Stranica 24 od 27 PrviPrvi ... 142223242526 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #1151

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Nama su rekli da idemo na tri inseminacije, zasto vi dvije? Koja vam je dijagnoza? Kod mene štitnjača a kod muža tetra nesto

  2. #1152

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Čekamo zajedno petak, sigurno je to to... Hoćeš raditi test prije?

  3. #1153

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    Čekamo zajedno petak, sigurno je to to... Hoćeš raditi test prije?
    Pa hocu kad ih doma imam na bacanje, tipa u cetvrtak. U petak idem vadit krv jer mi nije daleko, usput mi je tako reci.

    A kod nas su godine (34), moja slabija ovarijska rezerva (nizak AMH) i njegovi slabije brojcani pokretni spermiji (oligoastenozospermia).

  4. #1154

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Ma bit ce to sve super

  5. #1155

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Swift3, kako si?

  6. #1156

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    Swift3, kako si?
    Dobro, hvala na pitanju nista novo nemam za prijavit. Petak je blizu, hehe. Odlucila sam privatno vadit krv da dobijem rezultate odmah, neda mi se cekat ponedjeljak. Ti, kak ide?

  7. #1157

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Dobro je, ja imam jos tjedan dana, jucer me dosta bolilo od ovog utrogestana.

  8. #1158

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro je, ja imam jos tjedan dana, jucer me dosta bolilo od ovog utrogestana.
    Jel? Bas cudno, meni nista nije od tih utrica. Vidim da svatko drukcije reagira, bas nema pravila. Jel danas bolje? Mozda nije od tog, tko zna sto se zbiva :D

  9. #1159

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Pa da, kaze mi prijateljica koja ih je dobad dio trudnoce koristila da isto nista nije imala, jel kod tebe ima kakvih znakova?

  10. #1160

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, kaze mi prijateljica koja ih je dobad dio trudnoce koristila da isto nista nije imala, jel kod tebe ima kakvih znakova?
    Nikakvih ne, kazem, samo sam puno zivcanija i placljivija nego ikad. Nego, sutra je the dan, vadjenje bete. Zna netko sto trebam ocekivati?

  11. #1161

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Ja znam da trebas ocekivati betu bar oko 100 , javi cim saznaš i svaka ti cast sto test nisi dosad napravila, od srca ti želim da je ovo prva i zadnja

  12. #1162

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj swift3 prvotno napisa Vidi poruku
    Nikakvih ne, kazem, samo sam puno zivcanija i placljivija nego ikad. Nego, sutra je the dan, vadjenje bete. Zna netko sto trebam ocekivati?
    Sretnooo [emoji1696]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  13. #1163

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Sretnooo [emoji1696]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Hvala cure, na zalost nis od toga. Jos jedna koja ne popravlja losu statistiku
    Nis, idemo dalje.

  14. #1164

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj swift3 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure, na zalost nis od toga. Jos jedna koja ne popravlja losu statistiku
    Nis, idemo dalje.
    Samo hrabro daljr [emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  15. #1165

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Nema veze, bit ce slijedeći puta, moj muž kaže, samo pozitiva mi čekamo do srijede, ali me vec danas boli kao da cu dobiti, leđa rasturaju i stomak, a ono sto bi kao znak trudnoće trebalo ništa iako sam ja i dalje pozitivna....

  16. #1166

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    Nema veze, bit ce slijedeći puta, moj muž kaže, samo pozitiva mi čekamo do srijede, ali me vec danas boli kao da cu dobiti, leđa rasturaju i stomak, a ono sto bi kao znak trudnoće trebalo ništa iako sam ja i dalje pozitivna....
    To su ti prvi simptomi trudnoce! Bolovi u krizima i bol kao da ces dobiti mengu. Zato ih zene ne znaju ni razlikivati jer ih to zbuni i odmah pomisle nis od trudnoce.
    Sto bi po tebi trebao biti znak rane trudnoce?

  17. #1167

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Da budem pristojna prsa me ne bole a svi kazu da one prve počnu, cudno mi je jer je tek 10 dan nakon postupka...

  18. #1168

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    Da budem pristojna prsa me ne bole a svi kazu da one prve počnu, cudno mi je jer je tek 10 dan nakon postupka...
    Kako kod koga. Nekoga bole a nekoga ne. Mene osobno nisu. Taman su ti dani za te simptome u krizima i menga bolovi jer oni okvirno pocinju od 6 dana i mogu trajati sve do 12 dana kada bi u pravilu implantacija trebala zavrsiti.
    Meni su menga bolovi bili prisutni sve do 12 tt.
    Tako da svaka zena je slucaj za sebe.

  19. #1169

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    A vidim da koristis i utrogestan! Od njega takodjer zene imaju napete i osjetljive grudi a ti nemas. Samo ti navodim primjere da kako kod koga jer svi smo razliciti.
    Nemoj se zamarati simptomima. Vjeruj da je uspjelo i zabavi se sad s necim drugim sto te ispunjava.

  20. #1170

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Libra hvala, evo nasmijao me tvoj post, nisam dugo ovdje pa ne znam tvoj slučaj?

  21. #1171

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    Libra hvala, evo nasmijao me tvoj post, nisam dugo ovdje pa ne znam tvoj slučaj?
    Ima kaj novoga?

  22. #1172
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Libra prvotno napisa Vidi poruku
    Kako kod koga. Nekoga bole a nekoga ne. Mene osobno nisu. Taman su ti dani za te simptome u krizima i menga bolovi jer oni okvirno pocinju od 6 dana i mogu trajati sve do 12 dana kada bi u pravilu implantacija trebala zavrsiti.
    Meni su menga bolovi bili prisutni sve do 12 tt.
    Tako da svaka zena je slucaj za sebe.
    nego Libra.... čestitam!
    Koji si tt?

  23. #1173

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Nista kod mene

  24. #1174

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj swift3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima kaj novoga?
    Nista kod mene, sve ispocetka

  25. #1175

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    Nista kod mene, sve ispocetka
    Zao mi je cuti, ali zbilja su male sanse pa si nemoj uzimati to previse k srcu. Bit ce!
    Narucila si se za novi pregled ili koji su ti sljedeci koraci?
    U kojoj si ti bolnici?

  26. #1176

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    U Petrovoj, napisala sam ti sve na klokanici , ista osoba drugo ime (mala lana), dakle poslala im nalaz bete i oni mi mailom odgovorili da ponovim sve iz prvog ciklusa i dodjem na ultrrazvuk 11 dan s D1 uputnicom.

  27. #1177

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj MarijaSonja prvotno napisa Vidi poruku
    U Petrovoj, napisala sam ti sve na klokanici , ista osoba drugo ime (mala lana), dakle poslala im nalaz bete i oni mi mailom odgovorili da ponovim sve iz prvog ciklusa i dodjem na ultrrazvuk 11 dan s D1 uputnicom.
    Super javi kako je proslo i sretno!

  28. #1178

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pozdrav cure,
    ima netko da je ovaj mjesec na inseminaciji? Da se zajedno smijemo, žalimo i čekamo

    Mi smo baš odradili svoju prvu, nemam baš velika očekivanja ali dobro, tko zna...

  29. #1179

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Nema nikogaaaa...
    Izgleda da ovaj mjesec samujem na inseminacijama
    Možda se netko uključi

  30. #1180

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Evo da i ja prijavim bar za statistiku,
    idiopati (premda sad sve više sumnjam da je možda spermio malo graničan, imali smo samo 4mil probranih za inseminaciju)
    14 dan nakon inseminacije beta negativna

  31. #1181

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Evo i menee )) Danas inseminacija bila, sada cekati 2 tjedna. Ja imam policisticne jajnike, izostala O par ciklusa, 9dc na folikul. dva dominantna folikula na lijevom jajniku 16 i 17mm, stopericu primila 10dc, i danas 12dc insemin. Nalazi muzevog uzorka Normozoospermia, kaze doktor super nalazi. Zanima me na nalazu gdje pise vrijednost probranih za inseminaciju? Ja citam vrijednosti koncentracija i volumen...

  32. #1182

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    jel ti nisu rekli?
    meni je dr rekao koliko ih je bilo za inseminaciju, 4mil-što je zapravo kako sam poslje saznala jako malo, a ni on nije bio prezadovoljan sa brojem, još mi je napomenuo da smo imali odnos i sa ovim brojem nema šanse da bi prirodno ostali trudni...
    a nalazi svih spermiograma koje smo radili (više njih kroz zadnjih par godina) uvijek normozospermia, nije mi to jasno nikako...

  33. #1183

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Dobila sam ja nalaz uzorka kojeg je MM dao, na ispiranje i sto vec, prije AIH.
    Ginekolog mi je rekao da su nalazi toliko dobri da je skoro trudna ostala ona sto ih je obradjivala hahaha nasmijao me dobro. Nisam znala sto koji od M/ml se gleda, ali sam malo citala i vidim da je to vrijednost volumena. Nama je to 3.8, ali meni prijatelj doktor kaze da je to odlicno, da je bitno da nije islod 1.5 jer onda sto posto nista ne bi bilo. Najvaznije je da su ekstra brzi i pokretni, sve one vrijednosti po WHO zadovoljava, tako da sam sto se toga tice zadovoljna. Ja kazem bar da je on dobar s nalazima ))

  34. #1184

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Super angie, joj ma želim ti da odmah upali i da nam popraviš statistiku na inseminacijama!
    Ali mene to baš zbunjuje sad, kak svaki dr ima drugacije misljenje sto je odličan, dobar, loš spermiogram...

  35. #1185

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    @angie_88 kad planiraš raditi test? kako se osjećaš?

  36. #1186

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    @angie_88 kad planiraš raditi test? kako se osjećaš?
    Isla sam na put nakon Bozica s muzem, malo Austrija i Slovacka, tako da sam bila cijela oko toga. Nisam razmisljala uopce, a sto se simptoma tice... desilo mi se sinoc da su me bolili jajnici, ledja-za ovo vise vjerujem da je zbog hodanja i voznje, jako sam napuhana-a za to krivim progesteron. Tako da nisam bas nista posebno primjetila... eee jedino neku veliku vrucinu unutarnju osjecam danima.

  37. #1187

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Još i bolje da si išla, da se malo opustite i uživate!
    A kad planiraš raditi test, tj kad bi trebala ići betu vaditi?

  38. #1188

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Napravila sam test da provjerim da je stoperica prestala djelovati. Tako da cu sad probati dati sve od sebe da se suzdrzim, danas je 7.dan od inseminacije, ginekolog mi je rekao 14.dan da radim

  39. #1189

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Evo prijavljujem se i ja za inseminaciju. Ja lično smatram gubljenjem živaca, ali kod nas je idiopatska neplodnosti pa ne žele nas slati odma na ivf

    Ima li pozitivnih iskustava da je nekome fakat uspjelo?

  40. #1190

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Dobro već si pola izgurala, svima nam je najgore to pred kraj, taj zadnji tjedan, ali brzo će to proći!!!
    Nisam te pitala jesi nakon inseminacije dobila šta od ljekova? Estrofem, Utrogestane, folacin ili tak nešto,ili ništa?

  41. #1191

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Prvo sam pila Provera tablete za poticanje M. Onda 2-6dan ciklusa Letrozol, 9dc folikulomet s 2 dominantna folikula 16 i 17mm na lijevom jajniku, stoperica 10dc navecer, 12dc ujutro inseminacija. Od tada 3x1 utrogestan. Jutros radila test, negativan. Bole me jajnici lagano i donji dio ledja jako. Sada sam u mislima izmedju dolaska menstr ili pak moze biti implantacija? Nekako vise mislim da je ovo prvo, ali zelim vjerovati da je ovo drugo.. da sam barem jaka u stavu i da sam poslusala dr i cekala 14.dan hahha, ali sto mogu i ja sam samo zena koja zeli bebaca ))

  42. #1192

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Kako je bilo kod tebe u toku inseminacije? Da li po tvom iskustvu ima jos smisla 9dc negativan test da bude plus na kraju?

  43. #1193

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Naravno angie!!! Pa 9 dan je još prepre rano!!
    Ima slučajeva da 9 dan pokaže plus na testu ali oni su iznimka!
    Po mom 12 dan je nekako najranije što bi ja radila test, a definitivno odi betu vaditi i onda si sigurna 100%!!

  44. #1194

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    I mene čeka inseminacija, iako sam željela odmah na ivf.. Kod nas je idiopatska neplodnost

    Spermogram normo preko 38 miliona, 78 % pokretnih..
    Kod mene prohodni jajovodi, prolaktin na terapiju sam pa je ok, samo pco, iako imam redovne cikluse i ovulacije..

  45. #1195

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pegii dobrodošla, i mi isto imamo dijagnozu idiopatska neplodnost, spermigram nam je normo, kod mene svi hormoni super, prohodnost sve ok, ciklusi i ovulacije školski...
    Ja sam isto kao i ti htjela preskočiti inseminacije jer nevjerujem u njih, a na kraju na preporuku doktora ipak sam odlučila odraditi ih jer su najmanje invazivne. Ne budem ih radila unedogled, 2, 3max i ak ne uspje idemo dalje...
    Kad krecete sa inseminacijom?

  46. #1196

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Da, i kod nas je normo
    Krećemo čim dobijem ciklus a tek mi je prošao ovaj.. tako da stimulacija kreće krajem januara femarom 2x1 pa onda vidjet ćemo .. a ti? Jesil vec odradila koju? Fige drzim !!

  47. #1197

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Kod nas je isto normo, a sto se tice problema radi kojeg smo na inseminaciji... ja imam policisticne i nemam O zadnjih par mjeseci, pa je ginek savjetovao ovo kao izbor, medju insem i temp odnosom. Na Badnjak bila prva, nadam se i jedina. Crtica se i danas blago vidi, pa se sve mislim da li sutra vaditi krv?

  48. #1198

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj Pegii prvotno napisa Vidi poruku
    Da, i kod nas je normo
    Krećemo čim dobijem ciklus a tek mi je prošao ovaj.. tako da stimulacija kreće krajem januara femarom 2x1 pa onda vidjet ćemo .. a ti? Jesil vec odradila koju? Fige drzim !!
    mi smo odradili jednu inseminaciju u prirodnom ciklusu, sad smo jedan ciklus preskočili zbog svih ovih praznika i neradnih dana, i sad u prvom krećemo ponovo na inseminaciju u blago stimuliranom ciklusu, isto mislim da budem femaru dobila za piti!
    Sljedeći pon idem na uzv(da provejrimo da nema slučajno nekakvih cisti) i dogovor oko terapije, jer bi krajem sljedećeg tjedna trebala dobiti m pa da odmah mogu krenuti piti !
    Javim situaciju, i tebi držim fige, baš mi je drago da ima još curka koje sad idu na inseminaciju da se možemo zajedno bodriti, odmah je lakše....

  49. #1199

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas je isto normo, a sto se tice problema radi kojeg smo na inseminaciji... ja imam policisticne i nemam O zadnjih par mjeseci, pa je ginek savjetovao ovo kao izbor, medju insem i temp odnosom. Na Badnjak bila prva, nadam se i jedina. Crtica se i danas blago vidi, pa se sve mislim da li sutra vaditi krv?
    angie evo i ovdje da ti čestitam
    ideš danas vaditi betu?

  50. #1200

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Bok svima,

    Htjela sam podijeliti nase iskustvo. Mi smo upravo prosli nas prvi AIH nakon 1,5 godina pokušavanja. Napravili smo standardne pretrage ukljucivsi HSG. Kao rezultat osim moj PCOS, drugih problema nismo imali. Za AIH sam pila od 3-7 dana klomifen 150mg i kao rezultat imala sam jedan vodeći folikul. U nedjelju sam si dala štopericu a u utorak je bio AIH. Nekoliko sati nakon AIHa sam imala jake bolove u lijevom jajniku (gdje je vodeci folikul) i u kicmi pa se nadam da je to bila ovulacija. Na dan AIHa mi nisu radili UZV tako da ne znam da li je pukao prije folikul. Kad sam dosla doma i pogledala otpusni list vidjela sam da je muzicu navedeno da ima dijagnozu astenozoospermija iako je nalaz spermiograma prije bio uredan. Kako je on taj dan bio izuzetno pod stresom, sve se nadam da je to bio razlog i da je na granici bio nalaz (nazalost detalje nismo dobili). Sad strpljivo cekamo (iako ja po cijele dane osluskujem da li ima kakvih simptoma) i pokusavamo mislit pozitivno iako znamo da je dosta mal postotak uspjesnosti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •