Stranica 27 od 27 PrviPrvi ... 17252627
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,304 od 1304

Tema: inseminacija 2

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Pozdrav Tanyaa. Ja sam bila jucer bas na ultrazvuku 3.dc. Nije nikakav pregled, samo obicni ultrazvuk. I gotovo za 2 min. Kazu da se radi tako rano jer je endometrij najtanji te se najlakse uoci ukoliko ima kakvih polipa, mioma, cisti... Kod mene je bilo sve u redu te sam odmah taj dan pocela piti klomifene. 11.dc idem opet pa cemo se dogovoriti sta dalje. Planiramo inseminaciju.

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav Tanyaa. Ja sam bila jucer bas na ultrazvuku 3.dc. Nije nikakav pregled, samo obicni ultrazvuk. I gotovo za 2 min. Kazu da se radi tako rano jer je endometrij najtanji te se najlakse uoci ukoliko ima kakvih polipa, mioma, cisti... Kod mene je bilo sve u redu te sam odmah taj dan pocela piti klomifene. 11.dc idem opet pa cemo se dogovoriti sta dalje. Planiramo inseminaciju.

Hvala, i ja sam prošla pregled bilo je ok.
    Ja sada imam terapiju do određenog dana sa Utrogestanom. Koristim ga 3x1, ali nakon testa bi trebala povećati dozu ako sam dobro razumjela doktoricu na 2x3 (ako test bude pozitivan).
    Nadam se da je inseminacija dobro prošl,a ako još nije sretno!

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Prosla inseminacija jucer. Nista strasno kako sam mislila. Ne boli i kratko traje... Cure jeste li vi doktoru/sestrama nosile kakav "znak paznje"? I ako jeste sta?

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Prosla inseminacija jucer. Nista strasno kako sam mislila. Ne boli i kratko traje... Cure jeste li vi doktoru/sestrama nosile kakav "znak paznje"? I ako jeste sta?
    Hey, ja nisam ništa nosila iako si me sad sjetila da bi to bilo ok. Možda neku sitnicu.
    Ja inače pečem suhe kolačiće pa znam iz znaka pažnje donjeti njih bilo kamo idem pogotovo u vrijeme Božića jer ih tada puno pečem.

Stranica 27 od 27 PrviPrvi ... 17252627

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •