Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 244

Tema: koje začine koristite

  1. #51
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Eh, zaboravih razne octove i ulja, a i mješavine začina za kineska jela.

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    gdje stavljate đumbir?
    U kekse i medenjake. Nisam baš ljubitelj, ali ima drugih koji to vole + dobar je za bolne zglobove.

  3. #53
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    nisam koristila, ali čula sam da je ljubčac po okusu jako sličan vegeti, ako nekome fali njen okus.
    a sušeni bosiljak mislim da nisam probala, kad je sezona bosiljka, skidam listove sa svježeg da bolje raste, nasjeckam ih na sitno i pomiješam sa maslinovim uljem, to ulijem u kalup za led i poslije kockice spremim u posudicu, pa zimi koristim. Tako se mogu sačuvati sve začinske biljke ustvari

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Zaboravih ono što se u Dalmaciji zove "konšerva" - pastu od paradajza.
    Našlo bi se još gadosti - mm bi dodao majonezu i kečap (možda i vegetu, dućansku), a ja bih rekla

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    nisam koristila, ali čula sam da je ljubčac po okusu jako sličan vegeti, ako nekome fali njen okus.
    a sušeni bosiljak mislim da nisam probala, kad je sezona bosiljka, skidam listove sa svježeg da bolje raste, nasjeckam ih na sitno i pomiješam sa maslinovim uljem, to ulijem u kalup za led i poslije kockice spremim u posudicu, pa zimi koristim. Tako se mogu sačuvati sve začinske biljke ustvari
    VIdiš ti - kak ljudi obrnu stvari... Pa nije ljupčac sličan vegeti nego vegeta sadrži ljupčac i to joj daje karakterističan miris! Ljupčac je biljka slična kao peršin i celer.

  6. #56

  7. #57

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj XENA prvotno napisa Vidi poruku
    Prije mi je osnovni začin bila vegeta međutim kako sam postajala sve svjesnija toga što unosim u organizam pokušavam ju skroz izbaciti iz moje kuhinje zbog pojačivaća okusa koji sadrži a koji se btw. ne preporučava uopće za konzumaciju dijeci.
    Kao i mnoge ovdje izbjegavala sam Vegetu zbog pojačivača okusa, ali sam nedavno našla Vegetu Natur - piše "bez dodanih pojačivača okusa, bez dodanih aroma i bojila". I još piše "...spravljena potpuno prirodno, od pod suncem uzgojenog povrća i bez ikakvih dodataka".
    Pa sam odlučila dati šansu toj varijanti Vegete!

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj roman972 prvotno napisa Vidi poruku
    Kao i mnoge ovdje izbjegavala sam Vegetu zbog pojačivača okusa, ali sam nedavno našla Vegetu Natur - piše "bez dodanih pojačivača okusa, bez dodanih aroma i bojila". I još piše "...spravljena potpuno prirodno, od pod suncem uzgojenog povrća i bez ikakvih dodataka".
    Pa sam odlučila dati šansu toj varijanti Vegete!
    Sve pet... ali ta Vegeta Natur ima kvasac umjesto pojačivača okusa, pa pripazite ako imate problema s candidom. Offt. i ja ju koristim, ali s mjerom.

  9. #59
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    gdje stavljate đumbir?
    u umake koje radim sa brokulom, porilukom za tjesteninu. moze i sa sparogama, ali to je nije tako cesto.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Da,bas me zanima u koja jela stavlhate koji zacin..
    Svasta ste nabrojale a ja opet neam pojma di bi sta stavila..
    Stvarno ste vrsne kuharice

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    gdje stavljate đumbir?
    U marinadu za ribu i za piletinu. http://www.coolinarika.com/recept/ki...na-sa-povrcem/
    Inače se stavlja i u kolače, ali to nikad nisam probala.

    Vidim da vas je puno napisalo da koristite crvenu papriku. Meni slatka paprika kao začin nema apsolutno nikakav okus. Uopće ne osjetim ima li je u jelu ili ne. Je li problem u meni ili paprici?

  12. #62
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nisam nikakva kuharica, to se zna, ali koristim skoro sve od navedenih začina
    neke i sama uzgajam u plastičnom pješčaniku

    ne posjećujem specijalizirane dućane, nego kupujem ono što mogu kupiti tamo gdje se i inače snabdijevam

    vegetu ne bih kupila ni jela
    na ulasku u restorane pitamo stavljaju li je
    ako stavljaju, ne idemo
    ne dam pare za bezvezarije
    to mogu onda i doma
    Posljednje uređivanje od apricot : 23.01.2014. at 11:31

  13. #63
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ajme, smijem MM-u posudit nick da se posta s vama ? on je kuhar u obitelji i zaljubljenik u začine, a i dosta je radio s njima. popis mu je dulji od Peterlininog, što zna biti frustrirajuće jer nema toliko mjesta u kuhinji koliko začina on može nabaviti (samo curryja imamo valjda 15 vrsta).

    Uglavnom, kako je radio (zapravo i dalje radi, samo se malo preusmjerio na neke složenije stvari) sa začinima, sve mu je u malom prstu pa vam preko njega mogu preporučiti da posjetite Kućarin na Krvavom mostu - sad samo tamo kupuje što ne može sam nabaviti. Već sam ga spominjala zbog super mješavine za medenjake i najjeftinije mahune vanilije.

  14. #64
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Da,bas me zanima u koja jela stavlhate koji zacin..
    Svasta ste nabrojale a ja opet neam pojma di bi sta stavila..
    Stvarno ste vrsne kuharice
    Ne znam za druge, ali ja imam puno godina pa sam svašta nanjušila...

    Na listu gore zaboravih ribanu koricu limuna i naranče, vaniliju... našlo bi se toga još. Evo dopunjavam svoj popis klasičnim primjenama:

    Klasika
    - sol (kamena ili morska) - za sve
    - papar – crni, bijeli, crveni i mješavine – za mesna jela, salate i drugo
    - crvena paprika slatka i ljuta – za variva i umake, za marinade i slično
    - lovorov list – za sve umake + goveđu juhu (povećava probavljivost)
    - ružmarin – za janjetinu i teletinu, ribu
    - češnjak – za ribu i lešade, brojne salate itd.

    začinsko bilje:
    - bosiljak – tjestenina, pesto genovese (svježi),
    - majčina dušica (timijan) – piletina
    - kopar – u sve živo, za juhe (od peradi) i povrtne, sos, variva od tikvica, krastavaca, kineskog kupusa, graška...
    - kim (kumin) – u ciklu, u salatu od kupusa svježeg i kiselog
    - komorač – na salatu, lešada, sjemenke isto kao i kim + za čaj protiv napuhavanja
    - peršin, list sušeni – u sve što nam padne na pamet
    - celer, list sušeni – u sve što nam padne na pamet, a svježi celer (korijen i stabljike) u salate, većinu variva naročito od mahunarki, gulaše i umake
    - ljupčac ili selen (to je biljka koja daje karakterističan miris vegete) – juhe i variva
    - mažuran – svinjetina, jela od gljiva
    - vlasac (šnitlauh) – u razne umake, juhe, variva, u svježi sir s vrhnjem...
    - origano – nisam ljubitelj, ali mm i djeca stavljaju na pizzu, jetrica i pileće bijelo meso
    - kadulja – u svako pečenje
    - matičnjak (melisa) – uglavnom koristim za čaj, ponekad za pečenje
    - čubar – za gulaše i umake
    - metvica – za paradajz salatu, za salatu od kineskog kupusa
    - muškatni oraščić – za goveđu juhu, bešamel, medenjake i biskupski kruh
    - borovica (klek, brinje) – za umake i gulaše, naročito od divljači, isto i brusnica
    - hren – kao umak, za ciklu, za salatu od jaja...
    - chilli / kajenski papar – za mnoge umake i gulaše
    - estragon (pehtran) – za poticu (mazanicu) tj. kolače od dizanog tijesta, za kisele krastavce
    - piment – nezamjenjiv za krvavice

    ostalo:
    - sezam, lan i suncokret sjemenke – u kruh i peciva

    slatki:
    - đumbir (ginger) – za medenjake, engleski kolač sa suhim voćem i kekse
    - anis – za medenjake (treba jako paziti jer je jak ko 100 vragova, sve prefarba)
    - cimet i klinčić – za medenjake i druge kolače, štrudle od jabuka, kompote

    neuobičajeni:
    - curry – za jela od riže (indijska)
    - umak od soje – za jela od riže (kineska) i tjesteninu, mariniranje mesa i sl.
    - Hikori – „rauchsalz“ je nezamjenjiv za gulaše (umjesto kockica špeka)
    - Kardamom i kurkuma – za indijske kombinacije – to su sastojci curry-ja pa rijetko koristim odvojeno, sigurno im je istekao rok trajanja, he he he...
    - korijandar (kineski peršin) za juhe i variva, za kineska jela

  15. #65
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, smijem MM-u posudit nick da se posta s vama ? on je kuhar u obitelji i zaljubljenik u začine, a i dosta je radio s njima. popis mu je dulji od Peterlininog, što zna biti frustrirajuće jer nema toliko mjesta u kuhinji koliko začina on može nabaviti (samo curryja imamo valjda 15 vrsta).

    Uglavnom, kako je radio (zapravo i dalje radi, samo se malo preusmjerio na neke složenije stvari) sa začinima, sve mu je u malom prstu pa vam preko njega mogu preporučiti da posjetite Kućarin na Krvavom mostu - sad samo tamo kupuje što ne može sam nabaviti. Već sam ga spominjala zbog super mješavine za medenjake i najjeftinije mahune vanilije.
    O, kako ga dobro razumijem.... Ja sam lani u sklopu preuređenja kuhinje bacila skoro sve osim egzotike. Bilo ih je četrdesetak, uffff... Obećala sam si da ubuduće ne smijem pretjerivati.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 23.01.2014. at 11:43

  16. #66
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    gdje stavljate đumbir?
    gdje god mi "zapase".
    volim ga naribanog.
    pa ga ribam u juhe, obicno to budu neke povrtne. cesto i miso stavim tada.
    u sva jela koja radim u woku, od mesnog do povrtnog.
    u pice- djumbir i limun.

    i ja ga ne bi stavila pod slatke zacine.
    treba znati s njim jer zna jako zaljutiti jelo.

  17. #67
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    peterlin, maticnjak je odlican u salati. bilo kojoj i tako ga najvise koristim.
    a perko ljeta zelena salata s mentom, mmmmm osvjezenje samo takvo.

  18. #68
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ja sam sve sem vrsne kuharice, ali s vremenom shvatis da moze biti i bolje od onog sto si do tad radio

    crvenu papriku koristim za nesto sto je u nasoj kuci paprikas, ali nije zapravo ni priblizno pravom. tako da ta crvena parika kod mene postoji, ali je rijetko koristim.

    jos sam naucila da zacine ne kupujem mljevene, npr muskatni orascic, klincic i sl. jer su puno intenzivniji kad ih sameljes/naribas i sl. po upotrebi. i takodjer treba nauciti koja je mjera kojeg. nekog mozes dodati izdasno, a nekog ako dodas koje zrno je previse.

    sto sam pamet svijeta pobrala sa ovom zadnjom recenicom , ali recimo ako dodajem muskatni orascic u telieci rizoto zbilja moram biti pazljiva.

  19. #69
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja bih dodala još jedan "začin" koji jako volim koristit: panceta

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Vegetu nemam (imam svoje ribano usoljeno povrće umjesto nje), a ostalo.... Dovoljno je reći da mi je polica sa začinima na 4 "kata". Koristim ih prema osjećaju i inspiraciji, ali ima nekih kombinacija koje su "dobitne". Mi smo ljubitelji ljutog i kurkume tako da su oni gotovo u svakom jelu.

  21. #71
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    e, frka, ajde pitaj muža koju mljevenu ljutu papričicu moramo kupiti da se pošteno zaljutimo, pliz.
    uzela sam neku kotani, ali nama to nije dovoljno ljuto.

  22. #72
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Moj šogor naručuje s interneta neki "začin", neku tekućinu koja ima okus dima.
    Olfo ju pripravljaju tako da vodu puštaju kroz dim.
    A ja skeptična uvjerena sam da je sve samo "aroma". Alergična sam na riječ "aroma". Jer ništa više nije s ničim, nego se dodaju arome.
    Aroma maslaca i aroma keksa u keksima i kolačima.
    Pa ti sad nagađaj od čega je to zapravo :/
    Ne znam što ti i gdje šogor naručuje, ali MM, između ostalog, radi i s tekućim dimom. I to nikako nije aroma. Ja se baš ne razumijem u to sve, ali mogu ga kasnije uposliti da objasni cijelu stvar pa vam prenesem. To je budućnost većine dimljenih proizvoda.

    Netko je spomenuo da ne zna što bi s kurkumom - odlična je npr. s rižom. daje lijepi žućkasti izgled i fini okus, a i jako je zdrava.

  23. #73
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što ti i gdje šogor naručuje[/B], ali MM, između ostalog, radi i s tekućim dimom. I to nikako nije aroma. Ja se baš ne razumijem u to sve, ali mogu ga kasnije uposliti da objasni cijelu stvar pa vam prenesem. To je budućnost većine dimljenih proizvoda.

    Netko je spomenuo da ne zna što bi s kurkumom - odlična je npr. s rižom. daje lijepi žućkasti izgled i fini okus, a i jako je zdrava.
    Ja koristim dimljenu sol (hikorijevo drvo): http://en.wikipedia.org/wiki/Smoked_salt

    Nije baš česta kod nas, ali kad god idem u Njemačku, to si donesem.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 23.01.2014. at 12:02

  24. #74
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    e, frka, ajde pitaj muža koju mljevenu ljutu papričicu moramo kupiti da se pošteno zaljutimo, pliz.
    uzela sam neku kotani, ali nama to nije dovoljno ljuto.
    uuuu, tu je stručnjak i pol - obožaaaava ljuto. pitam pa javim navečer.
    zadnje je u Kućarinu uzeo Vrabanero, ali to je chili sauce. ima 4 zvjezdice za ljutinu od mogućih 5. a mislim da imaju i umak s 5. a imamo i curry koji zovemo Zlo - 3 zrnca i plačeš od ljutine pitam za mljevenu pa javim

  25. #75
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    milasova8, ja sam sve nove začine počela koristit tako što sam krenula od nekog konkretnog recepta di se traži, tako sam vidjela u čemu mi odgovara i kasnije sama kombinirala.
    preporučila bih da počneš sa začinima tipa origano, bosiljak, majčina dušica, u umacima tipa bolognese, 4 sira i slično.

  26. #76
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    Kurkuma se može staviti i u piće - npr. vruce mlijeko s medom i kurkumom. od tog se dobro spava

    iako koristim stvarno enorman broj začina, na kraju dana bi bez svega preživjela osim bez soli (koristim više vrsta), hektolitara maslinovog ulja i marsale.

  27. #77
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    meni je najdraži začin - papar - nikad ne kupujem mjeveni nego onaj u zrnu

  28. #78
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja za okus dima koristim, ko tangerina, pancetu

  29. #79
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    evo nazvala sam MM-a - ako hoćeš ljutooo, postoji kajenska paprika, a i ekstra ljuta mljevena. ima u prahu i grubo mljevene, a od onih u komadu je bird's eye ta od koje boli glava te su isprobane iz Kućarina.

  30. #80
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku

    Netko je spomenuo da ne zna što bi s kurkumom - odlična je npr. s rižom. daje lijepi žućkasti izgled i fini okus, a i jako je zdrava.
    safran isto lijepo zazuti rizu, pa sam na njega navikla, kurkuma natjerat cu se i dati joj sansu.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 23.01.2014. at 12:17

  31. #81
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    meni je najdraži začin - papar - nikad ne kupujem mjeveni nego onaj u zrnu
    o, da - par vrsti papra ravno iz mlinca - neprocjenjivo

  32. #82
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    evo nazvala sam MM-a - ako hoćeš ljutooo, postoji kajenska paprika, a i ekstra ljuta mljevena. ima u prahu i grubo mljevene, a od onih u komadu je bird's eye ta od koje boli glava te su isprobane iz Kućarina.
    oh, super, brza si! hvala
    to si rekla da je u centru negdje, ta kućarina? kad mi aleks bude u prolazu da joj znam reć...

  33. #83
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    našla sam na internetu, hvala

  34. #84
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ma bit će to ipak "Kućarin" (žličica), a ne Kućarina :D.
    Ja sam za prošlogodišnje maškare jela krafne pune kurkume. Vodili smo malu u Čarobni grad (klub-igraonica) i tamo su nam cijelo popodne pekli krafne, žute-žute. M. je na kraju dogovorila posjet kuhinji (uredi ona sama šta naumi). Kažem ja kuharici da se to tijesto stvarno pošteno žuti i da koliko je tu jaja. A kaže žena: Ni jedno, žute su od kurkume!
    Odlične su bile.

  35. #85
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja više skoro uopće ne koristim začine jer sam se odvikla dok mi je dijete bilo malo a sad mi se ne da.
    (kupim npr. curry pa bacim itd jer nemam više naviku korištenja)
    Ajde imam doma đumbir u prahu i stavljam ga u juhu od bundeve.
    Ali vidim da se spominje kurkuma pa da podijelim omiljenu foru sa njom - grubo se samelje tofu, dakle ne u pastu nego na komadiće, i to se ispeče na tavi i posipa kurkumom, i to je onda "veganska kajgana" - jako fino.

  36. #86
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    oh, super, brza si! hvala
    to si rekla da je u centru negdje, ta kućarina? kad mi aleks bude u prolazu da joj znam reć...
    to je na Krvavom mostu. ali pitaj tamo - možda imaju i nešto ljuće mljeveno, a da nismo probali. a možeš i samljeti bird's eye - ta je provjereno Zlo

  37. #87
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma bit će to ipak "Kućarin" (žličica), a ne Kućarina :D
    žličica?! a ja mislila da to znači kućica ili tako nešto

  38. #88
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Zaboravih tabasco - zeleni i crveni.

    Ali kao i kod vas, to mm i mlađi sin kemijaju s tim ljutim paprikama, ja baš nisam oduševljena. I mali sve zna - jalapenyos, pa ovakve, pa onakve, ne znam to ni napisati.... Ufff....Ja se ne mogu sjetiti ni kak se ostale zovu.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 23.01.2014. at 12:41

  39. #89

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Cesto je kod nas na meniu umak od rajcice( domaci sos mamin),pa cu bas probati bosiljak i origano..Variva cesto radim,puretinu sa prilogom tipa kelj na leso,riza i sl..Bas cu se odvaziti i krenuti u nabavku nekih zacina koje mi se cine zanimljivim sudeci prema vasim postovima..
    To su bosiljak,origano,ruzmarin,ljupcac,papar u zrnu..
    Pa krecem..bas me zanimaju novi okusi vec isprobanih jela

  40. #90
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Koristim puno zacina i volim indijsku i bliskoistocnu kuhinju do te mjere da me sin zna moliti da mu napravim "obican" bolonjez. Sve vec ovdje nabrojane trave, u susenom i svjezem obliku, vise vrsta soli i papra- sad mi je najfiniji neki tasmanijski iz harisse, dimljenu crvenu papriku, garam masaalu, kurkumu, korijandar, zvjezdasti anis, djumbir, cesnjak, lovor..

  41. #91
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj roman972 prvotno napisa Vidi poruku
    Kao i mnoge ovdje izbjegavala sam Vegetu zbog pojačivača okusa, ali sam nedavno našla Vegetu Natur - piše "bez dodanih pojačivača okusa, bez dodanih aroma i bojila". I još piše "...spravljena potpuno prirodno, od pod suncem uzgojenog povrća i bez ikakvih dodataka".
    Pa sam odlučila dati šansu toj varijanti Vegete!
    Hm dobro je znati

  42. #92
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    je, ja sam bila jednom kupila tu vegetu natur i zaboravila na nju, pronašla je u ormaru nakon godinu dana i bila je sva pljesniva, puna kultura i civilizacija, tako da očito nije čisti otrov.

  43. #93
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    đumbir ide u kolace, a bez njega neide kineska kuhinja,a kad se radi sweet and sour sauce je neizostavan
    dobar je i za sokove i za caj protiv prehlade

    majcinu dusicu nebi preporucila za pocetak jer je s njom lako pretjerati, treba dosta dok se naucis koliko treba kojem jelu i velika je razlika u svijezem, susenom i kupovnom, za przena jela tj meso,i marinade je tesko pretjerati, ali u ostalom lako upropasti jelo ako nisi naviknut na taj okus i miris

  44. #94
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    moram si dodati taj ljupcac na popis jel ima netko sjemena mozda, za razmjenu?

  45. #95
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    za rizu su mi super curry i kurkuma

    zaboravih pitati-piment...
    jel ga koristite? za sto osim za kolace?

  46. #96
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj penny prvotno napisa Vidi poruku
    za rizu su mi super curry i kurkuma

    zaboravih pitati-piment...
    jel ga koristite? za sto osim za kolace?
    Napisala ja da je to začin koji ide u krvavice. Doma ga imamo za slučaj da kupljene krvavice nisu dosta začinjene. Stavlja se u paštete, na jetrica i ostala jela iz iznutrica. Englezi ga stavljaju i na ribu, ali meni to ne paše - više mi se sviđa naš tradicionalni češnjak+peršin+maslinovo ulje.

    Davor je svojevremeno napisao da je napravio genijalnu home-made vege paštetu s tim (hummus - baza mu je bila slanutak): http://forum.roda.hr/threads/77832-V...t=pa%C5%A1teta

    Sigurno ide isto i s grahom, lećom i drugim mahunarkama.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 23.01.2014. at 14:47

  47. #97
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Huh, koja tema, prava za mene!
    Ja sam tu negdi kao Peterlin
    Skupljačica začina, ljubiteljica miomirisne hrane,egzotičnih okusa, volim da hrana priča, da miluje nepca... Volim hranu koja je seksi, zapravo hrana me toliko uzbuđuje da se pitam jesam li normalna
    Mogla bi cili dan pričati o hrani,kuhanju,kombinacijama okusa... Otkad se pingvinić rodio, nemam toliko vremena za kuhanje, kuham samo da se pojede... Al nekad uhvatim vremena za sebe i onda stvaram kombinacije, nekoliko slijedova jela. Ja sam osoba koja sebi nije kupila komad odjeće ni obuće više od godinu dana, ali zato sam svoju kuharsku kolekciju podebljala sa nekoliko noževa,raznog alata, a začine kupujem kad god stignem. Nažalost živim u malom mjestu, izbor je nikakav, al zato web shop harisse svako malo posjetim.

    Sol je kod mene samo jedna, morska sol, i to ona sitna i cvijet soli. Papar imam nekoliko vrsta, najdraži mi je svježe mljeveni šareni, no imam i obični bijeli i crni. Chillia imam nekoliko vrsta, najdraže su mi chilli papričice, one male okrugle, njih sama uzgajam. Onda uzgajam u vrtu bosiljak,ružmarin,timijan,kadulju,ljupčac,kopar, mažuran,origano,melisu,vlasac,selen i petrusimen. Sad pred zimu sam pobrala i osušila sve osim timijana,kadulje i rumžmarina. Korijandar mi ne uspijeva nikako.Mama je uzgojila i estragon i đumbir, tri mala korijena, njih smo brzo pojeli.
    Od sjemenkastih imam kim,kardamom,korijandar,piment,muškatni,anis u zrnu i zvjezdasti anis. Od praškastih imam cimet,opet kardamom,đumbir,curry nekoliko vrsta,kurkumu. E imam i čubar, on je odličan,stari zaboravljeni dalmatinski začin,tj trava.
    Sama radim mješavine začina poput 5spice, ili začin za piletinu (ružmarin,chilli,cimet i curry).
    Pod začine mi spada i luk,mljevena paprika,senf. Vegetu ne priznajem, nikakve kocke,gotove juhe, to u moju kuću ne ulazi. Smatram da je industrijski prerađena hrana totalni shit,uvreda za pravu gastronomiju i namirnicu u njenom stvarnom obliku. Teško mi je reći koje začine stavljam u koju hranu, jer nikad nije isto, kombiniram,miksam razne stvari.
    Za kolače koristim, vaniliju štapić, naručujem od jednog frenda, on mi šalje onu madagaskarku, ne žalim niti kune koju dam za nju. Ima na ebayu kupiti odličnih vannilla beans. Također tonka mi je odlična za kolače. Pod začine za kolače spada mi i ribana korica naranče,limuna,limete,klementine. Nikad se ne držim recepta i stavljam svašta u kolače,obavezno sol s karamelom, često papar i chilli sa čokoladom, kardamom. Zvjezdasti anis je moj najdraži začin,u stopu ga prati kardamom.
    I tako, da ne duljim, moj životni san je da putujem svijetom i jedem, nije me briga koliko debela bila!!!

  48. #98
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    gdje stavljate đumbir?
    Đumbir ide u curry sos i općenito s egzotičnim ljutim jelima.

  49. #99
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    I netko je kao isti začin naveo kim i kumin. To nikako nije isto, samo slično izgledaju. U pravilu to su potpuno dva različita začina. Kim se koristi za peciva,kruhove,dobar je sa zeljem. Kumin je više karakterističan za istočnjačku kuhinju, iako mu je talijansko podrijetlo, najbolje ga je dodat u jelo lagano poprženog.

  50. #100
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja sam prije nekoliko godina izbacila vegetu iz prehrane i onda jednostavno moraš dodavati začine jer te pita pogotovo za juhe i umake, ja najčešće stavljam mediteransku mješavinu u skoro sve i pesto, sol naravno sad smo kupili himalajsku malo za promjenu i mljeveni papar, nekad chili papričice.
    Znala sam i ribati đumbir sad ne baš kako dojim.
    Ja imam neki recept za domaću vegetu od samog povrća a prefina je i zdrava pa ako ti baš nedostaje mogu ti prosljedit

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •