Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 419 od 419

Tema: Kako smo popravili kvalitet JS i ostali trudni DVAPUT

Datum pristupanja
    Apr 2018

Početno

Hvala ti ! za ovu metodu, iskreno, nikad nisam čula...sad ću ja to sve proučiti

jučer sam dobila nalaz DHEA-s koji je 9,7...barem taj suplement necu morati piti

Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011

Početno

Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Morrigan Ima toliko novih metoda, da je to čudo, recimo Ovarijalna rejuvenacija

http://www.cito.hr/hr/edukacija-ovar...uvenacija.html
    za ovo nema valjanih znanstveno-stručnih analiza o djelotvornosti, niti o tome da NE šteti.
    sve što se može o ovome naći su reklame klinika koje ovo rade. rejuvenacija, pomlađivanje jajnika - jajnike ne čini mlađima, ali zato čini novčanik neplodnih osoba tanjim.

na žalost, jajnike ništa ne može pomladiti. na žalost.

Datum pristupanja
    Apr 2018

Početno

Hvala Inesz i na komentari i na linku...
    moram priznati da me savjet jedne od članica foruma potaknuo da naručim DHEA, Q10 i omegu 3...
    no, zdravi razum mi nalaže provjeru vlastite krvne slike prije
    Što se tiče Ovarijalna rejuvenacija, moj ginekolog je rekao da je to bacanje novca...

leny avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013

Početno

Pozdrav,
    Evo malo mog iskustva...
    Borim se sa neuspijesima vec 8 godina...imam 37 godina i Amh mi je nizi...svi nalazi su mi uvijek odlicno-skolski, obavila sam propuhivanje jajovoda i laparoskopiju i sve je bilo odlicno...prominila sam klinike sto u ST, Pragu (najgore iskustvo) i Zg...sada zadnji postupak je bio kod dr vlaisavljevica u zg...nakon terapije decapeptylom i ukupno 39 ampula menopura...imala sam
    5 folikula i od toga tri folikula (1 od20mm, i 2 od 19mm)....medutim rezultat je bio 1 atrezija, a 2 js GV...
    Ista prica se dogodila i u postupcima prije, gdje su me na moje kratke cikluse pumpali hormonima i dobivala bi oko 8-12 folikula gdje su sve jajne stanice bile neupotrebljive za oplodnju...
    I napokon je dr potvrdio da je moj problem kvaliteta jajnih stanica...da on ne preporucuje jos donatorski postupak jer nama je bitno da dobijemo 1 js, ali odlicne kvalitete...jer kako on kaze svi smo mi nastali iz jedne jajne stanice...rekao mi je da se odmorim i dam si vremena i da je on tu na mailu...on bi pokusao jos jedanput, ali prije same terapije bi da bzdem 2-3 mj prije na 75mg DHEA i terapiji testosterona...jer oni utjecu na kvalitetu...nije zagarantirano, ali on bi pokusao s time...ja se mislim promijeniti i prehranu skroz, medutim ako su mi do sada nalazi bili odlicni, strah me da tom promjenom ne narusim dosad dobre rezultate...a s druge strane zelim poboljsati kvalitetu js...
    Mjesec dana prije postupka sam pila ;na svoju ruku) po jednu tableticu omega3, koenzimQ10, folacin, vitamin D1000, ca-mg-zn, vitamin b...ocigledno prekasno i premala doza...izbjegavala sam kruh i slatko maksimalno (ali pokazalo se nedovoljno)...uglavnom necu odustati jer ionako nemam sta izgubiti vise od ovoga...
    Nisam sigurna da li cu nakon ove pauze ici kod vlaisavljevica...mozda odem ovdje u gradu kod drugog (ali prije toga cu otici na misljenje da vidim kako dise i da li razumije moj problem)...ne podcjenjujem niciji problem, ali ipak sam vjerovanja da moj problem je jako kompliciran i neistrazen...i da je puno lakse kada je problem u muskome...jer puno imam orijatelja koji su imali grozne nalaze ali s terapijom su uspijeli i danas su tate...a ja s ovakvim problemom sam rijetka i za istrazivanje kvalitete js- neisplativa...pitala sam dr vlaisavljevica da li se susrece s ovakvim tipom problema...rekao je u 35 godina njegovog rada...mozda 3-4 zene godisnje...i citiram “ bogami ne znam sta reci kako vas savjetovati, jer prema vasim godinama sve je kako treba biti, super reagirate na terapiju,omjeri estradiola i progrsterona skolski odlicni, endometriji odlican, ali jajne stanice grozne...
    Iako nista nije na mojoj strani, ja vjerujem u cuda!

Datum pristupanja
    Nov 2018

Početno

Dobar dan, evo i ja imam isti problem sa kvalitetom jajnih stanica, molim vas ako netko zna nešto što može pomoći pa makar neki primjer da je bilo trudnoće nakon nekvalitetnih pokušaja sa ivf/icsi. Hvala

Datum pristupanja
    Oct 2018

Početno

Cure, kupujem suplemente u ljekarnama u RH. Trenutno pijem : Inofolic, cink, folnu, omegu 3,6,9, c vit, b12, d vit, melatonin, q10, e vit. Dhea mi je blizu gornje granice, pa ne uzimam. E sada .. dali ste narucivale suplemente preko Ebaya ili Amazona? Dali ste narucivale iz Amerike? Dali je potrebno platiti carinu?

Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010

Početno

Iherb.
    Pazi da ne prelazis 150 kn, tu negdje.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

postoji li na iherbu šifra za popust??

Datum pristupanja
    Oct 2018

Početno

Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    postoji li na iherbu šifra za popust??
    Hvala ti. Čitam za Q10 da se pije po 600 mg.. ja sam kupila nekakvi sa jačom apsorbacijom .. što god to značilo .. platila 480 kn.. 1 tbl 50 mg, u ljekarni. To mi je onako ful puno.. ali ok . Sutra jos jednom idem vaditi hormone i amh koji nije vađen.

Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011

Početno

tužnaana,
    je li kod TM uredan spermiogram?

Datum pristupanja
    Oct 2018

Početno

Jest. Jucer bili rezultati.

Datum pristupanja
    Dec 2018

Početno

Ovo je jako zanimljivo. Ne znam jesi li jos na forumu.
    Pisem ti jer je meni endokrinolog jos pred godinu i pol prepisao 5000 jedinica D vitamina rekavsi kako su nova istrazivanja pokazala koliko koristi. Na kraju mi je narastao u krvi pa mi je smanjio na 2000. Omegu 3 pijem vec godinama, Q10 pije muz zbog drugih razloga, pa se sada pitam bi li i ja trebala. DHEA ja imam u krvi dosta visok.

Ono sto je problem su seceri i generalno imam jos nekih losih navika kojih bi se trebala rijesiti u prehrani. Inace imam PCOS otkad znam za sebe i pocela sam razmisljati o trudnoci.
    Veliki pozdrav i super mi je tvoja prica. Bas je lijepo procitati takvo sto.

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Citiraj tužnaana prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti. Čitam za Q10 da se pije po 600 mg.. ja sam kupila nekakvi sa jačom apsorbacijom .. što god to značilo .. platila 480 kn.. 1 tbl 50 mg, u ljekarni. To mi je onako ful puno.. ali ok . Sutra jos jednom idem vaditi hormone i amh koji nije vađen.
    Ja sam kupila Mikrobiane q10 100 mg, kaze farmaceutkinja isto da se full apsorbira, ali citam ovdje na temi da uzimaju po 600 mg pa se bojim da je ovo moje malo.
    Ima li neko preporuku koji kupiti?

Datum pristupanja
    May 2019

Početno

Nova sam na forumu i veliki pozdrav za sve vas...zanima me da li je kvalitetan q10 od brenda Puritans pride..ima li neko iskustva?

Datum pristupanja
    Jun 2019

Početno

Pozdrav cure moja prica je da imam 31 god, 5 godina radimo na bebi bez uspjeha i nedavno sam otkrila da je razlog moj niski amh(2.6) i povecani fsh i lh(prvo su bili fsh 21,lh 14 a nedavno fsh skocio na 25 a lh se unirmalizirao). Na prvim konzultacijama mi je receno da nemam nikakve sanse i da je jedina opcija donacija jajne stanice premda mi nije napravljen ni uzv. Par ciklusa prije ssam radila folikulometrije kod moje ginekologice i ispustila dvije jajne stanice. Potrazila drugo misljenje i receno mi je da moram pokusati ivf jer imam jos uvijek normalan ciklus redoviti i ocigledno ovuliram. Odlucila sam se otici na ivf u prirodnom ciklusu kako mi je sugerirao moj mpo. U medjuvremenu citajuci ovaj forum pocela uzimati maticnu mlijec svjezu svako jutro, q10 u obliku ubiquinola, folnu te od nedavno prenatalne vitamine sa iherba garden of life koji su raw(sadrze dosta vitamina medju kojima a, c, d, e, k, thiamin, riboflavin, niacin, b6, folate, b12, biotin, kalcij, zeljezo, iodine, magnezij, cink, selen, mangan etc.), kako ima u sebi jako puno folate kis.izbacila sam folnu. Takodjer uzimam sir i laneno bar jednom tjedno. Iduci mjesec krecem na folikulometrije pa ako bude dobar ciklus idemo u postupak, doktor je dodusr rekao da ce cekati jako dobar ciklus sa sto vise folikula. Muzu je sve ok. Sto bi mi jos preporucile? Razmisljam da izvadim dheu i mozda testosteron, to nisam jos. Estradiol mi je bio malo povisen.

Datum pristupanja
    Jul 2019

Početno

Moj je dhea-s neznatno povišen. Druge su vrijednosti ok. Na što to ukazuje?

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Tema je zamrla al mozda neko odgovori.
    Koliko bi ubiquinola trebalo uzeti umjesto 600mg obicnog q10?

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Pozdrav, da li netko zna u kojoj ljekarni u Zagrebu ima za kupiti DHEA tablete.

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •