Pokazuje rezultate 1 do 32 od 32

Tema: kokosovo mlijeko

  1. #1
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno kokosovo mlijeko

    nekim čudnim spletom događaja, u kući se našla konzerva alnaturinog kokosova mlijeka
    otvorila ja to, mislila da će biti mlijeko ko iz kokosova oraha i da će klinci popiti
    ali, šipak

    nije fino
    i ima hrpa tog nekog vrhnja :seljanka:

    svejedno bih ga sutra htjela potrošiti u nekome ručku, pa mi recite kako, a da nije ono nešto tajlandsko koje zahtijeva i ananas i svašta nešto što naš lonac ni budžet ne mogu podnositi

    hvala!

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    to mlijeko koristim samo za ovako nesto, kao zamjenu za vrhnje za kuhanje. http://www.crochef.com/index.php?page=recepti&id=1348

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    dobro, to nije ništa komplicirano, hvala

    ajmo dalje...

  4. #4
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    alnaturino stvarno ne valja. upropastilo mi prošlonedjeljni curry.

    ja bi na tvom mjestu ga stavila, umjesto vode, u juhu od buče. Dodaj mrvicu curry paste.

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kokosova voda je tekucina koja se nalazi unutar ploda (imas i to kupiti u dm)
    a kokosovo mlijeko se dobije miksanjem kokosove vode i mesa ploda

    ja ga stavljam svugdje gdje drugi stavljaju vrhnje
    a volim ga i s povrcem skuhati
    cesnjak, brokula, konzerva mlijeka, par pinjola...

  6. #6
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ali ovdje ima i tog rjetkiša i gustiša
    probala sam miješati žličicom, ne sjedinjuje se
    ok, znači, mogu ga tretirati kao obično vrhnje za kuhanje i sutra napraviti juhu od nečega

    a htjela sam neku egzotiku
    mislila sam da mi je to dovoljno

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Kada se zgrije , tada se dvije faze ( tekuca i kruta ) spoje.

  8. #8
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ak jedete kozice, goanski curry je mljac. Imam recept u kuharici pa prepišem ako treba.

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    jel valjaju one smrznute kozice iz dućana?
    ako valjaju, piši recept

  10. #10
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    Ne valjaju. I to je stvarno understatement. AKo ti se ne da cistit svježe kozice, može curry biti samo s piletinom ili povrćem.

  11. #11
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    MM napravi rižoto od ledo bakalara s kokosovim mlijekom. unutra obavezno ide limunova korica, a curry i ostali začini po želji.
    mislim da bi bilo ok i s picekom.

  12. #12
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    MM napravi rižoto od ledo bakalara s kokosovim mlijekom. unutra obavezno ide limunova korica, a curry i ostali začini po želji.
    mislim da bi bilo ok i s picekom.
    aj ako ti nije teško napiši recept ili stavi neki link

  13. #13
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    u napadu inspiracije, sama napravim kokosovo mlijeko- već su ti napisali da to nije isto što i ona tekućina u kokosu.

    Al ga ne koristim u slanim jelima, nego za palačinke, smoothie, kolač i slično.
    Nisam niti pomislil koristiti za slano, iako vidim da ga cure koriste.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja bi napravila s tim nešto slatko, recimo muffine.
    Meni recimo kokosovo ulje ne paše u slanim varijantama, tako da ga samo trošim na slatke stvari. Prošli vikend smo ga stavili u carsku štrudlu.
    Posljednje uređivanje od larmama : 08.02.2014. at 22:52

  15. #15
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    jel valjaju one smrznute kozice iz dućana?
    ako valjaju, piši recept
    Curry nisam probala raditi sa smrznutima, ali takve su mi ok za juhu, iako je ono kaj ja napravim svjetlosnim godinama daleko od prave stvari. Rijetko kad u kući imam sve sastojke za tom yum soup (sin zna više od mene o tome - improviziramo, ali svakako su kozice i kokosovo mlijeko unutra).

  16. #16
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ja ću sutra raditi ovo:
    http://wall.hr/wine-and-dine/curry-piletina/
    pa možeš umjesto slatkog vrhnja staviti kokosovo mlijeko, vjerujem da bi bilo dobro

  17. #17
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    jel valjaju one smrznute kozice iz dućana?
    ako valjaju, piši recept
    Nije baš najbolja zamjena. Te nemaju nešto za pustiti u saft. Jednom smo i mi u nedostatku kozica napravili s piletinom, ali to je opet sasvim drugo jelo.

  18. #18
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Kloto prvotno napisa Vidi poruku
    alnaturino stvarno ne valja. upropastilo mi prošlonedjeljni curry.

    ja bi na tvom mjestu ga stavila, umjesto vode, u juhu od buče. Dodaj mrvicu curry paste.
    Ma daj, ja ga UVIJEK koristim, samo ga treba jaako dobro protresti prije upotrebe.

    Apri, provjeri inbox!

  19. #19
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    aj ako ti nije teško napiši recept ili stavi neki link
    prodinsta luk na maslacu, stavi rižu i curry po želji i počne podlijevati s kokosovim mlijekom (ali napravi ga sam jer je aroma onda puno jača - ukuha u vodi ili mlijeko par žlica kokosovog brašna i ostavi sastrane. važno je da to procijediš da brašno ne ide u jelo). pred kraj začini (sol, papar) i doda file bakalara nasjeckan na kockice i limunova korica. nekad doda 2 šake graška više vizualnog dojma radi

  20. #20
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    prodinsta luk na maslacu, stavi rižu i curry po želji i počne podlijevati s kokosovim mlijekom (ali napravi ga sam jer je aroma onda puno jača - ukuha u vodi ili mlijeko par žlica kokosovog brašna i ostavi sastrane. važno je da to procijediš da brašno ne ide u jelo). pred kraj začini (sol, papar) i doda file bakalara nasjeckan na kockice i limunova korica. nekad doda 2 šake graška više vizualnog dojma radi
    hvala. ja isto nekad sama radim mlijeko

  21. #21
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ili u wok dodam sa povrćem i prosom ili ga stavim u frizer pa bude kao sladoled (dodati voće po želji ili čokoladu).

  22. #22
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Na sajmu međunarodnog kluba žena, kupim neki proizvod od kokosa (slika kokosa). Na tetrapaku piše: kara, santan kelapa siap pakai, lemak nabati +-25%. Ne usudim se otvoriti, ne znam što mogu očekivati. Da li se to uklapa u neki od ovih vaših recepata. I koji je to jezik. Porijeklo Indonezija.

  23. #23
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    ultrajednostavno: luk, češnjak, mahune (ako su smrznute, preporučam blanširanje prije ovoga) i crvenu papriku ubaciš u wok na neku masnoću, popržiš, zaliješ kokosovim mlijekom. Inače tu ide i čili i đumbir (komad, poslije ga izvadiš), ali i ne mora. Malo posoliš i super prilog ili jedino jelo.

    A uz to super idu pileći zabatci prodinstani na luku, češnjaku, čiliju i s đumbirom (može i malo crvene paprike za boju) koje složiš u vatrostalnu i zaliješ umakom koji je nastao u koji ukuhaš kokosovo mlijeko. Koža mora viriti iznad umaka tako da se fino zapeče. Meni ovo mora biti malo ljutkasto - dakle svakako čili, može i curry.

  24. #24
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj baka prvotno napisa Vidi poruku
    Na sajmu međunarodnog kluba žena, kupim neki proizvod od kokosa (slika kokosa). Na tetrapaku piše: kara, santan kelapa siap pakai, lemak nabati +-25%. Ne usudim se otvoriti, ne znam što mogu očekivati. Da li se to uklapa u neki od ovih vaših recepata. I koji je to jezik. Porijeklo Indonezija.
    Ako je kupljeno na indonezijskom štandu, a tako i zvuči, vjerojatno je bahasu.
    Ja bih ipak riskirala i otvorila...

  25. #25
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj baka prvotno napisa Vidi poruku
    Na sajmu međunarodnog kluba žena, kupim neki proizvod od kokosa (slika kokosa). Na tetrapaku piše: kara, santan kelapa siap pakai, lemak nabati +-25%. Ne usudim se otvoriti, ne znam što mogu očekivati. Da li se to uklapa u neki od ovih vaših recepata. I koji je to jezik. Porijeklo Indonezija.
    Mislim da je to kokosovo mlijeko.

  26. #26
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj baka prvotno napisa Vidi poruku
    Na sajmu međunarodnog kluba žena, kupim neki proizvod od kokosa (slika kokosa). Na tetrapaku piše: kara, santan kelapa siap pakai, lemak nabati +-25%. Ne usudim se otvoriti, ne znam što mogu očekivati. Da li se to uklapa u neki od ovih vaših recepata. I koji je to jezik. Porijeklo Indonezija.
    Google Translator kaže da je malajski.

    Nije to baš pouzdano, ali za prvu silu, automatski prijevod ide ovako: smokve, kokosovo mlijeko spremni, biljna mast + -25%

  27. #27
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je kupljeno na indonezijskom štandu, a tako i zvuči, vjerojatno je bahasu.
    Ja bih ipak riskirala i otvorila...
    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je to kokosovo mlijeko.
    Peterlin: "Google Translator kaže da je malajski.

    Nije to baš pouzdano, ali za prvu silu, automatski prijevod ide ovako: smokve, kokosovo mlijeko spremni, biljna mast + -25% ".

    Hvala vam na trudu, malo ću još gledati u taj tetrapak. Na mućkanje izgleda da ima veću gustoću od mlijeka, bilo bi lijepo da je vrhnje od kokosa, ali ako ga posebno navodi kao biljna mast onda sumnjam na palminu mast.

    Hvala vam na trudu.
    Posljednje uređivanje od baka : 15.02.2014. at 22:47

  28. #28
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Nedavno sam (po nagovoru djeteta koje obožava kuhara Wana s 24kitchen) napravila slijedeće:
    kupila u Mulleru curry pastu (mala teglica cca 20 kn), njome premazala piletinu narezanu na trakice. Na ulje sam ubacila ribani chili (1 veći, sitno sjeckani, bez koštica), cca 3 cm ribanog đumbira, 2 češnja češnjaka i kratko popržila, ubacila piletinu i kratko popržila da se začini malo ispeku, dodala na štapiće narazanu mrkvu, celer, luk, crvenu i zelenu papriku, malo kasnije poriluk i kupus, posolila i popaprila. a kada je to mrvicu omekšalo, ulila limenku kokosovog mlijeka (odn. to je bila tekućina + masnoća koja se stvrdnula), prokuhala i posipala sjeckanim peršinom. Poslužila uz rižu i zelenu salatu. Ljutkasto je kad se jede, odn. doslovno je eksplozija okusa u ustima, ali ne peče kao npr. ljuti feferoni. Jeli jedino klinac i ja jer ostali baš ne vole eksperimente s neobičnim začinima, a nama je bilo super pa smo to i večerali, a bome i doručkovali .

    Sigurno ćemo ponoviti jer je fino, puno povrća i brzo gotovo.

  29. #29
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Podižem! Kupila limenku zapravo za njegu kose ali ne preporuca se vise od 2x mjesecno. Jucer kuhala griz i dodala finog je okusa. U roku 4 dana treba potrositi...u sto jos preporucate i na koji nacin iskoristiti kokosovo mlijeko?

  30. #30
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Kava, shake (s jagodama), kolač.

  31. #31
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Goanski curry (s kozicama, mljac), bilo koji curry zapravo.

  32. #32
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Gusto kokosovo mlijeko (to iz konzerve) mozes koristiti umjesto tekuceg ili slatkog vrhnja u bilo kojem receptu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •