Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 189

Tema: Dr. Hafner

  1. #1
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno Dr. Hafner

    Dakle, mogu samo rec da boljeg doktora nisam u zivotu imala. On je toliko draga, pazljiva i brizna osoba da sam, poslje zadnjeg pregleda, dobila zelju zagrlit ga (al nisam) kolko mi je prirastao srcu.
    Ima jos ko kakvih iskustava s njim?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    hell yeah!! :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    I meni je on super! Napravio mi je hitni carski i baš je bio cool.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    I ja volim H.-a

    Iako sam ga u jednoj fazi poroda poželjela nokautirati.

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Pa meni je bio OK, ali kada sam se usudila pitati za neki plan poroda i izrazila strah od bolova i od dripa dosta mi je nervozno odgovorio da ću dobiti epiduralnu ako hoću, da je to normalno procedura na Svetom Duhu (htjela sam ja, ali su mi u porodu rekli da neće radi mene buditi anesteziologa), što se tiče dripa da mi odgovora samo zato što sam medicinske struke, da sam placarica da ne bi samnom gubio vrijeme i da što ja mislim da oni daju drip samo zato što nemaju što drugo raditi.
    Očito mu nisam legla.

  6. #6
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    sori morala sam se nasmijati, placerice
    biće da nisi

    ja imam isto pozitivna iskustva

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Nda, to je taj njegov nadasve simpatični arogantni nastup.
    Ali kad ga provališ, skužiš da je totalni micek.

    Inače to sa sjedanjem i nesjedanjem...Saznala sam da je primalja koja mi je počela asistirati u porodu, prije nego što je Naska uletila, jedna od najhvaljenijih i najomiljenijih primalja na SD - meni je bila grozna, antipatična, osorna... Stvarno ima nešto u individualnoj kemiji između medicinskog osoblja i pacijenta.

  8. #8
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    ...što se tiče dripa da mi odgovora samo zato što sam medicinske struke, da sam placarica da ne bi samnom gubio vrijeme i da što ja mislim da oni daju drip samo zato što nemaju što drugo raditi.Očito mu nisam legla.
    sa mnom se slično "pospikao" kad sam rađala h. i pitala jel drip baš nužan na šta je on, onako kao cool ali ustvari iživcirano i jako jako svisoka odgovorio da ok, ne moramo drip, ne moram ja ni biti u bolnici ako ne želim, evo sad mogu ić doma rađat ako mislim da znam bolje od njega...
    drugi put, s n., mi je bio totalno simpa i super. doduše, nije tu bilo neke komunikacije ali baš je cool. osim ako mu ne spomeneš drip, očito, ha ha

  9. #9
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ne mogu ga prepoznati u ovim vašim kritikama, naravno, vjerujem u to što je napisano, ali niti približno takvo iskustvo ja nisam imala

    meni je uz sve radio i AC, bio je suosjećajan i strpljiv objasniti mi nalaze koji ispočetka nisu bili dobri, on i genetičarka su na s vodili za rukice po cijeloj bolnici, od pretrage do pretrage, a kad sam došla roditi njemu je završavala smjena pa je na viziti dežurnom liječniku rekao sve od A-Ž vezano za moj slučaj kao da se poznajemo godinama i zamolio ga da mi izađe u susret kod mojih zahtjeva

    no svako ima loš dan, i oni i mi

  10. #10
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je dr. Hafner kontrolirao trudnoću u bolnici, i kako je trudnoća završila hitnim carskim u 32. tjednu naravno da mi baš i nije jako drag jer razmišljam o tome da li je nešto propustio vidjeti i da li je moglo biti drugačije. Mislim da i sama snosim dio odgovornosti jer nikad nisam potpuno došla k njemu na 'vođenje' trudnoće nego sam išla samo na povremene uzv preglede u ambulantu za rizičnu trudnoću. Inače je bio drag, simpatičan, duhovit, spreman odgovarati na pitanja i jako smirujući doktor. Ali isto tako mi se uopće nije svidjelo kako je reagirao nakon mog hitnog carskog - nije me, naime, došao niti pogledati, iako sam bila njegova pacijentica i znao je što se dogodilo. Slučajno smo se sreli na hodniku i tada se ponašao kao da mu je neugodno. No, na svoju sreću dospjela sam 'u ruke' doktoru Matijeviću koji me spasio, i spasio mi je dijete, a i nakon poroda se ponašao kako se samo poželjeti može, od toga da me držao u dvokrevetnoj sobi i dalje od odjela babinjača do toga da je dolazio razgovarati sa mnom kad bi me ulovila kriza. Čak mi je pokazao i kako da se bezbolno izdajam.

  11. #11
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    E vidis, Mima, meni se Matijevic zamjerio. Ja sam ga cak i ozljedila tokom pregleda jer me uzasno jako bolilo, to mi je bio valjda 6. pregled taj dan, a njemu je trebalo 15 minuta da me pregleda, i ja sam tak "pukla" od bolova da sam ga noktima zgrabila za ruku i zaderala se "pustite me na miru!" A ja stvarno nisam cvilidreta.

    Ali Hafner, on mi je bio nesto posebno, sve mi je uvijek lijepo objasnio, mogla sam ga sve pitat i ono najvaznije bio je strasno njezan kod pregleda.

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma nema ti tog doktora na svijetu koji se nekom nije zamjerio a nekome bio super

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    definitnvo!
    ali meni ga je frend bio preporucio dok je kod njega bio na praksi... kaze da je sa studentima manje strpljiv i ljubazan ali da je sapacijenticama stvarno nevjerovatan...

    poslije sam jos od drugih mama cula isto samo najbolje...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    i zbog njega nisam zavrsila na carskom...

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Hm, navodno da su i ljecnici samo ljudi

    Imala sam dobrih i jako losih trenutaka s Dr. Hafnerom, najkonstruktivnije razgovore smo imali nakon svadja ... Dr. Matijevic me izvukao iz nazavidne situacije, neznam sto bi bilo sa mnom da se nije toliko zauzeo za moje fizicko i psihicko zdravlje.

    Mislim da su nasa iskustva jako individualna, i ovisna o tome u kojem trenutku ljecnika zateknes. Ne bi smjeli ali isto kao i mi na zalost imaju dobre i lose dane ...

  16. #16
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Meni je Hafner vodio trudnoću i bila sam zadovoljna dok nakon jednog pregleda kod njega nisam zadrzana u bolnici zbog krvarenja. Nije ni pitao ze mene,pa me to malo pogodilo.

  17. #17
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Postoji i jedan podrazlog zasto sam otvorila ovaj topic, ja sam imala dosta veza na SD i nisam mogla skuzit dal je Hafner bio tak dobar prema meni zbog toga ili je jednostavno takav. Al vidim da su veze igrale neku ulogu jer je on pazio na mene ko oko u glavi. Sad sam malo razocarana...

  18. #18
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Zasto bi bila razocarana? Ti imas svoje pozitivno iskustvo, i sigurna sam da ima jos brdo cura koje isto tako imaju pozitivno iskustvo a ne javljaju se (ili ne zele pisati, ili nisu vidjele topic, ili tko zna zasto)...

    Moguce je da je on vise pazio na tebe zbog veze, no isto tako sam sigurna da i on (kao i svi mi ostali) ima boljih i losijih dana, i da isto tako pazi i na druge ne vezano za veze.

    E sad opet onda dolazimo do toga da su nama svima razlicita ocekivanja, pa prema tome on ispada ili prekrasan ili nismo zadovoljni.

    Ja sam npr. cula lijepih stvari o njemu od cura koje nisu imale nikakve veze.

    I preporuke za "dobrog" ili "loseg" doktora su vrlo nezahvalne - jer to se veze uz nase SUBJEKTIVNO misljenje.... Milion puta se pokazalo da je jedan doktor kojeg je jedna osoba hvalila na sva usta, druga osoba bila totalno razocarana i obrnuto. Stvar je nasih ocekivanja - koja su razlicita od osobe do osobe.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Pa evo, ja nisam imala ama baš nikakvu vezu na SD, a H. mi je super, što sam i napisala. Imao je svojih lošijih trenutaka, imala sam ih i ja, ali sve u svemu opet bih išla kod njega jer se s njim stvarno da razgovarati i dogovarati. Prije svega je čovjek i ne fura se na neku doktorsku veličinu. Tako da mislim da ti to nema nikakve veze s "vezom" koju si imala, on mi se definitivno ne čini kao čovjek koji bi prema nekome bio ljubazan samo iz tog razloga.

  20. #20
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Uz sve ono što sam gore napisala zaboravila sam reći da nisam imala nikakvu vezu.

  21. #21
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    naravno da svi, pa i doktori, imaju dobre i loše dane, i da se dižu na lijevu i desnu nogu... pa kako mu naletiš. ali moje iskustvo sa sv.duhom - 2 puta tamo rađala i opet bih, je da se svi trude biti maksimalno profesionalni i korektni, pa i kad im naletiš kad imaju loš dan i digli se na lijevu nogu. i NEMAŠ vezu. ja vezu nisam imala, nisam je ni tražila. i nisam se osjećala ništa zakinutije ni lošije tretirana od onih koje su je imale.

  22. #22
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moje iskustvo sa Svetim Duhom je pre-pre dobro, okolnosti su bile grozne, ali su svi doktori i sestre sa kojima sam imala kontakt bili sjajni. Posebno, naravno, dr. Matijević, a koliko nam je dr. Stanojević pomogao i što je taj čovjek sve učinio za nas to uopće ne mogu riječima opisati (a malo mi je i neugodno napisati koliko ga gnjavim). I dr. Hafner je bio prema meni divan, krasan i ljubazan dok sam kontrolirala trudnoću, samo kažem, obzirom na to kako se završilo normalno da preispitujem da li je moglo biti drugačije. Što se veza tiče, ja sam kod dr. Hafnera došla po preporuci, ali mislim da je on na to zaboravio isti čas kad sam mu rekla tko me poslao. Sve u svemu, ja bih SD svakome preporučila.

  23. #23
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    I ja volim dr. H!!

    Bio je super prema meni. I kad sam bila u bolinici onih 5 dana zbog preuranjenih kontrakcija, i na redovnim pregledima i na porodu. Čak me došao pogledati dan poslije poroda na odjel rodilja.

  24. #24
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Meni je dr. Hafner kontrolirao trudnoću u bolnici, i kako je trudnoća završila hitnim carskim u 32. tjednu naravno da mi baš i nije jako drag jer razmišljam o tome da li je nešto propustio vidjeti i da li je moglo biti drugačije. Mislim da i sama snosim dio odgovornosti jer nikad nisam potpuno došla k njemu na 'vođenje' trudnoće nego sam išla samo na povremene uzv preglede u ambulantu za rizičnu trudnoću. Inače je bio drag, simpatičan, duhovit, spreman odgovarati na pitanja i jako smirujući doktor. Ali isto tako mi se uopće nije svidjelo kako je reagirao nakon mog hitnog carskog - nije me, naime, došao niti pogledati, iako sam bila njegova pacijentica i znao je što se dogodilo. Slučajno smo se sreli na hodniku i tada se ponašao kao da mu je neugodno. No, na svoju sreću dospjela sam 'u ruke' doktoru Matijeviću koji me spasio, i spasio mi je dijete, a i nakon poroda se ponašao kako se samo poželjeti može, od toga da me držao u dvokrevetnoj sobi i dalje od odjela babinjača do toga da je dolazio razgovarati sa mnom kad bi me ulovila kriza. Čak mi je pokazao i kako da se bezbolno izdajam.
    mima, ak smijem pitati zbog cega te poslao na hitan carski?
    ja kod njega vodim rizicnu trudnoci i sljedeci tj (38 tj.) na njegovu inicijativu moram doci u bolnicu, koliko sam ga skuzila nece cekati prirodan porod...
    bila sam jedan put kod matijevica na kontroli (h. nije bilo taj tjedan) i cinio mi se ful simpatican
    mozda da mogu birati izabrala bi m. kod h. su me poslali, jer bas taj njegov povremeni nastup mi bas nije ok
    sad nije da je on prema meni bio los, nego eto njegova pojava je malo po meni ono kad ne znas ocjeniti nekoga

    al sto se tice strucnosti h. je kao jedan od naj naj specijalista u hr

  25. #25
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nije me poslao nego sam došla na Hitnu usred noći jer sam dobila trudove u 32. tjednu pa su mi napravili hitni carski. Moja je trudnoća bila visokorizična i komplicirana, ali se po mišljenju dr. H (a i privatne ginekologinje kod koje sam se paralelno pratila) odvijala uredno i niti jedno od njih nije smatralo da mi je potrebna hospitalizacija, ili da bih npr. trebala primiti injekcije dexametazona za sazrijevanje pluća djeteta ako dođe do preranog poroda, a kako se bližio termin tako su mi i jedno i drugo počeli čak spominjati mogućnost da rodim vaginalno što je kod nje, mislim, bila posljedica nestručnosti, a kod njega činjenice da je zaboravio moju povijest bolesti (e za to sam sama kriva). No - ukratko - dr. Hafner me nije poslao na hitni carski, on je mislio da je sve u redu (a možda i nije mogao na UZV vidjeti da nije). Inače me čudi ovo što spominjete neku njegovu aroganciju, ja sam ga doživjela kao izuzetno simpatičnog i ljubaznog doktora kojeg se može baš sve pitati i koji uvijek ima vremena za pacijenta.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zabreg
    Postovi
    223

    Početno

    Ja sam dva puta rodila na SD. Prvi puta sam provela tri mjeseca na patologiji, drugi puta dva tjedna. Zaista se nakon tri mjeseca osjećate kao stanar, nažalost. Ova priča bila bi još tužnija da nije tih doktora tamo. Hafner je zakon i ja zaista u tom silnom vremenu nemam za njega loše riječi, a Matijević je moju prvu kćer i mene spasio, otišao je sa seminara na kojem je trebao održati predavanje, da bi mi napravio hitni carski, a ekipa u rađaoni nebi niti reagirala da on nije inzistirao da mi se kontinuirano ostavi ctg (morao je doslovno vikati jer su odbijali tu mogućnost uz obrazloženje da imaju još samo jedan). A sto se tiče kasnijih posjeta (netko je napisao da nije kasnije došao pogaledati, valjda na odjel babinjača), pa neznam što da kažem, oni nam nisu ništa u rodu pa ni mi njima, nakon poroda oni više nisu zaduženi za nas, nego druga ekipa,a to je ipak samo posao, koji po mom mišljenju oni ga rade izvanredno. I da, nemam vezu!

  27. #27
    Lee

    Početno

    Nisam mogla odoljeti a da ne odgovorim...Evo i ja rodila na Sv.Duhu,
    bila sam jako zadovoljna,no to nema veze s Dr.Hafnerom.Ja sam došla
    kod Dr.Hafnera po preporuci,no nije me niti jednom pregledao,jer nisam bila "njegova soba".Ležala sam tamo na patalogiji prije trudnoće,došla
    preko "špage",čovjek još k tome otišao na G.O. i ostala ja kod "nemam pojma koga" na brigu.Koliko sam vidla s pacijenticama je bio smiren,ljubazan i nadasve stručan.Za razliku od Matijevića koji je urlao
    na sve strane...
    Ja VELIKO HVALA dajem Maji-najboljoj babici na svijetu.Uvijek ću je se sjećati! :D
    Da, i ne smijem zaboraviti dr.Stanojevića.

  28. #28

    Početno

    Molim za hitnu pomoć!


    Zanima me da li Sveti Duh ima 3D ultrazvuk?

  29. #29
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    nisam sigurna...al mislim da ima, jednom mi je to netko spomenuo

  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Nema.

  31. #31
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ima 4d
    netko odgovorio na drugom topicu

  32. #32

    Početno

    Ima li tko iskustvo sa dr.Habekom?

  33. #33
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Ja. Jedno, ali vrijedno. Meni je bio iznimno simpatičan, zezali smo se, amnioskopiju nisam ni osjetila da mi je radio, spreman na iscrpno objašnjavanje i moja neobična pitanja, mada mi se učinilo malo preoprezan...Naručivao me u rađaonu na ctg non stop, ali neka...Nije bilo razloga, ali bolje da ih ima i takvih.Možda je nekoga spasio...

    Hafner, preko najdeblje moguće vezetine koja postoji... Bdio nadamnom kao anđeo čuvar, ljubazan do iritantnosti i strpljiv do beskraja...
    Poslije me je došao i posjetit gore na ginekologiji... Eto kakva je to vezetina bila... :D

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    Hafner, preko najdeblje moguće vezetine koja postoji... Bdio nadamnom kao anđeo čuvar, ljubazan do iritantnosti i strpljiv do beskraja...
    Poslije me je došao i posjetit gore na ginekologiji... Eto kakva je to vezetina bila... :D
    Mene je nakon poroda posjetio 2x, jednom nisam bila u sobi pa me tražio. Nisam imala apsolutno nikakvu vezu, niti mi se on čini kao tip koji "pada" na takve stvari i ulizuje se radi veze. Ma doktor H. je čovjek na mjestu.

  35. #35
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    dugo premisljam dal da pisem o tome ili ne...
    no on je meni dao totalnu krivu dijagnozu bebe...naravno na kraju je sve ispalo ok
    jos uvijek ne shvacam zbog cega se nasao adekvatnom osobom da napravi to sto je napravio

  36. #36

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb/Ozalj
    Postovi
    21

    Početno

    Ležala sam na patologiji trudnoće mjesec dana prije poroda zbog mogućnosti trombophilie, primljena kao pacijent dr. Hafnera (prema preporuci poliklinike Vili koja mi je kontrolirala trudnoću). Njega većinu tog vremena nije bilo jer je bio na godišnjem odmoru, ali ono što me je dva puta pregledao bilo je odrađeno na način da nemam niti pohvale ali niti kritike, odnosno zadovoljavajuće.
    Uglavnom, imala sam Vasa Previu koju su otkrili tek u samom porodu. A mjesec dana sam ležala u bolnici...
    Sva sreća da je sve dobro prošlo i da je moja Lena danas sretno i zdravo dijete.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb/Ozalj
    Postovi
    21

    Početno

    Zaboravila sam reći da me je (zbog godišnjeg odmora) pregledavao i čitao nalaze kad tko je stigao (ali su mi se svi doktori činili ok).

  38. #38
    plavi aneo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    162

    Početno

    Mogu samo reći da je većina spomenutih liječnika dobro ophodila jedino ok opacijentica preko veza, ali važnih veza ili pak preko financijskih ustupaka, za koje ću citirati jednog liječnika jer oni to uopće ne smatraju ničime što im ne pripada kada je to "zdravstvo besplatno pa nije ni čudo da je sve tak a pacijenti dolaze u bolnicu na stan i hranu i najbolje bi bilo da odu doma"..... mnoge žene koje su samnom ležale mogle bi pričati o strahu koji preživiš ako slučajno nemaš financijskih mogučnosti udovoljiti onome što smatraju da je naša dužnost a njihovo bogom dano pravo.... a one koje su udovoljile toj istoj financijskoj gladi mogle bi kad bi htjele to i javno izreći...jer ti liječnici valjda volontiraju gore kad je zdravstvo besplatno...

  39. #39
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    dr. Habek je odličan, kod njega sam išla na kontrole i dočekao me za porod i stvarno je super. no nije me dočekao pa me dr.hafner porodio i imam samo riječi pohvale za njega! malo e negodovao kada sam odbila drip i zamolila da me puste još malo (falio mi je jedan cm a trudovi na 3 min), a nakon dva sata kako se ništa nije dogodilo malo je nervozno komentirao da sam odmah pristala na drip (na kraju sam ga dobila...) već bi bili gotovi. i onda je je porod završio fenomenalno, smao pohvale za njega!

  40. #40
    plavi aneo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    162

    Početno

    pa mislim i da je značajna razlika i da li si sa odjela održavane ili ne, ako upadneš doku u dežurstvo pa jooš i nešto nejde kak spada, naravno da ti neće reći tri dva ... još samo sekunda razmislite da li ajete pare ili umirete...
    no naša iskustva sa održavane su drugačija i varijabilna naravno... u STRUČNOST tih liječnika dala bi svoj život odmah u ruke, no nakon onog što sam vidla i čula pa još i doživjela :/ ... znam da nije stvar samo u stručnosti...

  41. #41

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    186

    Početno

    evo ja upravo stigla sa sv.duha sa pregleda dr. Hafnera i mogu reći samo riječi pohvale, najbolji ginić kod kojeg sam bila, oduševljena sam

    nitko sretniji od mene da bude dežuran kad dođem roditi

  42. #42

    Početno dr. Hafner

    Pozdrav svim trudnicama i mamama!
    Prvi put sam na ovom forumu i u 7. mjesecu trudnoce. Niako mi nije jasno to sa pregledima u bolnici. Moju trudnocu redovno vodi ginekolog u mom domu zdravlja koji nema veze s bolnicom. Cula sam da zene idu u bolnicu na preglede, pa me zanima da li bih i ja trebala ici koji put u bolnicu u kojoj bih zeljela roditi ili se to samo pojavim u bonici kad me uhvate trudovi. Zeljela bih i ja doci do dr. Hafnera, ali ne znam da li to ima smisla kad vec imam svog doktora. Voljela bih roditi u bolnici Sveti Duh iako ne pripadam tamo. Nedavno sam zvala trudnicku ambulantu da se narucim kod dr. Hafnera pa me sestra u cudu ispitivala da sta trebam, pregled ili ultrazvuk, pa sam rekla pregled, pa me pital zasto, pa sam rekla da bi tamo voljela roditi pa cisto zato, pa mi je rekla da ja uopce ne pripadam u tu bolnicu. I sad mi vise nista nije jasno. Malo mi cudno zvuci da samo dodem kad me uhvate trudovi, a opet ne znam kakvo je pravilo i sta da radim.

  43. #43
    malibu

    Početno

    @mlisjak - da bi se naručila treba ti samo uputnica od ginića koji ti vodi trudnoću. naruči se kod dr. kojeg želiš, a kad te pitaju zašto - samo reci da te tvoj gin. uputio da moraš u obaviti i uzv/pregled u bolnici gdje ćeš roditi. nemoj dozvoliti da te odbije žena koja preko tel. prima narudžbe. i zapamti - ti imaš pravo odabrati liječnika i bolnicu gdje ćeš roditi! sretno!

  44. #44
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    osobni dojam: vrlo strucan i ne puno manje arogantan. ne dao vam bog da slucajno dodjete s idejom kakav biste porod zeljele (tipa: zamolite da pricekaju s prokidanjem vodenjaka, ili kazete da ne biste odmah drip nego da se priceka kako ce ici prirodnim putem - ja sam napravila oboje i ispastala).

  45. #45
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj elie prvotno napisa
    osobni dojam: vrlo strucan i ne puno manje arogantan. ne dao vam bog da slucajno dodjete s idejom kakav biste porod zeljele (tipa: zamolite da pricekaju s prokidanjem vodenjaka, ili kazete da ne biste odmah drip nego da se priceka kako ce ici prirodnim putem - ja sam napravila oboje i ispastala).
    meni je samo djelovao arogantan na prvi pogled, poslije se ispostavilo da je micek...ali ja jesam naređivala šta ću, šta neću, usput tražila nek mi donese litru rakije i cigaretu inače ću skoćit kroz prozor....bio je super...

  46. #46
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj elie prvotno napisa
    osobni dojam: vrlo strucan i ne puno manje arogantan. ne dao vam bog da slucajno dodjete s idejom kakav biste porod zeljele (tipa: zamolite da pricekaju s prokidanjem vodenjaka, ili kazete da ne biste odmah drip nego da se priceka kako ce ici prirodnim putem - ja sam napravila oboje i ispastala).
    ispaštala? kako? daj nam detalje. baš me zanima

  47. #47
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    ja sam u dilemi da li da napisem svoju pricu s poroda, mislim da mi stvari jos trebaju sjesti na mjesto, odnosno da ih trebam posloziti u glavi da bih mogla s odmakom i relativno objektivno napisati kako su stvari tekle...

  48. #48
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    i mene ja se kod njega kontroliram pa da znam šta me čeka

  49. #49
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    I mene zanima, isto se kontroliram kod njega jer sam cula sve najbolje...
    elie ajd pliiz napisi..

  50. #50
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj elie prvotno napisa
    ja sam u dilemi da li da napisem svoju pricu s poroda, mislim da mi stvari jos trebaju sjesti na mjesto, odnosno da ih trebam posloziti u glavi da bih mogla s odmakom i relativno objektivno napisati kako su stvari tekle...
    ajde elie bilo bi dobro.
    "odspavaj",kak se kaže pa podijeli s nama svoje iskustvo.

    meni je dr.h jako drag. moj porod je bio induciran i tada sam imala veliko povjerenje u njega.
    međutim danas se ponakad ipak pitam dal je moglo biti drugačije

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •