Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 92

Tema: cesljanje - za mame malih curki

  1. #1
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno cesljanje - za mame malih curki

    znam da ovdje ima puno curica koje imaju prekrasnu dugu kosu
    i uvijek su pocesljanje ako je kosa spustena, ili imaju spangice, gumice, pletenice, repice ...

    Nina zeli imati dugu kosu
    ali se ne zeli cesljati
    sad smo u fazi bubi frizure, bas lijepo raste - ali nakon ustajanja ujutro otraga ima gnijezdo koje se ne da rascesljati
    kosa sa svih strana curi u oci
    jedino na sto (povremeno) pristane je palmica odnaprijed, na siskama
    spangice mogu samo ako su nove, i to samo jedno vrijeme

    cesljanje ju boli (kaze ona), dopusta mi da ju ujutro pocesljam samo ako je dobre volje

    sta raditi?

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Orka se češlja samo kad operemo kosu (1 - 2 puta tjedno).
    A kosa joj je do struka.
    Sreća je što joj je potpuno ravna i glatka tako da se ne stvaraju nikakvi čvorići osim ako joj upadne u tanjur s hranom. To odmah rješavamo pranjem.

    Ni ona (nama) ne dopušta nikakve intervencije, ali smo uspjeli postići dogovor da se u vrtiću mora imati zavezan rep i špangica jer tete ne mogu brinuti o svim kosama.
    toga se drži.
    vikendom... kako joj puhne!

  3. #3
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Ja imam dvije dugokose zapetljančice. Kosa im se mrsi, a uz to se ne vole ni češljati. Dva puta tjedno peremo kosu i stavljamo dječji balzam, gnjezdo raspetljavamo pomoću Schauma spreja jer drugačije nije išlo.

  4. #4
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    Shauma sprej - to je nesto za djecu?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Emily imas dosta onih regeneratora za kosu koje se stavljaju na suhu kosu da je omeksaju. Mi to isto ponekad koristimo jer je tesko za pocesljat a moram je pocesljat prije skole ujutro jer kosa mora biti lijepo zavezana. Stavlja se vrlo malo toga i onda se super rasceslja.

  6. #6
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    dajte nazive, sprejanje, gelovi... to ce joj se svidjeti

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Moje dijete se voli češljuckati, naročito voli otkačene frizurice sa repićima, špangicama i mašnicama, ali kako uvijek mora biti nešto - ja sam totalni antitalenat za frizure. Evo, mala već četvrtu godinu ide na balet, a ja još nisam savladala onu zategnutu punđu sa mrežicom. Ako joj svežem rep, obavezno stoji krivo .
    Jako joj se dopadaju one frizurice na kojima je pramen po pramen zategnut unazad i prikopčan s malom plastičnom kvačicom, al mislim da bih prije složila kompjuter nego tako nešto.
    I da, običan balzam poslije pranja kose ok je za raščešljavanje, barem kod nas.

  8. #8
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Schauma spray nije za djecu i ja sam se u početku dvoumila, ali situacija je postala grozna tako da joj ipak špricam. Inače šprica se na suhu kosu, nisam doma pa ne znam kako se točno zove mislim da je Schauma Easy spray i ima ljubičasti čep

  9. #9
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    samo da vam kazem da zavidim svima koji mogu raditi sve te frizurice na glavama svojih curki. mi cemo evo skoro dvije godine, jos se u zivotu nismo osisali, a kose za kikice ili repic ni blizu....

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    327

    Početno

    An se ne voli cesljati, a ima dugu valovitu kosu koja je jako podlozna stvaranju gropova (cvorica). Kosu joj perem s JOICO reconstruct sampon
    + regenarator i to znacajno popravi stvari. To nisu produkti za djecu ali spasavaju tzv. gnijezda i stvaranje gropova na glavi. Nazalost ne u potpunosti ali nam kosa ipak ne puca.

  11. #11
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    ja trenutno imam Avonov djecji sampon 2u1, znaci ima regenerator u sebi
    ali nije problem u cesljanju kad je kosa mokra, vec kad je suha

    pogledat cu za taj sprej

  12. #12
    Inquirer avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    215

    Početno

    to i mene muci sa nolom. ali nisu li te kemikalije preagresivne za male curice. ja sam svojedobno imao poprilicno kose i to jako guste i blago valovite i koristio sam vrecu preparata za odrzavanje, ali nisam siguran da li bih to primjenjivao na djeci, ipak su to preparati namjenjeni odraslim osobama.
    vi koji koristite te pjene na djeci jeste li primjetili kakve promjene tipa stvaranje peruti, promjene debljine dlake, neke promjene na vlasistu,...

    mozda sa m previse podozriv, ali ne bi da radi olaksavanja posla sebi nastetim djetetu. ionako se to kad das sebi dovoljno vremena i uz strpljenje moze fino i bez preparata.

  13. #13
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    pa ja sam skuzila da se sprej rasprsi samo po lasima, ne po vlasistu?

  14. #14
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Kao što emily kaže ja sprejam samo po vlasima i to samo zagropani dio, nisam primjetila nikakve promjene. Na spreju čak piše da osim što pomaže pri raščešljavanju jača i vlasi.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Ovaj sto ja imam je Bed Head TIGI Control Freak serum br.3.
    Boca je od 250ml i nisu bas jeftini, mislim nekosta ni cijelo bogatstvo ali meni ta jedna boca traje vec godinu dana. Ovaj se samo malo stavi na prste i utrlja se u kosu. Kosa postane tako mekana kao svila. I ne nestavlja se na tjeme. Meni je ovo malo sigurnije od spreja. Moze na suho ili mokro i sve se onda da super rascesljati. Jos kao ima malo glitera u sebi pa curke naravno misle sad ce se to neznam kolko sjajiti ali skoro da i ne primjetis.

  16. #16
    Inquirer avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    215

    Početno

    bed head od tigi su kvalitetni proizvodi. doduse i jesu nesto skuplji, ali mislim da vrijede toliko, a po zagrebu ih ima.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj Inquirer prvotno napisa
    bed head od tigi su kvalitetni proizvodi. doduse i jesu nesto skuplji, ali mislim da vrijede toliko, a po zagrebu ih ima.
    I jako dugo traje jer se fakat stavlja minimum.

  18. #18
    Inquirer avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    215

    Početno

    a i ja sam zaljubljenik u TIGI. 8)

  19. #19
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Moja D. ima gustu i blago kovrčavu kosu... uz sva moguća isprobavanja sada pali jedino silikonsko ulje i na mokru i na suhu kosu (klas napr ili annyer)

  20. #20
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    evo i moja 6-godisnja curka je odlucila imati dugu kosu. sada je nesto malo ispod ramena i ne zeli je kao obicno pred more, sisati.

    kakve vi sampone upotrebljavate? meni oni djecji penaten i slicno nekako vise ne pasu, odnosno kosa joj nakon pranja bude nekako mat i ljepljiva.
    weleda nema sampone za djecu.
    imate neke prijedloge, po mogucnosti sto prirodnijih sampona za djecu?

  21. #21
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Mi smo dosad uvijek prali s nekim od bebi šampona, i svako jutro kad bih je češljala je bilo plača i potrošila bih puno vremena, tako da me muž već mjesecima pila da je ošišamo. A taman joj se sad sva kosa da skupiti u rep.
    Međutim, prošli put sam joj oprala s nekim bebi Johnsonom za lakše raščešljavanje, činilo mi se da raščešljavanje ide nešto bolje, pogotovo kad je kosa suha, i baš joj je kosa bila svilasta.
    Ja osobno ne bih djetetu stavljala na kosu ništa što se ne ispire, nekako se bojim da bi to našlo svoj put do njenih ustiju i očiju (iz tog razloga sam otkako imam klince i sebi prestala stavljati regenerator koji se ne ispire, a pjene i laka koristim minimalno, jer me diraju ručicama po kosi).

  22. #22
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,641

    Početno

    Ja sam na našem tržištu našla dva dječja šampona za lakše rasčešljavanje (Johnson i još neki) i uspijem K. rasčešljati, iako ima frčkavu kosu i češljamo se samo nakon pranja kose (svakih tjedan do dva) prvo češljam sa češljem sa širokim razmacima a onda sa običnim ali prirodni materijal (nije plastika).

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    prešli smo u veće klinke, pa smo počeli koristiti nivea baby šampon za kosu, dobar je i ne treba nakon njega ništa drugo stavljati..doduše, luce ima stvarno skroz ravnu kosu
    voli frizure, ali se zna inatiti i izvoditi -ko fol čupa je..moš mislit, a kad je stvarno čupa, a ona dobre volje onda nikom ništa...
    uglavnom se mora poslušati mamu (he-he) ali uz puno objašnjavanja i dogovaranja (čitaj mojih živaca)

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Čini mi se da sam ja jedina koja djeci pere kosu sa bebi sapunom Probala sam Eleni prati sapun sa Johnsonovim od kamilice i Shauma kids i rezultati su bili grozni. Kosa je bila nekako ko skurena od šampona i zato sam nastavila prati sa sapunom i to jedanput tjedno. Nakon sapuna kosa zadržava nekakvu prirodnu svilenkasnost.

  25. #25
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    sto sapun ne isusi kosu?

  26. #26
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    idu smo osisali (po njenom zahtjevu) nesto pred 4. rodjendan masinicom. od onda joj raste. i u vremenima kad je protestirala i bunila se imala je izbor - ili cesljaj ili sisaj. odabrala je sama. sama i veze rep ujutro za vrtic. jedino ako zeli nesto specijalno, priskocim u pomoc.

    ne koristimo nikakve djidje-midje za pranje ni raspetljavanje. ne bi mi palo na pamet. ako se kosa tako jako zapetljava i svakodnevno radi probleme - prije bi je osisala na krace nego se patila i strcala je kojecim.

    kosu pere ili balea gelom za tusiranje i kosu, ili nekim johnsonom koji je leo dobio za rodjendan, ili onim baby love djecjim samponom. kad to potrosi, kupit cemo saubar sampon isto iz dm-a.

  27. #27
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,641

    Početno

    [quote="litala"]
    ne koristimo nikakve djidje-midje za pranje ni raspetljavanje. ne bi mi palo na pamet. ako se kosa tako jako zapetljava i svakodnevno radi probleme - prije bi je osisala na krace nego se patila i strcala je kojecim.
    quote]

    Htjela sam reći da se neka kosa mrsi ma kako kratka bila (osim ak nije ošišana na ježeka). ja osobno imam takvu koju i K. ju je naslijedila od mene.
    I ja sam se cijelo djetinjstvo patila ( a nisam imala dugu kosu) sve dok u nekoj dobi nisam otkrila djidje-midje i time si olakšala život.

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj dorena prvotno napisa
    sto sapun ne isusi kosu?
    Pa ispada da bebi sapun manje uništava kosu od šampona. Zapravo bi šampon trebao biti taj koji manje isušuje, koji njeguje i olakšava češljanje jer je namjenjen baš pranju kose dok sapun to nije.

    Stvar je i meni izgledala čudno dok nisam sve sagledala sa pozicije proizvođača šampona. Njima je u interesu da ti šamponom skroz zmrdaju kosu jer žele prodati regeneratore, maske, ulja, sprejeve i ostale proizvode koji idu nakon šamponiranja i koji nisu baš jeftini.

  29. #29
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    NanoiBeba, idi je kosa do druge godine bila isto takva, mrsljiva i nemoguca. a iza na tjemenu "pojedena" od lezanja... tek joj je oko trece pocela jacat i kad je mozda mjesec-dva pred ono "nesretno" sisanje masinom napokon pristala na vezivanje i snalice, bilo mi je jako zao sisat... s druge strane mi bilo zao sto se ranije nisam i sama sjetila strojceka


    nego, htjela sam pitat nesto drugo, kako, tj. s koje strane zapocinjete cesljanje i rascesljavanje duge kose? da li od korjena prema vrhovima ili obrnuto?

    meni se nekoliko puta dogodilo u frizerskom salonu da su mi krenuli dugacku (ali bas dugacku) a relativno tanku kosu cesljat od korjena. koje su to zapetljancije bile :shock: ja svoju kosu uvijek cesljam tako da krecem od vrhova, pa polako napredujem prema korjenu kose. isto ucim i idu da se tako ceslja...

  30. #30
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja uhvatim na polovici dužine i prvo raščešljavam donji dio. (i svoju i Orkinu)
    ono pri tjemenu se ionako ne mrsi.

  31. #31
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Mi koristimo djeciji sprej za rascesljavanje od Penatena JUNIOR. To funkcionira, ali od kada znam za taj sprej palo mi je napamet da bi mogla koristiti i obicna voda lijepo poprskana preko iste pumpice od tog spreja u to smo probali i funkcionira fakat kao sprej.

    Pomoglo je i to na kraju da sam objasnjavala da sve princeze cesljaju kosu uvijek prije nego sto naprave frizure, a pogotovo navecer prije spavanja. Inace moja Anna pere kosu jednom u par mjeseci. Kosa joj se uopce ne masti.

    Anna ima sada 6 godina, a kad je bila stara 3 godine onda je pocela s bubi frizurom.

    Imajte na umu da teska i duga kosa cvrsto zavezana moze isto izazivati glavobolje.

  32. #32
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,641

    Početno

    Ovak, ja isto počinjem odozdo s time da prvo sa češljem sa širokim zupcima ( ja imam cijelu opremu zato jer i sama muku mučim sa svojom kosom).
    Moja K. se da češljati samo kada operemo kosu, inače niti jedan drugi dan. Spasi me jedino teta u vrtiću kojoj da da ju počešlja pa čak stavi i koju špangicu.

    Litala, ja mislim da je kod nas stvar ipak genetike - i MM i ja imamo tanku kosu, on blago valovitu a ja dosta (iako mi se još nije stvar vratila na normalu). MM bi ošišao K. a ja još ne dam, nema ona dugačku kosu, samo "kompliciranu".

  33. #33
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa
    dajte nazive, sprejanje, gelovi... to ce joj se svidjeti
    Imam isti problem; E ima gustu kosu preko ramena, i uvijek joj se odostraga petlja (kao i meni, uostalom ).

    U salonu su mi rekli da joj mogu slobodno staviti balzam (regenerator) za kosu, moze i moj. I tako joj sad kosa mirisi na kokos .
    Puno, puno je jednostavnije za cesljanje.
    Inace, nas balzam je Malizia Cocco Splend'Or.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Orka se češlja samo kad operemo kosu (1 - 2 puta tjedno).
    A kosa joj je do struka.
    Sreća je što joj je potpuno ravna i glatka tako da se ne stvaraju nikakvi čvorići osim ako joj upadne u tanjur s hranom. To odmah rješavamo pranjem.

    Ni ona (nama) ne dopušta nikakve intervencije, ali smo uspjeli postići dogovor da se u vrtiću mora imati zavezan rep i špangica jer tete ne mogu brinuti o svim kosama.
    toga se drži.
    vikendom... kako joj puhne!
    potpisujem, osim što Pia nema baš tako dugačku kosu...

  35. #35
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Moja Lana bi bila sretna da se češlja jednom tjedno!!! A i ja! Ali njena se kosa jako zapetlja pa je moram bar malo počešljati ujutro. A ne želim je na silu šišati, protiv njene volje jer ona stvarno voli dugu kosu. A plače...

  36. #36
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    evo i nas, moje curke su rođene s kosom koja nije otpala i nisam ih nikad šišala

    zaštitni znak starije curke je duga, frčkava kosa koja kad se zapetlja - ajme! mjesecima je imala grumene kose koji su se manje ili više dali razmrsiti (prstima!) ali su vječno bili tu
    a ovo što apri kaže

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ono pri tjemenu se ionako ne mrsi.
    nam je bila svakodnevica - dijete se probudi, a na vratu pedeset busenova, katastrofa! boca regeneratora njoj traje tri-četiri pranja, i to koristimo one za kovrčavu kosu.

    i onda smo prije mjesec dana otišli kod frizerke koja je to sve skupa raščešljavala dobrih sat i pol, ošišala jedno desetak centimetara i sad je situacija puno bolja. izgleda da je onaj najtanji, najoštećeniji dio kose radio probleme, sad se možemo raščešljati i na suho još nam je frizerka savjetovala da joj sasvim lagano zavežemo kosu za spavanje, niski labavi rep, pa
    će se onda teže zapetljati

  37. #37
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    samo prijavljujem kako je orkina kosa do guze.
    i dalje je češljamo 2 puta tjedno i poslije pranja.
    glatka i ne mrsi se značajno (osim ako kakav slatkiš uleti među lasi)

  38. #38
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kod kovrčave kose to mršenje je definitivno stvar tanke ispucane kose i to treba šišati! Mi sad Leu nismo šišali od mora, bolesna je stalno pa nikako da odemo, i počeli su joj se opet stvarati ti busenovi na stražnjoj strani glave. Ja to nemilice raščešljavam ujutro i navečer. Kad joj frizerka pošiša te ispucane vrhove kosa se ne mrsi.

  39. #39
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    a evo i mene

    ja cu si prigodno skociti u usta i reci kako sam idi kupila neki sprej za sprejanje po opranoj kosi, onaj od svarckopfa (testanera bi rekli talijani ), s nekim arganovim uljem i necim i onda joj to posprejam po kosi kad je opere (1-2 puta tjedno) i onda joj se dalje i na suho jako lako rascesljava kosa...

    sisamo je kad joj se vrhovi skrzaju, cca 3-4 puta godisnje...

    duzina - pola ledja...

  40. #40
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    idi kupila neki sprej za sprejanje po opranoj kosi, onaj od svarckopfa (testanera bi rekli talijani ), s nekim arganovim uljem i necim
    Litala, mozes li prepisati tocni naziv spreja?

  41. #41
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    schwarzkopf gliss - hair repair - oil nutritive conditioner - anti split ends - longer hair prone to split ends

  42. #42
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Brza si, thnx!

  43. #43
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,633

    Početno

    tema za mene
    curica ima 5 god i kosu malo preko pola ledja... ima kose ali je dlaka tanka i brzo se zapetlja a ja je ne zelim sisat (osim samo vrhove). probat cu neki od ovih sprejeva.

  44. #44
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj branka0112 prvotno napisa
    Ja imam dvije dugokose zapetljančice. Kosa im se mrsi, a uz to se ne vole ni češljati. Dva puta tjedno peremo kosu i stavljamo dječji balzam, gnjezdo raspetljavamo pomoću Schauma spreja jer drugačije nije išlo.
    Kakav je to dječji balzam? Moja curica ima kosu do ramena, ravnu i svilenkastu koja se jako teško raščešljava nakon pranja, a i na suho nije baš lako. Ne bih joj htjela stavljati regeneratore za odrasle.

  45. #45
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,641

    Početno

    ja nikada nisam uspjela naći dječji balzam. Ali u nekim dječjim linijama šampona (npr Johnsons, pa neki od DM-a) postoje šamponi za lakše rasčešljavanje (to je valjda ono 2u1). Meni su ti šamponi OK, s time da ja prvo češljam češljem sa širim razmakom, a onda sa običnim

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun
    Postovi
    144

    Početno

    U Mulleru ima za kupiti sprej za djecu za rascesljavanje kose bas njihova proizvodnja -Beauty kids-Kammspass spray kosta 11 kn i super je. Moze na mokru i suhu kosu. Na djecijem odjelu stoji.

  47. #47
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj Irena23 prvotno napisa
    U Mulleru ima za kupiti sprej za djecu za rascesljavanje kose bas njihova proizvodnja -Beauty kids-Kammspass spray kosta 11 kn i super je. Moze na mokru i suhu kosu. Na djecijem odjelu stoji.
    Puno ti hvala. Samo u CC1 ili ima i u Varteksu?

  48. #48
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    super :D i nama jos uvijek isti problemi, ivar ne zeli regeneratore i ima pravilo jednog samponiranja ali sprej bi mogfao proci, samo mi pliz recite da nije preparfimiran

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun
    Postovi
    144

    Početno

    Ja sam kupila u CC1. Nije jako parfimiran, ima miris ali je vise neutralan tako da mogu decki. Puno blaze mirisi od npr. obicnog gela.

  50. #50
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    e, super

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •