Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 186

Tema: Škola u prirodi

  1. #101
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Naša ispade 700 kn s izletima. Stvarno se čudim da to nije nikome puno. Ne u odnosu na to što nude, nego za izdvojiti...
    kam idu u Novi i na Krk?
    50-100 kn uvrh glave
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 01.03.2015. at 13:08

  2. #102

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Mi smo davali 150kn. Tako smo se nekako dogovorili uglavnom svi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #103
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    150kn đeparca je malo previše za 4i pol dana, jer sve izlete se unapred uplačuje još dok su doma.

    i kaj bi za tu lovu kupili? za sladoled dat lovu i to je dost.

    prošle godine dok su moji bili na moru s jednim društvom bilo je klinaca koji su imali i 500kn, i potrošili na gluposti u dan i pol, pa posle žicali slatkače od ostalih.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 01.03.2015. at 13:30

  4. #104
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa neki mogu i svojih 50 kn spiskati za dan i pol na gluposti i poslije zicati ostale za sladoled, to ovisi o djetetu, a ne o sumi novaca.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ma to je vise bilo, potroši sto a ostalo za rezervu :posljediceizdjetinstva
    Znaci, oni kupuju sladoled, sok, a neki su i vrlo široke ruke na suvenirima :mrgreen
    I gluposti tipa žvake koje te pecnu strujom i takve divote sa štandova...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #106
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    naši ove godine idu na sljeme, prošle godine nisu išli jer ih učiteljice nisu htjele/željele i ššto već voditi.
    ima li kakva promjena od prijašnjih godina i kolko plačate sljeme ak idu gore ( s time da bi naši išli na 4 dana, od uskrsnog utorka)

  7. #107
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    podizem : )
    klinci ove godine (za 20-ak dana) idu u novi vinodolski, od pon-pet, 4. razred osnovne.

    ako tko ima kakvo iskustvo za podijeliti, savjet... nismo jos imali roditeljski sastanak, a vec se zna da dosta djece nece ici, kao sto ni prosle godine nisu svi isli na sljeme. moja curka zeli ici dok joj se prijatelji predomisljaju.

    sad je cijena 500 kuna. je li ista bila i ranije?

  8. #108
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Pa to mi se cini super povoljno!
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 24.02.2016. at 18:20

  9. #109
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    mislim da je to subvencionirana cijena tj. grad zagreb nesto placa. i to je cijena s dva izleta, tako da je jako dobra : )

  10. #110
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mislim da je osnovna cijena bez izleta oko 350 kn, bar je tak bili ranije
    Na izlet se pretežno ide do vrbnika

  11. #111
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    I ja bih s njima najradije

  12. #112
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    neće djeca ići zbog novaca ili?

    kod nas su uvijek sva djeca išla, Novi je bilo bolje iskustvo nego sljeme

  13. #113
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    može info,kakvo je sada zakonsko stanje što se tiče obaveze škole u prirodi?mora li se ili se ne mora?

  14. #114
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne mora se, nikad se niti nije moralo.

  15. #115
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ne mora.

  16. #116
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ne mora se, ali ako se ne ide onda bi trebalo organizirati nastavu

  17. #117
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Kod nas se bome moralo. Odnosno, ako netko nije htio ići, morao je donijeti ispričnicu jer se to smatralo redovnom nastavom.

    Ali naša osnovna škola je po mnogočemu bila specifična.

    S druge strane, šteta je da dijete ne stekne to iskustvo ako nema baš nekih drastičnih razloga za ostanak kod kuće. Ja sam isto jako brinula kako će to biti, ali je sve dobro ispalo. Moj mlađi je upravo tada naučio sam voditi brigu o svojim lijekovima za alergiju i sve je bilo ok.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Ne mora se, ali kod nas se onda moralo doci na redovnu nastavu u skolu. Nije se moglo ostati doma taj tjedan.

  19. #119
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ne mora se, ali se mora organizirati nastava, tak se ne mora ni u kazališe , ali tad treba predvidjeti gdje će dijete biti pod nadzorom i adekvatnom nastavom, kod nas je baš bilo i takvih slučajeva.

    Čak i naturalac škako god mi to zvali se ne mora ići, ali pošto oni to pišu kao terentska nastava, isto treba organizirat nastavu , istina organizira se nasrtava u nekom drugom razredu ( lakše je to kod nižih razreda)


    moj recimo nije bio u 4. razredu jer je par dana prije došao iz bolnice, čak nije ni odradio nastavu jer sam sve papire uzela od učiteljice i to je odradil doma, ispričnicu je dobio, ali

    učiteljica je jaaako navijala da on ide, ja se nisam usudila, dete imalo stvarno komplikacije, istina možda bi mu pasalo malo morskog zraka, ali nije smjel ni trčat ni ništ, potpuno bi mu sve propaloa, ali zato je jedan klinac skakal odsvakud i slomil ruku, pa su morali trčati na hitnu u Rijeku.

    vidim da je i nevena napisala isto ko i ja
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.09.2016. at 14:01

  20. #120
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa i to teško da se mora ako roditelji odluče da dijete neće dolaziti na nastavu.

  21. #121
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa i to teško da se mora ako roditelji odluče da dijete neće dolaziti na nastavu.
    onda se jedino može pravdati u tom slučaju preko doktora ako da, kod nas u školi nije bilo problema i klinci su išli na nastavu.

  22. #122
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Bome može se i bez doktora.

  23. #123
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kod nas ne, a i klinci ( pa ni starci)nisu radili probleme ili priroda ili škola.

    sjećam se da je kod klinca u 3. razredu učiteljica nije htjela voditi 2-3 učenika, oni su išli na nastavu u 4. razred, drugi su svi išli. u jednom razredu jedan klinac nnije htio ići i on je uredno išao na nastavu.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mora se, ali kod nas se onda moralo doci na redovnu nastavu u skolu. Nije se moglo ostati doma taj tjedan.
    Moj sin je propustio terensku nastavu u 4. razredu zbog priprema za natjecanje u glazbenoj školi. Nije morao dolaziti u školu. Učiteljici sam objasnila zašto ne može ići, ona je to prihvatila i ništa više nismo morali pravdati.
    Mislili smo prvo da će morati dolaziti u školu taj tjedan i računali na to, ali na kraju je ispalo da je to njima komplikacija i nije morao ništa. Dobio je ekstra 4 dana vremena za vježbanje doma.

  25. #125
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    A kod nas jedan nije htio ići, pa nije išao na nastavu. Jer su njegovi roditelji smatrali da je to bezveze. Tako da je taj pristup da se u školi nešto mora prilično upitan. Ipak su roditelji ti koji donose zadnje odluke, u brojnim slučajevima.

  26. #126
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    .. da ne spominjem da je školi realno zapravo draže da dijete u toj situaciji ne dolazi u školu

  27. #127
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Moji nisu isli na to jer to u nasem slucaju nije bila skola u prirodi nego u autobusu za 2000kn. Isli su u skolu tih par dana u neki drugi razred.

  28. #128
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    hvala cure.što se tiče nas ima više faktora,od alergija (ne urtikarija nego baš ono raspad sustava) na gusjenice i bube,određenu hranu,plijesni.....do toga da u razredu imamo problematične djece u kombinaciji sa učiteljem koji je prilično out po pitanju tih stvari (inače je kao osoba ok).tako da sam u dvojbi.bed mi je da ne ide,ali kad se sjetim kakav će biti nadzor i sa kim ide,i još ko za vrag na mjesto gdje su sve njegove alergije u prijetećem startnom položaju....ne osjećam se sigurno.možda najbolje vidjeti gdje će ići,pa se konzultirati sa dr. i eventualno popričati sa učiteljem o djeci koja me brinu?

  29. #129
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kam bi trebali ići i u koje doba godine tj. Mjesec
    Kužim te ja, i ja unapred umirem i već godinu dana razmišljam dal da klinca pošaljem u grad mladih s vrtićem, mali jede samo neke stvari, druge ne smije, ima i vanjske alergije na jaaaaako i jake, a uz to ne smije ni običan ili bilo kakvi kruh, što znači da ću ja morat sve to unapred raditi i slati zamrznuti.
    Klinka je išla i u grad mladih, školu u prirodi i na 2-3puta na more organizirano, njoj su pazili na hranu, ali ona je smjela neke uobičajene hrane koje klinac ne smije sama je pazila na terapiju, A kad je Išla s vrtićem u grad mladih, tete su joj čistite nos s rhinohornom i davale flixotide, ventili na nije trebalo, ali ga je imala sa sobom, imala je tad i rizici mlijeko sa sobom ali to joj nisu na kraju davali. Kad je krenula u školu počela je jest i kravlje mlijeko. Jedina olakšavajuća stvar je da klinac ima jednu njenu tetu i to bolju tetu.

  30. #130
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    sada negdje,navodno 10 mjesec (3 razred osnovne su).sljeme dom crvenog križa.to su im rekli danas,on je već izrazio želju da ne bi išao (malo je i papak po pitanju dugo negdje-pogotovo sa spavanjem-biti sam bez nas ili baka/deda/teta...).sad kad čitam jelenaO i razmišljam o procedurama,ne bih htjela komplicirati nikome sa prehranom i tim svim čudima koja su mu potrebna...sad je tu još i faktor da ni on ne bi,a moguće da mu tada pada dnevna bolnica,tako da ionako neće moći ići.u svakom slučaju,ako se ohrabrimo i potrefe se okolnosti,javim kako smo sredili logistiku i kako je prošlo.razmišljam možda skuhati za 5 dana i dati da mu to griju tamo. jel zna netko kakva je okvirno hrana na meniju bila tih dana D/R/V?thanx.

  31. #131
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    a najbizarnije je da mi živimo skoro pa na lokaciji škole u prirodi

  32. #132
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj lasica prvotno napisa Vidi poruku
    a najbizarnije je da mi živimo skoro pa na lokaciji škole u prirodi
    A da pitaš zbog specijalnih okolnosti da ga voziš ujutro i preuzmeš navečer? Ako ti je zbilja blizu.

  33. #133
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj lasica prvotno napisa Vidi poruku
    a najbizarnije je da mi živimo skoro pa na lokaciji škole u prirodi
    Pa razmisli da ga pošalješ. Ako bude problema sa hranom ili spavanjem, odeš po njega. Nije na kraj svijeta... Ni prvi ni zadnji. Jedino je pitanje kako dogovoriti prehranu, ali to se može unaprijed.

    Moj mlađi (astmatičar i alergičar) silom prilika nije išao jer se taman razbolio i jako je žalio radi toga. Njegov prijatelj je odspavao noć ili dvije pa je dobio temperaturu i tata je otišao po njega.

    Lijepo dogovori s učiteljicom da ode bar na kratko, pa nek vidi - ako mu bude ok, nek ostane. Ako ne - odeš po njega i gotovo. Moj E. se osamostalio upravo na tim izletima i školi u prirodi (N.Vinodolski) a L. je doživio nezaboravne trenutke sa svojim razredom. Išli su u rudnik srebra Zrinski, a bili su zimi tako da su se čak i sanjkali. Bilo im je sjajno. A L. je kao mali isto bio dijete koje se držalo mamine suknje. E,pa, prestao je s tim baš nakon Sljemena.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    lasica, moja je bila na sljemenu, dom crvenog kriza. Rekla je da su za rucak imali pohano, bolonjez, cufte, pomfri itd... a za dorucak klasicno putar, pekmez, salama, sir...

  35. #135
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    je samo kaj mora ići okolo naokolo pa to ne ispada 5 minuta ( mislim da ni nemože biti tolko malo) nego pol sata-sat uokolo

    ja sam pričala za moga da bi mu morala pakirati kruh, pekmez i neke specifične stvari koje se kuhaju, nikako ne bi svu klopu od zdoma dala, nema ni potrebe.

    moja klinak je bila na Crvenom križu na sljemenu i u Novom Vinodolskom ( ljeti), izuzeli su stvari koje ne jede ona i frendica, to je orašasto is ve kaj ima veze s time, soja i sve u svezi toga,hrenovke i ino, frendica ne jede piletinu i paradajz.
    klopa nije loša čak se dobi i okvirni jelovnik, gdi smo ja i frendičina mama rekle komentare, pridržavali su se toga, ali opet i klinci moraju paziti kaj da , kaj ne , napose posle po sobama kad bude raspašoj

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    moja na sljemenu nije bila zadovoljna hranom. zalila se da je pire krumpir bio posebno los. pa sam ja pretpostavila da je iz vrecice (nisam provjeravala tako da nisam sigurna je ili nije).

  37. #137
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ali se može tražiti da pire bude od pravih krumpira u slučaju da je stvarno iz vrečice, moja je išla s popisom i na sljeme i u Novi i sve je bilo ok, ona nije dobila pire iz vrečice, čak su jedne godine radili posebno tijesto za nju, jer su drugima stavljali nekaj kaj moja ne jede, nije bilo frka nikakva, i ne treba mislit da je to problem,
    isto viđam već par godina kad idem s klincima na terapiju da se može ali i treba dogovoriti s kuharicama.

    tebi ako bude ipak išo, pojedinačno napisati kaj smije i kaj ne smije, i to dat i učiteljici da ona prosljedi gore, a i spakirati s njime da imaju na oku.
    specifično je kod mojeg malog kaj stvarno ima mali dijapozon hrane koje jede a usto samo jedno meso koje smije.


    moja je prek ljeta u Novi počela ići odmah u drugom razredu s bratom, i sad joj je žal da ove godine nisu išli, ali terapije su baš se preklapale s time.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.09.2016. at 14:19

  38. #138
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    moja (4. razred) ide početkom 10 mjeseca u Crikvenicu, učiteljica je rekla da za one koji ne idu će biti organizirana nastava, s napomenom :čitajizmeđuredaka: molim donijeti ispričnicu od doktora za djecu koja neće niti jedno od navedenog...

  39. #139
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    hm...da..nije mi problem ići po njega,možda je to i neka vrsta rješenja,jer onda doma sve ujutro i navečer "obavi" da učitelj nema brige sa inhaliranjem i sl. hranu za taj dan eventualno i to je to (moram priznati da sam jučer i o madracu i jastucima razmišljala,jer radi grinja i plijesni,i to mi je faktor ).i molim boga da ne naleti na živinu na koju je alergičan.samo se nadam da će ko njegovom nećaku sve prestati sa pubertetom...a sada manje bitna pitanja,kaj oni uopće tamo cijeli dan rade-recimo ako je kišno i loše?što spakirati za ovo jesensko vrijeme,ako netko ima iskustva sa sljemenom.i navečer,kao kreveti na kat su,ali jel imaju ograde? moj pada i sa ovog niskog,jako nemirno spava.

  40. #140
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Moj se razbolio taman vikend prije škole u prirodi, pa ga se nisam usudila poslati odmah u ponedjeljak, ali kad sam vidjela da je dobro, u utorak sam ga sama odvezla. I super da jesam, uživali su, vratio se izvan sebe od sreće.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Ako je bas padala kisa imaju unutra neke radionice ali nasi su cim je stala kisa isli van. Dobro je spakirati neke gumene cizme jer bude blato.
    Vezano za krevete na kat, reci uciteljici da on spava dolje. Nasa je pitala roditelje tko moze spavati na kat a tko ne moze. ONi koji su rekli da ne mogu spavali su dolje. TO se stvarno nije problem dogovoriti.

  42. #142
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    kod nas je jedna mama, zbog djetetovih potreba išla i na Sljeme i u Novi, i to je varijanta

  43. #143

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Moja je astmatičar i išla je sa vrtićem 5 dana.
    Kod nas je bio obratan strah: hoce li je htjeti voditi obzirom na dijagnozu, davanje terapije i sl. Ona je bas jako htjela ici.
    No, stvarno nije bilo nikakvih problema jer su svi bili ranije upuceni sto i kako.
    I na kraju - dovoljno je blizu da se uvijek moze doci po dijete.

  44. #144
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je astmatičar i išla je sa vrtićem 5 dana.
    Kod nas je bio obratan strah: hoce li je htjeti voditi obzirom na dijagnozu, davanje terapije i sl. Ona je bas jako htjela ici.
    No, stvarno nije bilo nikakvih problema jer su svi bili ranije upuceni sto i kako.
    I na kraju - dovoljno je blizu da se uvijek moze doci po dijete.
    Ovako je bilo i kod nas u vrtiću, ali moj E. je takvo dijete da od malih nogu želi i zna puno toga sam. Odgajateljice su ga samo nadzirale. Ja sam im napisala upute. Kasnije, u školi više čak ni to jer imala sam više povjerenja u svoje dijete nego u učiteljicu.

  45. #145
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    e da vidiš.čizme,to definitivno.još će uletiti u loše vrijeme po svemu sudeći. ha dobro,spremamo se kao da ide,a zapravo učitelj još niti ne zna što ga čeka,možda nas i izbace sa popisa kad mu kažem. hvala cure još jednom!

  46. #146
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    dobit ćete i neki popis kaj bi trebalo, svakako cipela/čizma ili pokrivala za noge treba biti 2 kom, u slučaju da neugaze u nešto (bar su tak rekli kod nas prošle godine)

  47. #147
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    eto mene s roditeljskog.dakle učitelj je predstavio to kao obavezno i nije bilo nikakvog glasanja za to da li se ide ili ne.drugo,rekao je da se po noći djeca zaključavaju u sobe i da se ne smiju nositi mobiteli?? i kaj ak njemu pozli? ko bu dozvao i kako učitelja?

  48. #148
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    naši su smjeli nositi mobitele, istina nisu smjeli stalno biti na njima, nisu ni imali vremena za to, za zaključavanje nisam čula da je obavezno, tj. ja svojima branim zaključavanje pa su ključevi na sigurnom i nedohvatljivom mjestu.

    kolko imate vi razreda?


    kad je taj datum, jel ti stvarno i bolnica u to doba?

    naši klinci idu početko svibnja u Grad mladih
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.09.2016. at 14:00

  49. #149
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    evo i kod nas u tijeku eskurzija, pardon skola u prirodi cijena prava sitnica, 2500kn smjestaj, prijevoz i ostalo. djeparac su dali bake, dide, tete, aj bar nesto.
    i to isto me ceka opet u 4.mj kad maza bude isao na eskurziju
    a cimavicin razred bi trebao u 4.mj ici u vukovar, to je financirano od ministarstva, aj da i to vidimo

  50. #150
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    evo i kod nas u tijeku eskurzija, pardon skola u prirodi cijena prava sitnica, 2500kn smjestaj, prijevoz i ostalo. djeparac su dali bake, dide, tete, aj bar nesto.
    i to isto me ceka opet u 4.mj kad maza bude isao na eskurziju
    a cimavicin razred bi trebao u 4.mj ici u vukovar, to je financirano od ministarstva, aj da i to vidimo
    Pa di to idu za te pare?
    Kod nas maturalac toliko košta.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •