Stranica 8 od 27 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #351
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    Hvala Tina H. Presla sam na odbrojavanje. Medjutim dansnji dan je bas koma, izgleda da je dosla...kako si ti?
    Zagrljaj svima

  2. #352
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Tina ima li te?

  3. #353
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Evo me curke,ja sam dobro iznenadeno smirena sutra radim test mislila sam da kad se taj dan bude blizio da cu sve nokte pojest a ja nakraju smirena jos razmisljam kak mi se neda sad ic kupovat test pa da odgodim za srijedu..hahahaha
    Simptoma ndma ono od 9 dana nakon inseminacije pocele su mi ggrudi bit napete i sad su bas divne i bujne da jos hoce tako i ostati..hehe i vec 2 veceri pred jutro me tako probada da mislim svaki put da sam dobila M..al to nista nemora znacit kad je takva situacija i kad trebamo dobit..jedino sto od kad sam na duphastonima grudi me nisu boljele pred mengu pa sad evo nakon dugo vremena bole
    uh ja se raspisala..pusa svima
    HK kakva je situacija za dalje?
    Gigii kad test radis?

  4. #354
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Drzim fige ujutro. Obavezno nam odmah javi. A moja M je stigla danas odmah poslije oficijelne bete od 0
    Odmaram sad ovaj naredni ciklus, pa onda u nove pobjede.

  5. #355
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Evo opremila sam se kupila 2 testa 1 step i gravignost..i sad cekamo jutro pa se javim..

  6. #356
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Evo me 14ti dan od inseminacije na testu minus..
    e sad doktorica mi je rekla ako nedobijem mengu da ponovim za 2 dana,sto cu i napraviti ali mislim da je jasno i da je to vise radi red..sad me zanima jel ta dva dana uzimam terapiju? Venera sigurno zna u istoj smo klinici?

  7. #357
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Uzimaj terapiju sve dok ne uradis betu. Tek kad beta potvrdi negativan test onda prekini.
    Zao mi je zbog minusa, ali nemoj gubiti nadu.
    Meni je prvi AIH test bio pozitivan 16DPO.

  8. #358
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    TinaH, slažem se s HelloKitty, ne prekidaj s utrogestanima dok ne izvadiš betu.

  9. #359
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Pa meni je doktorica rekla da nemoram vaditi betu samo da napravim test 14ti dan nakon i ako je negativan onda jos jedan za 2 dana

  10. #360

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    TinaH, beta je jedini sigurni pokazatelj trudnoce, bez obzira na to sto ti je doktorica napisala. Osobno se ne bih 100% pouzdala u kucne testove.

  11. #361
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Da, i meni dr. kaže da je kućni test dovoljan - doduše napiše da ga napravim 5 dana nakon što trebam dobiti, ali ja svejedno tražim svoju gin. uputnicu za betu, pa je izvadim 18 dpo.

  12. #362
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    Hello k. I Tina, zao mi je.
    Onaj dan ksda trebas ici kupiti uloske...dosao. kucni test, minusic.... Betu nisam ni isla raditi obzirom na te dvije (nesretne) cinjence. Drzimo se, glavu gore, sise isturi i samo ponosno!
    Slijedi bockanje. Jeste si davale injekcije? Meni je odbojna ta ideja da si sama dajem.
    Sad vjeroj.moram naci drugi podforum...da tu ne krsim mozda pravila..
    Koji je vama next step?

  13. #363
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Ok..onda necu zurit s ponavljanjem testa napravit cu ga tesk tamo oko subote tobi bio 18 DPO..pa onda betu ako ni do tad nedobijem

  14. #364

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    TinaH, svakako nastavi sa utrogestanom dok ne budeš 100% sigurna da je negativno.

  15. #365
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    TinaH kako je prošlo...beta?

  16. #366
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Ma nisam radila betu,juder sam ponovila test to je bio 18dpo i da je nesto bilo svakako bi pokazalo,posto je negativan prekinula sam terapiju da si neproduzujem bezveze ciklus..tvise srece drugi pit,idemo dalje!


    E sad mi cure recite vi s VV na koji broj javljate rezultate? Isti ko i kad se narucujem ili?

  17. #367
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Cure pozdrav i sretno svima, da što prije ugledate +
    Molim za pomoć..
    Na jesen krećemo u polikliniku Cito na konzultacije za MPO, nakon godinu i pol
    što pokušavamo zatrudniti..
    Zanima me Vaše mišljenje, dal smo kandidati za inseminaciju??
    Dal da idem na HSG, pa aih ili da se odmah spremimo za IVF/ICSI?
    MM 34, ja 32 god.
    Kod mene sve ok (hormoni, brisevi, papa, UZV)
    MM je radio s-gram i ima ukupno 80 mil, al je smanjena pokretljivost spermija:
    a+b= 10% c 27% d 63%, dijagnoza ASTENOZOOSPERMIJA I (smanjen broj progresivno pokretnih,
    a povećan broj nepokretnih spermija. Ostali parametri uredni)
    Hvala Vam unaprijed..

  18. #368

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Tina žao mi je, idemo u nove pobjede! nakon 2 negativna testa ni ja nisam radila betu, a i menga mi je stigla 2 dana poslije, nakon što sam stavila zadnji utrogestan.

  19. #369

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    perlica55 sretno i tebi i da što prije odemo na drugu temu.
    ja sam bila u Cita, oni će ti reći za koji ste vi postupak nakon što odradite pretrage koje budu tražili. MM je radio sgram koji je normo, a ja hormone, PCT i HSG - sve u redu i prohodno (briseve sam imala od svoj soc. gin koji su isto u redu). sa nama je sve ok, tj. idiopatska neplodnost. dr. mi je rekao ako nakon HSG i prohodnosti jajovoda u roku od 6 mj. ne ostanem trudna da idemo na inseminaciju. ja nisam zatrudnila, a po preporuci svoje gin. krenula sam na VV. tamo sam imala 1 neuspješnu inseminaciju i sada u 7 mjesecu idem na drugu. najprije ću iskoristiti ono po zakonu i što je na teret HZZO.

  20. #370
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Venera hvala i sretno od srca u postupku.. Sve budem čula na konzultacijama, al vrag ne spava.
    Sve bi htjela znati odmah, da se psihički pripremim. Inseminaciju je vjerujem lakše i jeftinije preživjeti, al još uvijek ni sama nisam sigurna dal mi je to "gubljenje vremena"?! Nadam se da me nitko neće krivo shvatiti. Godine idu, a + na testu nikako dočekati..
    Mi cemo krenuti u postupak privatno, pa kad presušimo s novcem, budem se prebacila u neku od bolnica..
    Sretno svima!!!

  21. #371

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    perlice, tnx. inseminacija je lakša, bezbolnija ali i manje uspješnija. s obzirom da je sa nama sve ok moramo prvo obaviti inseminacije pa tek onda ivf. imamo pravo na 4 inseminacije i 6 ivf-ova. vidjet ćemo, tek smo krenuli, sad bi trebala na 2 inseminaciju.

    cure pitanje,,,, ako mi ne uspije i 2 inseminacija da li se slijedeći put može ići na ivf ili prije moram proći sve inseminacije?

  22. #372

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure....
    evo i ja sam u ovom svemu nova.. prošla sam svoju prvu inseminaciju u ponedjeljak i čekam 26.6. za svoju betu....inače koda mene i mm je sve u redu a do trudnoće nije dolazilo...tako da sad ne znam što mi je činit da ne mislim na to...ovaj forum mi je puno pomogao...samo kako je danas 5 dan od postupka malo me jajnici bolu ne znam dali je koja od vas imala bolove u jajnicima tako rano...

  23. #373

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    vesela pozdrav, dobrodošla i sretno! proći će ti dani do bete vrlo brzo, ja sam čitala neku knjigu i odmarala i tako su mi dani prolazili. kod mene i mm je isto sve u redu ali bebica nikako da dodje. imala sam i ja jednu inseminaciju i sada ću na drugu. jajnici me nisu bolili već samo grudi i to tjedan dana nakon inseminacije. u kojoj si klinici?

  24. #374

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    hellokitty i tinaH koji su vam sljedeći planovi, kad ćete opet u postupak i koji?

  25. #375
    Mala Maja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    93

    Početno

    Hello babice, Ima li netko friški tko je radio aih u vinogradskoj, zanimaju me noviteti.

  26. #376

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Drage moje, evo i ja se javljam u blagom ocaju. 4xIUI klomifen + stoperica + progesteron, svaki put 2 ili vise vodecih folikula, broj spermica odlican i nista. Svaki put sam inseminacije radila u CITO Split i danas mi je dr. rekao da nema smisla vise ovako i da je sljedeci korak IVF. Sutra idem na razgovor ali me bas zanimaju vasa iskustva. Naime, AIH sam pocela u 5 mjesec i radila sam mjesec za mjesec. Dr, mi je rekao da su statistike lose nakon 4xIUI ukoliko do tada nije doslo do trudnoce.

  27. #377

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Bok curke...evo idemo u petak na 2 AIH...danas ujutro dobila stopericu koju si moram dati u 18h...kaj ju moram drzati u frizideru ili moze i na sobnoj temperaturi?

  28. #378
    Skura avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    35

    Početno

    Ja sam svoju u frizideru drzala. Ali mislim da mozes i vani. Jos se ne grije, a nije ni vruce .

    Sretno <3

  29. #379

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Ja svoju nisam držala u frižideru, već na sobnoj temperaturi, to mi sestre nisu ni spomenule. Da li si sama dala stopericu ili si išla u bolnicu?

  30. #380

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Ja sam isto drzala u frizideru i svaki put mi je mm dao. A sad na ovaj postpak cu morat sama. Bas me strah

  31. #381

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Drzala sam ju na sobnoj temp...nisu sestre nista napomenule pa onda vjerujem da nije ni bitno danas bila na svom drugom aih-u i onda cekamo...ako ni ovaj put ne upali idemo na ivf...nemamo kaj cekati...

  32. #382

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Stopericu mi je dala sestra kod doktora opce prakse...buduci ide u guzu-ne mogu to sama...

  33. #383

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    TinaH rezultat javljas na 01 2353906

  34. #384

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Ivancice sretno ti i da bude dobitno!

    Ja sam imala dva neuspješna AIH-a i sad se spremam za IVF, i ja sam išla u bolnicu da mi sestre dadu stopericu.

  35. #385

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Venera hvala ti...sretno i tebi na ivf-u...

  36. #386
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    danas 13.d.c. upravo se vratila iz bolnice, napravili AIH... sad cekamo... tek 31.10. beta

    jedno pitanje... mene su ostavili poslije da lezim cca 30-40min, ne 2h (ko sto citam da bi trebalo?!) jer nisu imali plahte pa me nisu mogli smjestit u sobu nego sam lezala tam na stolu u toj prostoriji gdje se izvode postupci (kbc osijek... sto drugo rec...) i dali mi neku gazu i meni je ta tekucina kad sam se ustala nakon tih cca 40min iscurila malo van, i u tome sto je iscurilo ima i malo krvi... jel normalno da mi je to malo iscurilo i jel normalno da bude krvi??

  37. #387
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    ivana.sky sve je ok što se tiče ležanja ne postoji dokaz da mirovanje/ležanje nakon inseminacije ima ikakav utjecaj na postupak, prakticiraju ga više zbog psiholoških faktora. dovoljan broj spermića je već nakon par minuta na svojim pozicijama u jajovodima, a mogu se kretati i prema gore - neće ispasti ako se digneš, hodaš, odeš na wc i slično.

    malo krvi nastane kad se kateterom prilikom uvodjenja ili vadjenja malo zagrebe grlić maternice... sretno još jednom!

  38. #388
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Tako nesto sam i misla, poslije sve ok bilo, nema krvi...

    Hvala

    Svima drugima u postupku takodjer sretno!! ~~~~~~~~

  39. #389

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Pozz evo ja danas bila na folikulometriji. 10 dc endometrij 7,3 folikul 16mm... sutra ponovo pa se inesminacija planira utorak ili srijedu. Cure zaboravila sam pitat doktora kolika treba bit apstinencija prije postupka ?? Ukratko o meni kod mene svi nalazi ok samo AMH malo snizen
    , MM sve ok. Oboje 33 g

  40. #390
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Ivana.sky i ja sam 13.10. imala AIH.
    Samo sto je meni receno da vadim betu 15. dan, tako da cu 28.10. saznati je li uspjelo.
    Ovo nam je drugi postupak do sada.
    Prvi je zavrsio biokemijskom trudnocom.

    Koliko si imala folikula?
    Ja sam u prvom postupku imala 4, a u ovom samo jednu.

  41. #391

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    15

    Početno

    Medeja i Ivana.sky evo da si i ja javim, takodjer sam imala AIH 13.10.
    To mi je bio prvi, jedan folikul sam imala.
    Sretno nam!

  42. #392
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Jelitza, sretno!
    A gdje si isla na postupak?

  43. #393

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    15

    Početno

    Kbc ri

  44. #394
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Ajde, drzim fige da uspije isprve.
    Koliko ste dugo pokusavali? Imate li kakve dijagnoze?

    Meni sve pise u potpisu, ali moram nadodati nove postupke.

    Mi smo krenuli ove godine na dijete, ali smo brzo shvatili da zbog nasih dijagnoza cemo malo teze ostvariti trudnocu tako da smo vec u 9. mjesecu nili na nasem prvom aihu.

  45. #395

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    15

    Početno

    Pokusavamo oko 1,5 godinu. Dijagnozu nemamo osim godine, ja jos malo pa 38, muz 42. Ostalo zasad ok. Nisam previse optimisticna da ce bas od prve uspjeti ali eto, ne preostaje nam nista nego cekanje.

  46. #396
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Znam. Najgore je cekanje.
    A kako to da se niste na ivf odlucili?

  47. #397
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    opaa datum 13. a 3 cure na insminaciji (meni je 3 kao sretan broj)
    nama je ovo prvi pokusaj, 1 folikul sam imala, klomifen sam pila 3-7.d.c. ali 1 dnevno
    ne znam kako cu docekat 31. ... poznavajuc sebe popiskit cu se 100% 28. jer mi je M bila 1.10. nije da je inace tocna al to je kao 28.dan...
    jel osjecate nesto? bas sam komentirala kak neke zene 1 dan nakon ovulacije vec osjecaju da su trudne i imau simptome ko u 7.mj trudnoce... bas ne razumijem to

  48. #398
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    medeja gdje si ti na postupku?

    sretno nam

  49. #399
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Ja sam u Vinogradskoj bolnici u Zg.
    Ja sam m imala 29.9. I isto sam pila Klomifene. Slabo sam reagirala na njih i dobila samo jednu folikulu. Nista nisam osim njih i onda Brevactid stoperice dobila.
    Prosli sam ciklus isto uzimala Klomifene i onda se jos tjedan dana pikala Menopurom u trbuh i onda Ovitrelle stoperica. Tu sam u pocetku imala 6, a u postupku 4 folikule. I nije upalilo.

    A koliko dugo pokusavate?
    Posljednje uređivanje od Medeja : 19.10.2014. at 19:07

  50. #400
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ja sam klomifene, isto ovitrelle stopericu (12.d.c.), aih 13.d.c. i od 14.d.c. 2 tjedna mi je dao utrogestane

    2 duge godine vi?

Stranica 8 od 27 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •