Stranica 25 od 27 PrviPrvi ... 152324252627 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,250 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #1201

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Bok Lidija999, baš mi je drago da si se javila jer smo mi isto u utorak imali AIH, drugi po redu pa da se možemo zajedno pratiti
    ovaj prvi tjedan mi je proletio, nadam se da će i drugi tako

    Ja sam ovaj put pila Femaru od 3-7dc 2x1tabletu, imala sam 2 vodeća folikula, jedan 21mm drugi 18mm.
    Jel znaš koliko su dobrih spermića vratili? Navodno da je sve više od 1,5mil ok za inseminaciju... Naravno što više to bolje!
    Jesi dobila kakve tablete sad nakon inseminacije?

  2. #1202

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj Pegii prvotno napisa Vidi poruku
    Da, i kod nas je normo
    Krećemo čim dobijem ciklus a tek mi je prošao ovaj.. tako da stimulacija kreće krajem januara femarom 2x1 pa onda vidjet ćemo .. a ti? Jesil vec odradila koju? Fige drzim !!
    Pegi šta ima novoga? jesi počela piti femaru? bila na uzv?

  3. #1203

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Bok Purple Lu, bas sam sretna da nisam sama

  4. #1204

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Bok Purple Lu, bas sam sretna da nisam sama te da se mozemo pratiti Sto se tice spermiograma, nazalost nemam nikakve detalje, samo dijagnozu sa otpusnog pisma. Doktor mi je na postupku rekao da je uzorak dobar, tako da se uopce ne zamaram s tim (ionako je vec gotovo). Ja sam dobila za piti Duphaston 3x1 i Folacin 1x1. Sta si ti dobila? Za sada ne osjecam nikakve simptome. Jel kod tebe ima ikakvih naznaka?

  5. #1205

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Ma dobro,to što kažeš, nemaš se sad šta zamarati sa spermiogramom! Bitno da je dr rekao sa je uzorak dobar!!

    Ja sam ti dobila Utrogestane 3x2, Folacin 1x1, Andol,1x1 Estrofem 2x1 i Decortin 2x1 (njega sam prestala piti nakon 3 dana jer mi ne paše). Ma meni se čini da je meni moj dr previše toga natrpao, ali dobro, bum preživjela...

    Od simptoma ništa posebno. Jučer sam osjetila na min dok sam trčala kao grč, onak kao pred mengu ali jako kratko, i danas kao da su mi grudi malo osjetljivije, i to je to.
    To su mi i inače simptomi pred M,tako da ne znam ne bi to računala kao neke simptome...

    Kad ti trebaš betu vaditi? Meni piše u utorak...
    Jel planiraš prije raditi test ili čekaš betu?

  6. #1206

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Ufff da, cini se dosta lijekova, al bitno da pomognu!! i ja sam osjetila tako povremeno grcice, al nista konkretno i kao malo osjetljive bradavice. Al to sve prepisujem i tome sto pridajem pozornost tome. Ja betu trebam vaditi vec 12 dan (to je nedjelja) pa cu ici u ponedjeljak. Najradije bi napravila testic prije, al nekako se bojim razocarenja! Ti si isla na svoj prvi postupak u ciklusu prije ovog?

  7. #1207
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Pegi šta ima novoga? jesi počela piti femaru? bila na uzv?
    Purple Lu; Pegii je drugi uername, bila sam zaboravila sifru od ovog, i ostala mi zapamcena. Sutra inseminaciju imamo. Pila sam i ja femaru od 3-7 dana 2x1. Malo sam razocarana, vodeci folikul 25 mm, dobila sam stop inekciju danas. (inace sam uvijek sa fmarom imala 2 folikula bas sad zakazalo), i da što je najgore kaze da je prilično teren dobar, ali meni ne djeluje tako, jer endometrij je 7.4 A citam da je optimalan od 8 mm pa dalje.

  8. #1208

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pa nemoj biti razočarana, to je super folikul i jedan je dovoljan
    Meni je endometrij uvijek dobar ali svejedno mi svaki put da da pijem estrofem (za zadebljanje endometrija) pa pitaj sutra kad budeš na inseminaciji ako hoćeš...

    koja vam je ovo inseminacija?

  9. #1209

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    I meni se cini Purple Lu da si dobila hrpu toga za pit. Al bitno da pomogne!

    Meni nista posebno od simptoma. Kao malo grudi osjetljive i imala nesto malo grceva, al s obzirom da sad primijecujem svaki detalj mislim da to ne treba uzeti u obzir.

    Meni su rekli da betu trebam 12 dana vaditi, sto pada sad u nedjelju, pa 14 dan ponovo nakon AIHa. Tako da cu u ponedjeljak betu vadit. A za test ne znam, strah me da se razocaram Hoces li ti raditi test prije?

    Pisala si da ti je ovo druga inseminacija. Jesi bila u prethodnom ciklusu na inseminaciji?

  10. #1210

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Prva inseminacija, inace htjela sam odmah ivf ali nemamo medicinske indikacije, I zbog godina( imam 23) i nemamo dijagnozu..

  11. #1211

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj Lidija999 prvotno napisa Vidi poruku
    I meni se cini Purple Lu da si dobila hrpu toga za pit. Al bitno da pomogne!

    Meni nista posebno od simptoma. Kao malo grudi osjetljive i imala nesto malo grceva, al s obzirom da sad primijecujem svaki detalj mislim da to ne treba uzeti u obzir.

    Meni su rekli da betu trebam 12 dana vaditi, sto pada sad u nedjelju, pa 14 dan ponovo nakon AIHa. Tako da cu u ponedjeljak betu vadit. A za test ne znam, strah me da se razocaram Hoces li ti raditi test prije?

    Pisala si da ti je ovo druga inseminacija. Jesi bila u prethodnom ciklusu na inseminaciji?
    Meni je napisao za 14 dana beta, ja isto mislim da necu raditi test prije, ali vidiš mogla bi otići betu vaditi ranije u pon
    Bili smo u 12 mj na prvoj inseminaciji, onda smo jedan ciklus pauzirali (zbog praznika) i sad u 1mj smo išli na drugi AIH.
    I to je to što se AIH-a tiče, ako sad ne upali idemo odmah sa sljedećim ciklusom na IVF...

    Citiraj Pegii prvotno napisa Vidi poruku
    Prva inseminacija, inace htjela sam odmah ivf ali nemamo medicinske indikacije, I zbog godina( imam 23) i nemamo dijagnozu..
    Da stvarno si mlada, što je super jer su ti veće šanse u bilo kojem postupku! Koliko dugo ste pokušavali prije nego ste se odlučili za AIH?
    A i inače ako nemate dijagnoznu (isto kao i mi) prvo svi savjetuju inseminacije, jer su najmanje "agresivne"...

  12. #1212

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    2 godine smo krenuli ono u pretrage, mozda godinu i jace da bas pratimo plodne dane, ciljanji, folikumetrija i slicno. Da, bas zato manje je kao agresivno.. ne znam, danas nam je inseminacija, pa budemo vidjeli.

  13. #1213

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Purple Lu, mislim da cemo i mi tako pokusati. Jos jedan AIH pa odmah s doktorom vidjeti ako ne uspije da idemo na IVF.

    Pegii sretno danas!!

  14. #1214

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Sretno, držim fige, i neboj se ništa, sve će to super proći!!!

  15. #1215

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Stop inekcija bila juče u pola 11, inseminacija danas u 13:30. Folikul nije bio pukao, nalaz njegov dobar, jel vama kažu koliko bude izdvojenih pokretnih?
    Sluznica kazu da je dobra pa budemo vidjeli. Od sutra utrogestan.

    Sretno nam svima

  16. #1216

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Super!!! Joj želim ti svu sreću da uspije!!!

    Meni su rekli oba puta koliko je bilo spermića, ali šta mi to znači, imali smo prvi puta 4 mil, nije uspjelo a jedan je dovoljan!! Sad smo imali nešto manje 3,8mil...

    Lidija baš sam si smislila da ću i ja u pon otići vaditi betu, tako da zajedno čekamo
    Taman sam si isplanirala vikend da ne stignem previše razmišljati o tome, a u pon onda šta bude bude!
    Nisam te pitala gdje si ti, u kojoj bolnici? tj. gdje ideš vaditi betu?

  17. #1217

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Meni su rekli da ih je 9 miliona pokretnih koje ubacuju. Mada svejedno, jedan je dovoljan, vidjet cemo.. nemam nikakav osjecaj, jel to je ok? Mislim osjecaj kao da je bio obican pregled. Od jutros me boli i žiga taj jajnika. Rekla mi je da možda budem osjetila. Sretnoooo curke. Mi dok smo u cekaoni sjedili i cekali, jedna žena je javila da je beta pozitivna i bila je inseminacija u pitanju. Drzim fige!!

  18. #1218

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Juhuu onda cemo skupa Purple Lu. Ja sam u Vinogradskoj, u kojoj si ti? Ja sam si isto isplanirala cijeli vikend, tako da se nadam da ce to brzo proci!

    Jucer mi je bio koma dan. Nisam nista spavala. Imala sam burne snove (uopce nisu bile povezane sa trenutnim strahovima), budila se tisucu puta, pa se preznojavala. Uzasno. I onda tijekom cijelog dana imala grceve, sve sam mislila da cu procurit. Al srecom nisam. Nocas normalno spavala i opet se dobro osjecam. Jesi li ti nesto osjetila Puple Lu?

    Pegii bit ce to sve super. Sad se zaokupi drugim stvarima da sto manje razmisljas

  19. #1219
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Lidija; zanima me jeste li vi nesto posebno mirovale i slicno? Čisto onako, mene desna strana boli dok hodam više, i ta je bol od jutros a folikul jeste bio na desnom jajniku.
    Sutra bih isla raditi malo, pa zato me zanima koliko se smijem zapravo aktivirati?

    Držiiiim fige i mislim na Vas!

  20. #1220

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Pegii, mene je poslije inseminacije (poslije podne) uzasno zabolio lijevi jajnik gdje je bio folikul, boljelo me dolje u kicmi i imala sam osjecaj da mi se noge oduzimaju. Moja pretpostavka je da je tada pukao folikul i da je bila ovulacija. Pretpostavlajm da je i kod tebe tako. Mislim da ne moras previse mirovati, ali mozda da mirujes danas pa vidis kako se sutra osjecas.

  21. #1221
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Blago tebi onda, kod tebe su baš upecali vrijeme. Meni taj dan ništa, odležala sam u ordinaciji jedno sat vremena, poslije smo otišli na kafu, pa kući. Ali od ranog jutra me počelo kočiti. Sad je ok. Danas samo ležim onako, prošetala malo, sutra ću početi sa uobičajnim aktivnostima. Kako se osjećate pred betu?
    Imate li kakvih simptoma?

  22. #1222

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    S obzirom da mi nisu prije inseminacije radili uzv, nadam se da su potrefili. Pa i tebi su potrefili ako je dan prije bila inseminacija. Jeste li dobili domacu zadacu? Mi smo trebali odnos imati odmah navecer i iduci dan. Jesu ti dali kakvu terapiju?

    Ja se danas bas osjecam dobro, pozitivna sam i nadam se da ce proletit ovaj vikend. Nemam neke simptome, malo teske grudi al to mi je i pred mengu.

  23. #1223

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pegii super za 9mil!!! Meni je prvi put bio baš kako kažeš kao običan pregled, drugi put me malo više više bolilo, ali kratka bol, ništa strašno!
    Mislim da ti je sve to normalno, i ja sam taj dan i dan poslje osjetila nešto kao probadanje, valjda pucanje folikula-tako sam si ja to protumačila.
    A što se mirovanja tiče ja sam samo taj dan kao mirovala, a dalje sve normalno kak bi inače, nisam se ništa štedila, a nije mi ništa dr ni rekao.

    Lidija ja sam kod Škvorca, onda ćeš ti u Vinogradsku ići vaditi? Ja ću otići privat u breyer-blizu .
    Ma ne znam šta bi ti rekla, jučer me isto probadalo, par puta, baš kao da ću dobiti, ali danas mi je stvarno osjećaj kao da mi dolazi svaki tren, ne znam šta bi mislila jer poslje prve inseminacije nikakvih simptoma ni menge ni ničega nisam imala.
    Veselim se vikendu i odmoru, brzo će ponedjeljak!

  24. #1224

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Da, da. Ja cu u Vinogradsku. Bas cemo biti blizu. Ako si free mozemo na kavu. Ne znam koliko se ceka nalaz. Znas li ti Purple Lu?

    Sto se tice simptoma, mislim da je tesko protumaciti da li je uspjelo ili nije, kad su prvi znakovi i trudnoce slicni onima kad trebas dobiti. Drzim u svakom slucaju fige svima.

  25. #1225
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Op Op, je li to novi username nosi novosti? )
    Da vas pitamo da li ste vi od Utrogestana imali napetost u stomaku i ledjima?

    Jooooš malo i vaše duple bete čekamoo.

  26. #1226

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Ne, samo promjena nadimka!! Al valjda bu

    Ja nisam koristila Utrogestan, tako da ti nazalost ne mogu nista reci. Od Duphastona nisam imala nikakvih nuspojava.

    Evo danas napokon neki simptomi. Grudi teske i natecene, umor i imala sam blage grceve. Sad je pitanje da li je vjestica ili mrvica! Jos evo dan i pol

  27. #1227

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Mamita; jupiiii jeeeej, drzimo fige ipak da to bude mrvica.

  28. #1228

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    mamita999 sorry sto nisam odgovorila, uopće nisam bila na forumu za vikend!!
    nalazi su meni bili za par sati kad sam prvi put vadila
    jesi ti vec išla vaditi? držim fige!!!
    ja izgleda necu danas, ne stignem zbog posla


    bejbiblue ja sam na utrogestanima i imala sam i imam isto takve "bolove", mislim da ti je to normalna nuspojava progesterona...

  29. #1229

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Evo ja dosla s vadenja krvi i sad cekam!

  30. #1230
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj Mamita999 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja dosla s vadenja krvi i sad cekam! ������
    Držiiiiim fige

  31. #1231

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Bajbiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Purple Lu; Pegii je drugi uername, bila sam zaboravila sifru od ovog, i ostala mi zapamcena. Sutra inseminaciju imamo. Pila sam i ja femaru od 3-7 dana 2x1. Malo sam razocarana, vodeci folikul 25 mm, dobila sam stop inekciju danas. (inace sam uvijek sa fmarom imala 2 folikula bas sad zakazalo), i da što je najgore kaze da je prilično teren dobar, ali meni ne djeluje tako, jer endometrij je 7.4 A citam da je optimalan od 8 mm pa dalje.
    Bajbiblue ti si se sjetila svoje lozinke?
    Upozorit ce te osoblje foruma jer jedna osoba pise pod dva imena i to krsi pravila foruma!!!!!

    Bilo bi lijepo da nastavis pisati pod Bajbiblue jer si se pod tim imenom prvo registrirala a drugi adminim mogu izbrisati ili blokirati!!!
    Lp

  32. #1232
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Cao libra, ostala mi lozinka od Bajbi blue zapamcena na laptopu, a Pegi sam formirana na mobitelu. Nisam to znala, onda ok, neka obrisu Pegii, nije problem. Budem pisala sa laptopa.

    Sorry, ako sam prekrsila neko pravila, nisam ni znala.

    Lp

  33. #1233

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Mamita evo i ja bas došla sad!
    Kad su ti reklo da ce biti nalaz?
    Ja sam mužu rekla da on otvori i pogleda nalaz kad dođe jer ja nemogu, baš mi je teško nekako...
    Sretno!!!

  34. #1234

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Jos cekam!! Izludit cu!! :/ I mene je uzasno strah!! Moj je na poslu, tako da cu sama otvoriti. Javi cim saznas i drzim fige

  35. #1235
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    zasto se ceka tak dugo?
    Mi inace dobijem rezultate kroz dva sata

  36. #1236

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Ne znam! Izludila sam!

    Al evo da popravim prosjek, beta 131,6 jos sam u soku

    Purple Lu, drzim fige i javi svoje!!

  37. #1237

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Ajme mamita bravo!!!!!
    CESTITAM!!!!! Joj blago se tebi! Uživaj draga i mirnu trudnoću ti želim!

    Nažalost moja beta je negativna, tako da nas sad čeka ivf...

  38. #1238
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    jeees, jeeees!
    Mamita; koja je kod vas bila dijagnoza? Cuvaaaaaj se <3

  39. #1239
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Purple Lu: Mnogo mi je zao, ali imas cemu da se radujes! Ja jedva cekam da radimoooo ivf!

  40. #1240
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    I djevojke nesto me muci, cujem da ako je folikul 25 mm je prekasno za stop inekciju, je li to tačno. Moje je bio 25 mm kada sam dobila pregnil. :/

  41. #1241

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Hvala curke!!! Ja jos ne vjerujem

    Purple Lu tako mi je zao!! Al uvjerena sam da ce biti treca sreca, samo ne gubi nadu!! Pa cemo s tobom sljedecu beticu pratiti.

    S obzirom da sam ja prije 3 godine imala slucajnu trudnocu i spontani, odlucila sam ici iz dana u dan sada. Tako da se danas radujem, al sutra cu pokusati opet previse ne razmisljati dok ne prode kriticno razdoblje.

    Nama je dijagnoza bila anovulacijski ciklusi zbog mojih pcos. Ili je nije bilo ili je bila preslaba. Iako sam i prije imala pokusaj s clomifenom (tada nisam imala ni vodeceg folikula), uopce se nisam nadala da ce nesto uspjeti sada na inseminaciji. Al ipak vidi, kad se najmanje nadas uspije.

    A za folikul ti nisam sigurna. Moj je bio 16mm u subotu ujutro a u nedjelju navecer sam uzela stopericu. Koliki ti je bio na dan inseminacije Bajbiblu?

  42. #1242

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Moj je bio 18 mm u ponedjeljak, u srijedu vec 25 mm i tad sam dobila stopericu.

    Inace na stimulaciji kada sam budu tako 20-24 mm. Ne znam, bojim se da sam ovaj ciklus bez ovulacije, mozda cak i jajne stanice.

    Imam konstantnu laganu bol po dni temu stomaka. I neku napetost.

    Sretno mamita

  43. #1243

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    hvala mamita
    neću ja više na inseminacije ići, ali neka bude ivf iz prve uspješan

    pegi ništa to ne bi trebalo smetati, nekad su folikuli veći nekad manji.
    Ja sam sad imala dva, mislim da je jedan 22mm jedan 18mm bio i rekao mi je dr da na oba računamo da će puknuti bez obzira što je jedan veći jedan manji!
    Ova bol šta govoriš ti je vjerojatno od utrogestana, barem je meni tako bila...
    Znam da je teško ali probaj što manje razmišljati o tome i zaokupiti se drugim stvarima jer stres isto ima dosta utjecaja, držim fige

  44. #1244

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Kako si mamita? Danas ideš opet vaditi betu? Sretno

  45. #1245

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Purple Lu, super sam. Danas vadila betu i skoro je trostruka. Iduci cetvrtak imam prvi pregled malo me strah al mislim pozitivno zadnjih dana sam popodne tako umorna, tako da iza 15h ne funkciobiram

    Kako si ti? Jeste li dogovorili nesto za IVF?

    Pegii jel se ti drzis?

  46. #1246

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Joj super mamita!! Ma sve će biti uredu na pregledu, vidiš da sve ide kako treba!!

    Čekam da dođe M i krećemo, biti će prirodni IVF tako da ne znam ni sama šta očekivati, vidjet ćemo ...

    pegi kako je?

  47. #1247
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Super mamita, želimo ti sladak prvi uzv.
    Moram prebaciti ova nickname na mobitel, jer krišim ovako pravila, pa izbjegavam sada javljati se sa moba, dok ne napravim.

    Ja sam dobro, valjda. Mislim da me smrvio ovaj utrogestan, recimo juče poslijepodne sam popila i ne mogu da Vam opišem koliko ne funckionišem, obara me, samo mi se spava. Totalno ga loše podnosim izgleda.

    Inače ga stavljam vaginalno ali ne mogu uvijek, jer radim..

    Neg kada mogu i da li mogu očekivat neke simptome? Danas je tacno 7 dana od inseminacije

    Javi Purple Lu, šta dalje, kako ide <3 <3 :hug:

  48. #1248
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Još da prijavim da je kod mene baš kritično, jer ako nude negativno, prihvatit ću poslovnu ponudu i idem na 8 mjeseci, onda ak i bude tako, kad se vratim dogovorili smo se da idemo odmah na ivf.

  49. #1249

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    bajbiblue kad piješ utrogestane mislim da su veće nuspojave pa nije ni čudno da ti se spava.

    Za simptome bolje da ti mamita napiše, ona ima iskustva
    Kad ideš vaditi betu?

    Meni danas 1dc, dogovorila uzv za sljedeći petak, idemo u prirodni IVF pa ćemo vidjeti šta će biti...

  50. #1250

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Super Purple Lu!!! Drzim fige!!!

    Bajbiblue, pa ovako prvi simptom koji sam osjetila je bio 9 dan poslije inseminacije: grcevi kao da cu dobiti, bol u ledima i tu noc prije nisam skoro nista spavala. Onda tek 11 dan poslije su me grudi lagano pocele boliti, imala sam lagane grceve, i bila sam uzasno umorna. Primijetila sam jos da teze disem (kratak dah sam imala) i tu i tamo pritisak u nos kao da ce mi krv krenuti. Evo grcevi su sad prestali, i sada samo grudi teske i bolne, jos je dah kratak, ponekad i dalje pritisak u nosu, stalno sam zedna i piski mi se i srecom umor je malo popustio.

    Medutim moras znati da je svaka zena i svaka trudnoca zasebna, tako da se opusti. Ja sam tokom 2 godine pokusavanja osjecala sve zive simptome, a nisam bila trudna. I sad kad je uspjelo sve sam mislila da cu dobiti. Ovo sto sam gore napisala je sve sto sam se sjetila kad sam vracala film unazad, jer u tom momentu nisam mislila da sam trudna. Kad ti je beta?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •