Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: Ujutro stenje i napreže se ali se ne budi..

  1. #51
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    ja uopće ne pijem mlijeko , i nama se smanjilo stenjanje dajem mu kapi bioga.

  2. #52
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    nema ni moj više grčeve nego to naprezanje i dosta prdi ja mu dajem sirup torminalis od kima i kopra.
    Moze pitanje, kako ti beba kaka od tog sirupa?
    Naime, mi vec mjesec dana muku mucimo sa stolicom- kaka samo uz portalak sirup/ dajem mu svaki 6 dana; tako nam ped. rekla.
    Mozda sam zeznula stvar jer sam mu prije 5 tj. bila uvela AD prije spavanja, pa da mu je to sve poremetilo. Inace je dojena beba.
    Uglavnom, ne pomazu nam nikakvi
    cajevi, ni moja promjena prehrane- spontane stolice nema
    Danas sam kupila taj sirup, pa cu probati s njim


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #53
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    nakon tog sirupa probava mu se popravila,probaj nadam se da će mu bit bolje.

  4. #54
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Upravo bila kod Dr. za T. kakanje. Kaze do 3'mjeseca mu svakodnevno mogu davati taj sirup i da nema bojazni da ce se naviknuti. A ja mu davala jednom tjedno

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,
    Imam sina u srijedu punimo 6 tjedana.Zadnjih par dana stalno stenje i po danu i po noci.Jako je poceo puno bljucati (u pola sata nakon podoja zna 5 puta a nekad i 2 sata od podoja pocne bljucati) iskljucivo je dojena beba na zahtjev svaka 3 sata.Jako je nervozan mlati rukicama i nogicama po cjeli dan slabo spava a kad zaspe ispusta bolni jauk u snu..Dali se mozda prejeda pa ga boli busa ili je mozda skoj u razvoju?

    Ispricavam se na dugackom postu

  6. #56
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Moguće je da mu crijeva sazrijevaju. Kod tebe u trbuhu je hranu primao preko krvi, sad odjednom šest tjedana crijeva imaju dril na tekućoj hrani. Treba neko vrijeme da organizam uspostavi svoj ritam. Oko tri mjeseca, ili šest ili godine dana, kako kod koga. Samo nastavi dobar posao Valentina.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •