Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 441

Tema: Kako smo popravili kvalitet JS i ostali trudni DVAPUT

  1. #201

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne znam ništa o DHEA. Nekako ga nisam sigurna piti ili ne piti. Prijateljici se od njega ten totalno pogoršao. Ja imam već problematičan ten, povišen testosteron pa me strah.
    a da izvadis dhea-s u labosu i provjeriš.

    ja ga baš planiran izvaditi (btw moj fsh je 13 pa smo vjerojatno u sličnom sosu)

  2. #202

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Svakako bi preporucila da izvadite vrijednost DHEA-S hormona. Ja sam vadila na preporuku dr. i nakon toga pila 3 mjeseca prije postupka. Dal je to pomoglo ne znam.

  3. #203

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    @dreamgirl i nakon sto si pila 3 mj.jeli uspjelo? Ja sad idem u postupak nakon terapije dhea. Imam nizak amh i fsh visok..i jos trombofiliju


    Failure is part of success

  4. #204

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    emiro nakon 3 mj. terapije bila sam u punoj stimulaciji, imala transfer dva 8-st. embrija treci dan i nije doslo do trudnoce. Odmah nakon tog postupka ostala sam trudna u prirodnom ciklusu. To mi je bio cetvrti prirodni pokusaj i po prvi put smo dobili stanicu koja se oplodila.

  5. #205
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    ja sam isto pila dhea nekih 3,4 mjeseca prije poslijednjeg postupka (uz još neke stvari nabrojene na prvim stranicama), nisam htjela pit 75 zaključila sam da ću prvo krenit sa 25 dnevno, pa ću vidjet kako ću reagirat i po potrebi podizat dozu. Postupak nakon tog sam ostala trudna pa sad.......

  6. #206

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Svakako bi preporucila da izvadite vrijednost DHEA-S hormona. Ja sam vadila na preporuku dr. i nakon toga pila 3 mjeseca prije postupka. Dal je to pomoglo ne znam.
    jel se sječaš kolika ti je vrijednost DHEA-sa bila? jel jako niska?

  7. #207

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    techna na zalost nemam nalaz kod sebe al sam poprilicno sigurna da je bio oko 5 i nesto. Normalno je od 1,8-7,7 μmol/L

  8. #208

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Cure ja sam sad nakon terapije dhea od 3 mj. dobila najbolji nalaz amh od 9,4 pmol/L a do sad su mi bile nize vrijednosti. Svi kazu da se to ne moze popraviti međutim ja zelim vjerovati da je pomoglo i da ce uspjeti sad ovaj put


    Failure is part of success

  9. #209

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    emiro ja sam vadila AMH samo jednom i iskreno to je za mene bio samo jos jedan nalaz u nizu. Odmah u prvom postupku mi je doktor rekao da je kod mene smanjena plodnost u pitanju sto se vidjelo na ultrazvuku po broju antralnih folikula.
    DHEA sigurno nece povecati broj stanica ali moze pomoci u njihovoj kvaliteti da bi se doslo do dobrog embrija. Drzim fige da se to dogodilo kod tebe i da ces ostati trudna, optimizam isto pomaze

  10. #210
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Cure imam pitanje, može li se čaj od vrkute i dhea piti uz klomifen?

  11. #211

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    @dreamgirl hvala hvala hvala na pozitivi...to je kljuc uspjeha ja sam u oba postupka imala po 4 stanice ali ocito ne dovoljno dobre embrije i samo bi to volila da sad upali ta kvaliteta! Optimizmom do uspjeha


    Failure is part of success

  12. #212

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam pitanje, može li se čaj od vrkute i dhea piti uz klomifen?
    za vrkutu sam čula da ne smije ići uz klomifen, za DHEA neznam.
    to i mene zanima

    hanumica javi se!

  13. #213

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    cure, imate li nuspojava kod uzimanja DHEA?
    ja za sada imam masniju kožu i kosu što mi i odgovara jer su mi i jedna i druga inače
    presuhe.
    Problem je što sam sada na 25mg dnevno pa se malo bojim što bi moglo biti da povećam na
    preporučenih 75mg.
    Iskustva?

  14. #214
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    techna, a jesi ga vadila/kontrolirala prije uzimanja?

  15. #215

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    nisam.
    ali kažem, ovo što mi se događa sada na 25 mg kao da mi je baš trebalo
    jer su mi koža i kosa prije bile bolesno suhe.

    a valjda i koža i kosa odražavaju stanje organizma iznutra.

    da li ima smisla da sada vadim, radi orijentacije? počela sam piti prije 3 tjedna.

  16. #216
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Koliko sam ja o tome čitala, ne isplati se uzimati ove male (placebo ) dozice, ako misliš treba odmah šuknut koliko je preporučeno...ail ne znam da li bi ti se sada kad već uzimaš pokazala realna vrijednost...

  17. #217

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko sam ja o tome čitala, ne isplati se uzimati ove male (placebo ) dozice, ako misliš treba odmah šuknut koliko je preporučeno...ail ne znam da li bi ti se sada kad već uzimaš pokazala realna vrijednost...
    Jel imaš neki link o tome da je 25 mg definitivno premalo?

    Meni je logično da nam svima možda ne treba jednaka doza jer nam niti nije DHEA na istoj razini
    ili kak to ide?

  18. #218
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ajoj, nemam, davno sam to čitala...pogledaj malo tu po forumu hanumičine, spodobine postove, možda su one rekle koju o tome. I općenito na temama o AMH i FSH.
    Logično je to što kažeš, ali može biti da onima koji su u manjem deficitu nije dokazan benefit od uzimanja, možda postoji kakva maksimalna iskoristivost itd. (nagađam, ne znam mehanizam)
    Posljednje uređivanje od Argente : 16.06.2014. at 23:56

  19. #219
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Svakako čekiraj DHEA.

  20. #220
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    Jel imaš neki link o tome da je 25 mg definitivno premalo?

    Meni je logično da nam svima možda ne treba jednaka doza jer nam niti nije DHEA na istoj razini
    ili kak to ide?
    moj DHEA je bio nizak i preporuka mog gyna je bila 1x25mg. uz 25mg DHEA se razina kod mene popravila na normalni nivo, dakle negdje sam po referencama bila u sredini.
    nakon sto sam citala o benefitu DHEA u okviru pripreme za postupak, pitala sam MPO-vca da li se mogu predozirati. na to je on rekao da DHEA nikad nije dovoljno, u stilu da se ne mogu predozirati. ajd ga znaj.
    kod mene DHEA nije bio kljucan jer sam ga pocela uzimati 3x25mg ca dobrih 7-8 mjeseci pred postupak i rezultati prva dva postupka su bili ocajni. tako da sam onda smanjila na 1x25mg, cisto da mi razina hormona ostane u normali.
    mislim da sam vise profitirala od wheatgrass, coenzym Q10 i last at least laneno ulje sa sirom.
    Posljednje uređivanje od spodoba : 22.06.2014. at 22:34

  21. #221

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Eto, ja prije par dana ipak povećala DHEA na 3x25 mg i za sada sam jako zadovoljna:
    ten mi se je popravio (usprkos M koju sam u međuvremenu dobila nisam dobila niti jedan prišt),
    koža i kosa više nisu suhe.

    Cure koje ste mjerile i DHEA i FSH i/ili AMH, znate li da li nizak DHEA uvijek ide uz visok FSH/nizak AMH
    (kao što je u pravilu visok FSH udružen sa niskim AMH) ili nije pravilo?

  22. #222
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste mjerile i DHEA i FSH i/ili AMH, znate li da li nizak DHEA uvijek ide uz visok FSH/nizak AMH
    (kao što je u pravilu visok FSH udružen sa niskim AMH) ili nije pravilo?
    nije pravilo, poveznica su im godine žene... razina dhea/dheas se smanjuje s godinama. kombinacija visok fsh/nizak amh i visoka razina dhea ide i uz mladje godine
    u svakom slučaju je bolje chekirati svoju razinu i popričati sa svojim reproduktivcem prije uzimanja...svaki ima svoje za i protiv čini mi se, a postoje i moguće nuspojave...

  23. #223
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ne znam da li je baš OK da mi ovdje dilamo hanumičinu knjigu i izvan vremena u kojem se ona mogla legalno i besplatno skinuti.
    Mislim, ona je nama velikodušno dala da je skinemo u ta dva navrata, ali mora žena jednom i početi zarađivati (što će se desiti nikad ako je mi koje je imamo budemo konvertirale i slale mailom dalje). Nije baš kršenje autorskih prava u klasičnom smislu ali ipak brišem zadnjih par postova i ubuduće ovdje nema razgovora o tome. Hvala.

  24. #224

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Pozdrav svima

    Neki dan sam bila na Vuk Vrhovcu i cura me uputila na rodine stranice i na ovu temu..
    Ugl nova sam u svim ovim postupcima...tek sam dvaput uopće bila kod mpo dr...dokić mi je rekao da imam iscrpljene jajnike..to bi značilo da imam premalo jajnih stanica..nije mi jasno kako do sad to nitko nije vidio...zar ovi obični ginekolozi to ne vide?a imam dobrog ginekologa...ugl sad se i ja premišljam da počnem uzimati nešto dodatno...hranim se dobro oduvijek tako da mislim da tu ne mogu puno poboljšati iako uvijek ima mjesta za popravak...ali koliko sam shvatila- ne može se utjecati na broj jajnih stanica samo na kvalitetu?sad sam vadila krv i čekam rezultate o kojima pričate...nalaz AMH i DHEA...a onda ću znati više..prije dvije godine sam počela nadobudno piti folnu kiselinu a onda sam nakon goine dana prestala jer nije imalo smisla..nikako začeti..sad si opet razmišljam da počnem ako ću ići u sve te postupke a znam da s tim treba krenuti ranije...
    što mislite da li sve to o čemu pričate se može naći u hrani ako se dobro jede ili se baš moraju uzimati ti nadomjestci?mislim na vitamine,folnu,omega 3 i 6...

  25. #225

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Fuksija dobro došla a još brže se preselila na trudnićki forum,u hrani se nemože naći u toj mjeri koliko nama treba,proćitaj sve što je hanumica fata napisala sljedeći mjesec ili kad već ideš na kontrolu i onda ćeš znati koliki ti je amh i dhea.
    Ta cura koje te je uputila vamo je moja malenkost

  26. #226
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    fuksija dobrodošla!
    Smijem pitati koliko ti je godina?

  27. #227

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    Fuksija dobro došla a još brže se preselila na trudnićki forum,u hrani se nemože naći u toj mjeri koliko nama treba,proćitaj sve što je hanumica fata napisala sljedeći mjesec ili kad već ideš na kontrolu i onda ćeš znati koliki ti je amh i dhea.
    Ta cura koje te je uputila vamo je moja malenkost
    Hej jo1974 hvala na savjetu..
    Puno sam ja vec citala ovaj forum i aktivna sam na drugom..surfam..citam...al nikako se prijavit ovdje,pa evo...
    Mojca,imam skoro 35..i vec imam jedno dijete (s teskocama)...staro 11 godina...al sad nikako pa nikako..

  28. #228

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    cure imam jedno pitanje za one koji piju DHEu. Pijete li cijelo vrijeme ili samo do ovulacije? jer na kutiji pise da se ne smije u trudnoci. sad ne znam odnosi li se to na tako ranu trudnocu ili kasnije

  29. #229
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    dhea - cijelo vrijeme..

  30. #230

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    spodoba , hvala na odgovoru. znaci cijelo vrijeme si pila 75 mg. jesi imala neke nuspojave. meni su se neki pristici pojavili pa sam smanjila dozu

  31. #231

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    znaci cijelo vrijeme si pila 75 mg. jesi imala neke nuspojave. meni su se neki pristici pojavili pa sam smanjila dozu
    ja sam već više od 3 mjeseca na 75 mg dhea dnevno.
    unutar tog razdoblja sam samoinicijativno napravila pauzu od 5,6 dana,
    (puno toga pijem pa sam si odredila da ću malo "odmoriti" jetru).

    nuspojave sam imala u prvo vrijeme, možda mjesec dana (malo masnija kosa i koža)
    što meni nije bio preveliki problem jer su mi i koža i kosa jako suhe,

    međutim nakon nekog vremena su te nuspojave prestale.

    imam još jednu nuspojavu a to je malo jače ispadanje kose, ali čini mi se da se ona i brzo regenerira
    jer ne vidim neku promjenu u volumenu (imam je puno i sada i prije).

    ali sve je to individualno i ako još nisi počela piti dhea ja bih ti preporučila da provjeriš razinu testosterona.

  32. #232

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    techna, hvala na odgovoru. testosteron sam radila i malo je snizen a dhea mi je prije cca 4 god bila na doljnjoj granici. a kako kazu i citala sam da godinama ne raste vec se moze samo smanjivati ,odlucila sam piti. za sad pijem 50 mg.
    znaci i ti pijes cijelo vrijeme, a ne samo do O.

  33. #233

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    techna, hvala na odgovoru. testosteron sam radila i malo je snizen a dhea mi je prije cca 4 god bila na doljnjoj granici. a kako kazu i citala sam da godinama ne raste vec se moze samo smanjivati ,odlucila sam piti. za sad pijem 50 mg.
    znaci i ti pijes cijelo vrijeme, a ne samo do O.
    da, cijelo vrijeme.
    moj dr. mi ga je i preporučio i nije rekao da prekidam.
    ja pijem micronized DHEA koji je čak jači od onog koji nije micronized.

    ako već znaš da su ti testosteron i dhea sniženi onda mislim da, kao što je i hanumica rekla,
    ne možeš fulat ako povećaš na 75mg

    jesi li imala nuspojava na 50mg?

  34. #234

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    jesam, mada ne mogu tvrditi da je od toga. Moze biti i koincidencija. Izbila su mi dva prista bas poprilicno velika a inace stvarno nemam problema sa kozom. nisam imala ni u pubertetu a kamoli sada. zato sam i smanjila dozu. sad je ok, pa sam sad u dilemi da povecam na 75 mg. probat cu pa vidjeti kako ce biti.

    od kojeg proizvodjaca pijes? ne znam kakav je to micronized DHEA, jel to pise na kutiji. bas cu pogledati na mojoj sta pise. ja pijem od KAL-a.

  35. #235
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    spodoba , hvala na odgovoru. znaci cijelo vrijeme si pila 75 mg. jesi imala neke nuspojave. meni su se neki pristici pojavili pa sam smanjila dozu
    tek sad vidim..nisam imala nikakve nuspojave..

  36. #236

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Cure koje ste išle na postupke,
    jeste li prekidale uzimanje dhea pod stimulacijom?

  37. #237

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste išle na postupke,
    jeste li prekidale uzimanje dhea pod stimulacijom?
    Da.Ja sam prekinula sa svime osim sa prenatal vitaminima na dan transfera,pila sam hanumin recept 2 1/2 mjeseca a rezultat je u potpisu,sretno orange

  38. #238

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    Da.Ja sam prekinula sa svime osim sa prenatal vitaminima na dan transfera,pila sam hanumin recept 2 1/2 mjeseca a rezultat je u potpisu,sretno orange
    Tnx jo, ali za vrijeme stimulacije si pila sve?

    Pitam jer sam pila ovo sve od hanumice + ovaboost sa femarom i imala sam taj mjesec slabiju reakciju
    nego bez ovaboosta ( sadrži melatonin, folnu itd, 010 itd). Dhea pijem 6 mjeseci i najbolje sam reagirala nakon 2 mjeseca uzimanja. Iza toga slabije. Možda ovisi i o nečemu drugom, ne znam.

  39. #239

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Bok cure, sve vas lipo pozdravljam... evo da i ja ispričam svoju situaciju, vidim da je ovdje jako puno cura sa problemom isti kao i ja... naime, imam nizak amh 4,5pmol, ostali svi nalazi su super... muž ima asthenozospermu. Imala sam 4 neuspješna AIH, i sada trenutno sam čekalica sa svojim prvim IVF - om blago stimuliranom (10 gonala). punktirali su mi iz 5 folikula 2 jajne stanice i transfer je bio u utorak jednog dvostaničnog embrija treći dan. Znam da nije obećavaajuće, ali pokušavat moramo. Da li je netko bio u sličnoj situaciji sa dvostaničnim embrijem a da je ostao trudan....
    Ovaj recept od hanumice mi se čini super i definitivno vitamini ne ne mogu škoditi nikako... sve sam si to kupila i počet ću piti osim DHEA jer mi je na gornjoj granici.

  40. #240

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Cure, vidim da se tu često spominje taj DHEA pa ako možete prokomentirat moj nalaz od pre 2 god.
    DHEAS=7.4umol
    T=2.1nmol. to je valjda testosteron
    D vitamin sam neki dan čekirala s njim sam u deficitu
    tu se spominju doze od 2000 iu a ja našla od 400iu cura u ljekarni kaže da nema jača doza,jel to znači da ja moram pit 5 dnevno?

    a ovaj DHEAS meni se čini da nije prenizak,šta vi mislite?
    ili da i njega na friško provjerim?

  41. #241
    Twinolina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    363

    Početno

    sabu imaš prek iherba D vitamin čak i od 5000 I.U.

  42. #242
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj sabu prvotno napisa Vidi poruku
    a ovaj DHEAS meni se čini da nije prenizak,šta vi mislite?
    ili da i njega na friško provjerim?
    nije bio prenizak, dapače. ako sam dobro shvatila, on s godinama pada postepeno, ne naglo... ali chekirala bih ga prije uzimanja. a prije pretrage bih konzultirala svog mpo-ovca, najviše zbog mogućih nuspojava koje su cure ovdje spominjale

  43. #243

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Podižem temu debelo je odmakla od prve strane.
    Kad je hanumica fata izbacila svoj prvi post ja sam u rekordnom roku naručila sve dodatke i vitamine,a otkazala sam i postupak koji je trebao biti taj mjesec nisam požalila jer sad nakon više od godinu dana u svom kinderbetu spava moj tromjesečni sin,netko če reči posložile su se zvijzde i to je to i ja bih tako možda rekla,ali te zvijezde su se posložle 4 puta za redom a ja i moje 3 poznanice smo postale mame u 40-tima. ,vrijedi pokušati nekome će uspijeti nekome neće ali što imamo za izgubiti,želim da se svakome od vas ovako poslože zvijezde kao što su meni i mojim frendicama,

  44. #244
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Cestitam tebi i tvojim frendicama!
    I znam da nisu samo zvijezde u pitanju jer je i moja prica, doduse ne bas ista, ali slicna.

  45. #245
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem temu debelo je odmakla od prve strane.
    Kad je hanumica fata izbacila svoj prvi post ja sam u rekordnom roku naručila sve dodatke i vitamine,a otkazala sam i postupak koji je trebao biti taj mjesec nisam požalila jer sad nakon više od godinu dana u svom kinderbetu spava moj tromjesečni sin,netko če reči posložile su se zvijzde i to je to i ja bih tako možda rekla,ali te zvijezde su se posložle 4 puta za redom a ja i moje 3 poznanice smo postale mame u 40-tima. ,vrijedi pokušati nekome će uspijeti nekome neće ali što imamo za izgubiti,želim da se svakome od vas ovako poslože zvijezde kao što su meni i mojim frendicama,
    Prekrasna priča, čestitam

    Što se tiče CoQ-10…pila si onaj od 600 mg? Pije se konstantno do trudnoće, onda se prekida?

  46. #246
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Narucila sam sve preparate osim DHEA. Bila kod mog MPO-a na konsultacijama jer uskoro krecem u stimulaciju pa sam mislila da malo ''pripomognem'' i kazem dr. sta sam procitala na ovoj temi, kad se on samo nasmija i izvadi iz ladice pripremljen recept DHEA, 60 kapsula od 25mg, a ispod pise da se pije jedna ujutro i dvije uvece, dakle bas onako kako Hanumica preporucuje Rekao mi je jos da sacekam sa nalazima krvi pa da onda pocnem piti. Bas sam se iznenadila. Kaze MM:''Ma zna dr. on je ''administrator na Rodi'' Postupak se izvodi u Belgiji.

  47. #247
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj alma_itd prvotno napisa Vidi poruku
    Narucila sam sve preparate osim DHEA. Bila kod mog MPO-a na konsultacijama jer uskoro krecem u stimulaciju pa sam mislila da malo ''pripomognem'' i kazem dr. sta sam procitala na ovoj temi, kad se on samo nasmija i izvadi iz ladice pripremljen recept DHEA, 60 kapsula od 25mg, a ispod pise da se pije jedna ujutro i dvije uvece, dakle bas onako kako Hanumica preporucuje Rekao mi je jos da sacekam sa nalazima krvi pa da onda pocnem piti. Bas sam se iznenadila. Kaze MM:''Ma zna dr. on je ''administrator na Rodi'' Postupak se izvodi u Belgiji.
    A jel znas zasto jedna ujutro a dvije uvece?
    Ja sam htjela isto poceti piti DHEA koji mi je 4,2 cini mi se al nisam jos i neznam koju bi dozu trebala uopce piti.

    Jel ti cekas sad nalaz krvi i pa ces znati koliki je ili?
    Sretno u novom postupku

  48. #248
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Hvala Sto se tice doziranja, ni ja nemam pojma zasto je tako, to bi nam bolje mogla Hanumica objasniti jer je ona takvo doziranje preporucila. Sutra cu navratiti u bolnicu da provjerim nalaze krvi pa da znam da li da pijem DHEA ili ne. Na ovoj temi sam procitala da se ne treba piti ako su ti vrijednosti DHEA-s blize gornjoj granici. Meni su kapsule napravili u apoteci.

  49. #249
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj alma_itd prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Sto se tice doziranja, ni ja nemam pojma zasto je tako, to bi nam bolje mogla Hanumica objasniti jer je ona takvo doziranje preporucila. Sutra cu navratiti u bolnicu da provjerim nalaze krvi pa da znam da li da pijem DHEA ili ne. Na ovoj temi sam procitala da se ne treba piti ako su ti vrijednosti DHEA-s blize gornjoj granici. Meni su kapsule napravili u apoteci.
    Moj DHEA je toncno na pola....4,2 a gor.granica je 9 i sitno nesto. Moram bas pogledati. Mislim da bi bilo previse da pijem 3×25 na dan. Ajde bas me zanima koliki je kod tebe i koliku ces dozu piti. Javi nam

  50. #250
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Bila danas kod dr. Kaze da mi je DHEA-s 6,4 i da ne trebam piti DHEA koji mi je propisao. Sad neznam koje su ovdje referentne vrijednosti, moram pogledati sta kaze dr.google U svakom slucaju nastavit cu sa ostalim suplementima i vitaminima.

Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •