Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Aktivnosti za dijete (Osijek)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonija ravna
    Postovi
    117

    Početno Aktivnosti za dijete (Osijek)

    Dakle ovako. Moja starija ima 4,5 g. Spletom raznih okolnosti nije nikada išla u vrtić iako smo zadnje dvije godine htjeli upisati ju. Ona je izrazito društvena, energična, znatiželjna... Zbog svega toga, a i zato jer mi se nekako čini da je sad u idealnoj dobi, voljela bih ju upisati na neku slobodnu aktivnost. Jednostavno, htjela bih da joj nekako obogatim slobodno vrijeme, da nauči nešto novo, da se druži s nekim novim, a i ona stvarno ima energije napretek.

    Kad nju pitam što bi (recimo gimnastiku, ples, zbor), ona bi sve, sve joj se sviđa.

    No, glavni razlog zbog čega sam otvorila ovu temu...
    Živimo u okolici Osijeka i nemam baš dobar uvid u ponudu, znači kamo se uopće mogu djeca te dobi upisati, koji se sadržaji nude. Pa evo, molim mame Slavonke koje znaju nešto više da me "prosvjetle", bila bih vam zahvalna.

  2. #2
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Evo za početak: gimnastika za najmlađe (Inova Gim i Sokol), plesni studio Shine, dječji zbor Zumbići, Dokkica (ima zanimljive radionice za predškolce).

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    Citiraj Superman prvotno napisa Vidi poruku
    Evo za početak: gimnastika za najmlađe (Inova Gim i Sokol), plesni studio Shine, dječji zbor Zumbići, Dokkica (ima zanimljive radionice za predškolce).

    Osim navedenog, balet u dječjem kazalištu.
    Pogledaj možda na vratima najbližeg vrtića, razni vrtići znaju imati razne aktivnosti u popodnevnim/ večernjim satima. To iznajme dvoranu za recimo plesni studio Shine.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    http://www.gskos.unios.hr/?upit=sadrzaj&id=190

    Evo nešto i iz gradske knjižnice, neke radionice za djecu.

    Imaš i helen doron early english isto u osk. Vidi na stranici Glasa http://www.glas-slavonije.hr/217043/...me-sa-klincima

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonija ravna
    Postovi
    117

    Početno

    Eto super, izbora ima, preostaje nam samo - izabrati. Za neke sam znala već, ali evo recimo nisam znala da Shine organizira za male ples. Balet mi isto nije na prvu pao na pamet, a ona je luuuuda za balerinama.

    Hvala cure na odgovorima.

    (Naravno, još uvijek su prijedlozi dobrodošli, ako ih ima još.)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •