Stranica 26 od 26 PrviPrvi ... 16242526
Pokazuje rezultate 1,251 do 1,260 od 1260

Tema: inseminacija 2

Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016

Početno

Mamita; Ja to pripisujem utrogestanu, recimo pospanost i 100% jest od njeg. Ja često ali samo na trenutak imam bol u ledjima i imam osjećaj da cu vaki tren da procurim iako mi nije vrijeme ciklusa još. I juče ne znam zašto popiškim lh trakicu ona opet kao ide na pozitivno, totalna konfuzija!!

Beta u četvrtak (14 dana od insemiancija), grudi ništa one su normalne, uopće nisu bolne. Danas mi je 9 dan od inseminacije.

Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016

Početno

Mamita, otipkala sam komentar i nestao je negdje. Mrzi me da ponovo isto pišem

Uglavnom, grudi su ok nimalo bolne, pospanost da, ali to mi je od utrogestana sigurna sam, osjecam. Imam ja ali samo na trenutke dole kao probode me, nekad u jajniku nekad kao materica, ali i to mislim da je od utrogestana (zaista ga tesko podnosim) i ledja, na trenutak imam osjecas da cu da procurim svaki cast ali onda shvatim da mi svakako jos nije vrijeme.

Juče đavo ne da mira, i popiškim lh trakicu kad ima i druga crta, totalna konfuzija!! Zar da dva puta ovuliram? ha ha
    Beta u četvrtak (14-ti dan od AIH)

Znam da nemam razlog da se ponadam, ali srce je glupo ono se uvijek nada!

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Samo misli pozitivno! Netko je na nekom forumu napisao da se oplodnja desila ili nije, da koliko god razmisljas ionako ne mozes vise utjecati. Time sam se ja na kraju vodila i malo opustila. Koliko god prisluskujes simptome, oni mogu biti a ne moraju. Zato si nadi jos ovih 4-5 dana neku zanimaciju da ti vrijeme sto brze prode. Drzim fige!!

Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016

Početno

Mamita; radim ja vikendom, tako da sam zaokupirana, ali mislim da cu raditi test 12 dc sta mislite dal je rano?

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Meni su rekli da 12 dana vadim betu, tako da je moguce da se vec tad vidi na testu. Drzim fige i javi rezultate

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

bajbiblue možeš napraviti 12dan test ali nemoj ga uzeti sa 100% sigurnosću, osim ako bude plus, onda je to to

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Bajbiblue, ides danas vaditi betu? Sretnoooo! I javi rezultate

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

bajbiblue sretno!!!!!
    Javi....

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Evo da se upišem na temu.

07.02. je bila inseminacija u Cito.
    Dr je rekao da napravim test ili izvadim betu 14. dan ali ja sam je izvadila danas, 2 dana ranije.
    Muž me nagovorio.
    Imam svakako još jednu uputnicu pa mogu opet za dva dana.

Ono što me zanima - jeste li nakon inseminacije osjećale aktivnost u jajnicima i maternici? Evo ja skoro svakodnevno nešto osjećam - ili neko bockanje, ili pritisak, svaki dan je nešto prisutno.
    Oko 13 h idem po nalaz i ne znam čemu da se nadam.

P. S. Na Utrogestanu sam pa ne znam jesu li ove aktivnosti povezane s tim.

Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016

Početno

Ivie ti sue radila isti dan kao I ja, i meni jr tako bilo a ja to pripisujem utrogestanu. Jesil dobila resultat kakav je?

Mamita i Purple; ne, u cetvartak je Mona beta, mozda sutra popiskim test, pa ak bude negativan necu betu ni radit.. Ali nikakvih simptoma nemam, tako da..

Stranica 26 od 26 PrviPrvi ... 16242526

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •