Pokazuje rezultate 1 do 50 od 81

Tema: blizanci-indikacija za carski?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    u zd rodilištu nemožeš više pitati ni za epiduralnu...jel je to navodno postalo pomodno...kamoli za carski....noćna mora mi je da me puste na vaginalni porod pa da drugog blizanca, koji je uvik u večem riziku, odluče poroditi na carski...s tim postupkom samo muče zenu...i riskiraju bebe...nadam se da do toga kod mene neće doci.

  2. #2
    m2b avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj Sanna4 prvotno napisa Vidi poruku
    u zd rodilištu nemožeš više pitati ni za epiduralnu...jel je to navodno postalo pomodno...kamoli za carski....noćna mora mi je da me puste na vaginalni porod pa da drugog blizanca, koji je uvik u večem riziku, odluče poroditi na carski...s tim postupkom samo muče zenu...i riskiraju bebe...nadam se da do toga kod mene neće doci.

    E ti me razumiš jer smo u istim brigama. Da, ne postoji ni epiduralna a kamo li CR, strahujem od onoga što je uobičajeno, nitko te ne gleda, dr. ode spavati i ostavi te babicama kojima je puna kapa svega i onda probaju (nakon 10h ) izvuči jednog blizanca pa kad skuže da nešto ne ide kako treba ideš na CR. Što to nije najgora solucija o kojoj slušam svakodnevno?

    u kojem si tjednu? Ko te vodi?

  3. #3
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    Citiraj m2b prvotno napisa Vidi poruku
    E ti me razumiš jer smo u istim brigama. Da, ne postoji ni epiduralna a kamo li CR, strahujem od onoga što je uobičajeno, nitko te ne gleda, dr. ode spavati i ostavi te babicama kojima je puna kapa svega i onda probaju (nakon 10h ) izvuči jednog blizanca pa kad skuže da nešto ne ide kako treba ideš na CR. Što to nije najgora solucija o kojoj slušam svakodnevno?

    u kojem si tjednu? Ko te vodi?
    u 34. sam tjednu...sitno brojim...privatnik mi vodi trudnocu...nismo htijeli riskirati sa socijalnim...i ovako sam što se mene tiče prerijetko na pregledima...svaka tri tjedna...ali bar mogu doci do doktora svaki tren na mob kad mi treba dok se sestra kod moje socijalne ginicke nikad ne javlja na telefon a samo za naruciti se za pregled cekas sat, dva. Koji si ti tjedan??

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •