Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: noćni obroci

  1. #51
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Ja imam obrnutu situaciju. Meni je pedijatrica rekla da moram dijete buditi i hraniti svaka tri sata jer da s dva mjeseca ne smije dulje spavati, da upada u hipoglikemiju i zato dulje spava. Ona je znala odvaliti 6 sati u komadu u prvoj turi, najčešće ipak 4-5. Ostatak noći se budila u razmacima 2 do 3 sata. Rođena je velika 3980 grama, prvi mjesec je dobila kilu na porođajnu težinu, a drugi mjesec samo 650 grama. Nisam sigurna u dobre namjere pedijatrice jer dijeli fascikle koji su reklama za AD.

  2. #52
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    brocula,moj je sad izbacia sam noćne obroke ,baš sam pitala pedijatricu jel ga trebam budit ako dođe 6 ujutro a da ne traži jest(jer to se dogodilo jedno jutro pa nisam znala šta da radim) rekla je ne ,on će sam tražit kad mu treba, i moj se rodio velik sa 4600 tako da mislim da je ne trebaš budit.

  3. #53
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Citiraj broculla prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam obrnutu situaciju. Meni je pedijatrica rekla da moram dijete buditi i hraniti svaka tri sata jer da s dva mjeseca ne smije dulje spavati, da upada u hipoglikemiju i zato dulje spava. Ona je znala odvaliti 6 sati u komadu u prvoj turi, najčešće ipak 4-5. Ostatak noći se budila u razmacima 2 do 3 sata. Rođena je velika 3980 grama, prvi mjesec je dobila kilu na porođajnu težinu, a drugi mjesec samo 650 grama. Nisam sigurna u dobre namjere pedijatrice jer dijeli fascikle koji su reklama za AD.
    Ne trebas buditi dijete koje ima tri mjeseca , solidno napreduje na tezini i ima nocni ( nocne) podoje ( ali ne svaka tri sata).

  4. #54
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    moj noćas vratio noćni obrok ha ha u ponoć ipo smo jeli !

  5. #55
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    evo mene opet moja beba će sad godinu dana i još jede po noći pa zanima me do kad su vaši bebači jeli?

  6. #56
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moja ima 14mj i jos jede po noci. Nadam se da ce sama odustati do otprilike 18mj. Do tad se necu sekirat. A mozda ni onda.

  7. #57
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Aha znaci normalno je to,ja ne dojim,njemu je zadnji obrok oko 8 navečer i onda mu ja oko 3-4 u polusnu dam bočicu, jer kad čekam da on traži dok napravim razbudi se i treba mu više od sat vremena da zaspe.

  8. #58
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    I moja papa bocicu i ako ako se probudi i place prvo dam dudu, ako ju nece i dalje place onda radim bocu

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •