Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Što slušaju vaši 13+ godišnjaci i što biste vi željeli da slušaju?

  1. #1
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno Što slušaju vaši 13+ godišnjaci i što biste vi željeli da slušaju?

    Što slušaju vaši 13+ godišnjaci i što biste vi željeli da slušaju?

    Ja sam zadovoljna što moji ne slušaju cajke i ostali "šund", a sve si mislim da bi trebalo malo utjecati i na formiranje glazbenog ukusa djece/mladih da ne skrenu u te vode pod utjecajem okoline.

    Isto pitanje sam postavila i na mrvicu mlađoj dobnoj skupini jer su mi sinovi u obje: http://forum.roda.hr/threads/84181-%...01#post2578101
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 23.02.2014. at 23:30

  2. #2
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moja ima 13,5 i ne sluša cajke, čak se i jako čudi toj vrsti muzike.
    Jako voli Shakiru, Rihanu, One direction...
    Uz mene će poslušati i house.

  3. #3
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Sluša svašta i puno, to mu je jedna od glavnih okupacija u zadnje vrijeme. Većinom je onako baš tinejđerski, aktualne stvari, pa istražuje što ti još imaju, razmjenjuje s društvom dojmove...Toliko je tih izvođača da ih ne mogu ni popamtiti. Drago mi je što nam uvijek daje da poslušamo nešto što mu je jako dobro, ili mu je novo, neobično. Volim i spontane kućne plesnjake :D. Nije loše ni što mu se šire horizonti jer je bilo ubitačno dok su se stalno vrtjele iste tri pjesme.
    Ne buni se na naš ukus, ne koluta očima ako u vožnji slušamo, šta ja znam, Cesariu Evoru, ili ako ja raspalim klasiku dok pečem kolače (smije li se napisati da se klasika "raspali"? ), dapače.
    Cajke ne voli, ali ih zapravo i ne pozna. To je dakle ono kad a priori nešto ne voliš jer smatraš da je seljački ili slično. Ni ja ih ne poznam pa ne znam trebam li biti jako sretna što ih ne sluša ili je to zapravo svejedno.
    Ima dobru prijateljicu koja voli cajke i vidim da ga to malo zbunjuje i provocira. Naime, cura je pametna i puna duha, a to bi valjda trebalo biti nespojivo s cajkama pa sad ne zna što da misli.
    Posljednje uređivanje od vertex : 24.02.2014. at 13:28

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •