Stranica 22 od 27 PrviPrvi ... 122021222324 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,100 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #1051
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Do navecer sam bila u redu i sad sam se nekako slomila. Kad je dragi dosao popodne sa posla i vidim kako se on osjeca, meni je sve gore. Sad nas ceka peti postupak. Psihicki je to jako tesko za izdrzati.

  2. #1052
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Chiara vjerujem da ti je tesko, ali sad kreće pravi postupak sa puno većom šansom, odtuguj sada i ideš uskoro dalje.
    Moj dragi do sad nije bas pokazivao neke emocije oko toga, njemu je uvijek zao mene jer sam tužna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1053
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Mislim da je njemu jos gore nego meni. Vidim kako ga to pogađa. Jucer sam se cak i isplakala s njim iako smo znali da nece biti nista od te bete zbog onog negativnog testica. Danas sam vec optimisticna jer je M krenula i kujem nove planove.

  4. #1054
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Da, kad krene menga nekako je uvijek lakše. Ajde imamo vremena, stvarno i realno. Nema mjesta za paniku. Malo ćemo se namučiti ali ćemo vise cijeniti trudnoću i sve nakon nje


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #1055

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    40

    Početno

    Bok zenskice,meni danas stigla M. Ni ovaj put nije uspjelo(druga inseminacija). Sada krecem na prirodni ivf tako sam se dogovorila s doktorom.E sad nadamo se boljoj sreci. Chiara zao mi je sto nije uspjelo ali nikako odustati.Doci ce i nase vrijeme

  6. #1056
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Curke evo ja sluzbeno krećem na IVF, kad krene menga krećem se pikati. Držim svima vama ovdje fige


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1057

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Sretno cure!!

  8. #1058
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Bok cure. Moja dijagnoza je endometroza.. Imala sam jednu laparoskopiju u Petrovoj i evo me sada, spremam se na svoj prvi AIH. Moja ginekologica misli da su šanse puno veće SA iVF-om, ali doktorica koja me vodi u Petrovoj želi probati sa AIH-om. Zanima me da li ste imale ili znate nekog sa sličnom dijagnozom, a da je AIH uspio?

  9. #1059
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ivana - ne znam nikoga, ali postoje velike šanse da uspije, zašto ne? I mislim da je u redu kod tih "manjih" dijagnoza da se proba AIH, bar jedan-dva Sretno sretno, kad bi krenula?

  10. #1060
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Iskreno, pokusavanje s AIH kod endometrioze mi zvuci kao gubljenje vremena, sorry tako je to otprilike i moj dr.nazvao - sreca u nesreci da je mm spermiogram los pa nam to nitko nije niti predložio.
    Najbitnije kod endo je da se umire zarista prije postupka, sto se postize pilulama, a onda u sto manje vremena pokusati postici oplodnju. Takodjer, vrlo bitno ti je da ti nitko slucajno ne daje klomifene - nisam ni ja znala dok mi nisu rekli tu na forumu, on je izrazito opasan za endo. Ako ti netko od dr.ponudi klomice, zahvali se i nemoj se nikad vratiti tom doktoru.
    Imas negdje nize temu bas o endometriozi, pogledaj.
    I daj nam reci malo vise podataka - spermiogram, tvoji hormoni, amh, operacije, prohodnost jajovoda?

    Mona Li - to nije "manja" dijagnoza endometrioza dovodi do smanjenja zaliha jajasaca, unistava ih i smanjuje im kvalitetu i povisen je rizik za spontane kroz cijelu trudnocu, uz visu sansu prijevremenog poroda. Bolovi (i to gadni) u trudnoci su prakticki neizbjezni kod endo.
    Ne bih niti jednu dijagnozu, pcos, oat ili bilo što drugo nazvala "manjim"
    Posljednje uređivanje od Sybila : 17.03.2017. at 09:55

  11. #1061
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Cure hvala na savjetima. Dakle da pobliže objasnim, situacija je sljedeća. Amh je odličan, ostali hormoni isto. Spermiogram na granici dobrog, a prohodnost jajovoda radim negdje idući tjedan pa ćemo vidjeti. Nakon toga idem u postupak. Trenutno sam na duphastone tabletama i do pred tri mjeseca imala sam jedan manji endometriom na lijevom jajniku ali sad na zadnjem pregledu ustanovljeno je da je nestao. Ali isto tako zadnji ca125 je bio 99,5 a to nije dobro, te se moja endo aktivira čim ne pijem terapiju (prije duphastone bila sam na vissanne tabletama koje su mi bile odlične). Hvala za savjet za klomifen, već sam se informirala da to nesmjem ali u kojim slučajevima se on daje?
    Sybila - nažalost moja dokotrica misli isto što i ti...unatoč tome što trenutno cisti nema ona smatra da sama sklonost endometriozi onemogućava unutartjelasnu oplodnju.
    MonaLi- hvala na lijepim željama. I ja bi htjela biti optimistična ali ne mogu se oteti dojmu da moja ginekologica ima pravo...

  12. #1062
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Sybila - zato sam stavila pod navodnike, mislila sam, sa endometriozom se može i prirodno ostati trudan, zato sam napisala "manja".
    Moja sestra ju je imala, i ostala trudna 2 puta prirodno i to vrlo brzo, možda sam zato optimistična kod te dijagnoze.

  13. #1063
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ivana - s obzirom na CA, ja bih rekla da su zarista negdje izvan jajnika i da su aktivna. Jajovodi, sama maternica, mjehur ili abdomen opcenito...ali negdje ih ima

  14. #1064
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Sybila - da imama jednu nebiš vjerovala al na preponi. Niko nezna kako je tamo dospjela ali boje se operirati na tom mjestu.... I bila je ta na lijevom jajniku koje trenutno nema... Zato eto i pitam za savjete jel moja ginekolgica smatra da je idealno vrijeme za IVF,dok ih nema i dok je sve mirno.
    MonaLi - drago mi je zbog tvoje sestre, baš se razveselim kad čujem da se ipak može

  15. #1065
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Mob mi poslao prije reda....
    Da dovrsim - vidjet ces i na samom hsg kako prodje jer su jajovodi cesto zastopani pa to mozda prevagne u stranu IVF-a.
    Klomifen daju za ovulaciju (zene dobiju cesto po par js) i uzrokuje bujanje tkiva maternice - znas sto se onda dogodi nama s endo, jel. Jednu curu s foruma s endo su bas zeznuli s tim, uzas.
    Uglavnom, Ivana, znat ces vise poslije hsg. Ako ti je dr.suradljiva i normalna zena (cini se da je), mozda da ti da uputnicu za drugo misljenje, u drugoj bolnici?
    Sto znaci granicno dobar nalaz spermiograma? Jeste ga ponavljali?
    Super za AMH!
    Kontrolirala si stitnjacu, secer i to? Endo trenutno najvise po istrazivanjima izgleda kao autoimuna, a one su poznate da dolaze u paru i neki nalazi idu u prilog tome da je uvijek nesto u pratnji, pa zato pitam.

    Mona...gle, meni je drago zbog tvoje sestre, definitivno. Ali mi je ruzno i zapece me kad se klasificiramo po nekoj tezini dijagnoza i osobno me fakat smeta, bilo to pod navodnicima ili ne. Ne bi nikad rekla za bilo koju zenu ovdje da joj je lakse ili teze ili da je trudnoca u njenom slucaju ocekivanija na temelju anegdotalnog dokaza, sto je prica o tvojoj sestri. Mislim da ovdje ima dosta zena koje nikad nisu uspjele ostvariti trudnocu s endo, a i onih s pcos ili anovulatornim ciklusima koje su ostvarile spontanu t. Da ne spominjem parove bez ikakve dijagnoze! Statistike i znanost kazu svoje, individualni slucajevi su individualne price i mogu biti svakakve. Oprosti, ja na ovo nisam mogla odsutjeti jer mi nije bas ok. A smatram se iznadprosjecno sretnom jer mi je nekako uspjelo iz prve s ivf-om. Mojim dvjema bakama s mamine strane eto nije uspjelo nikada nista vise od uzastopnih spontanih ili izostanka zaceca. Sad sam ja anegdotalna...uglavnom, evo necu vise o tome, samo nisam mogla preci preko toga bez da ista kazem. Idemo dalje.

  16. #1066
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj IVANA 86 prvotno napisa Vidi poruku
    Sybila - da imama jednu nebiš vjerovala al na preponi. Niko nezna kako je tamo dospjela ali boje se operirati na tom mjestu.... I bila je ta na lijevom jajniku koje trenutno nema... Zato eto i pitam za savjete jel moja ginekolgica smatra da je idealno vrijeme za IVF,dok ih nema i dok je sve mirno.
    MonaLi - drago mi je zbog tvoje sestre, baš se razveselim kad čujem da se ipak može
    Uf...mene su na laparo jedva pustili jer je kao cista bila sitna. Da bi se pokazalo da se naselila na apsolutno cijeli abdomen, sve su strugali i rezali, a dobar dio trbusne stijenke nisu uopce ocistili jer je nepristupacna i morali bi me skroz otvarati. Recimo, ne mogu nositi najlonke i stvari koje me stiscu po trbuhu jer boli od pritiska na to sve polijepljeno. ne znam jesi pratila Housea? Bila je jedna zena s krvarenjem iz mozga - tkivo maternice. Ekstremno, ali ono...nije nemoguce. Endo koja divlja moze zavrsiti posvuda
    Svidja mi se tvoja gin zena zna.

  17. #1067
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Sybila - morati ću te razočarati vezano za moju ginekologicu, ona je privatnica. Kod socijalne idem samo po uputnice... Otkad imam problema idem samo njoj i njeno mišljenje jako cijenim. Uputnicu za drugo mišljenje mogu dobiti, ali nažalost jak dobro poznajem i sustav i znam da ih sve redom sile da ukoliko nema "jake dokumentacije" sve pacijentice šalju prvo na AIH. Zato moja privatnic spominje dr. Lučingera.. Joj znam da može završiti svugdje doslovno, baš mi je žao zbog tvog slučaja, kako ti je sad, jel se smirila? E da šećer je ok i štitnjača isto. Spermiogram je po mišljenju dr. u Petrovoj dovoljno dobar za AIH, premda nije najbolji i nismo ga ponavljali. Da zapravo me zanima, Hsg..ukoliko budu neprohodni, ili jedan neprohodan jel to znači onda da idem na IVF automatski il će to oni htjet ponovno operirat?
    MonaLi - da invidualne priče mogu biti svakakve. Moja kuma ima endo i ostala je trudna u prvom ciklusu nakon kontracepcijskih tableta. Nakon prirodnog poroda ciste joj se više nikad nisu vratile. Eto tako da ima i lijepih primjera. Moram priznati da sam i sama zbog njenog iskustva smatrala da endo ne spada u teže dijagnoze, ali sad i sama vidim da baš i nije tako.

  18. #1068
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Smrduckalo mi je na privatnicu, ali ponadala sam se znam da forsaju taj AIH, zato sam i mislila da mozda ponovite spermiogram, cisto da vidite ima li promjene.
    Nisam bas strucnjak za hsg, ja ga nisam prolazila, nije bilo smisla. Ako su zastopani, onda moras na IVF, ne radi se aih. Odstopava se propuhivanjem, samim hsg (neka me netko ispravi ako grijesim), nikad se ne rezu. Ako je samo jedan...procjena lijecnika, rekla bih.
    Mislim da je netko na temi o privatnicima spominjao da neki priv.ne radi ivf prije aih jer mu hzzo nije htio platiti, ali ne znam jel dr.L u toj prici, pogledaj si tu temu, bilo je nedavno. Jel u petrovoj spominju samo jedan aih ili da odradis sve?
    Drago mi je da su secer i stitnjaca ok, bar da to ne vuces.

    Pocetak trudnoce je bio stravican - imala sam napadaje uzasnih bolova svaka dva sata, po danu i noci, mislila sam da necu izdrzati niti zadrzati trudnocu, ali nekako sam izgurala. Ovo na trbuhu je tako i s tim sam se pomirila. Planiram staviti mirenu odmah poslije poroda jer ne mogu zivjeti s bolovima i divljim mengama. Pripremi se na jace implantacijske bolove i bolove tijekom trudnoce - nadam se i drzim da ih ne bude, ali cisto da te ne izbezume kao sto su mene. Najcesce prestanu oko 8-9tt.
    Nekad se povuce endo poslije poroda, da, ali nazalost (pre)rijetko, vece sanse imaju zene kojima se inace ne vraca, bar ne tako brzo, nakon terapije

  19. #1069
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Sybilla - poštujem tvoje mišljenje i svakako razumijem. Meni je osobno lakše kad mi netko kaže "PCOS ti nije tako strašna dijagnoza, puno cura ostane trudno i bez pomoći" Ne vrijeđa me to nego mi daje nadu, a to je jedino što imam nažalost. Razumijem da možda ne gledaju svi tako na to ali ja sam si tako posložila film u glavi i mislim da nije loše biti optimističan Ionako radim najviše što mogu...
    Posljednje uređivanje od MonaLi : 17.03.2017. at 14:51

  20. #1070
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    E da to me zapravo zanimalo, dakle sam hsg ih može propuhati ako sam dobro shvatila.... Dr. Lučinger je privatnik i nema ugovor sa HZZO-om, ali budući da je tako naravno da onda dobiješ i onu metodu koja bi bila najbolja. Druga info je nažalost isto točna, privatnici koji se odluče na IVF odma ne uspiju onda taj postupak naplatiti od HZZO-a. Nego nisam pratila prijašnje postove pa neznam, gdje si bila na IVF i kod kojeg doktora ako se smije znati. Meni je baš drago da si uspjela ostvariti trudnoća i takvi primjeri mi daju nadu da ću i ja uspjeti. Nadam se da će ti se endo primiriti i da ti više neće stvarati takve probleme. Nego vezano uz optimizam ja ću vem nešto reći..ja sam primjetila da se moja endo aktivira i ca125 pogorša kad sam pod stresom duže vrijeme, tako da, MonaLi, da dobro je biti optimističan i pozitivan

  21. #1071
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Bila sam u VG, dr.Bolanca (evo stavila potpis).
    Ma ja ne sumnjam da ces ti uspjeti u konacnici, nema to veze s optimizmom u globalu nego realnim sansama, zao mi je da prolazis i ti i druge cure psihicki zahtjevan proces dokazano nize uspješnosti, da se iscrpljujete i stresirate prije nego udjete u i fizicki zahtjevnu stimulaciju i sve sto ona nosi. Da vam svima zelim da nikad ne dodjete do pikanja i punkcija - zelim svim srcem.
    Vidis da te vec savjetujem kak ce ti bit prvi dio trudnoce, ocekujem te trudnu skoro

  22. #1072
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Hvala puno!!! Ma nek trudnoća bude kakva god, samo nek bude na kraju Javljam se svakako s novostima. Upravo to, slažem se s tobom, to je sve psihički jako zahtjevno i osobno moje mišljenje je da bi sve cure koje nažalost trebaju pomoć u ostvarivanju trudnoće trebale odma na onaj postupak s kojim realno imaju najviše šanse, i to još dok je pozitivnog stava i optimizma. Jel kad te pokušaji iscrpe fizički i psihički, teško je onda...

  23. #1073
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hm...ovo za hsg i jajovode i nije bas tocno. Na hsg u se vidi da li je jajovod prohodan ili ne. Ili je mozda slabije prohodan, ravan, izvijugan. ..itd
    Ako dr procjeni da je jajovod ili oba ispunjen tekucinom ili da postoji ta vjerojatnost.. ide se na laparoskopiju da se vidi da li idu van ili ne.
    Jer koja svrha ivf a ako iz jajovoda curi tekucina koja sprjecava trudnocu.....
    Ova prica o dr koji ne radi ivf prije aiha je o Skvorcu. Znaci ako imas jedan prohodan jajovod i kolko tolko ok spermio svaki dr ce prvo predlozit aih. Manje ljekova manje svega...
    A ako je spermio koma i/ili jajovodi losi ili ih nema onda se ide odma na ivf

  24. #1074
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hvala nivesa, rekla sam da ne znam detalje za hsg, nisam uspjela pohvatati.

  25. #1075
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    nivesa - vezano uz hsg našla sam različite info na različitim forumima. Navodno su neke cure ostale trudne nakon hsg jel su im malo propuhali jajovode...barem sam tako pročitala. Na laparo sam već bila i da...jajovodi su bili puni priraslica. Od tada sam na raznoraznim terapijama koji bi trebali spriječit da se to dalje stvara al ako sve te terapije "ne drže" koja je onda svrha stalno ih oslobađati? Kroz par dana idem na hsg pa ćemo vidit...ali navodno moja ginekologica tvrdi da će se lijevi pokazat neprohodan i da s tim i endo nema šanse da aih uspije.....

  26. #1076
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Malo upadam, ali Skvorc je privatnik kod kojeg mozes preko hzzo ako ti je placanje problem. Ili barem otici na prve konzultacije (one se uvijek placaju,al budu jako korisne)
    Posljednje uređivanje od Vrci : 19.03.2017. at 11:50

  27. #1077
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    vrci - sad sam u Ptrovoj. da li možda znaš na koji se način mogu prebaciti ukoliko se odlučim... da li mi treba nova uputnica? Kakav je dr. Škvorc?

  28. #1078
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ivana - i ja sam u Petrovoj i sada cu raditi IVF u Petrovoj a ako ne uspije selim se kod Škvorca, vec sam bila kod njega na konzultacijama, koje plaćaš. A onda kad kreneš u postupak trebas novu d1 uputnicu, tako je meni rekao. I to je to. Nista drugo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #1079
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    MonaLI - hvala na info. Kod koga si u Petrovoj? Meni se moja dr. nije baš svidjela na prvu, ali dat ću joj šansu pa ćemo vidjeti. Zasad se informiram što dalje ako nikako nebudemo mogle funkcionirati...

  30. #1080
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ja sam kod dr Šprem, na prvu mi se nije svidjela ali s vremenom mi je sve draža. Kod koga si ti?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #1081
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Ja sam kod dr. Banović...nadam se da će se i ona meni svidjet s vremenom!! Ali koga god pitam nezna mi reći ništa o njoj...

  32. #1082
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Budeš vidjela kad kreneš kakva ce ti biti. Mene najvise smeta sto me u jednom ciklusu 5 doktora gleda, a ne samo moja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #1083
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Čula sam da u Petrovoj baš to sve cure najviše smeta. Što ja znam...možda se u cijeloj sviti i nađe netko pametan ))) Navodno će ti tako biti i kod ivf-a, jedan radi folikolometrije, drugi aspiraciju, treći tranfer....

  34. #1084
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ivana - da, kod aih-a se nisam previše brinula ali za IVF bi voljela da bude uglavnom moja. A ko zna, prvi aih mi je odradila samo moja a kasnije nije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #1085
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Ma bitno da uspije Koliko vidim ti si bila na samo jendom AIH-u. Neznam koliko ih može biti i o čemu ovisi?

  36. #1086
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Da ja sam obavila jedan ali jos sam dva pokušala ali nije bilo folikula, tako da sam 2 mjeseca izgubila ali ok. Pa meni je rekla dr da ako je spermio dobar a i jajovodi da svakako idem na aih. A evo kako je moja reakcija bila losa sad me poslala na IVF. Najbolje da odradiš taj jedan-dva pa tražiš IVF, jer odmah te sigurno nece pustiti. Moraju nekako pravdati HZZO zakaj te šalju odmah na IVF.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #1087
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Evo o dr Banović, frendica je bila kod nje i super je zadovoljna. Prvi stimulirani ivf i bingo.
    Meni osobno je bila na uzv i ok mi je bila. Ja sam kod Pavičić i bila mi je na samo jednoj inseminaciji. Na većini uzv je bila ali me ljutilo što nije bila na postupku. Svaki put mi je drugi doktor radio aih.
    Sad kad sam išla na ivf je druga priča. Svi ljubazniji, puno više se bave s pacijentima. Na prvom uzv i aspiraciji nije bio moje dr jer sam bila u subotu. A onda su samo dežurni dr. Ali sam prezadovoljna svima. I da, sad se puno više trude objasniti situaciju.
    Takvo je moje iskustvo.

    Ja nisam imala sreće s Aih, nadam se da ćete vi biti bolje sreće.

  38. #1088
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Joj meni je jednom bila dr Pavičić i nije mi se svidla. Mozda krivi dojam ali nes sam ju pitala onak zbunjena a ona krenula kolutati ocima i bila je bas bahata bez razloga :/ ali ok, na kraju je ipak najbitnije da zna kaj radi...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. #1089
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    MonaLi - što se mora nije teško. Idem na taj AIH pa tko zna Jesi li se ti počela pikati za IVF?
    zrinkica - Hvala, bitno da znam da žena zna što radi

  40. #1090
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Ma znaju oni svi što rade. Nas je nažalost tako puno da se nr stignu sa svima baviti.

  41. #1091
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Ja sam bila dosad samo dva puta na konzultacijama i dobila sam dojam da je stalno u žurbi... Al valjda će biti drukčije kad krenu postupci..

  42. #1092
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Puno strpljenja samo!!!! Znam kako ti je, ja sam u Petrovoj već 2 godine, i tek sad se počelo nešt događati.

  43. #1093
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ivana - čekam mengu i onda 2.dc krećem sa pikanjem, strašno sam uzbuđena Trebala bi dobiti svaki dan sad... hmmm

  44. #1094
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    E sad kad treba da dođe nema je....

  45. #1095
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Tako je uvijek kod mene, bas me zeza


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  46. #1096
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Evo napravljen hsg....lijevi neprohodan, desni prohodan! I sad u Petrovu... Jao ja mislim da će dr. svejedno htjeti probati sa AIH-om.. Ima li bilo koja sa sličnom situacijom?

  47. #1097
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ivana - nemam, kod mene su oba prohodna... glupo je da radite aih jer postoji šansa da ti ovulacija bude u jajniku od neprohodnog jajovoda, kužiš? Bezveze ti pripada ciklus. Ja bi na tvom mjestu inzistirala na IVF, iako naravno da je moguce da uspije i aih, ali ne bi gubila vrijeme ako nisu oba super.

    Ja se danas počinjem pikati... kreće moj IVF


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  48. #1098
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    A baš sam te htjela pitati....super, kreće IVF )) Javi kako ide pikanje. Hvala ti na savjetu, probati ću inzistirati premda se meni čini da ona mora probati sa AIH-om budući da šansa naravno postoji.... A kako se gleda ako krenem na folikulometrije i recimo ovulira lijevi jajnik? Tu se naravno nemože ništa ali da li se računa kao postupak?

  49. #1099
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno inseminacija 2

    Pa možete odustati od postupka, sve dok se inseminacija ne odradi postupak se ne računa. Ja sam 3 tjedna dolazila na folikulometrije i odustali smo od postupka. Nije se pisalo da sam ga radila jer nisam, kužiš? A uostalom ako ti ga i pišu nema veze, ionako krećeš onda sa IVF i onda se vise ne vraća na AIH. Bar nisam čula za takav slučaj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od MonaLi : 28.03.2017. at 13:57

  50. #1100
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Super, to mi je bitno. Jel stvarno nema smisla ako nema folikula desno... I opet te moram gnjaviti ali koliko vrijedi uputnica, ja imam d1... i da li za novi postupak trebam novu uputnicu? Vidjela sam na forumu da sad inzistiraju i na novim biljezima svakih 6 mjeseci...jel baš gledaju u dan za to. I da možda nije za ovu temu...ali ja sam ovjerila kod javnog bilježnika izjavu da sam u izvanbračnoj zajednici, a što se tiče zajedničke adrese imam potvrde o boravištu na zajedničkoj adresi, da li je to ok i koliko inzistiraju na tome?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •