Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 64

Tema: bolna upala grla, koliko traaje??

  1. #1
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno bolna upala grla, koliko traaje??

    dakle, danas je već 4.da jako bolne upale grla, boli me strašno, kad gutaam kao da me neko reže po grkljanu, boli me niže u grlu, tako da kad se zakašljem da mi dođe da se samoubijem! danas sam i promukla, nos skoro ništa, iako ima nešto malo sekreta, i ništa drugo!temepraturu nemam. juče ujutro sam bila kod dr, kaže da nema gnojnih čepova, čak nije, kaže, jako ni crveno, da ako me ne prođe za 6 dana da dođem po antibiotik, ali za sad, kaže, ne treba!
    ovo je strašno! DAkle, pretpostavljam da je nešto virusno, ali koliko traje i kako da si pomognerm?

  2. #2
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Znam tu bol. Uhvatila me jednom, ali to se ne zaboravlja.

    Meni je pomagalo grgljanje jakog čaja od kadulje i cuclanje nekih biljnih pastila.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    meni je pomagalo da polako muljam propolis po ustima, onaj rastopljen u alkoholu
    ali, možda bi i rakija pomogla
    i oblozi od rakije, što topliji

  4. #4
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    koliko traje?? ovo je predugo

  5. #5
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Zaboravila sam još dvije narodne, jedna pomaže meni jedna mmu:
    -karamelizirani šećer preliti s mlijekom, piti što toplije
    -ugrijati med (pazi da ne bude prevruć) i obilno namazati grlo i pluća. Na to staviti što topliju kuhinjsku krpu i leći u krevet na prsa.

    I ima još jedan, ali mislim da je više za pluća:
    -popržiti cvijet kamilice na žlici maslinovog ulja, staviti u platnenu vrećicu i na prsa. Također prekriti toplom krpom

  6. #6
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    koliko traje?? ovo je predugo
    Meni oko 10 dana, a nakon toga navukla bronhitis (jer sam se pravila da mi nije ništa).

  7. #7
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni oko 10 dana, a nakon toga navukla bronhitis (jer sam se pravila da mi nije ništa).
    kako misli "pravila"!? znači, bilo ej za antibiotik, a nisi otišla dr? ja sam bila, nije mi ništa dao

  8. #8
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    popij nešto protiv bolova

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    e da, Mima ima pravo, kad sa takvom grloboljom (koja zna da mi traje i 7 dana, a dva puta sam radila i briseve - nije bilo nikakvih bakterija), dakle kad moram da pričam ili prosto da si olakšam, popijem ibuprofen, i bar 4-5 sati popusti i ne boli

  10. #10
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ajd, popit ću nešto za bolove, ovo je prestaršno...znači i 7 dana?? uf, to bi bilo još tri....umrijet ću

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je pomagalo grgljanje jakog čaja od kadulje i cuclanje nekih biljnih pastila.
    potpisujem caj od kadulje
    i popij nesto protiv bolova ako jako boli

  12. #12
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Mene je preklani bilo uhvatilo užasno, išla sam na hitnu tražiti antibiotik jer nakon 7 dana više nisam mogla izdržati tu bol (tek sam tamo doznala/osvijestila da bi mi Ibuprofen pomogao na 4-5 sati) . I zbilja mi je nakon 2 dana bilo puno bolje, iako bi možda i samo prošlo, tko zna.
    Sama pomisao na jutarnje buđenje i prvi gutljaj sline .

  13. #13
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Mene je preklani bilo uhvatilo užasno, išla sam na hitnu tražiti antibiotik jer nakon 7 dana više nisam mogla izdržati tu bol (tek sam tamo doznala/osvijestila da bi mi Ibuprofen pomogao na 4-5 sati) . I zbilja mi je nakon 2 dana bilo puno bolje, iako bi možda i samo prošlo, tko zna.
    Sama pomisao na jutarnje buđenje i prvi gutljaj sline .
    uf, da, ujutro je najgore, već sad me strah!

  14. #14
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Pij nešto protiv bolova, a meni trenutno pomaže ispiranje fiziološkom, ili jednostavno otopiti žlicu soli u mlakoj vodi i ispirati.

  15. #15
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Natasa, suosjecam s tobom, to je jedna od gorih boli koju sam iskusila. Trajalo je oko 5 dana i onda krenulo na bolje. Ja sam uzimala neofen kada vise nisam mogla trpiti a pogotovo navecer prije spavanja jer od bolova nisam mogla zaspati. Zaista ti zelim da ti sto brze prodje. Neki kazu da se grlobolja lijeci sladoledom. Mozda nemas sto izgubiti...ja nisam probala al sam u par navrata ozbiljno o tome razmisljala

  16. #16
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    danas opazih par gnojnih čepova..ošla sam kod dr, tražila bris, nije mi dao nego odmah antibiotik. uzela sam ga, no i privatno napravila bris. sutra će mi javit ako je negativan..
    poludila sam ..
    sad , uzeti atibiotik ili ne!? ipakj sam uzela, uhvatila me panika, jer ser broj čepova udvostručio...jbg.... temp nemama i dalje. sutra u 10 ću saznat jel poz ili neg..... ako bude negativno, prestat ću antibiotik, MRZIM ANTIBIOTIKE!!!

  17. #17
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Zakaj MRZIŠ antbitiotike?
    Imas gojnu upalu (znači bakterija je u pitanju), naravno da ga trebas piti

  18. #18
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Zakaj MRZIŠ antbitiotike?
    Imas gojnu upalu (znači bakterija je u pitanju), naravno da ga trebas piti
    pa svejedno, mogu ih mrzit što mi trebaju, nikako ih se riješit.. a jel može bit viroza, a da su gnojni čepovi? moj dr kaže da može

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    može biti i virusna
    a može biti i bakterijska
    a nedavno smo na jednoj temi konstatovali da i bakterijska (streptokokna) upala grla može da prođe bez antibiotika, samo duže traje i bolnija je

    ja zbog svih tih šta ako, može biti a ne mora da znači, najčešće ignorišem sve boleštine koje me zahvate, osim ako se osećam jako, jako loše (ono što se kod dece gleda, tzv. opšte stanje)

  20. #20
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    može biti i virusna
    a može biti i bakterijska
    a nedavno smo na jednoj temi konstatovali da i bakterijska (streptokokna) upala grla može da prođe bez antibiotika, samo duže traje i bolnija je

    ja zbog svih tih šta ako, može biti a ne mora da znači, najčešće ignorišem sve boleštine koje me zahvate, osim ako se osećam jako, jako loše (ono što se kod dece gleda, tzv. opšte stanje)
    to je mudro, baš razmišljam kako nisam trebala krenit sa antibiotikom, mogla sam još malo pričekat. streptokok je svakako nešto što uvijek imamo u sebi, a razigra se kad nam padne imunitet. kako sam ja trenutno dojilja, pretpostavljam da je to, usput sam i neispavana..... ja se osjećam sasvim dobro, osim bola u grlu, i gnojnih čepova..... možda i odustanem od ant

    e, jel možeš naći tu temu?
    Posljednje uređivanje od nataša : 30.01.2014. at 20:38

  21. #21
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    A ne znam, ja sam mislila da ne moze biti gnojna angina bez bakterija, prvi put čujem da gnojne čepove u grlu mogu raditi virusi.
    Inače, suosjećam s tobom..zadnja dva mjeseca me toliko boli grlo da mislim da cu poludit..brisevi čisti, fakat je virusno, i nemam zapravo kako si pomoći

  22. #22
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    streptokok je svakako nešto što uvijek imamo u sebi..

    A i ovo isto prvi put čujem

  23. #23
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    A i ovo isto prvi put čujem
    moja kćer je imala neprestanu borbu sa streptokokom, dr specijalist nam je objasnila kako je to bakterija koja redovno živi u nosnoj šupljini i da se aktivira kod pada imnuiteta, eto tim riječima!
    sve si, ako je tako, mislim da možda mi je pao imunitet pa mi je proradila sptreptokoka, ne znam, nisam pametna.....

    i šta ćeš poduzeti po pitanjiu grlobolje?

  24. #24
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Zar nije bilo da kad krenes s antibiotikom da ga onda trebas i popiti do kraja?

  25. #25
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ako si počela piti antibiotik, treba popiti cijelu dozu. Inače si radiš medvjeđu uslugu.

    Antibiotika se ne treba bojati. Ako se ne pretjeruje. Oni su super stvar. A imati gnojnu anginu (jer to imaš, zar ne?) i ne liječiti ju, nije ni malo mudra odluka. Upala se može proširiti bilo kamo. No, da ja ne pametujem, proguglaj, pa ćeš vidjeti.

    Recimo ovdje: http://www.plivazdravlje.hr/aktualno...na-angina.html

  26. #26
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    dakle, danas je već 4.da jako bolne upale grla, boli me strašno, kad gutaam kao da me neko reže po grkljanu, boli me niže u grlu, tako da kad se zakašljem da mi dođe da se samoubijem! danas sam i promukla, nos skoro ništa, iako ima nešto malo sekreta, i ništa drugo!temepraturu nemam. juče ujutro sam bila kod dr, kaže da nema gnojnih čepova, čak nije, kaže, jako ni crveno, da ako me ne prođe za 6 dana da dođem po antibiotik, ali za sad, kaže, ne treba!
    ovo je strašno! DAkle, pretpostavljam da je nešto virusno, ali koliko traje i kako da si pomognerm?
    prosla sam ju
    prosli tjedan. prvo desna strana, lagano, pa popodne sve gore, pa navecer ne mogu gutati, jesti, voda ne prolazi, slina ne prolazi, ko da nema mjesta. ujutro je bilo bolje, pocelo opet vec popodne. navecer i uho. plakala sam u ponoc.
    treci dan cijeli. cetvrti je bilo lakse, peti prestalo. sesti pocela druga strana, sve isto, 3 dana. sad je 3 dana ok.
    niti nos curi, niti sam imala temperaturu.
    starijoj je trajalo 4 dana, imala je 37. kad sam ju narucila doktoru i dobila termin, proslo.

    ja nisam mogla popiti nista protiv bolova jer nista nije prolazilo kroz grlo.
    naravno, nisam izgubila nista kila

  27. #27
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    prosla sam ju
    prosli tjedan. prvo desna strana, lagano, pa popodne sve gore, pa navecer ne mogu gutati, jesti, voda ne prolazi, slina ne prolazi, ko da nema mjesta. ujutro je bilo bolje, pocelo opet vec popodne. navecer i uho. plakala sam u ponoc.
    treci dan cijeli. cetvrti je bilo lakse, peti prestalo. sesti pocela druga strana, sve isto, 3 dana. sad je 3 dana ok.
    niti nos curi, niti sam imala temperaturu.
    starijoj je trajalo 4 dana, imala je 37. kad sam ju narucila doktoru i dobila termin, proslo.

    ja nisam mogla popiti nista protiv bolova jer nista nije prolazilo kroz grlo.
    naravno, nisam izgubila nista kila
    gnojni čepovi, jesi ih imala?

  28. #28
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    imala sam takav filing, al nisam isla doktoru, pa ne znam. planirala sam s malom, pa da i mene pogleda, jer najgore je bilo za vikend, u pon. ujutro sam ih zvala da bi nam dali termin u utorak, a do tad je proslo.
    osjetim jos dok gutam slinu ko da je nekako otezano, ali bez ikakvih bolova.

    spricala sam si propolis.

    isto tako, ja svaku zimu mogu povuci slajm koji mi se slijeva iz sinusa, tako da ne znam od kud je to bilo (grlo ili sinusi), a i na to sam naviknuta jer je tako svaku zimu, vec godinama.

  29. #29
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    moja kćer je imala neprestanu borbu sa streptokokom, dr specijalist nam je objasnila kako je to bakterija koja redovno živi u nosnoj šupljini i da se aktivira kod pada imnuiteta, eto tim riječima!
    sve si, ako je tako, mislim da možda mi je pao imunitet pa mi je proradila sptreptokoka, ne znam, nisam pametna.....

    i šta ćeš poduzeti po pitanjiu grlobolje?
    To je streptokok pneumoniae, tzv. pneumokok, a ne ovaj piogeni, koji izaziva gnojnu anginu.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    nadam se da će ti uskoro biti bolje

    najčešće se ostavlja jedno 7-10 dana ako nema temp da se isključi viroza, znači ako traje dulje-onda je ipak bakterija u pitanju

    analgetici (paracetamol, aspirin, neofen) + nešto za jačanje imuniteta (ehinacea, matična mliječ, propolis)

    sad sam se sjetila da ima jedna jako dobra stvar a to je med s megaminom (valjda ima u ljekarni za nabavit-ja sam to privatno nabavljala od proizvođača jer ga poznam) to se uzme žlicom i onako progrglja (na stražnji dio jezika da se fino razvuče po grlu). To mi je baš fino pomagalo

    i apeliram da sad popiješ taj antibiotik do kraja da si ne razviješ neke rezistentne bakterije u organizmu

  31. #31
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    zvala sam epidemiološki, kažu da da im je nešto sumnjivo, dakle vjerovatno nije negativno, iako postoji mogućnost! ja sam do sad popila 3 silapena i jel moguće , ali odmah mi je bolje..valda je odmah proradilo, nadam se!
    čepova ima još više i to mi govori u prilog da je bakterija, za koji dan saznat ću koja!

  32. #32
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i što je na kraju bris pokazao?

  33. #33
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ma, bio je negativan!!! a to sam saznala nakon 4 dana antibiotika, a imala sam gnojne čepove, kako je moguće? i popila sam antibiotik do kraja, fuj

  34. #34
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    a moguće je da je bris bio lažno negativan
    a moguće da nije bio streptokok
    glavno da je prošlo

  35. #35
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nije se vracala? moja je, dva puta. nakon par dana super, evo je opet na jednoj strani 2 dana, pa opet super i opet na drugoj. u blazem obliku, ali sve isto. jucer je bio vrhinac lijeve strane, danas je ostala jos samo nelagoda.
    pomisljam ipak otici doktoru. :D

  36. #36
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ako nisi do sada....
    štoš gnjaviti čovjeka

  37. #37
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Evo i ja prošla upalu grla (bolnu) u trajanju cca 10 dana. Gnojni čepići, mada ne puno komada, max po 4-5. U jednom trenutku se na lijevoj strani napravilo nešto što je izgledalo kao mjehur pun gnoja, ali je nestao do jutra. Špricala sam Tantum verde.

  38. #38
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    hahaha aleks tako i ja razmisljam :D

    anemona, zeno, kako znas sta ti je bilo u grlu i koliko cepova?

    i ja sam se lijecila tantum verdeom i propolisom u spreju.

  39. #39
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    hahaha aleks tako i ja razmisljam :D

    anemona, zeno, kako znas sta ti je bilo u grlu i koliko cepova?

    i ja sam se lijecila tantum verdeom i propolisom u spreju.
    Pa uzmem bateriju i pogledam. Ti ne?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    aaaaaa nek sam se ja zapljunula na ovoj temi, i odmah posle odradila bolnu upalu
    tj. prvo konjuktivitis dva dana pa onda bolno grlo 7

    sad mi se evo vratio konjuktivitis na jednom oku, ali u blažem obliku pa predpostavljam da mogu da očekujem i grlo, nadam se isto u blažem obliku

    ništa drugo mi nije, samo me to nervira

  41. #41
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Pa uzmem bateriju i pogledam. Ti ne?
    ma kakvi. ne vidim nista.
    ja ni djetetu ne vidim nista. niti kuzim sta trebam vidjeti.
    to mi je uvijek mama radila

    vissnja :hug:
    S. je imala takvu relaciju- grlo-oko-drugo oko-grlo.
    oci sam joj sredila mm.uvijek joj prodje s 2 dana spricanja, samo sto je sad veca pa sizi jer nece sisu u oko vec u usta

  42. #42
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Hahaha, urekla sam se s temom, i moje je grlo ukomirano.

    Ne znam jesu li gnojni čepovi, neke sitne bijele grudice izlaze ali nemaju mirisa. To mi je čudno, gnoj bi valjda trebao smrditi, ili?

  43. #43
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ma ja sam ljuta što sam poklekla izazovu i uzela antibiotik!!! možda sasvim uzalud sam se trovala, da sam sačekala još koji dan, dobila bih bris..neću više nikad pit tablete ako nemam crno na bijelo da mi trebaju!!!!!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    ne znam jesam li pisala već: moja N je imala jednom tako gnojne čepove u grlu
    to je videla pedijatrica (ja se ne razumem pa ni ne gledam u grlo, ni svoje ni detetu)
    i ok, ona kaže gnojni čepovi, da antibiotik, ja ne propitujem jer kao kontam gnoj je gnoj, a uz to retko pije antibiotik pa mislim stvarno treba

    kad sutradan sretnem neku mamu iz vrtića kaže dete joj pije atb zbog gnoja u grlu
    isti dan prijateljica sa drugog kraja grada kaže i njen mali isto
    sutradan još jedna prijateljica
    i na kraju ova prija se javi, i mlađe dete zakurilo, ali joj njen pedijatar nije dao antibiotike, iako starije dete pije
    rekao je da vlada takva viroza sa tim nekim belim naslagama, šta li su, pola vrtićke dece je ima

    tad sam naučila da nije sve belo u grlu gnoj, a šta je ne znam
    uglavnom sad imamo super pedijatricu pa ne moram ja više da mislim o tome šta je

  45. #45
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    eto vidiš..očito da je tako bilo i kod mene, ako sam čekala6 dana, mogla sam još dva, pa valda ne bi umrla da je bakterija u ta dva dana, a pokazalo bi se da je viroza..ma ljuta sam ko pas!

  46. #46
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ne znam zašto si ljuta?
    kažem ti da bris može biti lažno negativan
    rekla si da ti je odmah bilo bolje od antibiotika
    i to je znak da ti je vjerojatno trebao
    pa nisi otrov pila, niš ti ne bu

  47. #47
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam zašto si ljuta?
    kažem ti da bris može biti lažno negativan
    rekla si da ti je odmah bilo bolje od antibiotika
    i to je znak da ti je vjerojatno trebao
    pa nisi otrov pila, niš ti ne bu
    ma znaš da ga doživljavam ko otrov!! unazad par mjeseci popih tri antibiotika, previše!

  48. #48
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    gle, moja sestra je dobila sumamed, bez brisa, samo je zinula :D
    evo je sad, ko slavuj
    Posljednje uređivanje od leonisa : 12.02.2014. at 22:53

  49. #49
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa Vidi poruku
    ma znaš da ga doživljavam ko otrov!! unazad par mjeseci popih tri antibiotika, previše!
    a zašto ti je baš ovaj trn u oku?

    rješenje je leonisino, ne ići doktoru
    vidiš kako je ona lijepo ostala doma i nije pila zli protuživot

  50. #50
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cekaj, ja kad odem doktoru, zavrsit cu pod nozem, garant
    ja ne idem samo zato sto sam lijena. i ne volim cekaonice. klaustrofobicne su mi :D

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •