Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Moja iskustva u Merkuru

  1. #1
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno Moja iskustva u Merkuru

    Evo da podijelim s vama svoja iskustav u Merkuru.

    Prvo da se ogradim da sam tamo rodila jer mi je prof. Ciglar privatno vodio trudnocu, pa ne znam koliko je to imalo utjecaja na osoblje, a kako je kad dodjes "kuc-kuc" eto mene-ja dosla roditi.
    Uglavnom, ja zaista imam samo pozitivna iskustva s gotovo svime - u to ne ubrajam glavnu pedijatricu (ne znam joj ime, ali srednjeg rasta, crna malo punacka - ona mi je bila cisti horor iako sam je srecom vidla samo jednom). Rodila sam carskim rezom (u 3mj. 2003.), i moram napomenuti da su svi, pocevsi od sestra koje su me pripremale za porod do doktora i anesteticara bili super. Sestre na intenzivnoj njezi su bile bas krasne i suosjecajne, kaj god bi ih zamolila sve su mi donijele, cak su mi i muza pustile da me vidi.
    Odjel za babinjace je sredjen ok, ja sam doduse bila u apartmanu (dvokrevetna soba s kupaonicom i wc-om), ali cula sam da se islo na to da cijeli odjel bude sredjen u tom stilu). Smjestili su me u sobu s mamom koja je isto rodila carskim, tako da mi je bilo puno ugodnije nego da sam s nekim tko je rodio prirodnim putem, a i mogle smo medjusobno izmjeniti iskustva). Cak su i udovoljili nekim mojim sitnim zahtjevima u vezi klope.
    Postoji rooming-inn, sto je po mome vrlo bitno, pogotovo za dojenje. Posjete su vrlo fleksibilno regulirane, i uvijek sam se mogla dogovoriti sa sestrom da "pricuva" bebu dok imam posjetu. Uglavnom da skratim pricu, i drugo cu opet ici roditi u Merkur.
    Jedino sto nije bas za pohvaliti je uredjenje predradjaone i sobe za pripremu i pregled, ali buduci da nase bolnice i inace izgledaju tako kako izgledaju, to i nije bas takva katastrofa. Sve se da podnijeti. Naravno da svi trebamo teziti i tezimo boljem, ali nekad se iz svoje koze ne moze i mislim da je to za nase prilike u Hrvatskoj cist ok.
    I jos za kraj - prof. Ciglaru svaka pohvala i zahvala
    :D

  2. #2
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Da, predrađaona je zapravo jedan gadan hodnik s još gadnijim smeđim pločicama i malom klupicom, a soba za pregled ima stol još iz iz doba Austrougarske. I meni je to ostalo onak u lošem sjećanju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •