Stranica 7 od 27 PrviPrvi ... 5678917 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #301
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Hvala na dobrodošlici! Imam u glavi milijun pitanja.
    Cure koje ste uzimale klomifene prije inseminacije - jeste pauzirale mjesec-dva ili se može odmah u drugi postupak? Ja imam redovne ovulacije svaki mjesec, ali dr. predlaže klomifen kako bi se povećao broj folikula. Ovaj put sam odlično reagirala na klomifene. Na dan štoperice dva folikula od 18mm i jedan od 14.

  2. #302
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Pozdrav cure..kako ste mi?
    Jel bila koja inseminacija ovaj mjesec?

  3. #303

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj cerepaha prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na dobrodošlici! Imam u glavi milijun pitanja.
    Cure koje ste uzimale klomifene prije inseminacije - jeste pauzirale mjesec-dva ili se može odmah u drugi postupak? Ja imam redovne ovulacije svaki mjesec, ali dr. predlaže klomifen kako bi se povećao broj folikula. Ovaj put sam odlično reagirala na klomifene. Na dan štoperice dva folikula od 18mm i jedan od 14.
    Ja sam dva ciklusa za redom pa jedan pauzirala zbog blagdana pa onda na treću...i isto tako sa klomifenima...u jednom sam dobila čak 4 folikula....tako da sretnoooo...

  4. #304
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Danas 2. dan klomifena. Jos tri to go Nadam se uspjesnoj inseminaciji ovaj mjesec.
    Ima li vas jos koje idete ovaj mjesec na AIH?

  5. #305
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    HelloKitty evo mene..ja ovaj mjesec idem na inseminaciju,mala smo razlika meni je sutra 4dc i krecem s klomifenima..nadajmo se da ce bit uspjesna..u kojoj si klinici?

  6. #306
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno inseminacija 2

    Ja sam u Sarajevu na privatnoj klinici.
    Drzim nam fige draga
    Posljednje uređivanje od HelloKitty : 01.05.2014. at 19:43

  7. #307
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    U ponedeljak na 9DC. Jedva cekam. Samo da se uvjerim da je s jajnicima sve ok i da mogu konacno da se opustim. Kad ti ides na UZV? Imas li kakvih nuspojava od klomifena?

  8. #308
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Ja isto idem 9dc na uvz to je u srijedu i nadam se da ce urodit plodom klomifeni.hihi
    Danas popila prva dva i zasad sve super ko da i nisam popila
    izgleda da smo.samo nas dvije ovaj mjesec na inseminaciji nitko se nejavlja

  9. #309
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Tina sta ima na UZV?
    Kod mene na desnom jajniku 4 folikula. 3 su po 12mm, a 4. je 9mm

  10. #310
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Jeeeee divni su folikuli..sta dok.kaze jel to dobro? Koliko uopce moraju narasti?
    Ja u srijedu na uzv,nadam se da ce biti nesto..

  11. #311
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Kaze dr da je to super. Vidjet cemo opet sutra na UZV. Nadam se da ce uroditi plodom.
    Imas li simptoma od klomifena?
    Mene kao pere neka anksioznost, ali vrlo blaga... Pa sve kontam da to ima neke veze sa zbrckanim hormonima.

  12. #312
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Ajd super i ja se nadam da ce urodit plodom
    ja sam danas popila zadnje tablete i sutra na uzv!
    nemam nikakve simptome vec sam rekla da cu pocet glumit pa da dragi malo skakuce oko mene..hahahaha
    jedino me danas bas onako dosta probada u jajnicima pa se nadam da se nesto kiha..hihi

  13. #313
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Sorry cure, morala sam počistiti malo chata. O simptomima i nuspojavama Klomića imate teme, ovdje malo više o specifičnostima inseminacije, hvala!

  14. #314
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    11DC 2 folikula 17mm. Endo 8.5mm
    Veceras u 20h stoperica, a u petak ujutro AIH.

  15. #315
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Oooo super jeeeee sad ce to brzo..
    evo ja danas bila 9dc doktorica kaze da je zadovoljna, najveci nam je na desnom jajniku 12mm i kaze da su ostali nebiti da ovaj pratimo pa onda nisam ni pitala koliki su ostali i kaze da mi je endometrij suuuuper ljepo raste,moram doci opet u subotu12dc al kaze da po svemu kak je sad da bi AIH bio u ponedeljak u subotu cemo znati sigurno kad ce biti..

  16. #316
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    Evo mene sa 2. AIH-a... 29.05. vadim betu.
    Vidjela sam spermice pod mikroskopom, pokazala mi dr. Dr zadovoljna sa svim. Nadamo se pozitivnoj beti za 15 dana.
    Tina, sta ima kod tebe?

  17. #317

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Hello kity i tina držim vam fige da AIH bude uspješan, da bude veliki +++++++++++++,
    ja sam imala u 4 mj. inseminaciju i na žalost nije bilo uspjeha, i sad idemo dalje..........., čekam 7 mj. i novi mislim AIH!

  18. #318
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj HelloKitty prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene sa 2. AIH-a... 29.05. vadim betu.
    Vidjela sam spermice pod mikroskopom, pokazala mi dr. Dr zadovoljna sa svim. Nadamo se pozitivnoj beti za 15 dana.
    Tina, sta ima kod tebe?
    Supeeer..sad odmaraj i cekaj dan D
    drzim fige da to bude to
    Ja sutra idem na 2. Uzv da vidimo situaciju i onda cu znat dali je AIH u ponedeljak jesu mali plivali ko ludi..hihi

  19. #319
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj venera82 prvotno napisa Vidi poruku
    Hello kity i tina držim vam fige da AIH bude uspješan, da bude veliki +++++++++++++,
    ja sam imala u 4 mj. inseminaciju i na žalost nije bilo uspjeha, i sad idemo dalje..........., čekam 7 mj. i novi mislim AIH!
    Hvala na lijepim zeljama,nadajmo se da ce tako i biti
    zasto tako velika pauza izmedu postupaka,u kojoj si ti klinici?

  20. #320

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na lijepim zeljama,nadajmo se da ce tako i biti
    zasto tako velika pauza izmedu postupaka,u kojoj si ti klinici?
    na VV sam, ne znam zašto tolika pauza, baš sam se iznenadila kad mi je rečeno da dođem u 7 mj, ne da mi se toliko čekati, nestrpljiva sam. mislila sam da će me naručiti odmah u 5 mj. ili možda najdalja u 6, pufffff kad ono 7 mj, jakoooo iznenadila sam se (a ja do 7 mj mislila odraditi još 2 AIH-a i to u 5 mj, pa 6 pauzirat i opet u 7, ah to su samo bili moji planovi). ako u 7 ne bude uspješno onda ću 8 pauzirat i tražiti za 9 mj.
    u kojoj si ti klinici? jesi otvorila BO?

  21. #321
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Mogu si mislit kak ti je,i ja jedva docekala inseminaciju sad samo polako
    ja neradim trenutno tak da nemam brige oko BO..kak ti uspjevas to uz posao?

    Ja sam evo danas bila AIH je u utorak,nakraju je na lijevom jajniku folikul presiso onog s desnog i 16mm je doktorica kaze super i da je endometrij savrsene debljine jeeeee
    sutra u 22h stoperica i cekamo utorak..ja sam jsto na VV

  22. #322

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu si mislit kak ti je,i ja jedva docekala inseminaciju sad samo polako
    ja neradim trenutno tak da nemam brige oko BO..kak ti uspjevas to uz posao?

    Ja sam evo danas bila AIH je u utorak,nakraju je na lijevom jajniku folikul presiso onog s desnog i 16mm je doktorica kaze super i da je endometrij savrsene debljine jeeeee
    sutra u 22h stoperica i cekamo utorak..ja sam jsto na VV
    i ja sam nestrpljivo čekala prvu inseminaciju, i sada sam nestrpljiva za drugu - dani mi polako idu...... ma moj gin. mi je dala bolovanje bez problema, a to nas i sljeduje.
    nadam se da će tvoj AIH biti uspješan! da li ti je to prvi AIH?

  23. #323
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj HelloKitty prvotno napisa Vidi poruku
    TinaH, super sam. Malo imam nekih grcica u stomaku, ali nista strasno. Jos 12 dana....
    Ti? Jel sutra AIH?
    Oh super nek grcici budu dobar znak
    daaa napokon dosao taj dan,sutra AIH pa kako bude

  24. #324
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj venera82 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam nestrpljivo čekala prvu inseminaciju, i sada sam nestrpljiva za drugu - dani mi polako idu...... ma moj gin. mi je dala bolovanje bez problema, a to nas i sljeduje.
    nadam se da će tvoj AIH biti uspješan! da li ti je to prvi AIH?
    Da to mi je prvi AIH pa cemo vidjeti
    daj mireci ti si isto na VV sta me sutra ceka? Kak to ide?

  25. #325

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    jesam na VV. mi smo bili naručeni u 7,30. ja taj dan nisam bila na fm (iako sam mislila da hoću, ali nije im to valjda praksa, ne znam). muža su pozvali da da spermiće i to je bilo oko 8. u 9 sati počinju postupci ide najprije punkcija js, transferi pa tek onda inseminacija. kako me nisu odmah pozvali ja sam se pripala da me nisu zaboravili, haha, ali ipak nisu. sestra te pozove, uđeš u prostoriju u kojoj leže cure koje su obavile svoje postupke, ti se pripremiš i ulaziš u prostoriju gdje te čeka tvoja dr. lipo ćeš leći na stol i opusti se, nemoj biti napeta, samo se opusti. sestra će ti pokazati špricu u kojoj su spermići i na kojoj piše ime i prezime tvog partnera i to će pomoću katetera ušpricati u tebe. to traje svega nekoliko minuta i ništa ne boli, barem mene nije bolilo. nakon toga ćeš ležati nekih pola sata, sestra će ti staviti jastuk pod guzu i pokriti te. a baš sam ti lipo slikovito opisala. ne boli ništa i samo se opusti!

    i još nešto ja sam taj dan bila u haljini i pogodila sam (nisma nosila spavaćicu), baš bi mi bilo neugodno gola hodati, ili obuci neku dužu majicu ili uzmi spavaćicu, nisam uzela ni papuće pa su mi dali one bolničke za jednokratnu upotrebu. eto draga nadam se da sam ti pomogla i opisala kako je meni bilo.....

    SRETNO!

  26. #326
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Evk me bilo je bas kako je venera rekla
    Sad nam ostaje samo nadati se i cekati 27.5
    Venera jesi ti vadila betu ili test radila?

  27. #327
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Tu nema "nešto me žiga" i vibranja, chat je dozvoljen samo na Odbrojavanju, simptomi na Nakon transfera. Nemojte da se stalno ponavljam kao papiga.

  28. #328

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Evk me bilo je bas kako je venera rekla
    Sad nam ostaje samo nadati se i cekati 27.5
    Venera jesi ti vadila betu ili test radila?
    nadam se da će biti +++++,
    nisam vadila betu, pravila sam dva puta test i bio je negativan, i rezultat sam javila u kliniku

  29. #329
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Budemo vidjeli sta ce biti,dani sporo prolaze..hehe
    onda cu i ja raditi test,tak mi i pise na otpusnom,al doktorica je nesto spominjalabetu kasnije na tom papiru procitam test la sam bila zbunjena
    e sad mi jos reci znaci meni pise do 27.5 terapija utrogestan jesi ti taj dan radila test ili sljedeci ak me kuzis!? Bojim se da ga nenapravim prerano..hihi

  30. #330
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Tu nema "nešto me žiga" i vibranja, chat je dozvoljen samo na Odbrojavanju, simptomi na Nakon transfera. Nemojte da se stalno ponavljam kao papiga.
    sorry uvijek se zanesemo,kad nam je tu lakse tu smo samo mi s aih-a na odbrojavanju nas ima puno i vecina cura su ivf,transferi..pa je tesko pratit nas par koje imamo aih..najbolje bi bilo da nam otvorite chat-AIH

  31. #331
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ništa od toga...Odbrojavanje je jedina dozvoljena chat tema na Potpomognutoj. Nema separacije, i AIH je MPO postupak!

  32. #332
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Za nekoliko dana nam je 2. AIH. Danas mi je 11 dc, sutra ponovo uzv da vidimo kojom brzinom folikuli rastu. Trenutno su dva i nadam se da će na tome ostati. U Zadru nema uvjeta i opreme za IVF, pa se cilja na max. 3 folikula. U suprotnom se odustaje od insemnacije.

  33. #333

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Budemo vidjeli sta ce biti,dani sporo prolaze..hehe
    onda cu i ja raditi test,tak mi i pise na otpusnom,al doktorica je nesto spominjalabetu kasnije na tom papiru procitam test la sam bila zbunjena
    e sad mi jos reci znaci meni pise do 27.5 terapija utrogestan jesi ti taj dan radila test ili sljedeci ak me kuzis!? Bojim se da ga nenapravim prerano..hihi
    ja sam radila test onaj dan kad mi je pisalo na otpusnom pismu. utrogestan sam stavljala ujutro u 5,30 (nisam znala da ću dobiti bolovanje do testa) pa i na dan testa, a test sam radila oko 8,9 sati ujutro. još malo ti je ostalo........

  34. #334

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    cerepaha ako imaš više folikula ide se na ivf. ja sam imala prvi AIH u 4 mj. i prvi dan uzv sam imala dosta folikula (dobro sam reagirala na klomifen) pa su mi rekli ako tako ostane da idem na ivf, na kraju su mi ostala dva folikula i išla sam ipak AIH.

  35. #335
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    Bok svima! Prvi put sam ovdje Lijepo mi je citati vase postove. Evo mi bili na 3.insem. citam da koristite Utrogestan. meni ga nisu sugerirali, hm. A imam vec skoro 40 god. Zabrinuta...mozda sam ga trebala uzimati da povecam sanse. hm hm =-O

    Jel se poslao ovaj post?

  36. #336

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    gigii dobrodosla!
    u kojoj si klinici? utrogestan ili neki drugi nadomjestak progesterona nije nuzan u inseminaciji jer postoji prirodno zuto tijelo.
    sretno!
    p.s. poslao se, poslao, ali prvih 10ak ce kasniti...

  37. #337
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj gigii prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima! Prvi put sam ovdje Lijepo mi je citati vase postove. Evo mi bili na 3.insem. citam da koristite Utrogestan. meni ga nisu sugerirali, hm. A imam vec skoro 40 god. Zabrinuta...mozda sam ga trebala uzimati da povecam sanse. hm hm =-O

    Jel se poslao ovaj post?
    Dobrodosla i sto prije otisla na temu trudnica
    drzim fige da bude 3.sreca...u kojoj si klinici? Vecinom u svim klinikama je obicaj dati terapiju utrogestana pa neznam kako ti nisi dobila!?

  38. #338
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj venera82 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam radila test onaj dan kad mi je pisalo na otpusnom pismu. utrogestan sam stavljala ujutro u 5,30 (nisam znala da ću dobiti bolovanje do testa) pa i na dan testa, a test sam radila oko 8,9 sati ujutro. još malo ti je ostalo........
    Mene je strah da nenapravim prerano test pa sam planirala 28.sad vise neznam..hehe

  39. #339
    HelloKitty avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    524

    Početno

    14DPO i negativan test.

  40. #340
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    HK zao mi je draga bas sam se nadala da cemo ugledati + kad smo vec skupa bile u postupku..saljem ti zagrljaj..jesi dobila M?

  41. #341
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    Hvala Tina! U Rijeci sam. A ti? U iskusenju sam da ga sama uzimam, a sad mi je vec 12ti dan od insem.pa ne znam jel kasno.

    Citiraj TinaH prvotno napisa Vidi poruku
    Dobrodosla i sto prije otisla na temu trudnica
    drzim fige da bude 3.sreca...u kojoj si klinici? Vecinom u svim klinikama je obicaj dati terapiju utrogestana pa neznam kako ti nisi dobila!?

  42. #342
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj venera82 prvotno napisa Vidi poruku
    cerepaha ako imaš više folikula ide se na ivf. ja sam imala prvi AIH u 4 mj. i prvi dan uzv sam imala dosta folikula (dobro sam reagirala na klomifen) pa su mi rekli ako tako ostane da idem na ivf, na kraju su mi ostala dva folikula i išla sam ipak AIH.
    Ma znam da je tako u drugim bolnicama, ali u Zadru postoji samo AIH, nema IVF-a. Nisam pitala da li zadarska bolnica ima možda neki dogovor sa Splitom za ivf ako bude 4 ili više folikula.

  43. #343
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    hvala bubekica U Rijeci, KBC. Ti?

    Rado bih uzela i napravila sve sto moze pomoći. Čitam web Praque Fertlitiy Clinicue i sviđa mi se kako kažu da svakom postupku, i onom prvom, treba pristupii kao da je jedini, tj.zadnji i napraviti sve što mogu! Smeta me i živcira što meni u KBC-u kažu da se samo prepustim, iako su vrlo ljubazni i dragi, kad imam pitanja osjećam se kao da smetam. Nije ni njima lako, znam da vjerojatno na neka pitanja nemaju odgovore pa možda zato ne vole ni da se pita. Ja pak mislim da pacijent treba biti aktivni sudionik, da nas trebaju informirati o svemu što rade i zašto daju ili ne daju neki lijek i drugo. Bolje se osjećamo kada smo u tijeku. A to kako se osjećamo je vrlo važno.
    ...raspisala sam se. Ima u meni puno toga skupljeno!

    Sretno svima! Divno je čitati dobre vijesti. Suosjećam sa onima koji gledaju minusiće, uh znam kako je to. Podrška svima.
    Zagrljaj prvog susreta na forumu!

    p.s. inače nemam baš iskustva s forumima pa se nadam da ću se snaći.

  44. #344

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    tina -ja sam test radila 17ti dan nakon inseminacija, u biti kako mi je pisalo na otpusnom pismu. uradi test 28. a uvijek ga možeš ponoviti.
    Posljednje uređivanje od venera82 : 23.05.2014. at 19:23

  45. #345

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    hello kitty baš mi je žao, znam kako ti je i meni je bio ----, idemo u nove borbe,,,,nema predaje!

    cerepaha nazovi ti bolnicu i raspitaj se, bolje da na vrijeme saznaš, tko pita ne skita!

    giggi dobrodošla, ja sam radila prvu inseminaciju u 4 mj. i dali su mi utrogestan, počela sam ga koristiti sljedeće jutro nakon inseminacije, sretno!

  46. #346

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    gigii ja sam na Vuk Vrhovcu.
    pridruzi nam se na odbrojavanju.
    http://forum.roda.hr/threads/84607-O...66#post2624366

  47. #347
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    bubekica hvala ti, divna si.
    Vuk Vrhovac je vjerojatno u ZG..

  48. #348
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    zna li netko zašto ne radi podforum "Riječanke kava" ?
    Voljela bih naravno upoznati i žene iz Rijeke...da usporedimo i olakšamo si neke stvari...isti smo KBC...

  49. #349
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj gigii prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Tina! U Rijeci sam. A ti? U iskusenju sam da ga sama uzimam, a sad mi je vec 12ti dan od insem.pa ne znam jel kasno.
    Ja sam na Vuk Vrhovac..najbolje nemoj sad nista jer je kasno ti za 2 dana radis test,jel tak?
    Ja smatram da on nemoze odmoc vec pomoci tak da bezobzira sto on kao netreba icu u inseminaciji j mislim da ga je bolje uzimati,meni je cak doktorica rakla u koliko zatrudni da cu nastaviti s terapijom u prvim mjesecima trudnoce tak da sad ti je tak kak je nevrijedi ga pocet koristiti,a ukoliko sad nedaj boze neuspije za drugi put uzmi..ja svejedno drzim fige da nema potrebe za tim i da ce ova inseminacija bit dobitna..

  50. #350
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj venera82 prvotno napisa Vidi poruku
    tina -ja sam test radila 17ti dan nakon inseminacija, u biti kako mi je pisalo na otpusnom pismu. uradi test 28. a uvijek ga možeš ponoviti.
    a meni na otpusnom pise 27.tad mi je 14 dana od inseminacije,kak to da su tebi rekli 17 dan..hmm tko ce njih znat..hehe
    ja cu onda ipak 28. 15 dana od inseminacije

Stranica 7 od 27 PrviPrvi ... 5678917 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •