Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 189 od 189

Tema: Dr. Hafner

  1. #151
    chora avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    61

    Početno

    da li tko zna za dr.Hafnera , kojim danom radi u trudničkoj ambulanti na Sv.Duhu i da li ima koji dan da radi samo na ultrazvuku?

  2. #152

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5

    Početno

    Nakon što mi se Petrova zgadila, Sv. Duh i Hafner mi se čine kao pravo osvježenje

  3. #153
    chora avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj chora prvotno napisa Vidi poruku
    da li tko zna za dr.Hafnera , kojim danom radi u trudničkoj ambulanti na Sv.Duhu i da li ima koji dan da radi samo na ultrazvuku?
    zna li itko?

  4. #154
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Prije dvije godine je imao srijedom ultrazvuk, a ambulantu mislim cetvrtkom (ne sjecam se vise).
    Nazovi gore trudnicku ambulantu i dobiti info iz prve ruke

    Trudnička ambulanta
    radno vrijeme:
    ponedjeljak-četvrtak od 08.00 do 20.00 sati
    petkom od 08.00 do 16.00 sati
    predbilježbe na telefon: 01/3712196

    Ginekološki ultrazvuk
    radno vrijeme: ponedjeljak-petak od 08.00 do 16.00 sati
    predbilježbe na telefon: 01/3712247

  5. #155

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    10

    Početno

    doktor hafner je super super sve pohvale i preporuke.nakraju smo postali prijatelji i dao mi je svoj broj ma ljudina samo takva

  6. #156
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Intui290, jel onda znaš jesu mu pregledi još uvijek PON?
    i mene zanima ako sam mu privatna paciejntica jer mogu računat na njegovo prisustvo na porodu. Jel netko zna?

  7. #157

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    186

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    i mene zanima ako sam mu privatna paciejntica jer mogu računat na njegovo prisustvo na porodu. Jel netko zna?
    ne ako se s njim drugačije ne dogovoriš

    ili ako ne krene baš kada je on u smjeni

  8. #158
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    hvala meri78, jesi ti vodila T. kod njega privatno? jesi bila zadovoljna?

  9. #159

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    186

    Početno

    jesam vodila sam trudnoću kod njega i zadovoljna sam. i išla sam kod njega zato jer sam se u prvoj trudnoći na onim zadnjim pregledima u bolnici oduševila s njim

  10. #160

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    meni je on fenomenalan....
    žisto me oduševio na zadnjim pregledima u bolnici....

    ja opet vodim kod dr. Kosa trudnoću, on je super ali htjela sam kod Dr.hafnera privatno....ali on samo utorkom popodne u Supernovi, a meni to nikako nije pasalo....tako da sam opet kod dr.Kosa, a u bolnici ću kod dr.Hafnera

  11. #161
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Pozdrav žene!
    Planiram kod Hafnera ići privatno, jeli uspjelo kojoj od vas da se dogovori s njim da bude na porodu?

  12. #162
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    To i mene zanima. Doduše ja kod njega idem na preglede na UZV u ambulantu za visokorizičnu trudnoću. Meni je bio prisutan u par navrata tijekom prvog poroda, podržao me u dobivanju epiduralne i nekako se nadam da će tako proći i drugi porod.

  13. #163
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Andream, zašto ga jednostavno ne pitaš slijedeći put?
    Meni su rekli da je jako susretljiv, i dolazak nekom na porod po dogovoru mu nije stran pojam

  14. #164
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Neugodno mi je pitati direktno, zato i pitam ovdje

  15. #165
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    Išla sam kod njega u supernovu i dogovorila porod.

  16. #166
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    nekoliko frendica se dogovorilo s njim za CR, neznam kako je za vaginalne porode

  17. #167
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    a jel su ti dogovori bili zbog želja pacijentica ili su postojale indikacije za carski?

  18. #168
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    andream šaljem pp

  19. #169
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja bi podjelila jos nesto o njemu. Jako me ugodno iznenadio kad sam mu u ovoj zadnjoj trudnoci dosla na pregled a on me se sjetio! A zadnji put sam bila kod njega kad sam izgubila bebu prije 5,5 godina a on je samnom sve to prolazio. I bio je odusevljen kad sam mu rekla da vec imam jednog sina, gledao je cak sliku u mobitelu. Meni je to bilo nevjerovatno, pregledao je stotine ako ne i tisuce zena otad a eto, sjetio se mene i kako mi je bilo tesko. Ma ljudina je samo takva!

  20. #170
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ja sam se evo napokon smirila.. Iako svaki dan prevrtim po glavi tijek
    prvog poroda
    naručila sam se kod njega za 6 dana, nadam se da će me oduševit kao i vas sve ovdje

  21. #171

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Evo da ja kažem da sam završila na hitnom carskom kod njega radi nenapredovanja poroda i da nije bilo njega ne znam kako bi se sve završilo jer je u sekundi odreagirao, objasnio mi kako stvari stoje i u roku pola sata sam vec bila sa svojom bebicom! 3. dan me on osobno pustio da idem doma, znaci, kao da sam rodila vaginalno, nakon 7 dana vise nisam osjećala niti rez niti ikakve tegobe vezane uz operaciju. Pratila sam kraj trudnoće kod njega tako da smo se znali kad sam došla rodit, a meni se potrefilo da sam došla u srijedu navecer u predradaonu, a gore u rodiliste tek u četvrtak ujutro taman nakon sto mu je počela smjena pa sam umjesto urlikanja aaaaaaaaa za vrijeme trudova, vikala "zovite mi hafnera, ja sam njegova!" meni je bio super i sljedeći put idem kod njega gdje god bio. Sad radi privatno i u poliklinici BetaPlus...

  22. #172

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    1

    Početno nemojte nikome previše vjerovati

    Ja sam privatno vodila trudnoću od dr. Hafnera i bio je prekrasan, drag i predivan dok nisam ušla u rađaonicu. Tamo je postao drzak, bezobrazan i bezosjećajan. Iako smo se dogovorili da će mi biti prusutan na porodz, doktor H. je jednostavno nestao. Nakon 5 sati tiskanja, završila sam na carskom rezu, gdje je ustanovoljeno da su mi kosti previše uske, ili kako on kažu "nježna građa zdjelice" da nikada ne bi uspjela roditi normalnim putem. Mene samo znaima kako doktor kojemu plaćaš 500 kuna svaki mjesec za pregled to ne vidi?

  23. #173
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno

    jesi li imala partnera na porodu? nije mi ovo drago pročitati jer sam se i ja odlučila i dogovorila za porod kog njega..

  24. #174
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    gle i ja imam usku zdjelicu, i staln mi je jedam prastari ginič pričal kak sam građena ko rukometašica, ma što mu to značilo, prvi je završil na carski,ali zbog tlaka, ali su mi za drugi dali šansu i skoro je ispalo prirodno, da u zadnji čas nije iskočio tlak ili ...

  25. #175
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi podjelila jos nesto o njemu. Jako me ugodno iznenadio kad sam mu u ovoj zadnjoj trudnoci dosla na pregled a on me se sjetio! A zadnji put sam bila kod njega kad sam izgubila bebu prije 5,5 godina a on je samnom sve to prolazio. I bio je odusevljen kad sam mu rekla da vec imam jednog sina, gledao je cak sliku u mobitelu. Meni je to bilo nevjerovatno, pregledao je stotine ako ne i tisuce zena otad a eto, sjetio se mene i kako mi je bilo tesko. Ma ljudina je samo takva!


    Ovo je lijepo čitati. Inače, meni je bio na drugom porodu. Isto imam dobro iskustvo.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Zna li mozda netko kojim danom/danima dr. Hafner radi privatno?

  27. #177
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Citiraj Charlie prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li mozda netko kojim danom/danima dr. Hafner radi privatno?
    Utorkom posli 16

  28. #178

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Hvala Smokvice, a zna netko mozda kojim danom je u Beta Plus?

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4

    Početno

    Samo dobra iskustva imam sa primarijusom Hafnerom.Ja na početku svoje visokorizične trudnoće nisam htjela piti lijek koji mi je prepisao hematolog te sam tražila razgovor sa prim. koji je i došao i sve mi potanko objasnio kako i zašto to moram piti.Drugi put mi je riješio visok tlak nakon cr tako da mi je uz gomilu tableta on prepisao beta blokator koji je riješio stvar .Danas sam na samo jednoj vrsti tableta(nakon 6).

  30. #180

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    Gdje radi dr.Hafner privatno, u poliklinici Betaplus? Jos negdje?

  31. #181
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    u savskoj, zaboravih ime poliklinike..prolaz pored trgovine s tepisima

  32. #182
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Radi u Poliklinici Supernova u Savskoj.

  33. #183
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Radi u Poliklinici Supernova u Savskoj.
    x

    I danas nakon 12 godina rado ga se sjetim.

  34. #184
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    U supernovoj u savskoj i u betaplusu u v.holjevca

  35. #185

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    45

    Početno

    U nekoliko navrata tijekom 5 god bila sam u doticaju s njime kao pacijentica na SD, ne njegova. Uvijek je bio spreman na objašnjenje, razumljivo, s dozom duhovitosti i optimizma. Rado ga se sjetim...

  36. #186

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    Hvala na odgovorima.....

  37. #187
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    i meni je on super,sve tri trudnoće mi je vodio.Igrom slučaja mi je bio na porodu samo jednom ali i kada nije bio na porodu došao mi je na babinjače da me vidi i iskomentira porod.i uvijek me se je sjetio kada sam došla s novom trudnoćom

  38. #188

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    5

    Početno

    trudnoću sam vodila privatno kod Hafnera u Supernovi, pristupačan, strpljiv, duhovit ali nažalost moje iskustvo je ipak negativno, naime kod mene je previdio HELLP sindrom...u 38. TT me je poslao kući s redovitog pregleda s tlakom 140/90 (inače imam tlak 90/60), povišenim jetrenim enzimima i trombocitima 100.Samoinicijativno sam drugi dan otišla u bolnicu i time spasila sebe i dijete Da nebi bilo sumnje, nalaze koje je imao Dr.Hafner nedvojbeno su ukazivali na HELLP samo naravno ja u tom trenu to nisam mogla znati, nekoliko ginekologa je to kasnije potvrdilo.Zbilja mi nije jasno kako se to moglo dogoditi...

  39. #189
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Wikki, kad je to bilo?
    Interesantno, kod mene je bilo obrnuto, slučajno se zatekao kad je moj dr koji mi je vodio trudnoću otišao doma jer mu je završila smjena, i čim sam došla s netom dobivenim nalazima, smjestio u bolnicu 2 tj pred porod. Imala sam preklampsiju, visoki tlak s naoticanjem, doduše ništa od lijekova nisam uzimala ta dva tjedna, više su tempirali kad je trenutak za indukciju. I bio je darežljiv što se tiče epiduralne, to je doduše u cijeloj priči bio najmanji problem.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •