Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Progutao homeopatske tablete

  1. #1
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno Progutao homeopatske tablete

    Molim vas savjet..

    Moj M je progutao homeopatske tabletice. Kalium carb LM6 ili CM6, mislim da pise ovo prvo.
    Progutao je vise od pola male epruvetice.

    Sta mi je ciniti? Savjet? Nuspojave...?

    Zvaka sam dok.ali ona je danas slobodna. A kako nisam u RH, ne znam koga da zovem i pitam.
    A ja nikakvih iskustava sa homeopatijom...

    Hvala puno

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Ne brini. Nece mu biti apsolutno nista.
    Svako od moje djece je jednom pocuclalo cijelu bocicu nekog pripravka.

  3. #3
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    http://www.theguardian.com/science/v...pathy-medicine možda te ovo malo smiri ali za svaki slučaj javi se doktorici

  4. #4
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Ajmee hvala ti!
    Ma znas kako.. Dosli smo doma i oni bi bombone. Ja reko prvo rucak pa onda bombone. Poslije rucka,mladem dala dozu homep. I zvoni mi DHL na vrata! Spustim ih na onaj stol za presvlacenje,koji je pored mene,uz vrata, i dok ja potpisujem pakete! M vice hvala mama,uzeo sam bombone!

  5. #5
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.theguardian.com/science/v...pathy-medicine možda te ovo malo smiri ali za svaki slučaj javi se doktorici
    Ma danas ima slbodan dan. Zvala sam ljekarnu i frendicu,kazu da neve biti nista. Da su to djecje,i da ne brinem. Nas pedi u Hr., ko u inat radio ujutro

  6. #6
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Možda da nazoveš dr Soltyšik, homeopata i liječnik naći ćeš broj na netu, ok je čovjek sigurno ce ti dati odgovor

  7. #7
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Joss prvotno napisa Vidi poruku
    Možda da nazoveš dr Soltyšik, homeopata i liječnik naći ćeš broj na netu, ok je čovjek sigurno ce ti dati odgovor
    Ne javlja se. Nazvat cu svoju lijecnicu,mozda ona nesto zna.

  8. #8
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Sanja :) prvotno napisa Vidi poruku
    Nuspojave...?

    Zvaka sam dok.ali ona je danas slobodna. A kako nisam u RH, ne znam koga da zovem i pitam.
    A ja nikakvih iskustava sa homeopatijom...

    Hvala puno
    ne brini se. u tim pripravcima nema aktivne tvari (osim šećera). homeopatija ima u vrh glave placebo učinak.

  9. #9
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Radije im kupi kiki i ostatak stavi sa strane.
    Posljednje uređivanje od MarijaP : 22.01.2014. at 17:58

  10. #10
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    odrasla sam osoba tako da nije isto, ali ipak da podjelim iskustvo. na jednom predavanju nas nekoliko popili smo po cijelo pakovanje homeopatskih pripravaka da vidimo što će se ili neće dogoditi. nisam ništa osjetila. nažalost ne sjećam se proizvođača, pripravak je bio protiv glavobolje.
    prije dosta godina išla sam i vodila filipa homeopatici, tako da ne misliš da sam fanatični protivnik, samo sam nakon nekog vremena prestala vjerovati u učinkovitost.

  11. #11
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Jos jednom hvala svima.
    On je skroz ok. A buduci nisam nikog dobila na tel.i proslo je cca 6h od uzimanja,vjerujem da se nece nista niti poceti dogadati.
    Sta se sve danas izdogadalo, sva sreca da je dan zavrsio.

    Mamitzi, ma bili su jako bolesni. I to jos od Bozica, cak sam mislila da nam ne gine astma i sl. Pa je dok.izmedu 2antibiotika pokusala s time. S tim da sad ovo popije i gotovo lijecenje. Bas su bili tj.pluca u komi, a i ja koja nisam neki panik jako sam brinula.
    Nas pedi u hrv.nista nije rekao,ni protiv ni za za lijecenje nase pedice u inozemstvu. Inace je jako,al jako detaljna i kad sam dosla k njoj prvi puta odmah je rekla i pitala da lijeci homeopatski,i dal se slazem. Al evo stvarno kad vidi da od toga nema napred,ide dalje.. Tako je i dala antibiotik i sl.

  12. #12
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    odrasla sam osoba tako da nije isto, ali ipak da podjelim iskustvo. na jednom predavanju nas nekoliko popili smo po cijelo pakovanje homeopatskih pripravaka da vidimo što će se ili neće dogoditi. nisam ništa osjetila. nažalost ne sjećam se proizvođača, pripravak je bio protiv glavobolje.
    prije dosta godina išla sam i vodila filipa homeopatici, tako da ne misliš da sam fanatični protivnik, samo sam nakon nekog vremena prestala vjerovati u učinkovitost.
    naravno da nisi osjetila ništa. homeopatija djeluje po principu manje je više. da si popila samo jednu tableticu, ili nedaobog četvrtinu, bilo bi svega

    no, šalu na stranu, djetetu neće ništa biti

  13. #13
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    naravno da nisi osjetila ništa. homeopatija djeluje po principu manje je više. da si popila samo jednu tableticu, ili nedaobog četvrtinu, bilo bi svega

    no, šalu na stranu, djetetu neće ništa biti

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Od homeopatskog pripravka neće mu biti ništa.

    Ali dobro pripazi gdje držiš lijekove (i deterdžente i druge opasne stvari) da ne bi drugi put pojeo nešto zaista opasno.

  15. #15
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    naravno da nisi osjetila ništa. homeopatija djeluje po principu manje je više. da si popila samo jednu tableticu, ili nedaobog četvrtinu, bilo bi svega

    no, šalu na stranu, djetetu neće ništa biti
    nedobog četvrtinu

  16. #16
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Smiješno je, istina, ali ja svejedno ne bih tek tako pustila dijete koje je progutalo kakav god pripravak koji bi trebao biti namijenjen liječenju, nego bih kontaktirala onoga tko je to dao i pitala ima li opasnosti.

  17. #17
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Od homeopatskog pripravka neće mu biti ništa.

    Ali dobro pripazi gdje držiš lijekove (i deterdžente i druge opasne stvari) da ne bi drugi put pojeo nešto zaista opasno.
    Nista takvog ne mogu. Ovo se bas pogodilo za ne povjerovat

  18. #18
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Smiješno je, istina, ali ja svejedno ne bih tek tako pustila dijete koje je progutalo kakav god pripravak koji bi trebao biti namijenjen liječenju, nego bih kontaktirala onoga tko je to dao i pitala ima li opasnosti.
    Pa jesam ali je jucer bila slobodna

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •