Stranica 2 od 27 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj geronimo prvotno napisa Vidi poruku
    Danas na FM Endometrij se lijepo zdebljao na 10mm na LO 22,18,17,16 mm a na DO 17mm. Inseminacija u nedjelju a večeras trebam primiti Brevactid štopericu.
    Jedino što me brine je da ovaj veliki ne pukne prije inseminacije...ne znam baš puno o tome...
    Ja mislim da oni racunaju na to da taj punke, ostaju 4 folikula - po meni jako riskantno za inseminaciju. Sretno!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    geronimo, na taj od 16 mm ne treba računati, a mislim ni na ove od 17 mm. Štoperica se daje na folikule od min. 18 mm, jer sve što je ispod js budu nekvalitetne i ne uspiju dobro sazrijeti za spontanu oplodnju. Tako da vjerujem da ciljaju na taj od 22 mm i na 18 mm.

  3. #53
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    geronimo,super! Nadam se da ideš ipak na IVF?
    Ne iden na ivf nego inseminaciju...znam da su šanse puno manje ali bolje išta nego ništa

  4. #54
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    geronimo, na taj od 16 mm ne treba računati, a mislim ni na ove od 17 mm. Štoperica se daje na folikule od min. 18 mm, jer sve što je ispod js budu nekvalitetne i ne uspiju dobro sazrijeti za spontanu oplodnju. Tako da vjerujem da ciljaju na taj od 22 mm i na 18 mm.
    Ja se nadam da će barem 2 dati kvalitetne js da ipak šansa bude veća...

  5. #55
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Uglavnom rekao je da računa na ovaj od 22 mm a da ostali uvijek mogu iznenaditi....Jedino me brine da ne pukne prije ali valjda doktor zna bolje od mene

  6. #56
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Nadam se da ti je napomenul mogučnost višeplodne trudnoče.
    Lijepi su ti folikuli,no to ne znači eto i da je js u njima...ipak,sve je moguče.
    Sretno geronimo!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    računaj ti i na 22mm i na taj od 18mm, a ovi ostali su mali za štopericu.
    vjerujem da neće poknuti... bilo je slučajeva gdje je štoperica bila na 23mm, pa nije puknuo prijevremeno i došlo do trudnoće

  8. #58
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Rekli su mi da postoji šansa višeplodne ali s obzirom da će vjerojatno samo dva folikula biti funkcionalna nije me strah jer bila presretna sa blizancima. Prošli stimulirani ciklus sam ih imala 5 i doktor mi je rekao da preko 3 ne rade inseminaciju i zato sam išla na ivf. Na kraju su mi aspiracijom izvadili samo dva...
    Ajde nadam se da neće ovaj veliki puknuti prije...inače me malo boli prije puknuća a sad ne osjećam nikakvu bol.

  9. #59
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Sretno, sretno, sretno geronimo!!!!
    Sladjo

    Ja sam jučer bila na uzv i krenula sa klomifenima i čekam svoj 4. aih, ujedno i posljednji. nadam se d će me ovaj put pratiti sreća. Doktor je optimističan, nada se dobroj reakciji na klomifen ovaj put. Imam 12 antralaca i nada se da će ih klomifen potaknuti.

  10. #60
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno, sretno, sretno geronimo!!!!
    Sladjo

    Ja sam jučer bila na uzv i krenula sa klomifenima i čekam svoj 4. aih, ujedno i posljednji. nadam se d će me ovaj put pratiti sreća. Doktor je optimističan, nada se dobroj reakciji na klomifen ovaj put. Imam 12 antralaca i nada se da će ih klomifen potaknuti.
    sretno i tebi i nadam se da će ovaj put biti uspješan

  11. #61
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Evo me sa inseminacije. Malo sam imala grčiće iza postupka pa se nadam da je to značilo da folikul puca. Sad dva tjedna čekanja

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj geronimo prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me sa inseminacije. Malo sam imala grčiće iza postupka pa se nadam da je to značilo da folikul puca. Sad dva tjedna čekanja
    kakva je bila situacija s folikulima?

  13. #63
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    kakva je bila situacija s folikulima?
    Nemaju praksu gledati na dan inseminacije...ne znam zašto. Ja bi voljela da su škicnuli jer ne znam na kraju jeli ovaj veliki od 22mm puknuo prije, Na otpusnom pismu piše da je na dan kad sam imala zadnji ultrazvuk i kad sam primila štopericu imala 4 folikula i 10mm endometrij...sad ti budi pametan...

  14. #64
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Završila jučer s klomifenom i bila na uzv. Dr zadovoljan i ja isto. Endometrij 7.4mm, 3 folikula od 13 mm, 12 mm i 10 mm. Tri su ispod 10mm. Na njih baš i ne računamo.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Krtica, bravo! Nek se zadrže bar ta dva najveća!

  16. #66
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Završila jučer s klomifenom i bila na uzv. Dr zadovoljan i ja isto. Endometrij 7.4mm, 3 folikula od 13 mm, 12 mm i 10 mm. Tri su ispod 10mm. Na njih baš i ne računamo.
    Odlično si reagirala i super ti je endometrij meni je uvijek od klomifena jako tanak ...Držim fige..ja evo ja 3 dana nakon inseminacije...dugi ko mjesec dana ha ha

  17. #67
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Joj geronimo, znam da vrijeme ide na kapaljku kad se čeka test i beta. To me uskoro čeka.
    Jučer endometrij nije ništa deblji, zastao s rastom, ali su mi 4 folikule u formi: dvije su 16-17mm, jedna 15-16mm i jedna oko 14mm. Nadam se da će danas endo biti deblji.

  18. #68
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Joj geronimo, znam da vrijeme ide na kapaljku kad se čeka test i beta. To me uskoro čeka.
    Jučer endometrij nije ništa deblji, zastao s rastom, ali su mi 4 folikule u formi: dvije su 16-17mm, jedna 15-16mm i jedna oko 14mm. Nadam se da će danas endo biti deblji.
    Folikuli mi se čine super a endometrij ti još stigne narasti...SRETNO!!!

  19. #69
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Endo se fino zadebljao 9.8mm, imamo tri folikule 20.5mm, 20.9mm i 17.5 mm. U pola 7 jutros sam već bila na stolu i sad sam za Nadam se da će opstati do nedjelje kad mi je za 9h dogovoren aih. Večeras u 22h štoperica. Veselim se toj zadnjoj inseminaciji!! Napokon ćemo moći o ivf-u s doktorom.

    Sretno i vama cure!
    U kojim ste vi fazama cure? Koliko aih-a ste odradile?
    Ima li koja ovdje od vas da ima povišen testosteron? Kakav vam je tsh? Moj je 2,97 i sad čitam i čujem od drugih cura da za uspješnije zatrudnjivanje treba biti ispod 2. Kakve terapije ste imale pred inseminaciju?
    Geronimo . Jel radiš il si malo uzela odmora?

  20. #70
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Geronimo, ima li kakvih simptomcica?
    Ja sam danas 9-ti dan od AIH-a i imam bolne grudi i promjene raspolozenja... Ali takva budem i u PMS-u.
    Dani su mi ko godina. Jedva cekam da saznam ishod.
    Inace, kod mene je sve ok, ovo mi je bio AIH u prirodnom ciklusu, imala sam folikul 19mm, a endometrij 12mm.
    Kod MM je dg astenospermia, ali kaze dr da je taj dan za inseminaciju dobila extra plivace i polaze velike nade u ovaj ciklus.
    Rekli su mi 14 dana nakon AIH-a da mogu raditi betu.

  21. #71
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Evo cure i mene kod vas,sljedeci ciklus krecemo u nas prvi postupak i to ce biti inseminacija i sad me sve zanima,ali prvo me zanima HSG koji idem obaviti u ponedeljak pa me zanima kako to ide citam da boli pa sam pomalo u strahu a neznam sta me ceka pa podjelite iskustva,savijete?

  22. #72
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Radim i pokušavam biti mrtva hladna. Prošla dva puta sam uzela bolovanje i ništa sad mantram da je bolje da radim jer će se kao tako nešto i dogoditi ha ha ha
    Kod mene 5 dan nakon inseminacije nema simptoma ali ih ni očekujem prije utorka.
    Izluđuje što su simptomi trudnoće i PMS gotovo isti....tako da ću sad pokušat ne osluškivati simptome nego čekati betu.
    Da, betu možeš vaditi nakon 14 dana a i prije jer ćeš i 12 biti povećana ako se nešto uhvatilo...

  23. #73
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure i mene kod vas,sljedeci ciklus krecemo u nas prvi postupak i to ce biti inseminacija i sad me sve zanima,ali prvo me zanima HSG koji idem obaviti u ponedeljak pa me zanima kako to ide citam da boli pa sam pomalo u strahu a neznam sta me ceka pa podjelite iskustva,savijete?
    To ti je relativno...Mene HSG nije bolio uopće samo sam malo osjetila pritisak ali meni su na kraju bili prohodni ne znam dali je drugačije kod drugih cura. Čula da je neke boljelo.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure i mene kod vas,sljedeci ciklus krecemo u nas prvi postupak i to ce biti inseminacija i sad me sve zanima,ali prvo me zanima HSG koji idem obaviti u ponedeljak pa me zanima kako to ide citam da boli pa sam pomalo u strahu a neznam sta me ceka pa podjelite iskustva,savijete?
    ja sam u drugom postupku aih i nadamo se plusicu.a sto se tice hsg to ti ovisi o prohodnosti jajovoda. iz mog iskustva(nemam lijevi jajovod) desno je bilo samo pritisak mali,lijevo bolilo do ludila. popij prije nesto za smirenje i protiv bolova i bude lakse

  25. #75
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Hvala curke na savjetima..nadam se da nece biti previse bolno..hehe
    Serenity u kojoj si ti klinici?
    nadam se da ce biti veeeeliki + i da cemo ga napokon svi docekati..

  26. #76
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure i mene kod vas,sljedeci ciklus krecemo u nas prvi postupak i to ce biti inseminacija i sad me sve zanima,ali prvo me zanima HSG koji idem obaviti u ponedeljak pa me zanima kako to ide citam da boli pa sam pomalo u strahu a neznam sta me ceka pa podjelite iskustva,savijete?
    Boli Tina, al ništa što se ne može istrpiti. Ja sam radila prohodnost kod privatnika pa sam u venu dobila apaurin i još nešto što me poprilično ošamutilo i opustilo. Boli kao kad trebaš dobiti mengu, al jače. Kratko traje tako da se ne brineš.
    Neke cure koje su išle znale su same popiti neku jaču tabletu protiv bolova i neku za opuštanje. To ti ne znam jer sam ja dobila droge. Sretno!!
    Gdje radiš HSG?

  27. #77
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Ponosna sam na sebe! uspjela sam si sama dati štopericu.
    Moja zadnja inseminacija je u nedjelju. Veselim joj se jer je zadnja, nemam pozitvno razmišljanje. Napokon ću moći razmišljati o ivf-u.
    Geronimo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Serenity, Hello kity

  28. #78
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Boli Tina, al ništa što se ne može istrpiti. Ja sam radila prohodnost kod privatnika pa sam u venu dobila apaurin i još nešto što me poprilično ošamutilo i opustilo. Boli kao kad trebaš dobiti mengu, al jače. Kratko traje tako da se ne brineš.
    Neke cure koje su išle znale su same popiti neku jaču tabletu protiv bolova i neku za opuštanje. To ti ne znam jer sam ja dobila droge. Sretno!!
    Gdje radiš HSG?
    A morat cu stisnuti zube..heh
    radim u bolnici u Pakracu..a nisam se sjetila pita dali daju kakav koktelcic
    strah me nesto popit pa sta ako onda i oni daju..hmm
    Koliko si platila privatno?

  29. #79
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    A morat cu stisnuti zube..heh
    radim u bolnici u Pakracu..a nisam se sjetila pita dali daju kakav koktelcic
    strah me nesto popit pa sta ako onda i oni daju..hmm
    Koliko si platila privatno?
    Dosta mislim da je bilo ok0 1000 kn koliko se sjećam ali ja nisam mogla nikako uzeti slobodno već sam napravila navečer privatno inače bi išla u bolnicu. Mene su kad sam došla pitali jesam li što uzela (navodno sam čula da žene uzmu jači voltaren) a ja sva zbunjena "Ali sam trebala" oni su rekli da OK i nisu mi ništa dali...na kraju nije ni trebalo jer stvarno nije bilo bolno...samo malo osjećaj pritiska...

  30. #80
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    A dobro nebudem nista uzimala kak bude bit ce,svu su prezivjeli pa cu i ja..hehe
    sve za konacan cilj..
    po prvi put nemogu docekat mengu da sto prije krenem..hihi

  31. #81
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    A dobro nebudem nista uzimala kak bude bit ce,svu su prezivjeli pa cu i ja..hehe
    sve za konacan cilj..
    po prvi put nemogu docekat mengu da sto prije krenem..hihi
    Znam taj osjećaj....držim ti fige da sve prođe dobro

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Cure, sretno svima kod mene eto nažalost iza duga dva tjedna čekanja iza insem. beta 0 ali dobro, nismo se ovaj put nešto jako ni nadali pa sam lakše to i prihvatila....i pala je odluka, idemo sa Sv.Duha probati na VV...jer ionako na Sd za inekcije moram cekati skoro godinu dana, a mozda cu na VV ipak imati više sreće...

    A Tina, kao što vidiš iskustva za hsg su različita, meni osobno je to bilo jako strašno i iako kratkotrajno, jako,jako bolno i ne bi voljela ponoviti...a jajnici su mi sasvim u redu..i meni su dali neku pikicu prije,ali mi nije nešto pomogla... a nadam se da tebe neće boliti i da će biti sve ok..

  33. #83
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Ponosna sam na sebe! uspjela sam si sama dati štopericu.
    Moja zadnja inseminacija je u nedjelju. Veselim joj se jer je zadnja, nemam pozitvno razmišljanje. Napokon ću moći razmišljati o ivf-u.
    Geronimo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Serenity, Hello kity
    Svaka ti častja sam htjela prošli put čak sam ih i pitala ali su mi rekle da mi da stručna osoba...
    Slijedeći put ću pokušati sama...nadam se da tog puta ipak neće biti

  34. #84
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Hvala geronimo i ja svima zelim puno puno srece..
    Sladja da vidim iskustva su razlicita vidjet cemo kako ce proc u ponedeljak javljam nadam se da cu dob it neku pikicu i nadat se da ce samo malo boljeti..hihi

  35. #85
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Sladja jos samo mogu rec da je na VV ekipa sjajna sve pohvale nemam ni jedne primjedbe..kad dodem gore guzva je al kad predam uputnicu necekam duze od 10 min stvarno su organizirani i sve ide brzo i ljubazni su skroz sve ljepo objasne ina sa pitanja koja postavim dobim odgovor..evo mi smo krenuli u 12mj.i evo slj.ciklus idemo u postupak..prvo smo trebali ivf-i al kad je muz ponovio spermiogram bio je puno bolji i krecemo s inseminacijom..

  36. #86

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Tina,drzim fige da prodje bezbolno. A ja cu zvati ovih dana kada dobijem m da se narucim na prvi pregled. Samo se nadam da me nece opet slati na insem s obzirom da sam dvije prosla...i da cu moci na ivf uz gonale,menopure ili sl

  37. #87
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Osjećam da me počinju boljeti grudi...to opet ne znači ništa jer me tako i u PMS-u. Ostalo ništa...mislim da ću u subotu vaditi betu....još jedan tjedan ko godina.
    Cure kako se vi držite?

  38. #88
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, sretno svima kod mene eto nažalost iza duga dva tjedna čekanja iza insem. beta 0 ali dobro, nismo se ovaj put nešto jako ni nadali pa sam lakše to i prihvatila....i pala je odluka, idemo sa Sv.Duha probati na VV...jer ionako na Sd za inekcije moram cekati skoro godinu dana, a mozda cu na VV ipak imati više sreće...

    A Tina, kao što vidiš iskustva za hsg su različita, meni osobno je to bilo jako strašno i iako kratkotrajno, jako,jako bolno i ne bi voljela ponoviti...a jajnici su mi sasvim u redu..i meni su dali neku pikicu prije,ali mi nije nešto pomogla... a nadam se da tebe neće boliti i da će biti sve ok..
    Šta reći nego da mi je žao...ali glavu gore i naprijed u nove bitke jer jednom će upaliti samo treba biti strpljiv...

  39. #89
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    sladjo1, žao mi je, neka ti nova klinika donese sreću.
    Ostalima želim drugačiji ishod

    Preporučujem vam da nakon inseminacije o simptomima, iščekivanju itd. nastavite postati na temi Nakon transfera (iako to nije transfer, ali ista stvar, čeka se beta )...a ima i tema o HSG-u.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala, idemo dalje a svima u iscekivanju zelim srecu

  41. #91
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Evo moj 4.aih napravljen. Bio mi je drugi doktor jučer i porazgovarali smo malo o daljnjem planu. Stavljena sam na listu za ivf za 7.mjesec. I u Vg se lista sve više i više produljuje. Dok čekamo ivf odradit ćemo još 2 inseminacije na koje imamo pravo preko hzzo-a.
    Dobila Duphastone piti i folnu kiselinu.
    Sladjo žao mi je, al glavu gore. Borimo se. Kod mene i mog dragog isto ne pronalaze neki problem koji koči trudnoću. Jesi vadila amh? Tsh?

  42. #92
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Krtica, jesi li sigurna da imate pravo na 6 inseminacija preko HZZO-a?

    Zašto te nisu ranije stavili na listu za stimulirani, onda kad ste započeli sa inseminacijama? Lako je nekog skinuti s liste ako insminacija uspije, ovako imaš 6 mjeseci čekati stimulirani
    Posljednje uređivanje od Inesz : 10.02.2014. at 11:12

  43. #93

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Krtica, jesi li sigurna da imate pravo na 6 inseminacija preko HZZO-a?

    Zašto te nisu ranije stavili na listu za stimulirani, onda kad ste započeli sa inseminacijama? Lako je nekog skinuti s liste ako insminacija uspije, ovako imaš 6 mjeseci čekati stimulirani

    Zar po novom zakonu nije 4 inseminacije i 6 IVF-a (od toga 2 u prirodnom ciklusu)?

  44. #94
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Evo curke ja obavila HSG i preživjela..hihi
    Uglavnom boli ali nista strasno da se izdrzat kao menstrulni bolovi eto tak nekak..i da prohodni su doktorica kaze prohodni i tanki ko koncic..hehe..e e sad ja zaboravih pitat za to tanki jel to dobro ili loše??
    Krtice drzim fige da ovaj bude dobitam..sretno!

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Krtica,ma zelim ti od sveg srca da ti ivf ni ne treba..nek ovaj put bude dobitan..drzim fige ,javi nam novosti..

  46. #96

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Ma ja mislim da je Krtica nesto pobrkala.. Sada moze ici na 2 prirodna IVF-a i nadam se Krtice da ce ti jedan biti uspjesan.

    Imamo pravo na 4 inseminacije
    2 prorodna IVFa i
    4 stimulirana i
    Kako sad stvari stoje postupci se ne obnavljaju s rođenjem djeteta.

  47. #97
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Cure imam pravo na još dva aih-a preko hzzo-a jer sam dvije radila privatno. Nisam htjela da me po bolnicama navlače s ciljanim odnosima kao u Os što je bio slučaj. Tako da sam prve dvije radila u betiplus.
    Znam zakon u kojem piše 4aiha i 6 ivf-a. Inesz doktor me nije htio staviti na listu jer kaže da odradimo još 2 aih-a. Ovaj put me drugi doktor odmah pribilježio bez ikakvih problema. Čak predlaže prirodni ivf dok čekamo. Ne znam ostaviti prirodne između stimuliranih ili ne.

  48. #98
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj ivana999 prvotno napisa Vidi poruku
    Krtica,ma zelim ti od sveg srca da ti ivf ni ne treba..nek ovaj put bude dobitan..drzim fige ,javi nam novosti..
    Hvala ivana! Šanse su svega 15% tako da nisam optimistična i ništa ne očekujem. Bar se neću razočarati kao prvi put.

  49. #99
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Aerin prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja mislim da je Krtica nesto pobrkala.. Sada moze ici na 2 prirodna IVF-a i nadam se Krtice da ce ti jedan biti uspjesan.

    Imamo pravo na 4 inseminacije
    2 prorodna IVFa i
    4 stimulirana i
    Kako sad stvari stoje postupci se ne obnavljaju s rođenjem djeteta.
    Da, važeći zakon nije predvidio pravo na nove postupke nakon što se iskoriste svi postupci na teret osiguranja i rodi dijete.
    U onom tzv milinovićevom zakonu, nakon rođenja djeteta ponovno se je imalo pravo na 6stimuliranih postupaka za drugo dijete.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Krtice, držim fige da vam ovaj put bude dobitan A ja sam vadila hrpu tih hormona, ali taj amh nisam...
    a koliko ste vi milijunčeka dobili za inseminaciju(tj.tvoj muzić ) jer mozda nama ne uspijeva zato što ih bude premalo, jer koliko čitam da je za inseminaciju potrebno najmanje 5 mil. da bi uspješnost bila veća....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •