojatno.
    Jel imamo tehnologiju na mobitelu koja prepoznaje neke riječi i reagira na glas, pa možemo npr radit glasovnu pretragu interneta ili imenika? imamo.
    Jel imamo servise koji su nam jasno dali do znanja da sve naše podatke čuvaju i prema njima nam izbacuju podatke (kao google i facebook npr) - imamo. Zašto je tako čudno onda da mobitel prepozna neke ključne riječi u razgovoru, npr dok u autu s mužem spominješ "mogli bi ovaj vikend u Šibenik" i onda mi na prvom sljedećem portalu izbaci reklame "restorani u Šibeniku"?

  11. #4611
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    meni ona s antenama na glavi koja brzo uči jezike plus, malo igrice i malo rasprodaje odjeće/cipela :D
    Tu s antenama dozivljavam već ko frendicu, vjerujem da to ima veze s fejs praćenjem nekih engl.i njem. novinskih portala. Valjda vide kako se živciram na nekim meni prestručnim člancima .
    Posljednje uređivanje od čokolada : 07.02.2017. at 15:48

  12. #4612
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ja sam pred neki dan imala cast razgovarati sa robotom od apple-a, zbog Apple care.
    Hm, prvo sam se sokirala kad me je prije nego sto sam se predstavila pozdravila sa hallo seni....
    Posljednje uređivanje od seni : 07.02.2017. at 16:23

  13. #4613
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    onda sam nekako uspijela iz treceg zvanja, da me spoji sa nekom ljudskom osobom, koja mi je mogla odgovoriti na pitanje koje sam imala.

  14. #4614
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    evo malo smijeha:

    http://everysecondcounts.eu

  15. #4615
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    evo malo smijeha:

    http://everysecondcounts.eu
    ne znam jesi li vidjela, ima i hr verzija :D
    https://www.youtube.com/watch?featur...NM&app=desktop

  16. #4616
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Dobri su ti filmici. Potakli me da nesto potrazim o Trumpu kad mi iskoci reklama da mogu sa 70 izgledat kao da mi je 40
    Sto li sam to googlala, s kime sam razgovarala? Ne sjecam se da sam trazila karte za Crvenu oktavu u Lisinskom

  17. #4617
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja sam jucer bila na jutjubu vise od sat vremena, gomilu sam ih pogledala, zakon su mi .
    I daju mi nadu da jos ima normalnih ljudi .

  18. #4618
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam jesi li vidjela, ima i hr verzija :D
    https://www.youtube.com/watch?featur...NM&app=desktop
    jesam. Odlična je!
    od prekjučer je i Austrija na netu - isto su dobro složili.
    danas sam vidjela Finsku.

  19. #4619
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ništa senzacionalno, al drago mi je pročitati:
    http://www.tportal.hr/gadgeterija/te...nego-zene.html

  20. #4620
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    I sama sam se zapitala odakle predsjednici da nas je "ujedinila", ma što joj to značilo. To su alternative facts ili "Calling Bullshit In the Age of Big Data". Zvuči mi kao da je jednoumlje prednost. Mi se vjerojatno možemo složiti tek oko pojednih tema. Metode konzervativne desnice za "promicanje" ujedinjenja su očito iste kao i u prošlom stoljeću.

  21. #4621
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Da, nevjerojatno! Netolerancija se tijekom mandata KGK prelila iz riječi u djela, a ona nađe baš povećanje tolerancije isticati kao perjanicu svog uspjeha! Ne kažem i ne mislim da su takva društvena kretnja isključivo ili uopće njezina zasluga, ali kad ovakvo nešto izjavi, stvarno ne znam što bih mislila (jedino što mi pada na pamet je da igra na kartu "napad je najbolja obrana").
    Posljednje uređivanje od Kanga : 21.02.2017. at 11:48

  22. #4622
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    to kao kad trump kaže da je ujedinio ameriku

  23. #4623
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

  24. #4624
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, netko je verbalizirao ono sto osjecam.
    Jos jedna "optimisticna":
    http://www.index.hr/mobile/clanak.as...esti&id=951728

  25. #4625
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

  26. #4626
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Mislila sam se da li da stavljam link na temu o Danu žena, ali evo je ipak ovdje, još jedna pluralistička komisija da razvuče raspravu o uvođenju prijeko potrebne promjene. A onda kad se dogode slučajevi poput nedavno Kristine Krupljan, svi se pitaju kako je to uopće moguće

    http://faktograf.hr/2017/03/08/borba...radne-skupine/

  27. #4627
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Stvarno idemo sa zla na gore. Ipak, jucer je u Zagrebu marsiralo 6000 ljudi. No kad se sjetim koliko nas se skupilo za kurikularnu reformu, pa opet nista nismo promjenili. Totalno sam beznadezna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #4628
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    da, i onda smo dobili "pluralističku radnu skupinu"

  29. #4629
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja sam ocajna sto se skole tice. U 4.razredu iz prirode imaju cjelinu Moje tijelo- gdje su nabrojani svi tjelesni sustavi, osim spolnog. Koji je ovlas spomenut kao tjelesne promjene u pubertetu. O biserima poput spominjanja da je kralju Zvonimiru najbolja frendica bila casna sestra Cika bolje da ne pocinjem. Al na stanu ideologija ( ahahahah sad zvucim kao Bozo Petrov) nacin na koji se poducava djecu, toliko je nemotivirajuc i dosadan da je to za poludit. Ja mislim da je ovoj desnok vladi stvarno u najuzem interesu da odgoji glup i nemisleci narod. Nemam drugog objasnjenja za ovo sabotiranje vlastite djece.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #4630

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da je ovoj desnoj vladi stvarno u najuzem interesu da odgoji glup i nemisleci narod. Nemam drugog objasnjenja za ovo sabotiranje vlastite djece.
    Ovo se i meni čini.
    Ili su stvarno uvjereni da je to baš super, kako se podučavaju gluposti, ili preskaču bitne stvari?
    Ili stvarno misle da su ljudi glupi i prihvaćaju zdravo za gotovo kvaziargumente o "pluralističkim komisijama"?

    Da časna sestra - kraljeva najbolja prijateljica
    Iako, bilo je i u vrijeme mojeg školovanja sličnih gluposti (svi smo ponavljali izjavu Puniše Račića "Ćuti bre jer ću da te ubijem!" - to je pisalo u udžbeniku za 4. srednje!), ali to su bile 90-te kad se koješta toleriralo. Žalosno je kad vidim da se nismo gotovo nimalo odmakli od tog doba, ili da idemo čak i na gore (dok sam išla u srednju, vjeronauk je u školi bar bio subotom, pa tko voli nek izvoli).

  31. #4631
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    a vidis, to ovisi o nastavniku. moj je u 4. ucio o spolnom, ali istina, kratko ali sasvim ok (iako je uciteljica krajnje religiozna i desno orijentirana). a sad u petom uce do u detalje. toliko da je dobio 4 iz odgovaranja jer ga je bilo sram

  32. #4632
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ma nasa je uciteljica stvarno divna- jesnoatavno imam dojam da je takva klima, primjerice engleski. Dakle to je mom najlaksi predmet, a ni drugi ga bas ne izazivaju. Pa to je totalno caknuto. Engleski bi trebao biti jedan od najozbiljnijih predmeta. Ili- V. cita od 3.godine, teski je zaljubljenik u knjige, primjerice, Heri Potera je citao sam u dobi od 5 godina, nigdje ne ide bez Kindla, dakle stvarno VOLI citati. I mrzi lektiru. Jer mu je dosadna. Pa sad dodjavola. Pa mogu ja istrpit, a i dijete da je poneka lektira dosadna. Ali bogati ovo sto oni rade je stvarno dosadno. A mogli bi biti pregenijalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #4633

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ili- V. cita od 3.godine, teski je zaljubljenik u knjige, primjerice, Heri Potera je citao sam u dobi od 5 godina, nigdje ne ide bez Kindla, dakle stvarno VOLI citati. I mrzi lektiru. Jer mu je dosadna. Pa sad dodjavola. Pa mogu ja istrpit, a i dijete da je poneka lektira dosadna. Ali bogati ovo sto oni rade je stvarno dosadno. A mogli bi biti pregenijalno.
    E, tako i moj. Preko ljeta pročita preko 10 knjiga, i to najrazličitijih žanrova, a lektira mu je bezveze i nedavno je izjavio i da mu je književnost dosadna (tu misli na nastavu hrvatskog).
    A kad pogledam što im je za lektiru, ne čudi me.

  34. #4634
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Slažem se, lektira je stvarno nevjerojatna ?! Već smo to sto puta komentirali. Samo hrvatski suvremeni pisci, biser do bisera, knjige ne samo da su jadne literarne vrijednosti, nego su pune stvarno zaglupljujućih rečenica i tvrdnji, a prije svega su dosadne i jednostavno - loše. Ja to stvarno ne razumijem - postoje tone dječjih klasika za svaku dob, a nama tu djeca čitaju nekakve osrednje domaće pisce ?! Mislim, ako je Zlatko Krilić napisao jednu dobru knjigu za djecu, ne znači onda da mu je svaka dobra i da je zaslužila biti u lektiri.

  35. #4635
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Joj bas smo imali Krilica. Jeez. A onda isto- pa kaj svaki put mora bit Naslov djela. Ime autora. Biljeska o piscu. Kratki sadrzaj. Glavni likovi. Pouka djela. Tvoje misljenje o djelu. Kaj ne mogu jednom raditi zajednicki plakat o djelu. Npr. Ili imati neku debatu. Ili pronaci slicnosti s nekim drugim djelom. Ne znam. Ovo je fakat za poludit od dosade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. #4636
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    I jos za Magriz- naravno da je i do nastavnika kako ce prezentirati djeci neko gradivo- ali kaj nije cudno da u knjizi iz PIDa imas lekcije- Probavni sustav, Disni sustav, Krvozilni sustav, Kostanomisicni sustav. I prigodno zaboravis da imamo i spolni sustav?!?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #4637
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja sam klasa optimist pa uvijek mislim da ne rade oni to namjerno da bi djeci zgadili čitanje i obrazovanje, nego jer je Đuro Peri platio da progura Antu u lektiru da bi mu se prodalo više knjiga
    to je optimizam na hrvatski način

  38. #4638

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Joj bas smo imali Krilica. Jeez. A onda isto- pa kaj svaki put mora bit Naslov djela. Ime autora. Biljeska o piscu. Kratki sadrzaj. Glavni likovi. Pouka djela. Tvoje misljenje o djelu.
    Uh, naši, na sreću, ovo ne moraju raditi. Bar nešto.

  39. #4639
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kod nas imaju različite načine obrade lektire otkad je u višim razredima, tako da je to zaista nešto što ovisi o nastavniku.
    Plakat, mentalna mapa, samo test, ppt prezentacija, a i kad se odgovara na pitanja nisu svaki puta jednaka.

    Ali knjige su, ja ne znam, stvarno sve gore od gorega. Još je najbolje kad je knjiga samo dosadna.

    Recimo onaj Mali ratni dnevnik koji je (s razlogom) ozloglašen radi drugih razloga, je u stvari pun takvih bisera da to normalan čovjek ne bi povjerovao.

    Npr. mama sazna da djevojčica s prijateljicom razgovara o seksu i spolnosti, i onda se naljuti na nju i neće razgovarati 'kad ste takve'.

  40. #4640
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Recimo onaj Mali ratni dnevnik koji je (s razlogom) ozloglašen radi drugih razloga, je u stvari pun takvih bisera da to normalan čovjek ne bi povjerovao.
    Loše i plitko do bola

  41. #4641

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Taj izbor lektire stvarno mi je problematičan. Na stranu tri obavezna naslova za svaki razred, ali ostale naslove bira nastavnik, između ponuđenog većeg broja knjiga.
    Ne jednom me sin pitao zašto oni za lektiru imaju tako bezvezne knjige - većinom su sve tanke i površne.
    Imam dojam kao da se nastavnica ne usudi zadati težu i kompleksniju knjigu jer je valjda više od pola razreda ne bi pročitalo?
    S druge strane, čujem da se u nekim osnovnim školama lektira analizira na znatno dubljem nivou (ne samo nabrajanjem likova, bilješke o piscu i pouke). Tako da mislim da ovaj dio ipak dosta ovisi o samom nastavniku.

  42. #4642
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    slažem se za lektiru. a i s totalno različitim načina obrade od nastavnika do nastavnika. iako, ovo s pisanjem pouke djela i bilješke o piscu i glavnih likova mislila sam da je ipak otišlo u povijest. naročito od kad se može prepisati s interneta. ali, ne, učiteljica od m isto inzistira na pisanju i to kao domaća zadaća. i to za ocjenu

    j u svih osam razreda nikad nije napisao ni jedno slovo doma vezano uz lektiru, uvijek bi na satu obrađivali i to u višim razredima skroz ok i zanimljivo.

    ali vas dvije, odnosno vaša djeca, tanja b i sasa, ok, ja ne znam koji kurikulum iz hrvatskog jezika bi bio izazovan za vaše čitače :D
    čita potera sam s pet godina
    dakle - nisu prosjek, niti su iznad prosjeka nego su, ne znam, totalno vanserijski. samo kažem, ako niste svjesne te činjenice slučajno i mislite da su sva djeca tu negdje. nisu :D

  43. #4643
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    K

    Npr. mama sazna da djevojčica s prijateljicom razgovara o seksu i spolnosti, i onda se naljuti na nju i neće razgovarati 'kad ste takve'.
    majko mila. neke stvari bolje ne znati, samo se živciraš.

  44. #4644
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne treba biti izazovan, samo neka čitaju vrlo jednostavno rečeno - dobre knjige. A ne bezvezne. Moja kći je ove godine imala u lektiri Waitapu Jože Horvata, i još ima Kronike iz Narnije, ima obavezne Povjestice i Priče iz davnine (+ Mali ratni dnevnik) , a sve ostalo su romančići suvremenih hrvatskih autora.

  45. #4645
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    majko mila. neke stvari bolje ne znati, samo se živciraš.
    Majka kćeri koja treba dobiti menstruaciju:



    Grčiš se , dušo moja, u ovoj tami kao pup koji ne može procvjetati.

  46. #4646
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    majko mila. neke stvari bolje ne znati, samo se živciraš.
    Zapis u dnevniku 12-godišnje djevojčice na temu toga što je rat i ljudi ne obrađuju zemlju:

    Zemlja šuti, stenje bremenita od ploda, kao trudna majka koja ne može donijeti na svijet očekivano čedo.

  47. #4647
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Povraćat ću.

  48. #4648
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja bih se zaklela da moji nisu nikad nešto takvoga čitali. Niti se sjećam tih naslova, niti mogu vjerovat da mi ne bi na sav glas popljucali i ismijali ovakve bedastoće. One Pauline i to, to su imali...D. je ove godine imao Priče iz davnine, Povjestice (to mu je bilo grozno), Kraljević i prosjak, lektiru po izboru - izabrao Pet prijatelja, i ostalog se ne sjećam.

  49. #4649
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To ti je obavezna lektira u 6. razredu, tako da ..

    Istina je da sam čula da neki nastavnici svejedno ne obrađuju tu knjigu.

    No - ima bisera, većih ili manjih i po mnogim drugim knjigama koje se čitaju za lektiru.

  50. #4650
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Nema je D. na popisu, stoji nam na frižideru. To je taj Mali ratni dnevnik?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •