Stranica 4 od 9 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 402

Tema: doktori iz vinogradske

  1. #151
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    ja za dr.kosec ne bih stvarno znala jer jos nisam uspjela doci k njoj na pregled al mislim da ni uskoro necu krociti u Vinogradsku. Ovo kaj sam ovaj tjedan dozivjela mi je bilo dovoljno (vazno je jos napomenuti da sam na pregled isla ravno s ispita iz nuklearne fizike i fizike čestica tako da je dozivljaj bio dvostruko jaci). Eventualno cu otici do Kosec ali tam u Eljugu da opet ne bi bilo nismo znali ali to potkraj trudnoce. Do tada cu se drzati svog dr.Radoncica koji je super...

  2. #152

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ja sam isto bila kod dr.-a na pregledu (ne želim navodit ime) i isprepadao me bez razloga. Bila sam na rubu suza.... Tek kad sam se smirila, sam skužila da čovjek vjerojatno nije sve baš tako mislio i da mi u biti ništa jako strašno nije rekao.... Ali meni se čini da oni uopće ne kuže koliko smo mi osjetljive i da nam smiju samo pozitivno pričat..... Oni pričaju kaj im padne na pamet...

    A mici...ovo za antibebi je stvarno glupost, jer cure koje idu na dugi protokol za IVF (dobro si čula) piju antibebi mjesec, dva da im se smire jajnici i onda na stimulaciju. Tako da je taj tvoj stvarno zabrij'o nekaj...

  3. #153
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    znam. kaj je najgore, ja sve to znam, ali dok ti netko tko bi trebao biti strucan na tom podrucju tako nesto kaze, uzas...! razumijes me...
    iako sam radila testove, sve mi je bilo savrseno bez ikakva rizika ali svejedno...
    vec par noci nisam spavala stalno me te stvari brinu...

  4. #154

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    da li netko zna kada dr kuna ima ambulantu slijedeći tjedan i kada bi bilo dobro doći(što ranije pretpostavljam)!!! hvala

  5. #155
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    dr Kuna je bio četvrtkom kad sam ja išla...ja olazila u 8 (jer sam morala priej odvest MM-a na psoao a dolazila bi na red oko 12-13....a cure koje su došle u 10 došle na red oko 13.30-14...

  6. #156

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    nazvala sam vinogradsku i dr kuna navodno više nema ambulantu,nego privatno prima narudžbe! ima li netko iskustva s tim?

  7. #157

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    moja frendisa je isla kod njega privatno i njoj je bio super.mislim da je on u poliklinici batas al nisam sigurna.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    hvala elizabeth ali moram u bolnicu prije poroda,obaviti jedan pregled barem jer tamo planiram roditi,nije problem ni platiti ako treba samo neznam kako to sad funkcionira.probat ću njega dobiti!!

  9. #159
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    Ja bila prošlu srijedu, Kuna je bio na zamjeni.

  10. #160
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj Djenka prvotno napisa
    Ja bila prošlu srijedu, Kuna je bio na zamjeni.
    Ali ne cijelo jutro, bio je još netko pa su se izmjenjivali.
    Došla sam u 9.30, na redu sam bila u 11.30.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    na kraju idem kod dr .tučkar!! ima li netko info o njemu?

  12. #162
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Mi samo da prijavimo :D za dr. Bolanču (vodio porod, strašan zafrkant, na šivanju me pitao koji hoću vez ) i :D za dr. Hermana (potpisujem sve od prvog do zadnjeg slova - super je!), nemam loša iskustva, nadam se da će tako biti i ostalima...

  13. #163
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj dinasta80 prvotno napisa
    na kraju idem kod dr .tučkar!! ima li netko info o njemu?
    Imaš dosta informacija o dr. Tučkaru u samom topicu, čitaj od početka

  14. #164
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    Opet bila zamjena u srijedu, Bbutorac, odličan je, fin i uglađen, Vinogradska i dalje prima najbolje doktore.

  15. #165
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj dinasta80 prvotno napisa
    na kraju idem kod dr .tučkar!! ima li netko info o njemu?
    jako strog na kilazu, ako dobijes vose od 8kg ubija u pojam :/

  16. #166
    levinja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    18

    Početno

    I ja se spremam u vinogradsku, po drugi put. Bila bi zahvalna kad bi jedna od redovnih pregledalica u v. napisala kak radi trudnicka ambulanta. Sjecam se samo da je svaki dan radno vrijeme bilo drukcije i da dr.Kosec radi ponedjeljkom. Negdje je to vec bilo napisano, ali ne mogu naci. Hvala unaprijed!

  17. #167

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    a joj baš mi to treba uz svu muku dobila sam 11 kaže gin da nije puno,valjda neće bit preoštar!!! da li me i on važe? što mogu očekivati na pregledu u bolnici?

  18. #168

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    ma nije tako ostar,meni je radio par puta uzv i cijelo vrijeme se salio i sve ti onak dobro objasni
    super je

  19. #169
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    ja sam ono kad sam jednom isla u vinogradsku na pregled, nekim cudom dospjela dr. Tuckar i ne zelim ga vidjet vise u zivotu. za kile mi nije nista rekao. samo se derao na mene da kako sam mogla ostati trudna mjesec nakon prestanka uzimanja kontracepcijskih, da nisam normalna, da kuda ja mislim. rekao je da bebac njemu super izgleda al da to ne treba nista znaciti, ali kao sad je ionako prekasno za abortus... nisam se stigla ni obrisati od onog neceg s cime po trbuhu namazu, vec je pozvao drugu trudnicu i doslovno me izgurao na hodnik, neka se vani brisem.
    kad je gledao na uzv, samo je sutio, ja sam vise trebala ispitivat sto je sto, i sama sam znala koliko mi je on rekao...
    sve u svemu katastrofa.
    moj privat doktor mi je rekao da je vec cuo za njega i takve njegove bisere i da mu je bas zao da sam dospjela k njemu na pregled jer u vinogradskoj ima super doktora...

    eto,to je moje iskustvo s dr.tuckar

  20. #170

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    a joj a ja čula da je odličan,pa neznam više kome i gdje! idem ja k njemu u srijedu pa vam javim iskustva!

  21. #171
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    mici85, jesi li sigurna da je to bio Tuckar, nije mu to slično, više baca na Ivičinca. Piše ti njegovo prezime na papiru s nalazima.
    levinja, ja sam redovita preglednica, i u zadnjih godinu dana bila more puta tamo, niti jednom nije bio doktor koji ima dežurstvo taj dan, tako da je nemoguće znati po dežurstvima tko će biti. Inače bi trebalo biti: Košec-ponedeljkom, utorak-Ivičinec, srijeda-Tučkar, četvrtak-Herman, petak-Kuna, ali rijetko kad bude, mjenjaju se i uskaču kako tko dospije.

  22. #172
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    Pardon, Ivičević-utorak. On važi kao grublji na jeziku, ali pamtim pregled kod njega kao izuzetno bezbolan i detaljan.

  23. #173

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    dr kuna više ne drži ambulantu,sada je petkom netko drugisamo za info

  24. #174
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    pa sjecam se da je to bio utorak, i prema tome ne bi trebao biti tuckar ali imam njegov pecat tam na pov.bolesti pa sam sigurna da je to on. ili jenetko drugi koristio njegov pecat u sto zaista sumnjam...
    ne znam...mozda je covjek imao los dan. uglavnom, nikad vise necu k njemu pa mi je stvarno svejedno...

    nadam se da ces ti proci dobro. mozda je fakat covjek imao neki sje.. dan pa se malo istresao na meni (sto ne bi trebala biti praksa nekog lijecnika pogotovo onog koji radi s trudnicama)

  25. #175

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ja bih samo za dr. Bolanču jedan

  26. #176

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Vrbani
    Postovi
    144

    Početno

    Citiraj mici85 prvotno napisa
    pa sjecam se da je to bio utorak, i prema tome ne bi trebao biti tuckar
    Tuckar ti je mladji, cca 40-tak godina i viši, a Ivicevic stariji, preko 50 (moje procjene ) i niži. Mozda po tome mozes skuziti koji je bio.

  27. #177
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    onda je definitivno bio tuckar...neki mladji...35-40god...

  28. #178

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    147

    Početno

    mici85, i ja sam pred 2-3 tjedna imala 'zanimljivo' iskustvo s Tučkarom - tu su ga cure nahvalile pa sam se nadala netraumatičnom iskustvu na prvom bolničkom pregledu u 36. tjednu, a kad ono - izašla iz ambulante sa sto upitnika iznad glave. Mislim, prvo što me pitao kad sam ušla u ambulantu gologuza i spremna za pregled bilo je: 'A gdje su vama cipele?' :?
    Ako je i to bio pokušaj šale kao i onih desetak glupavih upadica nakon toga, onda mu je smisao za humor stvarno jadan...
    A i pregled je bio prilično bolan, za što je on samo zaključio: 'Pa ovo vas ne bi smjelo boljeti!'
    Idući put sam nabasala na dr. Butorca i on mi se čini stvarno ok, i taj put me, gle čuda, ništa nije boljelo.

  29. #179
    levinja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    18

    Početno

    Djenka, hvala!

  30. #180
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    Citiraj blackie prvotno napisa
    mici85, i ja sam pred 2-3 tjedna imala 'zanimljivo' iskustvo s Tučkarom - tu su ga cure nahvalile pa sam se nadala netraumatičnom iskustvu na prvom bolničkom pregledu u 36. tjednu, a kad ono - izašla iz ambulante sa sto upitnika iznad glave. Mislim, prvo što me pitao kad sam ušla u ambulantu gologuza i spremna za pregled bilo je: 'A gdje su vama cipele?' :?
    Ako je i to bio pokušaj šale kao i onih desetak glupavih upadica nakon toga, onda mu je smisao za humor stvarno jadan...
    A i pregled je bio prilično bolan, za što je on samo zaključio: 'Pa ovo vas ne bi smjelo boljeti!'
    Idući put sam nabasala na dr. Butorca i on mi se čini stvarno ok, i taj put me, gle čuda, ništa nije boljelo.
    ocito smo mu se nas dvije nasle u ne bas zgodan trenutak, kad je ustao na krivu nogu ili nesto slicno. ja cu na slijedeci pregled pokusat upasti kod dr.kosec. ali ne jos tako skoro..

  31. #181
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Ja sam danas bila kod dr. Kosec, dosla je u ambulantu tek iza 11h tako da znate, ako idete kod nje pripremite se na malo cekanja

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    Ja ću tamo na pregled za nekih 3 tjedna. Prvi put (prvu trudnoću) sam išla s namjerom da dospijem kod Hermana, prvi pregled nije došao, bila Dr Hrvojka Soljačić Vraneš ( išla sam kopati po papirima), drugi(i zadnji) pregled je bio Herman i bio je super. A kad radi Dr Bolanča?
    I zanima me jel i vi idete unutra onako gologuze? To mi je ostalo u sječanju, uđeš skineš se i onda k njima gologuza. Prvi put mi je bila sestra, pa doktorica pa student, oni ful obučeni, a ja odgovaram na pitanja gole guze . Nije da sam sramežljiva, ali sam se blesavo osječala. Ovaj put sam rekla obući dugu majicu pa nek mi služi kao mini haljinica tamo.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    I još imam pitanje kakav ste vi papir potpisivale na porodu? Tamo sam rodila prije 3 i pol godine, niš nisam potpisivala. I šta forsiraju epiduralnu? Mene je nje poprilično strah, mislila sam da te pitaju hoćeš/nećeš. Nije valjda da i to sad daju rutinski?

  34. #184

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    ufff ja već zaboravila kako je to,već dugo kod gina dobijem jednokratni ogrtač,no prije sam to obavezno rješavala suknjom koju ne bih skidala.Tako nije neugodnjak.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    nažalost dr.bolanča je trenutno u petrovoj

  36. #186

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj dinasta80 prvotno napisa
    nažalost dr.bolanča je trenutno u petrovoj
    pa kud ode kad ja trebam rodit????
    nadala sam se,priznajem,baš njemu

  37. #187

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    bolanča u petrovoj?si sigurna, ja rodila prije 6 tjedana i ako se ne varam i on je bio u mom timu tijekom poroda...pa kad prije ode

  38. #188
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    mama x1, papir se čita i potpisuje ako želiš, pri prijemu kod samog poroda. U principu je bjanko na koji daješ ili ne daješ potvrdu da pristaješ na sve intervencije koje doktor smatra neophodnima.
    Epiduralna se ne forsira, ako ju želiš trebaš sama pitati za nju. Za drip te također pitaju da li pristaješ ili ne pristaješ, za epiziotomiju sam zamolila babicu da je izbjegne koliko god može, nije ju izbjegla, a da li se trudila pojma nemam.
    Ja sam nakon nekog vremena željela ubrzanje poroda, te pristala na drip, i sve ostale intervencije koje su uslijedile za ubrzanje poroda su mi bile objašnjavane i opisivane prije, i davane mi na izbor.

  39. #189

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    ja sve potpisala, ali za drip me nisu niš pitali, samo su mi ga dali a epiduralnu sam sama tražila, i naravno dobila. no, dobro, morali su požuriti stvar jer mi se sve ionako jakooo produljilo, pa drip kako god boli :shock: jako, ipak je napravio posao

  40. #190

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    marka99 dr bolanča(visok,mlad ,mršav)) je u petrovoj već nekoliko mjeseci,tamo završava specijalizaciju!

  41. #191

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    visok, mlad, mršav da baš takav bio je na mom porodu i to preko veze...duga priča...no nije mi jasno, obzirom da sam u boxu bila cijeli dan, izrotirale su sve smjene, obzirom da sam imala vezu, posjetilo me brdo doktora tak da ih poimence znam podosta no stvarno ne znam koji bi to mogao biti ako ne bolanča :? upoznala sam brlečića, butorca, hermana, još jedna mladi doktor kojeg se sada ne mogu sjetiti da se ubijem, ..ma nemam pojma ali fakat mislim da je bio bolanča no idem na pregled sutra pa ću se baš raspitati...

  42. #192

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    Ja, prije tri godine, nisam niš potpisivala. Za drip me nisu ništa pitali, to je ispalo: jel imate svoje trudove, ja: čini mi se da imam, mladi liječnik pita Hermana: da joj damo drip, a on: pa dajte. I to je to. Epiziotomiju su mi napravili uz komentar babice da ne ide i da režu u idućem trudu. Ja sam ipak bila zadovoljna, porod je kratko trajao, iako je bio induciran, svega 3 sata, beba zdrava, ja drugi dan sjela na onu drvenu stolicu. Istina s pola guza, ali sve 5.
    Drago mi je za epiduralnu, mene je toga strah. Šogorica ju je primila u Petrovoj i ne može nahvaliti učinke, ali meni čim spomenu onaj postotak oduzetih dođe muka. Nek boli. Istina nisam imala dugačak i težak porod, ko zna šta ću pričati kad dođem tamo.
    A tko onda sad radi petkom ako Kuna više ne radi?

  43. #193
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj dinasta80 prvotno napisa
    marka99 dr bolanča(visok,mlad ,mršav)) je u petrovoj već nekoliko mjeseci,tamo završava specijalizaciju!
    plav?????????????? pa kolko to dugo specijalizacija traje s obzirom da je i mene porađao u vinogradskoj prije pune 3 godine :? a u vinogradskoj je i duže jer sam prije 3 i pol godine isto bila par dana radi krvarenja pa je on već bio tamo

  44. #194
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    meni je u vinogradskoj krajem 2004. na porodu bio divni specijalizant dr bolanča


    a jel znate koliko je prezime bolanča često u hr ?

  45. #195

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    dr bolanču poznajem osobno pa eto znam i gdje je) on me i poslao tuckaru i danas je pregled kod njega bio skroz ok svim curama ne samo meni,ali se stvarno dugo čeka(iskrsnula operacija i blabla) i sestra je bila krasna!

  46. #196

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    Cure tko radi petkom? Idem idući petak tamo. I kad da odem, mislim u koje vrijeme. Zvat se još uvijek ne mora, mislim najaviti za pregled?

  47. #197
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    mama x1 najbolje ti je ujutro nazvati u trudnicku ambulantu i pitati koji doktor radi taj dan

    Mene samo zanima s obzirom da prof. Herman vise nije ravnatelj da li ce se vratiti u full time sluzbu? :/
    To bi bilo lijepo od njega

  48. #198

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    147

    Početno

    mama x1, ja baš jučer bila na pregledu i na onom papiru na vratima ambulante piše da petkom radi dr. Butorac. Mene je jednom pregledao i mogu reći da je ostavio jako dobar i ugodan dojam.

    Doduše, to s danima u tjednu i rasporedom liječnika je malo škakljivo - zapravo nikad ne znaš na koga ćeš naletjet, često se dogodi da se u ambulanti ne pojavi onaj tko bi po tom rasporedu trebao.
    Jučer je npr. umjesto Tučkara u trudničkoj radila dr. Sabolović-Rudman i žena mi se čini kao jako draga i pažljiva osoba - najavila je svaku radnju koju je učinila tijekom pregleda (u terminu sam pa su mi radili amnioskopiju) i opisivala što vidi, što mi se čini kao ugodno osvježenje nakon svih onih pregleda u kojima ti se niš ne kaže ako baš ne zapitkuješ. Zaključila sam da ne bih imala ništa protiv da se potrefi da ona bude dežurna kad napokon dođem roditi...

    Za pregled se ne trebaš najavljivat, jedino se pripremi na višesatno čekanje kad god došla. Ambulanta ti radi od 08-14 h.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    A nema koristi zvati kad sam iz Kutine.
    A ko je sad ravnatelj? Nije da mi nešto znači, čisto iz znatiželje.
    Budem uzela knjigu i sendvič i sokić, ma ko na školski izlet .
    I nešto za smirenje MM-u, njemu trudnica + čekanje ne idu zajedno, ko da je on trudnica.

  50. #200

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    meni je rudman bila uzas...
    da kak to da herman nije ravnatelj?

Stranica 4 od 9 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •