Stranica 27 od 27 PrviPrvi ... 17252627
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,328 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #1301

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Pozdrav Tanyaa. Ja sam bila jucer bas na ultrazvuku 3.dc. Nije nikakav pregled, samo obicni ultrazvuk. I gotovo za 2 min. Kazu da se radi tako rano jer je endometrij najtanji te se najlakse uoci ukoliko ima kakvih polipa, mioma, cisti... Kod mene je bilo sve u redu te sam odmah taj dan pocela piti klomifene. 11.dc idem opet pa cemo se dogovoriti sta dalje. Planiramo inseminaciju.

  2. #1302

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav Tanyaa. Ja sam bila jucer bas na ultrazvuku 3.dc. Nije nikakav pregled, samo obicni ultrazvuk. I gotovo za 2 min. Kazu da se radi tako rano jer je endometrij najtanji te se najlakse uoci ukoliko ima kakvih polipa, mioma, cisti... Kod mene je bilo sve u redu te sam odmah taj dan pocela piti klomifene. 11.dc idem opet pa cemo se dogovoriti sta dalje. Planiramo inseminaciju.

    Hvala, i ja sam prošla pregled bilo je ok.
    Ja sada imam terapiju do određenog dana sa Utrogestanom. Koristim ga 3x1, ali nakon testa bi trebala povećati dozu ako sam dobro razumjela doktoricu na 2x3 (ako test bude pozitivan).
    Nadam se da je inseminacija dobro prošl,a ako još nije sretno!

  3. #1303

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Prosla inseminacija jucer. Nista strasno kako sam mislila. Ne boli i kratko traje... Cure jeste li vi doktoru/sestrama nosile kakav "znak paznje"? I ako jeste sta?

  4. #1304

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Prosla inseminacija jucer. Nista strasno kako sam mislila. Ne boli i kratko traje... Cure jeste li vi doktoru/sestrama nosile kakav "znak paznje"? I ako jeste sta?
    Hey, ja nisam ništa nosila iako si me sad sjetila da bi to bilo ok. Možda neku sitnicu.
    Ja inače pečem suhe kolačiće pa znam iz znaka pažnje donjeti njih bilo kamo idem pogotovo u vrijeme Božića jer ih tada puno pečem.

  5. #1305

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Nemam ih osobno, ali znam ljude kojima jest...

  6. #1306

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Je li vam itko pratio je li nastupila ovulacija nakon štoperice? Postoji

  7. #1307

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Kad ste, ako ste uopće, osjetile mučninu nakon inseminacije? Mene hvata već par dana, a sad sam zamalo povratila...nema još 14 dana od inseminacije. Ne uzimam utrogestane.
    Posljednje uređivanje od MariolaVera : 07.07.2019. at 13:13 Razlog: Pogreška

  8. #1308

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Zanima me i postoji li mogućnost izostanka ovulacije ako dobiješ hcg štopericu?

  9. #1309
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Kad ste, ako ste uopće, osjetile mučninu nakon inseminacije? Mene hvata već par dana, a sad sam zamalo povratila...nema još 14 dana od inseminacije. Ne uzimam utrogestane.
    Vec mozes test napraviti!

  10. #1310
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me i postoji li mogućnost izostanka ovulacije ako dobiješ hcg štopericu?
    Hcg injekcija i sluzi tomu da folikul pukne....ca 36 sati od primanja.

  11. #1311

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Vec mozes test napraviti!
    Ma jesam već. Ne s prvom jutarnjom. Negativan je. Počekat ću do OM, pa ako dođe, neću ni trošiti više na testove.

  12. #1312

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    13.dana nakon inseminacije. Vidim drugu blijedu crtu na testu-omg!!

  13. #1313

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Divno! Moj negativan skroz. Došla mjesečnica, ovulacije nemaaaa

  14. #1314

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Hvala ti..
    Nadam se da ce iduci biti pozitivan..
    Strah me,ne želim se nadati.. Sad još vikend,u ponedjeljak nikako ne mogu stixci vaditi betu, tako da tek u utorak.. držite fige

  15. #1315

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti..
    Nadam se da ce iduci biti pozitivan..
    Strah me,ne želim se nadati.. Sad još vikend,u ponedjeljak nikako ne mogu stixci vaditi betu, tako da tek u utorak.. držite fige
    Držim

  16. #1316

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Pohvale kbc Osijek i cijelom osoblju ❤️
    Beta 1443 (20.dan nakon inseminacije)
    Posljednje uređivanje od Babonka : 27.07.2019. at 10:34

  17. #1317

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    27

    Početno

    Čestitam. Koji ti je doktor bio na postupku?

  18. #1318

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj 202Mare prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam. Koji ti je doktor bio na postupku?
    Hvala ti
    Dr.Popović-svaka mu čast! Prezadovoljna sam!

  19. #1319

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Je li vama grozno od utrogestana? Meni se grozno spava od njih. Ne vjerujem da je išta uspjelo, stala bih s uzimanjem.

  20. #1320

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Pohvale kbc Osijek i cijelom osoblju ❤️
    Beta 1443 (20.dan nakon inseminacije)
    Ja ovo nisam ni vidjela, a ti trudna već 7 mjeseci! Čestitam!

  21. #1321

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj MariolaVera prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ovo nisam ni vidjela, a ti trudna već 7 mjeseci! Čestitam!
    Hvalaaa
    Još malo i stiže malac
    Posljednje uređivanje od Babonka : 31.01.2020. at 14:38

  22. #1322

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    35

    Početno

    12 dpo nakon inseminacije - kućni test negativan, za dva dana cu ponovit - ako i taj bude negativan mogu prestati s utrogestanima ili moram još ići vaditi Betu?

  23. #1323
    WinkyTheElf avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    7

    Početno

    Žao mi je da ova tema nije aktivnija.
    Ja sam jučer bila na svom prvom pokušaju, inseminacija 15 DC, folikul je bio veličine 22mm, mislim da je puknuo kasnije istog dana tako da sam u nadi da je tajming bio dobar. Sutra idem na utz da provjerimo je li bila O ili nije
    Ukratko, nakon dvije godine neuspješnih pokušaja, MM i ja se odlučujemo na MPO, HSSG je bio bezbolan, jajovodi cakum pakum, ciklusi redovni, tu i tamo znam imati neke ciste, ali načelno je sve ok, hormoni uredni, štitnjača uredna, MM isto zdrav, spermiogram odličan... Ali eto, ne ide pa ne ide..

    Jeste li tražile progesteron nakon IUI?

  24. #1324
    WinkyTheElf avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    7

    Početno

    Evo da javim da sam bila na utz-u, i nisam ovulirala na pravi način. Koliko sam shvatila, dogodilo se sljedeće - folikul koji pukne i oslobađa jajnu stanicu treba "postati" žuto tijelo, međutim mjesto gdje je jajna stanica izašla iz folikula se zatvorilo, a folikul se napunio krvlju/tekućinom i stvorila se cista žutog tijela. Samim time žuto tijelo ne odrađuje svoju funkciju koju bi trebalo da održi moguće začeće. Doktorica mi je dala da pijem Duphastone 2x1. Eh sad, mislim da su male šanse za uspjeh, ali obzirom da mi je jednom HSSG bio odgođen radi istog problema, mislimo da smo našli razlog problema s oplodnjom. Sada čekam M, pa ćemo sljedeći ciklus vjerojatno IVF jer bi time bili sigurni da se ovakav scenario ne ponovi. Ali i čuda se događaju, pa tko zna^^

  25. #1325

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Evo baš čitam postove i isto mi je žao da nije aktivija tema s obzirom da i sama prolazim kroz sve te postupke.

    7.7. Odrađena prva IUI

  26. #1326

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav

    Prva inseminacija (u prirodnom postupku) odrađena 26.08. od tog popodneva imam grčeve, jedva se mogu kretati od njih. Od terapije uzimam samo utrogestan, vaginalno...
    Jel ima još netko da je imao takve bolove? :/

  27. #1327

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    5

    Početno Inseminacija- simptomi trudnoće?

    Pozdrav,
    11.01. imali smo prvu inseminaciju. Nakon 2 godine bezuspješnog pokušavanja, doznali smo za mužev loš spermiogram, te krenuli u postupak MPO.
    Dakle, od inseminacije koristim Utrogestane 2x1. Test trebam napraviti 14 dana od postupka. To je za tjedan dana. Jeste li imale kakve simptome prije testa? Koji su bili prvi? Nekako mislim da su i od ovog Utrogestane moguce nuspojave koje sliče simptomima trudnoće. Evo, pomagajte.

    Poslano sa mog M2101K6G koristeći Tapatalk

  28. #1328

    Datum pristupanja
    Nov 2022
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav evo ukratko da vam javim 13dan nakon aih(1 put)test pozitivan...svako dobro svima zelim i naravno sta vise pozitivnih testica

Stranica 27 od 27 PrviPrvi ... 17252627

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •