Stranica 3 od 27 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #101
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    draga Ines nisi u pravu nakon rođenja djeteta imaš opet pravo na
    4 inseminacije
    2 prorodna IVFa i
    4 stimulirana
    znam jer je kod mene tako.( jedino kod mene nema vajde od insiminacije budući da ja nemam jajovode)

  2. #102
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    da bar nisam u pravu oko prava na resetiranje postupaka nakon rođenja djeteta.

    Paty, tvoje dijete je rođeno iz postupka po milinovićevom zakonu.

    ti postupci se ne računaju, tj. imaš pravo na ponovno po novom zakonu ono što si navela: 4 ineminacije, 2 prirodnjaka i 4 stimulirana. kad to potoršiš i na sreću uspiješ roditi 2. dijete (u tvom slučaju) nećeš imati pravo na nove postupke na teret HZZO-a za 3. dijete.

    ili
    kad cure potroše prava na postupke preko hzzo-a i uspiju roditi dijete, novi, važeći zakone ne predviđa mogućnost da opet imaju pravo na postupke preko HZZO-a za 2. dijete.

    dakle, resetirani su obavljeni postupci za vrijeme milinovićevog zakona, ali kad se portoše prava na teret hzzo-a, za drugo dijete nema opet iz početka, već sve iz svog džepa.

    ako netko ima link na članak novog zakona koji će dokazati suprotno, lijepo molim da ovdje stavi.

  3. #103
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Budući da se to izrijekom ne spominje, mislim da je to bio propust pisača zakona (možda i namjerni?) U svakom slučaju, mislim da naši doktori još nisu načisto s time jer do te situacije još kod nikog nije došlo...

  4. #104
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Krtice, držim fige da vam ovaj put bude dobitan A ja sam vadila hrpu tih hormona, ali taj amh nisam...
    a koliko ste vi milijunčeka dobili za inseminaciju(tj.tvoj muzić ) jer mozda nama ne uspijeva zato što ih bude premalo, jer koliko čitam da je za inseminaciju potrebno najmanje 5 mil. da bi uspješnost bila veća....
    Hvala sladjo!! Ne očekujem previše jer dosta mi razočaranja i suza.
    Sad zadnji put biologica nije rekla broj plivača, samo je rekla da je normo. U prijašnjim inseminacijama bilo je od 15-20 milijuna zdravih spermija što je odlično, al nije bilo sreće. Kod mene nešto ne štima, al što točno samo se nagađa, lošije stanice.
    Posljednje uređivanje od Krtica : 12.02.2014. at 17:27

  5. #105

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    ma glavu gore krtice, ako sluuucajno ni sada ne bude, a držim fige da ipak uspije, biti će već svima nama...samo moramo čekati...neki dulje...neki kraće Ali to je odličan broj, s obzirom na naših 3,4 mil

  6. #106
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Cure moje pomozite mi moj MM je imao nalaz spermiograma oligozoo.,tada smo išli na ivf ,sada kada smo odlučili lani ponoviti spermiograma nalaz normospermia i dr odluci da idemo na inseminaciju no da ponovimo nalaz s-grama kada ono danas nalaz OLIGOASTHENOZOOSPERMIA ja sam u komi dali se s takvim nalazom uopće može ići na inseminaciju?

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    kika ovisi o brojkama...

  8. #108
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    uff uopće se nisam ovom nadala nakon normospermia

  9. #109
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    da Ines imaš pravo moje je djete rođeno pod milanovićevim zakonom
    .Kad ispucam postupke na teret zzzo-a tada ću odustati tj.ako uspijem imati još jedno dijete.po treće sigurno neću ići jer mi je i već sada dosta postupaka a i godine su već tu.lp.

  10. #110
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Evo kod mene ni drugi AIH nije urodio plodom. Beta je 0,05. još mi je kao za vraga TSH porastao na 2,7...i sada ne znam hoćemo li ići odmah na novi ili...

  11. #111
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Geronimo baš mi krivu i žao.
    Moj tsh je 2.97. ( Vadila ga u 4.mj ) i doktori kažu to je dobro i evo od onda odradila 4aih-a. I ti ćeš. Ja čekam nalaz svog ponovo jer bi ga prije nego krenemo u stimulaciji htjela spuštati.

  12. #112
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Čula se sa doktorom i on mi predlaže da možda slijedeći mjesec idem na prirodnjak...sad ne znam dali je mislio AIH ili inseminaciju jer ne kužim ako je AIH zašto prirodnjak ako ni uz klomifen ne uspijeva....možda misli na ivf. Rekao je da ga nazovem sliejdeći tjedan da se konzultiramo

  13. #113
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Curke stigo mi nalas hsg-a prohodni su,ali na nalazu pise tube izrazito filiformne, tanke,pa me brine sta bi to znacilo,mozda znate?

    Geronimo zao mi je,nadam se da ce sve biti dobro sa mozes u nove pobjede..
    A sto se tice tog tsh moj je 3.78 doktorica je rekla da bi bilo najbolje da je ispod 2.5 al nista nije rekla da treba terapija nego da se to moze prehranom koja sadrzi jod a to je riba a to bas puno nejedem,vidim daa svi o njemu pisete na koji nacin ga spustate?

  14. #114
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Geronimo meni se čini da doktor misli na ivf. Kud su šanse aih-a male i uz klomifen, kolike bi tek mizerne bile u prirodnom ciklusu.
    Nek te fino stave na listu za lijekove i do onda odradi sve što se može na teret hzzo-a. To je moj plan. Što više pokušaja veća šansa, zar ne?

    TinaH stvarno ne znam što znači taj nalaz hsg-a. Pokušaj pitati svog ginekologa da pojasni. Što se tiće tsh malo sam gledala da se jodom spušta tsh kako pišeš i ima namirnica koje imaju u sebi joda. Posebno navode jodiranu sol, dok npr. brokulu treba izbjegavati i još neke namirnice, al nisam pamtila koje. morat ću opet progooglati

  15. #115
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Geronimo meni se čini da doktor misli na ivf. Kud su šanse aih-a male i uz klomifen, kolike bi tek mizerne bile u prirodnom ciklusu.
    Nek te fino stave na listu za lijekove i do onda odradi sve što se može na teret hzzo-a. To je moj plan. Što više pokušaja veća šansa, zar ne?

    TinaH stvarno ne znam što znači taj nalaz hsg-a. Pokušaj pitati svog ginekologa da pojasni. Što se tiće tsh malo sam gledala da se jodom spušta tsh kako pišeš i ima namirnica koje imaju u sebi joda. Posebno navode jodiranu sol, dok npr. brokulu treba izbjegavati i još neke namirnice, al nisam pamtila koje. morat ću opet progooglati
    Krtice nadam se da je ivf....da bar....

  16. #116
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Vidim da je TSH top tema ovih dana
    http://forum.roda.hr/threads/10701-TSH - selite ovamo, na vrelo informacija
    Posljednje uređivanje od Argente : 15.02.2014. at 19:49

  17. #117
    marinab1304 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    137

    Početno

    Pozdrav svima, željela bih vam se pridružiti jer već vas dugo pratim.
    Ukratko mi smo odradili 7 ciklusa sa klomifenima + ciljani odnosi ( o svog ginekologu neću ništa komentirat sve će vam biti jasno ), spermiogram uredan, kod mene stand. nalazi ( uzv, papa, brisevi ) uredni, mjesečnice u sat, ovulacije bez klomifena svaki ciklus bez problema, s klomifenom folikula kao u priči, a trudnoće nema. Nakon toga na svoju inicijativu odradim sono hsg i pafff okluzija oba jajovoda nakon toga laparo u Vinogradskoj, pregled kod dr. Kune koji traži vađenje svih nalaza potrebno za MPO, jer po nalazima ( a sad i novim) sve je uredu. U utorak idemo k njemu sa nalazima na konzultacije. Inače preporučio nam je IUI-AIH.
    Znam da ćemo uspjeti, jer ja ne odustajem, a vama želim svima puno srećeeee.

  18. #118
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Ja početkom slijedećeg mjeseca idem na svoj treći AIH. Ovaj put prirodnjak. tako mi je doktor rekao. Idemo probati tako. Nikad se ne zna...

  19. #119
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    geronimo,jesi sigurna da se radi o AIH?Obično se za IVF u prirodnom ciklusu,kaže prirodnjak.
    marinab,uf tolke klomifenske ciljane odraditi bez urađenog HSG-a..
    Sad si dobrim rukama,želim ti svu sreću!

  20. #120
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    marinab, nisam skužila - preporučio ti je inseminaciju a imaš okluziju jajovoda? Ili je laparo pokazala da ipak nisu začepljeni?

  21. #121
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    geronimo,jesi sigurna da se radi o AIH?Obično se za IVF u prirodnom ciklusu,kaže prirodnjak.
    marinab,uf tolke klomifenske ciljane odraditi bez urađenog HSG-a..
    Sad si dobrim rukama,želim ti svu sreću!
    Jesam rekao mi da idemo na AIH samo bez stimulacije...a pokušat ćemo i to, možda ako to ne bude urodilo plodom me pošalje na ivf
    Idem dalje...jednom mora upaliti...

  22. #122
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Geronimo nikad se ne zna!!! Možda baš prirodnjak donese plusić!!!!
    Ja sam završila sa svojim inseminacijama. Moj nalaz je danas potvrdio loše jajne stanice i sada samo na ivf i to stimulirani.
    Sretnooooooooooo!!!!!

  23. #123
    marinab1304 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    137

    Početno

    sono hsg je pokazao okluziju oba jajovoda pa mi je preporučena laparo, a u biti su mi jajaovodi bili nekako presavijeni i oni su na laparo ih izravnali, dr. Kuna kaže da je tio sad uredu, i da krećemo s inseminacijom.

  24. #124
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Geronimo nikad se ne zna!!! Možda baš prirodnjak donese plusić!!!!
    Ja sam završila sa svojim inseminacijama. Moj nalaz je danas potvrdio loše jajne stanice i sada samo na ivf i to stimulirani.
    Sretnooooooooooo!!!!!
    Meni se sve cini da taj klomifen više radi na kvaniteti nego na kvaliteti i da js nisu bogznašto od njega....barem se nadam.
    Krtice držim fige za ivf!!!

  25. #125
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Geronimo ništa ne poboljšava kvalitetu stanica nego samo njihov broj. Ako ih je više svi se nadamo da će među njima biti bar jedna bolja od ostalih.
    Sretno u 3.mjesecu!!!!!!

  26. #126
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Geronimo ništa ne poboljšava kvalitetu stanica nego samo njihov broj. Ako ih je više svi se nadamo da će među njima biti bar jedna bolja od ostalih.
    Sretno u 3.mjesecu!!!!!!
    ma ne znam...lupam. Pitat ću baš zašto prirodnjak kad odem na folikulometriju....valjda ima neki razlog

  27. #127

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    74

    Početno

    cure imam pitanje,blago krvarenje dva stana nakon inseminacije,normalno il da se zabrinem?

  28. #128

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    74

    Početno

    pardon dva sata nakon inseminacije

  29. #129

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    serenity1, normalno. sretno!

  30. #130

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    74

    Početno

    hvala na brzom odgovoru,malo si me smirila.jer sam sva napuhnuta i probada me kao pred vjesticu

  31. #131
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Geronimo, nekad valjda treba pustiti da tijelo odradi samo ovulaciju, prirodno bez dodatne kemije. Smatram da je to isto jako dobar plan.... Stoga neka bude, neka bude.
    Ja imam smanjenu rezervu stanica i loše stanice pa ću pokušati u prirodni ivf. Možda baš ta jedna stanica bude dobra.

  32. #132
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Cureee kako ste,ima kakvih pozitivni novosti?
    Ja evo sutra pijem zadnje duphastone pa cekat M i krecemo u postupak..nikako docekati..hihi
    drzim svimaaa i saljem puuuuno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  33. #133
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Bila danas na pregeldu 7DC. Nije mi ništa rekao osim da je pre rano i da misli da će na lijevom biti vodeći. U četvrtak imam ponovo. Sestra mi je rekla da nakon 4 AIH se ide na ivf. Znaci jos ovaj put i jedan nakon toga i onda bi trebala kao na ivf...ajde brzo će proći. Ove inseminacije mi daju samo lažnu nadu i možda bolje da sada idem prirodno i ne kljukam se ničim. Prošla dva puta sam imala više od jednog pa ništa. Ja mislim da ću jedino sa ivf uspjeti zatrudnjeti...daj Bože

  34. #134
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj geronimo prvotno napisa Vidi poruku
    Bila danas na pregeldu 7DC. Nije mi ništa rekao osim da je pre rano i da misli da će na lijevom biti vodeći. U četvrtak imam ponovo. Sestra mi je rekla da nakon 4 AIH se ide na ivf. Znaci jos ovaj put i jedan nakon toga i onda bi trebala kao na ivf...ajde brzo će proći. Ove inseminacije mi daju samo lažnu nadu i možda bolje da sada idem prirodno i ne kljukam se ničim. Prošla dva puta sam imala više od jednog pa ništa. Ja mislim da ću jedino sa ivf uspjeti zatrudnjeti...daj Bože
    Drzim da ipak nedode do ivf..
    a nisam znala znaci prije ivf bas moras ic na 4 inseminacije prije nemoze ivf? bas bezveze
    a koji je problem kod vas?

  35. #135
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Drzim da ipak nedode do ivf..
    a nisam znala znaci prije ivf bas moras ic na 4 inseminacije prije nemoze ivf? bas bezveze
    a koji je problem kod vas?
    Navodno nem nekog problema samo nikako ne mogu ostati trudna...

  36. #136
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Nažalost 4 aih-a u npr. Vg moraš proći ako nije neka dijagnoza s kojom je jedina mogućnost ivf. Geronimo meni 2 godine govore sve dobro, sve 5 i onda odjednom uffff hitno na ivf. Vadi sve hormone, amh, štitnjaču hormone, mogučnost trombofilije... Sve sve da budeš sigurna da je uistinu sve dobro prije nego kreneš u ivf.
    Ja da nisam sama tražila vađenje svih silnih hormona, pretrage na trombofiliju još bi bila u uvjerenju da mi je sve ok.
    Nadam se da svi sve ispitala i da je dobro.

  37. #137
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    ahaa..znaci slicno kaoi kod nas..kao muz ima maaaaaaaaaalo slabiju pokretljivost al nista strasno sto bi stvaralo problem tako doktorica kaze..a ja nisam bas sigurna da nema problema ja mislim da je "problem" kod mene jer kad smo htjeli trudnocu uspjeli smo 2-3 ciklus bez problema ali desilo se ono sto nije trebalo i zavrsilo je spontanim i od tad krecu problemi moje inace redovite menge pocinju bit uzas neredovite prvo 35 dana pa 38,4,42...i najvise 48 al mi doktor dao duphastone da pije pa je sad 30-32...uz to nikad nisam imala problema sa pristevima sad ih je punoo lice ko da imam 15g.hehe onda vaginalna suoca al ubiti najvise za vrijeme odnos treba mi citva vjecnost da sto bi ja rekla pusti sokic ..muz vec poludi..jadnicak..hahahah i da znala sam kad su mi plodni dani imala sam proziru sluz a sad ta famozna sluz je nestala..
    al kad moj doktor nece nista poduzet samo odmahuje rukom ja nemogu nista javi se mpo strucnjaku sad sam na VV i nemogu se zalit oni odraduju ono po sta sam dosla nebave se istrazivanjem problema..covjek nezna sam sta napravit.. :/

  38. #138
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost 4 aih-a u npr. Vg moraš proći ako nije neka dijagnoza s kojom je jedina mogućnost ivf. Geronimo meni 2 godine govore sve dobro, sve 5 i onda odjednom uffff hitno na ivf. Vadi sve hormone, amh, štitnjaču hormone, mogučnost trombofilije... Sve sve da budeš sigurna da je uistinu sve dobro prije nego kreneš u ivf.
    Ja da nisam sama tražila vađenje svih silnih hormona, pretrage na trombofiliju još bi bila u uvjerenju da mi je sve ok.
    Nadam se da svi sve ispitala i da je dobro.
    Sve sam napravila i ja sam navodno super...muž je prvo kao imao malu slabiju pokretljivost iako mu kroz ove dvije inseminacije i ivf nalaz bio odlićan....

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    25

    Početno

    pozdrav svima...mi smo trebali na naš prvi aih ovaj mjesec, no uopće nisam reagirala na klomifen, tako da sada moram piti siofor (metformin). ima li netko iskustva s time? nisam se previše nadala, ali me ovo ipak dotuklo, strah me da mi niti taj lijek neće pomoći.

  40. #140
    marinab1304 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    137

    Početno

    Bili na kontroli s nalazima FSH malo povišen,vadila AMH, nalaz čekamo, krećemo u postupak u 3. mjesecu, tj. za 4 dana trebam dobiti M pa početi piti klomifen od 3-7 dc.

  41. #141
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Pozdrav cure! evo i naš prvi postupak je inseminacija.. jučer bila na uzv i krenula sa klomifenom. u ponedjeljak opet na uzv. Već sam pila klomifen, kad smo išli na ciljane kod soc.gin. i uvijek sam dobro reagirala na njega, pa nije došlo do trudnoće.. MM spremio uredan, kod mene štitnjača radi probleme, a endokrinolog kaže da još nisam za terapiju...tako da se ne nadam uspjehu...

  42. #142
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Evo danas 10 DC jedan folikul na lijevom jajniku od 15mm i endometrij 8mm. Nisam ništa uzimala i to je moj prirodni ciklus...Drago mi je bar ovaj put se ne trebam filat estrofemima. Vidjet ćemo...Malo sam doduše prehlađena ali ne odustajem od postupka jer ih želim ispucati da me pošalje na ivf...

  43. #143

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    cure pozdrav, evo i ja vam se pridružujem. meni i mm su nalazi uredni, njemu je sgram - normo , ja sam radila hormone, pct, hsg, privatno i sve je u redu. kod drž. ginekologice sam radila papa, brisevi sve u redu i ona nas je uputila u zg u bolnicu. muž je ponovio sgram i bio je opet normo, ja ću sad u 3 mj vadit hormone (hoće to iz svoje bolnice), pa u 4 mj inseminacija. znam da je uspješnost mala, ali opet se nadam...... inseminacija u prirodnom ciklusu se može raditi svaki mj, a u stimulativnom 4 -5 pua godišnje, mene zanima koliki je razmak u mjesecima ako se radi u stimulativnom?
    tnx na odgovorima

  44. #144
    marinab1304 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    137

    Početno

    cure pozz
    molim pomoć, jučer mi je stigao nalaz AMH koji je 1,7 ug/L, FSH mi je 11,58. Da li je koja imala problema s time??? Sad me zanima ako mi je takav nalaz da li će dr. tražiti inseminaciju bez obzira što je slaba plodnost jooooj sve mi je to naopako

  45. #145
    marinab1304 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    137

    Početno

    znači piše na nalazu 1,7 ug/L

    ref. interval 1,0-8,0 feritilna faza, 0,4-1,0 smanjena ovarijska rezerva, <0,4 menopauza

  46. #146

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    marinab1304, svakako će te stimulirati, pa ćeš se na folikulometriji vidjeti kako reagiraš na određenu stimulaciju. Ako bude folikula (a ne previše), onda će ti vjerojatno raditi inseminaciju.
    što se tiče FSH, to ne znam, sigurno će ti se javiti netko tko zna.

  47. #147
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Evo danas na pregledu 11DC Jedan folikul od 16mm endometrij 9,5mm. Sve po školski za prirodni ciklus. Sutra navečer štoperica i u ponedjeljak ujutro AIH.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    74

    Početno

    sretno geronimo i da bude uspjesno

  49. #149
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj serenity1 prvotno napisa Vidi poruku
    sretno geronimo i da bude uspjesno
    Hvala

  50. #150
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    geronimo, onalie - postove o samodavanju štoperice i HSG-u sam premjestila na pripadajuće teme.
    http://forum.roda.hr/threads/6771-Ultrazvucni-HSG
    http://forum.roda.hr/threads/30090-s...anje-injekcija

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •