Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 90 od 90

Tema: Venecija - maskenbal

  1. #51
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Gle Beti, zivim u Zagrebu cijeli zivot i nikad, bas nikad do npr Trsta nisam isla preko Rijeke. Mozda ljudi idu, ali ja takve ne znam.
    7 dana cestarine kroz Sloveniju je 15 eura.
    Cestarina Zagreb -Rijeka je barem 50 kn u jednom smjeru. Tako da ne razumijem racunicu.
    A da i je skuplje, ako ides na par dana biras jednostavniji put, a to je meni autocesta. Na nju udjes u Zagrebu izadjes u Veneciji.
    Stvarno ne znam koliko treba od Rijeke do talijanske granice, ali sigurno nije jednostavnije a ni brze.

  2. #52
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    cestarina zg-ri je 70 kn. u jednom smjeru. slo vinjeta je daleko povoljnija. a tandrkat se lokalnim cestama i ici okolo naokolo mi je van pameti. i potrosit sat vremena ri-trst
    kroz slo je daleko ugodnija voznja
    Posljednje uređivanje od magriz : 13.02.2017. at 20:45

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Joj magriz, fakat ne znam nikoga tko iz Zagreba u Italiju ide prek Rijeke. Mozda netko tko ima vikendicu na Krku
    Ali znas Beti, ona ipak zna bolje, iako ne zivi u Zgb-u

  4. #54
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nisam bila u pravu.
    Jednako su duga oba puta, jednako traju vremenski, slično koštaju
    Od Zagreba do Mestre, preko Slovenije 368 km, 4 sata 1 min. Preko Vrata Jadrana 372 km, 4 sata 15 min.

    No, to vjerojatno ovisi i u kojem dijelu Zagreba se stanuje čula sam da je velik.
    Hvala na komplimentu, NiB.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ja sam išla i preko Ljubljane i preko Rijeke, ali samo zato jer smo tada bili u Istri. Za povratak uvijek preko Ljubljane.
    Mislim da je nama iz ZG-a praktičnije preko Ljubljane, ali kako tko voli.

    Što se tiče parkinga, ja s troje djece, uvijek biram jednostavniju varijantu pa makar malo više platila.
    Izračunala sam da plaćanje parkinga u Mestreu (cca 10 eura/dan)+ karte za vlak (cca 1,50 euro po osobi u jednom smjeru) me skoro isto košta kao da platim cjelodnevni parking u samoj Veneciji. A o komoditetu neću ni pričati.

    Kad se prijeđe most, desno se ide prema velikom parkingu Tronchetto (cca 20 eura dnevno), ali i taj je predaleko kad hodaš s djecom ... nije potrebna rezervacija.
    Mi smo koristili parkinge na Piazzale Roma, ima ih više. Mislim da smo zadnje bili u San Marco. Sad je 30 eura dan.

    Od te garaže do San Marca preko Rialta je cca 30 minuta pješice. Nazad smo išli drugom stranom, preko mosta Academia.
    Kad se prijeđe taj most, i krene nazad prema garaži, kuće i zgrade nisu više toliko impresivne...

    Uglavnom, cca 5 sati Venecije i hodanja s klincima je sasvim pristojno (najmlađe tada 3,5 godine). Auto nam je bio blizu. Sendviče, vodu i ostalo smo nosili sa sobom. Kave i sladolede nismo konzumirali. (Vaporeto smo jednom probali, ali gužva je bila i nije nam se dojmilo. Drugi put smo sve pješice.) Na taj način smo uštedjeli, tako da nam nije bilo žao platiti malo više garažu, ali da nam auto bude blizu i da ne moramo presjedati s djecom, razmišljati o voznom redu i sl.

    Spavali smo izvan grada. Noventa di Piave. (Outlet je u tom mjestu...) Oooogromna soba. Cca 100 eura s doručkom za nas 5.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    I ja bih svakako birala radni dan za posjet Veneciji.
    Gužva je radnim danom, pa pretpostavljam da je na neradne dane još veća...
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 14.02.2017. at 00:58

  7. #57
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    I ja bih svakako birala radni dan za posjet Veneciji.
    Gužva je radnim danom, pa pretpostavljam da je na neradne dane još veća...
    Potpis.

    Isprobano u praksi više puta, opekli se za vikend do te mjere da nam baš i nije ostalo u ugodnom sjećanju, ufff... Radni dan je bolji. Ima to i svoju lošiju stranu - na cestama su šleperi, ali vrag odniJo, negdje moraš napraviti kompromis.

  8. #58
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Da za Uskrs će biti gužva.
    Meni je najbolji izlet u Veneciu bio u siječnju. Vrijeme je bilo skroz dobro i tada sam valjda jedini put bila u gradu a da nije bilo gužve.
    Mi isto parkiramo u tim manjim garažama blizu grada, s tima da u Veneciju odemo samo na izlet kada smo na proputovanju. Nismo nikad tamo spavali.

    I ono kaj sam napisala u gornjem postu, je bilo baš dobro i isto su bili Uskrsni praznici koji su padali u travnju. U Gardalandu je bilo +20 C, nije bilo gužve i baš smo uživali. No to je bilo 4 dana - tri noćenja. Onak kak sam napisala. 1. dan Venecija, 2. i 3. lago di Garda, 4. povratak Verona.

    Baš baš lijepi izlet. Mislim da su djeca bila stara 7 i 5 ili tako nekako.

    Inače - ak idete u tom smjeru iz Zagreba, bolje je iza Postojne skrenuti prema Gorizii, a ne prema Trstu. Manja je gužva i uštedi se neki sitni euro na talijanskoj autocesti. Na nju se priključujete kod Ikee - negdje prije Palmanove.
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 14.02.2017. at 09:01

  9. #59
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Zadnji put sam bila u Veneciji u studenome 2015., s ekipom...
    Venecija k'o Venecija, uvijek prekrasna
    Vrijeme je bilo baš lijepo za studeni, auto smo ostavili na Tronchettu, spavali fancy apartmanu u najstrožem centru po posve pristojnoj cijeni.
    Bili su radni dani i bila je gužva.
    Osim u rano jutro, prije nego se razbude konzumerističko-turističke strasti, tada je Venecija posve drugačija...
    Inače, čak i kad idem na mjesta na kojima sam već bila, trudim se uvijek otkriti nešto novo, ovog puta fenomenalno otkriće bila mi je tržnica i ribarnica, baš sam uživala, a kao suvenir donijela sam preukusne silcilijanske sušene rajčice.
    Zavidim svima koji putuju.

  10. #60
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku

    I ono kaj sam napisala u gornjem postu, je bilo baš dobro i isto su bili Uskrsni praznici koji su padali u travnju. U Gardalandu je bilo +20 C, nije bilo gužve i baš smo uživali. No to je bilo 4 dana - tri noćenja. Onak kak sam napisala. 1. dan Venecija, 2. i 3. lago di Garda, 4. povratak Verona.
    navodno tjedan dana prije Uskrsa ide veliki s školom u gardenland , malo me šokiralo da je cijena ulaznica ista tokom cijele godine, a ne može se ( pretpostavljam) koristiti cijeli park, jesam li u krivu??

  11. #61
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    navodno tjedan dana prije Uskrsa ide veliki s školom u gardenland , malo me šokiralo da je cijena ulaznica ista tokom cijele godine, a ne može se ( pretpostavljam) koristiti cijeli park, jesam li u krivu??
    davno sam bila. Mislim da je sve radilo. I one vodene neka fore. Kad si u čamcima. Ali možda ima još vodenih atrakcija pa ne rade. ali to sve lijepo možeš provjeriti na službenoj stranici Gardalanda
    https://www.gardaland.it/en/useful-info/calendar/

    meni je i ono što je radilo, bilo previše

  12. #62
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    navodno tjedan dana prije Uskrsa ide veliki s školom u gardenland , malo me šokiralo da je cijena ulaznica ista tokom cijele godine, a ne može se ( pretpostavljam) koristiti cijeli park, jesam li u krivu??
    mi smo bili prije dvije godine za Uskrs (isto je bio 4 mjesec), temp je bila 22 stupnja
    cijeli park je bio otvoren osim vodenog igrališta za malene

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ma može raditi i voda, ali valjda klinci ne smiju ispod recimo 15-18 stupnjeva to koristiti

  14. #64
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Nije maskenbal u Veneciji, ali je Venecija

    U subotu idemo na jednodnevni izlet s malenom od 7 godina u Veneciju, krećemo iz Rijeke. Ja sam bila već 4-5 puta u Veneciji, ali uvijek tranzitno, i po par sati na proputovanju, i uvijek u grupi ljudi (ali ne organizirano), sada prvi put idemo sami MM, ja i kćer, možda nam se pridruže sestra i šogor (oni bez klinaca ovaj put).

    Par praktičnih pitanja:
    - prije svega pokret, planirali smo krenuti oko 6 ujutro da izbjegnemo eventualnu gužvu i uspijemo bar oko 10 i pol-11 biti u samom gradu, što kažu vaša iskustva (ponavljam, polazak iz Ri)
    - parking - Mestre pa neka garaža? Koji je povoljan, a možda blizu stanice? Ima neka druga opcija?
    - od Venezia Mestre do Venezia S. Lucia vlak ide često zar ne, nisu potrebne rezervacije?
    - i najslađe - preporuka za ragledavanje? Gondola da/ne? Vaporettom do Murana? I sve što vam padne na pamet

  15. #65
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa ima parking u samoj Veneciji, http://europeforvisitors.com/venice/...ing_garage.htm ali ne znam kako je sa gužvom.

  16. #66
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    E to, znam za Tronchetto of kors, ma...malo se bojim gužve do tamo i nedostatka parking mjesta na samoj lokaciji, jel...

  17. #67
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, mislim na gužvu do tamo. Koliko sam čitala, tamo ne treba rezervirati, kažu da ima dovoljno mjesta. Ali, nemam iskustva, i ja sam u Veneciji bila samo busom (s agencijama), a sad planiram da idemo autom (ali vjerojatno na jesen) pa malo gledam kako to izvesti.

  18. #68
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mi smo jednom parkirali u nekoj maloj garaži bliže gradu al ju sada ne mogu proguglati. Bilo je to prije par godina.
    Nudi mi isto neku za 35 E po danu, ali po izgledu to nije ta

  19. #69
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    btw. MalaRiba, koliko vama treba od Rijeke do Mestre?

  20. #70
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mislim da nije ta , al evo ti ipak info
    http://www.garagesanmarco.it/it/dove-siamo

    al znam da smo mi plaćali po satu a ne danu

  21. #71
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

  22. #72
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    A računam oko 3 do možda 3 i pol sata, ovisi o gužvi, a u biti ni sama nisam sigurna jer sam kao studentica išla u svakakvim kombinacijama, jednom ravno iz Bologne, vlakom iz Trsta...nikada autom.

  23. #73
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam mislila da idemo na dva dana, ali MM kaže da ne može on voziti toliko dva dana za redom

  24. #74
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Imam ti ja jos jednu ideju. Ja najcesce idem vlakom. Auto ostavim u Monfalconeu, tamo znam besplatne parkinge i sjednem na vlak do Venezia centrale. Oko sat i 30 min vozi, oko 7 e je karta u jednom smjeru. Na internetu se nadju i jeftinije.
    Voznja talijanskim vlakovima je dozivljaj za sebe.
    Lijepo prosetam Venecijom, pa nazad. I ne moram u guzvu autoputa.

    Znam i besplatni parking u Venezii, blizu sveucilista i luke za kruzere, samo prati putokaze za Porto.

    U put uracunajte guzvu na granici. Obicno na Pasjaku nije prevelika, ali sat cekanja bi se mogao dogoditi ako budete nakon 6 na granici.

    Gondole su jako skupe. I taxi gliseri. Sasvim je dovoljan dozivljaj voznja vaporetom po Canalu Grande. Ako idete vikendom, racunaj na duga cekanja. Karte se kupuju prije ulaska na brod. Kraj zeljeznicke stanice bude najvise ljudi, ja obicno predjem preko najnovijeg mosta na prethodnu stanicu.

    Venecija je divna, kamo god krenuli u njoj.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Dobra fora Beti!!

    Mi ako spavamo onda prijevozom u VE, ako je jedan dan onda tronchetto garaža.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #76
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Gondola kosta 80€ i ima 6 sjedala. Trosak mozete podijeliti s troje drugih turista.

  27. #77
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Pa i nije tako strašan trošak, to za gondolu - u biti nije mi ni toliko napeta, ali mala u školi uz engleski uči i talijanski, učil su malo u Veneciji i naravno, gondoli, pa ju to sad oduševljava više od Gardalanda.
    99 % idemo do Mestrea autom i onda vlakom do S.Lucie, obožavam taj ulaz u Veneciju vlakom, zbilja mi je dio doživljaja. Dakle, ima li tko prijedlog za parking nagdje oko Ven. Mestre?
    I da, zbilja se nadam da ćemo izbjeći gužvu na granici, bar za ulazak u Slo, za natrag mi već nije toliko bitno, ionako smo blizu kuće pa pola sata više-manje...

    Pišite slobodno, što god vam padne na pamet

  28. #78
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Gondola, po meni - da, ipak je to doživljaj, plus oni svi malo pričaju o povijesti, di je što itd., nama je to bilo jedino vođenje. Murano... mojoj je bilo super, ali mi je ipak poslije bio bed što je ulovila puhanja stakla, a u to cijev puhne valjda do 100 ljudi dnevno, a to je tamo glavni doživljaj, sam otočić je isto lijep. Za onaj toranj na trgu Sv. Marka je bio red kad sam ja bila pa mi se to nije dalo čekati. Mi smo se uglavnom šetali po centru, gledali mostove, jeli sladoled. Izbjegavajte žicaroše na Trgu Sv. Marka koji uvaljuju ruže i kažu besplatno pa onda navale na glavu obitelji daj mi lovu. Vrijeme restorana je bilo malo zeznuto... u vrijeme ručka je trebalo tražiti otvoreni restoran, radili su ili do podne ili nešto kasnije, pa grickalice spremi. Mi smo bili 2-3 dana, tako da je to možda previše za 1 dan sve.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 02.06.2017. at 15:35

  29. #79
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Obavili smo i Veneciju, u subotu. Već su počele ljetne gužve, puno je Amerikanaca, ali nije neizdrživo kao što bude u 8. mjesecu (ja sam do sada bila samo u tom periodu).
    Prekrasna je, naravno, uspjeli smo proći nekih 13 km pješice, hodali smo cijeli dan i svašta vidjeli, jeli sladoled i pizzu, sjedili kraj Canal grande i pijuckali vino, točili vodu na špinama taktički postavljenim kroz cijeli grad, hladili se kad bi došao najmanji nalet vjetra kroz uličice i kanaliće. Vožnju vaporettom smo pustili za večer, kada smo išli od (otprilike) Academie do S. Lucia kolodvora, i od tamo hvatali vlak za Mestre.
    Dojam, za 10! Venecija nam je tako blizu i šteta je ne vidjeti ju

    Malo praktičnih informacija za one koji idu, krenuli smo iz RI oko 6 i pol ujutro, trebala su nam cca 3 sata do Venezia Mestre, gdje smo parkirali u garaži točno nasuprot kolodvoru (14 E/dan). Cestarina je 10.8 E u jednom smjeru, na autoputu nije bila gužva, na granici nismo uopće čekali, srećom. Karta za vlak (koji ide svakih 10ak minuta i putuje 8 minuta od Venezia Mestra do Venezia Santa Lucia) košta 1,25 E u jednom smjeru, kupuje se na automatu i zatim validira na drugom, sam ulazak preko mora je fantastičan jer si okružen vodom i odjednom izranja grad, a pri iskrcavanju s kolodvora odmah si u žiži zbivanja. Posvuda su stavljeni znaci kako doći do trga Sv Marka, mosta Rialto, piazzale Roma itd itd., lako ih je slijediti.
    Ulaz u baziliku Sv Marke se ne naplaćuje no red je ogroman iako brzo ide - mi smo za 10 min čekanja već bili unutra. Važno: unutra treba biti pokrivenih ramena, tj prigodno/pristojno obučen, ponesite laku maramu ili će oni ustupiti smećkasto pokrivalo (ne znam kako drukčije ga nazvati), a zabranjen je ulaz i s torbama (postoji mjesto gdje se mogu ostaviti, raspitajte se prije ulaska). Postoji mogućnost da se vidi i sam glavni oltar, to naplaćuju 2 E unutar crkve.
    Etogac. A must see
    Posljednje uređivanje od MalaRiba : 05.06.2017. at 10:49

  30. #80
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Zanima me brod porec/Rovinj Venezia,gdje pristaje u Veneciji, kako do grada od njega i dal' se uopće isplati ići u Veneciju u lipnju?

  31. #81
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Baš sam to gledala jer mi je poznanica pričala da je bila prošlo ljeto brodom u Veneciji.

    Ovo je općenito odličan izvor informacija o Veneciji, a evo ima i detaljno o dolasku brodom u Veneciju:

    https://europeforvisitors.com/venice...ruise-port.htm

    tu se vidi gdje je luka i kako od nje doći do centra grada.

    Do Piazzale Roma (a to je mjesto odakle se može pješice do San Marca, ili se može vaporettom) se očito može stići tim shuttle-om koji se zove People Mover.

    To mi se čini kao najpovoljnija opcija.

    A jasno postoji i niz načina za prijevoz morem. Moja poznanica je išla Allilaguninim brodom https://europeforvisitors.com/venice...rport_boat.htm

    Oni9 klasični venecijanski vapporeti (ACTV) ne voze iz luke.

  32. #82
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Premda iskreno ako je to ovo https://www.putovnica.net/prijevoz/b...-venezia-lines baqš mi se i nečini nešto

    ti dođeš u Veneciju u 10:45 a brod natrag kreće već u 17:15 . To je jako malo vremena. Treba od broda doći do centra, a onda i natrag. I sigurno moraš tim nekim gliserom bar u jednom smjeru. To je stotinjak eura po osobi za brod i prijevoz po Veneciji.

  33. #83
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Dovoljno je Venecije 6 sati. Svaka čast tko može i toliko izdržati
    Išli smo od luke pješke uz more, jako zanimljiva i lijepa šetnja. Obišli Markov trg, uličice i dućane, vaporetom po kanalu Grande do autobusnog i onda popreko, kroz ne toliko lijepu Veneciju, natrag na brod.
    Kartu u ruke i ne možeš se izgubiti.
    Izlet iz Istre je 72e po osobi.

  34. #84
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne znam, meni se to čini napeto malo. Kad ste uopće krenuli vaporettom natrag prema Piazzale Roma? Koliko treba od PR pješice do luke?

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    radi se o ovome http://www.montonatours.com/product/...-brodom-cjenik ali još nisam skužila kad to ide

    samo razmišljam

  36. #86
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    pa s tim cijenama ti je jeftinije otići autom iz Zagreba. Ili još bolje, autobusom

  37. #87
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni se samo čini da ako ti dođeš u Veneciju brodom u 10:45 da prije 12:30-13:00 nećeš biti na trgu Sv. Marka, a natrag mislim da se ne bih usudila krenuti nakon 15:30, tako da mi se to čini jako malo vremena.

    Znači, puno novaca, za malo Venecije, za 150 eura se može prespavati u hotelu pa biti u Veneciji cijeli dan (doduše problem je parkiranje).

    Ali uopće ne sumnjam da je to sve skupa lijep izlet.

  38. #88
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

  39. #89
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    od Poreča do Venecije imaš cca 250 km. Znači 500 u oba smjera - to ti je mislim max 500 kn benzina. Ne znam koliko je talijanska autocesta -recimo 15 eura.
    Parking u onoj maloj garaži od koje može pješice po "centru Venecije" ti je 3,5 eura po satu.
    Mi smo zadnji put bili 4 sata, stigli smo i jest i penjat se na crkvu.

    1000 kn mi se čini puno - al možda nije. Mi Veneciju obilazimo kad nam je usput . Stanemo par sati. I tak smo jednom obavili Duždevu palaču (preporuka) sada, crvu, par puta samo šetnju. Kad su bili mali, išli smo vaporetom, ali to nam se nije baš dopala, pa sada pješačimo

    I kaj ti nemaš 3 djece?

  40. #90
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    imam računala sam koliko bi me došlo dodatno starije djete,


    velim razmišljam

    ali možda eventualni plus bi mi bio da je podnošljivo u lipnju u Veneciji , amožda to ostavim za neko drugo godišnje doba ili koju godinu poznije

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •