Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kolica Jane rider

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno Kolica Jane rider

    gledam kolica jane rider. ona dolaze u verziji 3 u 1 i tada su jane rider strata, međutim naletila sam na izuzetno povoljnu opciju jane rider matrix kada su 2 u 1 (košara za dojenče je ujedno i autosjedalica, ali je konstrukcija nešto malo teža i uža),,,
    ima li netko od vas iskustva s tim kolicima i koje je vaše mišljenje o njima?

    ne znam jesam li pisala na dobrom mjestu...uputite me na pravo ako nisam.
    Posljednje uređivanje od Least123 : 16.01.2014. at 09:28

  2. #2
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    pogledala sam na webu ova kolica i da sam na tvom mjestu ja bi ih odmah kupila.
    mi doma imamo jane isto 2 u 1, mislim da je matrix ali nisam sigurna kupovali smo ih prije 6 god., jako smo zadovoljni s njima.evo i drugo dijete se vozilo u njima, ništa se nije potrgalo. ja sam super zadovoljna s kolicima. mogla sam i po snjegu s njima van jer imaju prednje kotače velike.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    A kakve ocjene ima ta sjedalica?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    ne mogu nači točno ocjene te autosjedalice, jel se netko susreo? nalazim samo jane strata, to je verzija 3 U 1

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Možda bi bilo bolje da postaviš pitanje na pdf-u o sjedalicama. Nešto je bilo s tim Jane sjedalicama, ili loše ocjene ili neki problemi s montiranjem (čini mi se da je to bio model Jane matrix, ali nisam sigurna).

  6. #6
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Ja imam jane rider formula starta. Iako kosara djeluje dosta usko sasvim je dovoljna za to malo vremena sto se koristi. U varijanti sa sportskim dijelom jedina je mana sto su dosta velika kad se sklope.Auto sjedalica mi je najbolja od svega, bili smo i na rodinom pregledu as i decko koji nam je pregledavao rekao je da je izvrsna.imali smo i posudjenu MC sjedalicu ali mi je ova nasa bila nekako puno cvrsca i stabilnija.Ipak kad smo presli u mclaren preporodila sam se.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •