Stranica 12 od 27 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1328

Tema: inseminacija 2

  1. #551
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    12.dan nakon aih, ne 12.dc.. Gubim se vise u svim tim danima, a vrijeme mi nikad nije islo tako sporo
    Jesi vidila tweety pricu i situaciju....o tom ti ja pricam da treba dati sansu

    yagoda cestitam ~~~~~~~~~

  2. #552

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Beta 970! U pon idem vadit novu, a u petak prvi ultrazvuk..
    Test je bio neki jeftini, ocito se zbilja treba strpit malo..
    Ja u stanju soka i dalje, naprosto ne mogu vjerovat!
    Koliko puta sam si zamisljaLa scenarij, ali ovakav nikad hihi

  3. #553

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Ps hvala svima na cestitkama **

  4. #554
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi vidila tweety pricu i situaciju....o tom ti ja pricam da treba dati sansu

    yagoda cestitam ~~~~~~~~~

  5. #555

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    I jos jedna stvar..moja frendica je iz druge inseminacije ostala trudna, a jedna poznanica iz prvog puta i evo nedavno rodila..
    Mislim da ima cura kojima aih uspije, ali nema ih puno po forumima.

  6. #556
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj yagoda prvotno napisa Vidi poruku
    I jos jedna stvar..moja frendica je iz druge inseminacije ostala trudna, a jedna poznanica iz prvog puta i evo nedavno rodila..
    Mislim da ima cura kojima aih uspije, ali nema ih puno po forumima.
    Koji dc si radila test kad ti je pokazao pozitivno? Jel ti vec kasnila menga? I koji dan ciklusa si isla vaditi betu?
    Cestitam jos jednom

  7. #557

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Taj pozitivni test sam radila na 19 dpo..isti dan i betu. Menga mi kasnila par dana, al navodno uvijek kasni kad pijes progesteron, dodje tek par dana nakon sto prestanes piti. Zato ja nisam nista ni sumnjala..plus sta mi je jedini simptom bilo grcenje kao prije menge i ful velike grudi..

  8. #558
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj yagoda prvotno napisa Vidi poruku
    Taj pozitivni test sam radila na 19 dpo..isti dan i betu. Menga mi kasnila par dana, al navodno uvijek kasni kad pijes progesteron, dodje tek par dana nakon sto prestanes piti. Zato ja nisam nista ni sumnjala..plus sta mi je jedini simptom bilo grcenje kao prije menge i ful velike grudi..
    Pa evo ja veceras imam bas jake grceve i sve ocekujem m, a grudnjak mi je najgori neprijatelj vec danima.. Joj, tako mi je drago zbog tebe.. I tako se nadam da cu ja imati isti scenarij..

  9. #559
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Jutros procurila, evo nada umrla posljednja

  10. #560

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Tweety bas mi je zao..al nemoj posustat..

  11. #561
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj yagoda prvotno napisa Vidi poruku
    Tweety bas mi je zao..al nemoj posustat..
    Hvala ti draga, ma samo da prode dobro taj pregled preksutra da se fokusiram na novi pokusaj..

  12. #562
    Lara-st avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    21

    Početno

    Veliki pozdrav svima!

    Ne znam uopće jel spada pod ovu temu, al eto....

    Mene uskoro čeka, po preporuci liječnika, prva inseminacija. Imala sam vanmateričnu trudnoću, spontano je otišla. HSG urađen, jedan jajovod uredan, drugi je koma i od njega nema koristi. (u tom jajovodu mi je bila vanmaterična).

    Ima li neko slična iskustva?

  13. #563
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Drage curke, ima li koja da uskoro ide na inseminaciju? Ja se evo spremam u drugi pokušaj, nadam se da ce biti vise srece nego prosli put.. Zanima me vodi li se postupak s klomifenom pod prirodni ili stimulirani? Da znam na cemu sam..
    I kako reagirate na klomifen? Ja ovaj put uzimam 3 tbl dnevno i bas se nekako osjecam lose..

  14. #564

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    118

    Početno

    Samo klomifen je prirodni. Ali ako ti nadopune stimulaciju s kojim menopurom nakon klomifena, onda ga vode kao stumilurani ( slabo stimulirani, ali stimulirani) Iako koliko čujem to ovisi od bolnice do bolnice. Ja sam u Vinogradskoj i piše mi se kao stimulirani jer obicno dobijem jos 5-6 menopura + naravno štoperica.

  15. #565
    norma jeane avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    pozdrav! evo da vas malo ohrabrim sa svojom pričom- mi smo uspjeli nakon 3-će inseminacije! već kad smo skoro mislili dignuti ruke od svega dogodilo se. nakon prvih pregleda kod mene je sve bilo u redu, a kod mm-a zadovoljavajući spermiogram. odmah nakon pregleda prohodnosti jajovoda smo išli na 2 inseminacije za redom jer sam suračunala da su nam onda najveće šanse za uspjehom. međutim, niti jedna nije uspjela. u međuvremenu se zbog stresa na poslu i oko samih postupaka mm-ov spermiogram počeo jako jako pogoršavati, pa smo se odlučili na IVF metodu računajući da ćemo tako uspjeti. dobili smo 2 prekrasne jajne stanice i obje su se oplodile i embriologica bila jako zadovoljna, ali se na kraju nije ništa primilo. nakon par mjeseci smo skupili živce i energiju za još jedan pokušaj, ali sam ovaj put loše reagirala na klomifen i dobili smo samo 1 folikul te se stoga odlučili na insemijaciju. ovaj put nisam polagala nikakve nade za išta. mm je taj dan imao spremiogram dovoljno dobar za aih ali ne savršen.12-ti dan sam radila test i bio je negativan što je samo potvrdilo moje sumnje. ali kako sam tek 14-ti dan morala javiti u bolnici imala sam grižnju savjesti zbog ranije naparavljenog testa pa sam ga ipak na nagovor frendice ponovila 14-ti dan i bio je pozitivan! bili smo u šoku! mislim da smo još uvijek. sada smo u 12-tom tjednu trudnoće. i sve je u redu. htjela sam ovo napisati kao poticaj svima koje to prolazite jer sam primjetila da se u inseminacije polaže jako malo nade na ovim forumima, i znam da je mene to bacalo u bed. a na kraju je sve super ispalo. sretno svima koji ovo prolazite!! držim fige za +!!
    Posljednje uređivanje od norma jeane : 12.01.2016. at 20:01

  16. #566
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    danas 9.dc, 2 folikula 13 mm jedan desno jedan lijevo, iduca fm u pon pol 9.. Na koliko mm daju stopericu?

  17. #567
    norma jeane avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    17-18 mm, bar su meni tako svaki put
    vjerojatno ce ti dati u ponedjeljak

  18. #568
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Meni su davali na 20-22mm (inseminacija x2 je uvijek bila 15dc).
    I ja mislim da će ti dati u ponedjeljak štopericu. Sretno!

  19. #569
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Hvala cure, javim se u pon..

  20. #570
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Cure jel normalno da osjecam jajnike nakon aih? Danas sam picela stavljat utrice, osjecam se napuhnuto i jajnici me naizmjence bole.. Na prvoj aih tijekom postupka nisam osjetila nista, a jucer kad mi je stavila kateter tocno sam osjetila kad je pocela ustrcavati i zabolio me desni jajnik.. Sad me brine jako sve to..

  21. #571
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Da li je netko išao na AIH nakon stimuliranog planiranog IVFa koji je propao jer nisu mogli punktirati jajnik?

  22. #572
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Varnica jesi ti bila sad na IUI?

  23. #573
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Varnica jesi ti bila sad na IUI?
    Da. Jer mi nisu mogli punktirati...

  24. #574
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sretno Varnica!
    Učinili su IUI kako bi povećali izglede.

  25. #575
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno Varnica!
    Učinili su IUI kako bi povećali izglede.
    Meni AIH ne pomaže. Ustvari, ovo je 7. po redu. 4 redovna prije postupaka IVF-a, 2 nakon neuspjelih prirodnjaka i sad ovaj. Povećali bi mi izglede da su punktirali folikul, ovo je slaba utjeha.
    Zanimalo me da li netko ima iskustva s inseminacijom nakon stimulacije za IVF, odn. da li je netko ostvario trudnoću na ovaj način.

  26. #576

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav,
    nova sam u ovim vodama, ali želim reći Varnici da sam prošla inseminaciju poslije stimulacije za IVF, iz razloga što sam imala samo jedan folikul koji je puknuo. Napravili su inseminaciju, jer mi je rečeno da nemam što izgubiti, ali sam imala osjećaj (i još uvijek imam) da neće biti ništa od toga. U srijedu mi je beta, ali već se osjećam kao u pms-u.
    Inače mi je AMH jako nizak 0,3, koristila sam Menopur, i bio je jedan veći folikul dok su ostala 3 bila mala. Izbedirana sam što je bila tako loša reakcija, ali šta je tu je.

  27. #577
    norma jeane avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    varnica-ja sam ostala trudna putem inseminacije nakon nesupjelog IVF. tako da uvijek ima šanse

    tweety-mene je u uspješnom postupku jako presjeklo u desnom jajniku predvečer, par sati nakon inseminacije (inače je na tom jajniku bio taj jedan folikul) i uvjerena sam da onda puknuo folikul i da se dogodila oplodnja...i još sam ga neko vrijeme poslje osječala

  28. #578
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj norma jeane prvotno napisa Vidi poruku
    varnica-ja sam ostala trudna putem inseminacije nakon nesupjelog IVF. tako da uvijek ima šanse

    tweety-mene je u uspješnom postupku jako presjeklo u desnom jajniku predvečer, par sati nakon inseminacije (inače je na tom jajniku bio taj jedan folikul) i uvjerena sam da onda puknuo folikul i da se dogodila oplodnja...i još sam ga neko vrijeme poslje osječala
    Ajme divno, bas si me razveselila porukom i ojacala mi nadu da cemo ovaj put uspjeti puno ti hvala

  29. #579
    norma jeane avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    twetty55 - samo hrabro-pozitivne misli i sve će biti super

    kad imaš betu?

  30. #580
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj norma jeane prvotno napisa Vidi poruku
    twetty55 - samo hrabro-pozitivne misli i sve će biti super

    kad imaš betu?
    3.2. moram pišnut test, još duuuuuuugih 7 dana.. A onda valjda ovisno o rezultatu će mi reć kad da idem vadit betu.. Ma čudno se osjećam, stalno sam kao napuhnuta i osjećam oba jajnika, kao lagane grčeve pa me sad već hvata panika jel moguće da folikuli nisu prsnuli i da mi sad slučajno ne rastu kakve vražje ciste, joj..
    Pokušavam bit pozitivna al strah me opet vidjet minus..

  31. #581

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Twetty55 razumijem te da te strah minusa. Svima nama tesko padaju minusi al nemoj misliti negativno. Ima nas koji smo prosli jako puno minusa pa idemo dalje i ne posustajemo. Samo pozitiva i to je to. Znam da je tesko al drugacije ne ide. Sretno i da ugledas jedan veliki +

  32. #582
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Twetty55 razumijem te da te strah minusa. Svima nama tesko padaju minusi al nemoj misliti negativno. Ima nas koji smo prosli jako puno minusa pa idemo dalje i ne posustajemo. Samo pozitiva i to je to. Znam da je tesko al drugacije ne ide. Sretno i da ugledas jedan veliki +
    Puno ti hvala
    U kojoj si ti fazi?

  33. #583

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Ja za negdje dva tj krecem u postupak. Sad samo pratimo situaciju kako ide bez lijekova sam ciklus.

  34. #584
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja za negdje dva tj krecem u postupak. Sad samo pratimo situaciju kako ide bez lijekova sam ciklus.
    Onda i tebi puno sreće

  35. #585

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Hvala trebat ce mi. I ja tebi zelim puno srece

  36. #586

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Tweety, ja bi na tvom mjestu odmah isla vadit betu. Meni test bio negativan 14 dana nakon inseminacije, a ipak sam bila trudna..ovak ces barem odmah znati di si, sta si..drzim fige!

  37. #587
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj yagoda prvotno napisa Vidi poruku
    Tweety, ja bi na tvom mjestu odmah isla vadit betu. Meni test bio negativan 14 dana nakon inseminacije, a ipak sam bila trudna..ovak ces barem odmah znati di si, sta si..drzim fige!
    Hvala ti, ma ne znam jel mi gore vidjet nulu ili minus na testu..
    Di si isla vadit betu, privatno ili? Jer meni su na vv rekli da napravim test i javim se..

  38. #588
    norma jeane avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    na VV traže test prvo. ja sam ga radila 12-ti dan i bio negativan, a 14-ti dan jedva vidljivo pozitivan. nakon toga su me slali na betu, a beta već bila visoka. moj ti je savjet da ne radiš testove prije datuma koji su ti rekli, jer kod inseminacije može biti kasnija oplodnja, pa ti test neće ranije pokazati. samo hrabro! javi obavezno. držim fige!!

  39. #589

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti, ma ne znam jel mi gore vidjet nulu ili minus na testu..
    Di si isla vadit betu, privatno ili? Jer meni su na vv rekli da napravim test i javim se..
    U breyer sam isla, 160 kn..zbog posla ne mogu ujutro po domovima zdravlja..nalaz ti gotov isti dan, posalju na mail.

  40. #590
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Norma jeane i yagoda hvala nadam se da cu imat dobre vijesti.. Jos 4 duuuugaaaa dana....

  41. #591
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    I ništa...Došla vještica taman kad sam trebala betu vaditi...

  42. #592
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    I ništa...Došla vještica taman kad sam trebala betu vaditi...
    Žao mi je, drži se

  43. #593
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Samo da podignem moral curama koje idu na AIH, nemojte gubiti nadu, nama je evo cudom uspjelo u drugom postupku.. Vec sam pocela razmisljati o tome da sve to nema smisla i da cu traziti doktoricu da idemo na IVF i onda me moja beta jucer iznenadila toliko da jos uvijek mislim da sanjam.. Drzite se sve i puno srece u postupcima!

  44. #594
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Meni je na početku svega prvi AIH uspio s lošim spermiogramom. Dva dana sam išla na AIH. Očito je tajming bio dobar. Nažalost, spontani u osmom tjednu je bio...
    Nakon toga niš. Ali da se može - može.

  45. #595
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je na početku svega prvi AIH uspio s lošim spermiogramom. Dva dana sam išla na AIH. Očito je tajming bio dobar. Nažalost, spontani u osmom tjednu je bio...
    Nakon toga niš. Ali da se može - može.
    Zao mi je.. A u kojoj si sad fazi?

  46. #596
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je.. A u kojoj si sad fazi?
    Nakon toga mi više ni jedan AIH nije uspio, imala sam ih sveukupno 7.
    Ali zato je uspio ICSI

  47. #597
    Vanilla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Pozdrav!

    Zaboravila sam pitati na sv. duhu, zanima me znate li jel oni rade inseminacije i folikulometrije vikendom?? Mislim kaj ako ispadne da je subota ili nedjelja? Dal te naruče za petak ili pon ili...?

  48. #598
    Vanilla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Kolegica mi je rekla da joj ginekologinja nije htjela dati bolovanje zbog inseminacije, meni je problem što ne živim u Zagrebu i nema teoretske šanse da se stignem vratiti na posao taj dan, zar je istina da nemaš pravo na bolovanje??

  49. #599
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Meni moj nije htio dati.
    S obzirom da ti je put problem, objasni tako giniću pa neka ti izađe u susret.

  50. #600
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Sta nemaš pravo na 14 dana? Zovi HZZO, meni su prije davali odgovore na sto imam pravo vezano za bolovanja u MPO. Ali ja sam tada pitala za pretrage. Ima broj na netu pa nazovi sutra. Kako su škrti s tim bolovanjima, strašno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •