Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 145

Tema: Mravi u stanu-upomoć

  1. #51
    habibi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    241

    Početno

    sori, marijanada što sam te prekrstila
    jaaaako sam trudna

  2. #52
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    bilo bi bolje da nisam pročitala o tim faraonskim mravima. Mi smo najviše mrava imali u kupaoni :?. Kad bi se riješili malih crnih, došli bi veliki, iza njih oni leteći, pa mali žuti, pa neki stvarno minijaturni ( takve još uvijek viđam ali samo ako imam bijele ručnike jer su na drugim bojama nevidljivi :/ ). Jednom sam usisavačem prešla preko njihovog gnijezda koje su napravili ispod pločice u kupaoni i bilo je prestrašno :shock: , bježali oni bježala ja , usisala sam ih valjda kilu i još hrpu ubila sredstvom protiv mrava. Od tad pazim kak usisavam .

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    ja sam primjetila u zadnje vrijeme da nam crni mravi izlaze iz klime. nije to tako puno ali dnevno ih vidim po 2-3 kako secu po zidu. e sad, znam za recept kadulja+cimet+klincic+lovorov list ali kako to staviti negdje u klimu??? jer tocno vidim da iz nje izlaze. nemogu to posipati po zidu a samo po zidu secu.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj bibai prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se upravo vratili suđericu s popravka...
    Žuti su napravili gnijezdo u filteru :shock:
    Naviru iz zidova.

    Mali crni su bili pristojni. Njih smo se lako riješili.
    Kod nas opet najezda. I žutih i crnih.
    Zadnjih dana se bore oko sudopera, jedan na jedan.
    Za sada vode žuti.

    Gdje se kupuje faracid.?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj habibi prvotno napisa Vidi poruku
    meni se cini da su moji faraonski. do sad ih nisam doživljavala kao opasne već samo dosadne. nakon mirandinog posta :shock: .
    jeste probale s tim insekticidom? meni su u kuhinji i fakat vole meso najvise od svega. ne znam kak bi posipala insekticid po radnoj plohi a da nama ne škodi...
    Zanima me i ovo?

  6. #56
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Mislim da bi trebala probati s deterđentom od suđa ili sa soli, definitivno ih tjera, isprobano!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj MariolaST prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da bi trebala probati s deterđentom od suđa ili sa soli, definitivno ih tjera, isprobano!
    Ne djeluje na žute.

  8. #58
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    samo da prijavim da smo i mi u istom sosu
    faraonski mravi su katastrofa, i na žalost do sad je (donekle) pomogao samo neopitroid u prahu
    doduše, posipala sam ga samo tamo gdje ne zalaze dječije ručice iako ne njemu piše da nije otrovan za toplokrvne životinje (humans included )

    nevolja sa njima je da su izrazito društveni, za razliku od običnih mrava, pa kad je "gusto" od nakoliko malih kolonija nastane jedna, a kad preguraju teška vremena, eto njih opet koliko voliš, i na raznim mjestima :argh!:
    zimus sam napravila ogromnu čistku, pa sam pronašla nekoliko gnijezda u knjigama i časopisima, te temeljno prebrisala i posula neopitroidom (pa iz tog ćoška više ne izlaze)

    još neka mjesta u kojima smo ih nalazili - video trake (na žalost, nakon njihovog boravka unutra, potpuno neupotrebljive); kutije od CD/DVD-a, neraspakovan veš (bilo kakav, od kuhinjskih krpa, do nove odjeće), čisti peškiri u kupatilu (veliki, koje rijetko vadimo), video kamera :pasmater!: , tanjirići za vodu ispod cvijeća, neotpakovana kutija čaja... list goes on...

    sad ponovo izlaze "niotkud" po kuhinji i kupatilu, a primjetila sam i nekoliko mladih kraljica (izgledaju kao nešto veći obični mravi), što će reći, raseljavaju se iz nekog velikog legla i naseljavaju nam stan
    ponovo!
    na kraju mislim da ću ipak pozvati kvalifikovano osoblje da nas riješi malih gadova

  9. #59
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mi smo ih se kvalitetno riješili pomoću borne kiseline i meda. Bornu kiselinu u prahu je dosta teško nabaviti, ali još uvijek ima dobrih duša koje imaju pristup

  10. #60
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    A joooj Vještice....ova tvoja situacija je stvarno Hard Core!!!!!

    Koma.....ja ja kad se sjetim da mene moji mali crni u kuhinji izluđuju....pa oni su mačji kašalj prema ovome...

    Nego jedan prastari recept (za obične kućne mraviće) jest ni manje ni više nego WD 40 sprej.Tam kam s njim pošpricate, mravi više nikad neće kročiti.U bivšem stanu (kad sam još bila djete)imali velikih problema s mravima..i tata s tim pošprical i nikad nikad više se nisu vratili.

  11. #61
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Davore, ko ima pristup?
    mislim na profil zanimanja, ne na ime i prezime dobre duše, da znam i ja tražiti

    Lupe, da, katastrofičnost je jedan od naziva za situaciju stana pod najezdom :nema smajlića za ovo:
    Posljednje uređivanje od vještičica : 19.04.2011. at 12:27

  12. #62
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    Davore, kako misliš teško ste nabavili???Jesi se raspitao u ljekarni?ili gdje si prvotno tražio?

  13. #63
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ljekarne imaju zabranu distribucije borne kiseline jer je ustanovljeno da je otrovna za djecu - ne izlučuje se. Dobio sam stanovitu količinu iz jednog biokemijskog laboratorija (reagens za PCR analizu)

    Za potrovat sve kolonije mravi u stanu i šire dovoljna je (čajna) žličica borne kiseline i oko 2 žlice (jušne) meda. Mravima se na više mjesta ponudi par kapi na prolaz i za ~10 dana ih prestane biti u stanu.

  14. #64
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    i nas lagano izluđuju mali crni koji zaposjedaju kuhinju. a najljepše im je ispod cjediljke za suđe, pa kaj se oni ne bi trebali utopiti?! ovi moji plivat znaju.
    sad smo našpricali neku kemiju, vidjet ćemo danas. inače, susjed ima teoriju da k nama dolaze jer smo malo doma, po čitave dane nas nema, a nitko u zgradi osim nas nema frku s njima. hmmm...

    i zna li tko ima li još tih kućica za kupiti u dm-u?

  15. #65
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ima. Problemčić s kućicama je da imaš točno jednu vrstu za kupiti, a mamac u toj jednoj vrsti je kikiriki putar kojeg naši mravi ne šmekaju.
    Isplati se potražiti bornu kiselinu. Netragom nestanu

  16. #66
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ja bih da mi pobrojite neke humane metode.
    Neću kućice jer ne želim da cijeli mravinjak krepa, hoću samo da ne dolaze meni doma.
    Znači za sad imam sol, lavandino ulje, eventualno Čarli: kamo da to stavim? Problem mi je što baš ne vidim kolone i morala bih se malo potruditi da otkrijem odakle točno dolaze da im stavim na put. Srećom nema ih puno, stanje je podnošljivo.

  17. #67
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i ja prijavljujem najezdu
    crnih
    danima su bili na podu oko kante za smeđe
    ne daj Bože da je neš palo na pod, pogotovo slano, masno, bila je cijela kolonija
    da bi se preselili u plakar
    imala sam vrećicu s arancinima, limoncinima i ušećerenim bademima i orasima
    katastrofa koliko ih je na tu vrećicu navalilo, sve se crnilo
    sve sam izvadila, oprala plakar prebrisala s mokrom krpom s par kapi lavandinog ulja i na više mjesta u plakaru zaljepila vatu natopljenu lavadninim uljem
    malo preintenzivno miriši, ali ih zasad više nema
    u plakaru
    na podu ima
    pod uz rub plakara sam premazala detergentom za suđe, nemam čarli, valjda će jar biti dobar
    i planiram ići po kućice, danas nisam stigla nisam tako meka srca kao pomikaki

  18. #68
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    kućice sam onomad isprobala, ništa nisam postigla (osim što sam, jelte, potrošila novce)
    ni privirili nisu unutra
    ovi kod mene više šmekaju meso i masno, nego slatko
    kolač smije ostati na radnoj ploči, ali komadić nečeg mesnog, ni slučajno, odmah imam "klupče" mravaca, obično oko kakve nevidljive čestice nečega
    niš', idem u potragu za kiselinom...

    pomi, nema humanih metoda na mravima, ako su se uselili, biće ti pametnije da ih (vrlo nečovječno/mravocidno ), ukloniš iz kuće, jerbo nisu samo dosadni, nego i opasni za zdravlje

  19. #69
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    mislim da imam neku količinu borne kiseline doma . ako ne pomogne ova neka kemioja koju je mm našpricao ima da počinim mravocid. nema milosti.

  20. #70
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Ljekarne imaju zabranu distribucije borne kiseline jer je ustanovljeno da je otrovna za djecu - ne izlučuje se. Dobio sam stanovitu količinu iz jednog biokemijskog laboratorija (reagens za PCR analizu)

    Za potrovat sve kolonije mravi u stanu i šire dovoljna je (čajna) žličica borne kiseline i oko 2 žlice (jušne) meda. Mravima se na više mjesta ponudi par kapi na prolaz i za ~10 dana ih prestane biti u stanu.
    kolko dođe roba? jel dilaš i u slavoniju?

  21. #71
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    aleksandra nisam pojma imala da je lavanda efikasna. ja špricam sa onim otrovom, sad sam zaboravila kako se zove. i također nisam ni malo milosrdna kao puntica.

  22. #72
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    (reagens za PCR analizu)
    ispravka netocnog navoda, zasvrbili mi prsti. ne koristi se u PCR metodi, vec kao pufer za elektroforezu
    isprika za OT ali nisam mogla ovo ostaviti ovako.

  23. #73
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Hvala, očito sam krivo pokopčao.
    Dakle, otkad sam mravima činio pufer za elektroforezu otišli su bye bye. Imam sada još zalihu borne k. do kraja života.
    Ah, da, kod presađivanja smo skužili da su mravinjak napravili (i) u tegli s cvijećem na balkonu. Kreativna gamad

  24. #74
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    dorotea24, ma ne znam jel efikasna
    meni je lavandino ulje lijek za sve
    stavljam ga u ormare i s robom i kuhinjski plakar
    svi smrdimo na lavandu
    ma se bojim da će se i mravima dopasti

    davor može malo bk?
    da cijepim mrave

  25. #75
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa Vidi poruku
    pomi, nema humanih metoda na mravima, ako su se uselili, biće ti pametnije da ih (vrlo nečovječno/mravocidno ), ukloniš iz kuće, jerbo nisu samo dosadni, nego i opasni za zdravlje
    Zašto su opasni?

  26. #76
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto su opasni?
    pričitaj malko poviše, post od marijanade
    a možeš pročitati i ovo i ovo
    Health hazards and damage to property: Pharaoh ants pose an extreme danger of infection. They mechanically pass on virulent germs by moving between places where food is stored and unsanitary sites where they drink water. That way the insects transmit diseases and contaminate food and sterile materials in hospitals. Pharaoh ants are a serious pest in hospitals, rest and nursing homes as well as in hospices where they infect not only food but also dressings, bandages, medicine, medical equipment and even patients’ wounds. Pharaoh ants cause also significant damage to property by gnawing holes in rubber, wood and fabrics.

  27. #77
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    istekao edit

    stiže kiselinski prašak!

  28. #78
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Moji nisu faraonski, obični tamno smeđi su.
    Nema ih ni strašno puno. Za sad definitivno samo eko metode.

  29. #79
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    Davore, jel borna djeluje i na ove opake egipatske(faraonske) žute ili samo na vulgaris mravce?čisto iz znatiželje pitam.

  30. #80
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku

    davor može malo bk?
    da cijepim mrave
    umireeeem može jednim efikasnim MoPaRu-om

    sad sam pročitala o onim faraonskim mravima....majke ti zovem ja dezinsekciju

  31. #81
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Lupe, moji su faraonski, javim se za koji dan sa rezultatima

  32. #82
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj Lupe prvotno napisa Vidi poruku
    Davore, jel borna djeluje i na ove opake egipatske(faraonske) žute ili samo na vulgaris mravce?čisto iz znatiželje pitam.
    borna kiselina garantirano djeluje, jedino ne možeš znati hoće li mravci napasti mamac. Meni je nekako najzgodniji med kao mamac, ali neki mravi ga neće i neće. Komercijalni mamci su s kikiriki putrom, dakle, eto još jedne ideje za mamac.

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    davor može malo bk?
    da cijepim mrave
    Cjepivo stiže, nuspojave zajamčene
    (donesem na bazen)

  33. #83
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    kak se rješiti mravca s balkona, ak je na njemu cvijeće, nešto začinskog bilja i pokoja tikvica, mahuna, grašak i paradajz

  34. #84
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    pobacaj soli, ja sam nekidan tako i uspjelo je

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    po podu?

  36. #86
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    da, putevima kojim prolaze

  37. #87
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ako je mravinjak u cvijeću, što je zapravo dosta česta pojava, onda probaj napraviti kampanju presađivanja pa eliminiraj cijeli mravinjak.

  38. #88
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    pobacaj soli, ja sam nekidan tako i uspjelo je
    Ovo i ja radim.. sol uvijek pomaže..

  39. #89
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    meni sol nije pomogla. ali je suha lavanda u vrećici. odkad ona stoji kraj balkonskih vrata , nema ih ni na balkonu, a bome ni u stanu. jedino oko tegli s cvijećem na ogradi, ali s njima se ne zamaram.

  40. #90
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Imamo najezdu letecih mrava. Po noci, neki crknuti neki jos mrdaju ali na izdisaju uz prozor nagurani kao debela crna linija uz tepih. I to samou dnevnom boravku.Prozori su zatvoreni, u kasunu od roletne ih nema. Nije mi jasno odakle dolaze. Bila sam budna do jedan po noci i nije bilo ni jednoga. U 6 ujutro ih je bilo jedno tristotinjak na prozorskoj dasci i podu.Nemamo pojma odakle dolaze i zasto crkavaju (nije da se bunim sto su crknuti). Prozore i zidove izvana smo naspricali biokilom i opet nista...

  41. #91
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    očito imaju drugačije vrijeme spavanja od tebe


    inače na balkonu ima lavandinog cvijeća, zrezanog, našpricala i malo s hidrolatom od lavande, posipala sol, sad dal ih je manje nisam ziher

  42. #92
    rafael avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj Optimisticna prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo najezdu letecih mrava. Po noci, neki crknuti neki jos mrdaju ali na izdisaju uz prozor nagurani kao debela crna linija uz tepih. I to samou dnevnom boravku.Prozori su zatvoreni, u kasunu od roletne ih nema. Nije mi jasno odakle dolaze. Bila sam budna do jedan po noci i nije bilo ni jednoga. U 6 ujutro ih je bilo jedno tristotinjak na prozorskoj dasci i podu.Nemamo pojma odakle dolaze i zasto crkavaju (nije da se bunim sto su crknuti). Prozore i zidove izvana smo naspricali biokilom i opet nista...
    ista stvar kod nas. imaju gnijezdo negdje ispod parketa. nema ih preko godine, od proljeca se presetavaju po stanu pa onda nestanu i onda tocno u ovo vrijeme par dana predvecer rojevi letecih i obicnih mrava izlaze iz parketa. sinoc sam primjetila da ih imamo na jos dva mjesta, izlaze iz otvora od nape (dakle gnijezdo je u cijevi od nape) i ispod klupice od prozora.

    obavila sam istrazivanje dakle leteci mravi su zenski a oni obicni muski i u ovo vrijeme zenski izlaze iz nastanbe radi parenja s muskim mravima. dakle odlete van u potrazi za muskim mravima. nakon toga muski mravi crknu a zenski legu jajasca iz kojih slj. godine dboijemo nove mravce. nisam sigurna jel i zenski crknu nakon toga ili cuce u gnijezdu do dogodine

    mi smo prije par godina mijnjali parket u toj sobi i postavljali novu glazuru i uopce nismo vidjeli nikakvo gnijezdo al evo opet izlaze na istom mjestu. plus na jos dva nova jer zadnje dvije godine zbog bebe uopce nismo posipali niakav otrov

  43. #93
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Odlicno. Dok mi corimo, gamad orgija.

  44. #94
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    evo i kod mene su stigli. izlaze iz plocica. dakle davore mijesam med i bormu kiselinu?
    u omjeru 1:2.
    gamad jedna. meni se ne da ekoloski nakon sto sam pogledala ovo, moram priznati nek zive ali neka njihov polis bude dalje od moje kucice.

  45. #95
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    715

    Početno

    meni su se pojavili u kuhinji, prilično su bahati bili i sprešetavali se po elementima, radnoj ploči i slično...
    nakon pokušaja soljenja, biberenja, mazanja limunom... odustala sam i kupila one kućice za mrave u DM-u, stavila obje, jednu na pod, drugu na radnu plohu i jutros imam što vidjeti - em nema novih šetajućih, a one koja sam ugledala su pocrkali.

    Nadam se da neće biti novih iznenađenja, a "kućice" će još koji dan ostati tam di jesu

  46. #96

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Ono cudo iz dm-a protiv mravaca je super. Bas te "kucice", dm-ova marka.

  47. #97
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    715

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Ono cudo iz dm-a protiv mravaca je super. Bas te "kucice", dm-ova marka.
    x!
    od kada sam to stavila, niti jednog mrava! preporučam. cijena je oko 17kn, ako se ne varam!

  48. #98

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Nama su se početkom ljeta pojavili u kuhinji, a kako imamo malo dijete nismo htjeli nekakve jake otrove. Otišli u dm, djelatnica nam preporučila nekakav Bio Kill, stvarno nije bio sklup- više se ne sjećam točno koliko, a mravi nestali nakon jednog dana!

  49. #99
    Hepimam avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj simply prvotno napisa Vidi poruku
    Nama su se početkom ljeta pojavili u kuhinji, a kako imamo malo dijete nismo htjeli nekakve jake otrove. Otišli u dm, djelatnica nam preporučila nekakav Bio Kill, stvarno nije bio sklup- više se ne sjećam točno koliko, a mravi nestali nakon jednog dana!
    Ovo je i nama pomoglo. Rjesili smo se malih gamadi u jednu noc, navecer pospricali ujutro ih nije bilo i vise nisu dolazili. Navodno potpuno bezopasno za ljudski rod, biljke i sve ostale zivotinjice...

  50. #100
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    ... kao uostalom i svi ostali otrovi za gamad, ali za razliku od ostalih biokil nije parfimiran pa se dade potrpit. Obrati pažnju da učinak biokila prestane za par dana pa će ti se mileća pošast vratiti. Na suncu biokil "izvjetri" praktično odmah.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •