Stranica 6 od 9 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 402

Tema: doktori iz vinogradske

  1. #251
    moon&sun avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj ely prvotno napisa
    Vinogradska je super! ...

    ... Jedino Ivićević hm.. koga se svi boje, zna imati vrlo neugodne, da ne kažem bezobrazne komentare, no ja nisam imala loše iskustvo s njim osim što me je nabrzinu odfikario s UZV.
    Slažem se, a meni je Ivičević živa guba. Kada sam prvi put bila kod njega na pregledu, ostala sam :? , ali sam stvorila imunitet, pa mi je taj njegov stil sada. .

    Isto nisam imala neka loša iskustva s njim, a koliko sam pročitala, na njegovu stručnost nije bilo primjedbi, a mislim da je to najbitnije.

  2. #252
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj moon&sun prvotno napisa
    Slažem se, a meni je Ivičević živa guba.
    Čovjek je sve samo ne guba. Kakav mu je riječnik i ponašanje...
    Ja ga se ne bojim; ima i on šefa. I etičko vijeće u bolnici.

  3. #253

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    meni je Ivičević prava faca. Nisam se toliko u žitvotu nasmijala....i mene je oprao, a ja mu u facu riknula od smijeha... Ja volim ljude bez dlake na jeziku...jedino je bad što su trudnice ipak jako osjetljive, pa bi trebao s njima malo lakše...

    A što se tiče stručnosti....čula sam za njega samo pohvale. Iz više izvora.

  4. #254
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa
    ... Ja volim ljude bez dlake na jeziku...jedino je bad što su trudnice ipak jako osjetljive, pa bi trebao s njima malo lakše...
    I kad nisam trudna ne volim da me vrijeđaju.

  5. #255
    Palagruža avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    251

    Početno

    Bila sam jutros u trudnickoj u Vinogradskoj i pregledala me dr Sabolovic Rudman. Divna doktorica! Ljubazna, simpaticna, sve mi je objasnila, a ni pregled nije bio pretjerano neugodan. Kako je sezona godisnjih odmora, svaki put kad sam bila me pregledavao drugi doktor: Tuckar, Kuna, Ivicevic. Ni sa kim nisam imala neko traumaticno iskustvo, ali definitivno - Rudman rules! Kad bi mi se bar ona potrefila na porodu.
    Ako nekoga zanima njihova politika glede narucivanja na preglede, ovako stvari stoje: ja sam prvi put dosla s 36tj. i narucili me na sljedeci pregled za 2tj. Onda od 38. do 41.tj. narucuju jednom tjedno, i tek kad napunis 41 tj. dolazis svaka dva dana.

  6. #256
    malena15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    85

    Početno

    curke, da li je trudnička ambulanta u vinogradskoj isto ono di se obavlja UZV ili je to negdje drugdje

  7. #257

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    71

    Početno

    u tom istom hodniku, samo kad dođeš ideš desno. pišeti trudnička ambulanta, moraš se unaprijed naručiti na šaltru ili e-mailom.

  8. #258
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    cure, molim vas info za frendicu - ja sam lezala u Vg, ali nikad nisam dolazila u trudnicku itd. Zanima me je li standardna procedura trudnicu koja je usla u 41.tt (danas 40 plus 1) naruciti tek za tjedan dana. jucer je na punih 40tt bila na pregledu - otvorena 1 prst, cerviks nije smeksan, na ctg-u nema trudova i narucili su je tek u sljedeci ponedjeljak - dakle na 41tt. zabrinuta je jer joj prvi ctg nije bio ok (beba je spavala), ali nakon cucnjeva je bio u redu, a zadnji uzv je bio u 5. mjesecu tako da nema pojma niti kolika je procjena bebe niti stanje s plodnom vodom, posteljicom i sl. (nazalost je u bliskom krugu prijatelja nedavno imala tragican slucaj zbog nedijagnosticiranog manjka plodne vode pa je dodatno osjetljiva, a u Vg joj nisu htjeli napraviti uzv). ja sam mislila da se, kad se napuni 40tt, svaka 2 dana ide na amnioskopiju i pregled?! i ako doceka sljedeci ponedjeljak, pretpostavljam da ce je zadrzati u bolnici? kakva je praksa? (na patologiji trudnoce su sa 41tt poceli s indukcijama).


    hvala!

  9. #259

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    slijepo crijevo zagreba
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    cure, molim vas info za frendicu - ja sam lezala u Vg, ali nikad nisam dolazila u trudnicku itd. Zanima me je li standardna procedura trudnicu koja je usla u 41.tt (danas 40 plus 1) naruciti tek za tjedan dana. jucer je na punih 40tt bila na pregledu - otvorena 1 prst, cerviks nije smeksan, na ctg-u nema trudova i narucili su je tek u sljedeci ponedjeljak - dakle na 41tt. zabrinuta je jer joj prvi ctg nije bio ok (beba je spavala), ali nakon cucnjeva je bio u redu, a zadnji uzv je bio u 5. mjesecu tako da nema pojma niti kolika je procjena bebe niti stanje s plodnom vodom, posteljicom i sl. (nazalost je u bliskom krugu prijatelja nedavno imala tragican slucaj zbog nedijagnosticiranog manjka plodne vode pa je dodatno osjetljiva, a u Vg joj nisu htjeli napraviti uzv). ja sam mislila da se, kad se napuni 40tt, svaka 2 dana ide na amnioskopiju i pregled?! i ako doceka sljedeci ponedjeljak, pretpostavljam da ce je zadrzati u bolnici? kakva je praksa? (na patologiji trudnoce su sa 41tt poceli s indukcijama).


    hvala!
    kod njih je takva procedura, može se pitat da li mogu ubrzati stvar sa induciranim porodom ali bolje ne. ja sam poslana doma u 40 tj i naručena za tjedan dana jer je bilo sve ok. puknuo mi je vodenjak nakon 5 dana. znaju preporučiti i sex jer navodno sperma potiče trudove

  10. #260
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    hvala, gogaa!

    ma nije njoj do indukcije... samo ju je trta jer uzv nije radjen od 5. mjeseca pa se brine da li je sve ok... a rade li uzv da procijene bebu i vide polozaj prije radjaone? pretpostavljam da to moraju... nije bas isto roditi bebu od 3,5 i 4,5 kg...

  11. #261
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    evo da javim - frendica je rodila prije tjedan dana - bebac 3900g i 56cm! potpuno prirodno, bez epiziotomije i zahvaljuje se babici i ostatku osoblja koji su to omogucili! bas lijepo da se stanje u HR rodilistima mic po mic popravlja!

  12. #262

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1

    Početno

    Preporučam dr. Grbavca i dr. Djaković u vinogradskoj. tri puta sam rodila tamo i imam samo riječi hvale za cijelo osoblje.

  13. #263
    Tetka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    87

    Početno

    Operirao me dr.Ivičević, hitan carski u ponoć, zakon doktor!!!

  14. #264
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ivičević....mrzim ga! a i sebe sto se nisam snasla

  15. #265
    Isobela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    Pozdrav svima! ja isto namjeravam roditi u vinogradskoj (termin je 22.01), pa se malo informiram o svemu. Čitam samo loše o Ivičeviću, da je vulgaran i svašta nešto, u čemu je zapravo stvar s njim, ne kužim, a već ga se bojim?
    P.S. po čemu se gleda pripadnost bolnici, jer po osobnoj spadam u vinogradsku, a po stvarnom mjestu gdje živim u Petrovu, da se pravim luda?

  16. #266
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    nemoj se bojati Ivicevica... kod njega je stvar da ima svojih dana kad izvali sve i svasta i zna biti neugodan (sto naravno nikako nije u redu), ali samo treba nastojati u tom trenu ostati smiren, ne se preplasiti nego lijepo odbrusiti istom mjerom ili presutiti bez previse uzbudjivanja... mislim...njegovo ponasanje u nekim slucajevima stvarno nije u redu, ali stvarno ga ne treba uzimati k srcu jer se ocito tu nista nece promijeniti. ali ako zagusti u bilo kojem pogledu - zakomplicira se porod i sl., he's THE MAN kojega mozes pozeljeti - strucnjak i pol!
    koliko sam vidjela, osobito je osjetljiv na trudnice koje su nakupile hrpu kila u trudnoci - njih ne stedi s nelijepim komentarima jer te kilograme cesto dovodi u vezu s trudnickim dijabetesom i strasno je ljut sto si zene takvo nesto dopustaju (mada trudnicki dijabetes ne mora imati apsolutno nikakve veze s kg). navodno mu je brat za kojeg se brinuo imao dijabetes pa ga to tangira u srce...

    inace, dugo sam lezala u Vg i moram reci da je Ivicevic zapravo zaista dobra i topla srca - nacin na koji se pobrinuo za neke slucajeve dok ih drugi nisu fermali pola posto me uvjerio u to... ali da zna biti neugodan, definitivno zna... mada ja u valjda 60 vizita niti jedan jedini put s njim nisam imala neugodno iskustvo...

  17. #267
    Isobela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    Frka, thanks!

  18. #268

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Ja tamo nisam imala problema sa doktorima zato su sestre druga priča.Ima ih divnih ali se pripremi da će biti tako bezobraznih koje misle da su pobrale svu pamet svijeta.
    moj savjet da poneses koju pelenu u bolnicu jel se meni dogodilo da mi sestre donjela dijete na dojenje koje je bilo ukakano pa kada sam je molila da mi presvuće djete prije jela rekla da ga prvo nahranim.Nakon toga sam je još dva puta zvala i rekla da mi presvuće dijete nakon hranjenja naravno ona me samo pogledala i zatvorila vrata od sobe.Na kraju sam posudila pelenu od cimerice i sama presvukla dijete.

  19. #269
    Mama Martina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb-Malešnica
    Postovi
    198

    Početno

    Slažem se s Frkom u svezi Ivičevića. Stvarno zna biti svakakav, neugodan i slično. Ali, on je mene spasio! Rađala sam 46 sati i da nije bilo njega nitko ne bi napravio hitan UZV i vidio da ne mogu roditi jer se djetetu glava okrenula i ne može izaći van. Napravio je tada hitan carski i sve je bilo hvala Bogu OK. Samo sam njemu bila zahvalna što me "spasio od muka" i što je s mojom bebom sve OK.

  20. #270
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ivičević je meni "dijagnosticirao" cistu u trbuhu, bez objašnjenja, na temelju pogleda, odmah poslije poroda. od ciste ništa, crijeva su mi izašla od velikog trbuha, poslije se sve povuklo, ali toliko o njegovoj stručnosti. njegovu "kulturu" ponašanja neću ni komentirati

  21. #271
    leptiric_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    POzdrav. Tražim i tražim, valjda smijem ovdje pitati. Na preporuku mog ginekologa rekao je da se javim 2.1. u TA, tada ću biti 35+4. Cerviks skraćen. Zatvorena. Na moje pitanje kako da se pojavim kad se moram naručiti, on kaže da nema se vremena za naručivanje ( i u papire piše pregled za 2 tjedna) i samo kažem da me probada. da su dužni pregledat me. Kako da se ponašam? Pravim se luda sjednem i čekam ili što? Molim vas pomozite mi. Hvala.

  22. #272
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    moj savjet ti je da se odeš gore naručiti...ja sam danas bila gore (38tj) i lijepo me sestra naručila idući utorak.... jesu, dužni su te primiti,ali otresat će se na tebe,ne na tvog ginekologa...
    uostalom, ako si za 2 tj.naručena kod njega, zašto nema vemena za naručivanje u bolnici?

  23. #273
    leptiric_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Ne, ja više ne idem kod njega, nego kontrola u bolnici za 2tjedna. Kao je njegova preporuka. Pa da zato i pitam, jer mi se ne da trpit izdrndavanja na mene. A opet gledam ako je gin rekao da se nema vremena za naručivanje da je rekao to s razlogom. Ne znam ni sama.
    Posljednje uređivanje od leptiric_zg : 27.12.2011. at 22:10

  24. #274
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    koliko ja znam, sa 38 tj dođeš gore s uputnicom za pregled i oni te naruče idući tjedan (znači u 39tj) na kontrolni pregled. e onda ti nakon pregleda,oni savjetuju dal ćeš doći za 2 dana,4 dana ili za tjedan dana opet na kontrolu....s novom uputnicom opet....

  25. #275
    leptiric_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Da ali moj gin tvrdi da ja neću dočekat 37TT zato kaže da zasjednem i čekam da me prime. Poslala sam im mail jutros na narucivanje@, čekam odgovor, Hvala.

  26. #276

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Ubacujem se s pitanjem, kako se naručim za prvi pregled, moram ići u bolnicu da bi se naručila (kako sam shvatila iz posta Lucas) ili mogu telefonom? Ili jednostavno dođem s uputnicom? Leptirić_zg molim te javi kako je prošlo to s mailom, jesi im proslijedila i uputnicu?

  27. #277
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    nadam se da će se Leptirić_zg javiti sa pozitivnim vjestima, meni su rekli (i ginićka i frendica koja je gore nedavno rodila) da se ide gore k njima s uputnicom jer se nemože preko telefona

    a pošto je to bila prilika da se stariji sin i ja provozamo vlakom do Zagreba (i napravimo mali izlet hehehe) prošetali smo se do gore....

    iskreno, bilo bi puno lakše i jednostavnije da se može telefonom i malilom, pogotovo za one trudnice koje nemogu/nesmiju hodat toliko....

    sretno svima, mene panika lovi jer sam naručena u utorak kod onog "divnog" doktrora

  28. #278

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Ja sam mislila čak za pregled uzeti taxi jer imam putovati tramvajem bar sat vremena a ne bi smjela sa svojim visokim tlakom. A opet, ne želim, niti mogu plaćati neznamnijakolikokuna taxija samo da bi došla gore i naručila se, koma. Lucas sretno u utorak, možda doktoru taj dan grah dobro padne

  29. #279
    crvic avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    386

    Početno

    samo da vas malo utjesim, utorkom radi i dr gall, mlada doktorica, jako ljubazna i puna strpljenja. mozda izbjegnete dr ivicevica

  30. #280
    lella.I.B avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    7

    Početno

    mene je porodio dr.Kuna prije 18,5god. i bio je divan, strpljiv, smiren, čak raspoložen i za zezanje...eto, sve pohvale njemu!! i svakako moram spomenuti i prof. Hermana koji, na žalost, više nije u Vinogradskoj. vodio je moje dvije trudnoće i zbog njega sam osjećala sigurnost.

  31. #281
    Isobela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    Nakon pregleda kod dr. Ivičevića mogu samo reći da mi je čovjek skroz OK, normalan, pregled me nista nije bolio, sve mi je rekao što me je zanimalo i objasnio kako sada stvari stoje, za razliku od doktorice Vranješ, koja mi ni riječ nije rekla, izašla sam s njenog pregleda bez ijedne nove informacije, a i pregled mi je bio poprilično neugodan, tako da se nadam da cu i sljedeći put potrefiti Ivičevića

  32. #282
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    da, definitivno se slažem...i prošli tjedan sam bila kod njega i iznenadila se koliko je blag i nježan i ljubazan bio, čak sam išla provjeravati na povjesti bolesti jel to zaista bio on, al reko,valjda mu je taj dan grah tako pao....al danas opet ista priča,...ljubazan, ugodan, nasmijan, sve mi objasnio, prijatan, još se ispričavao ako će me malo zaboljeti ali mora me pregledati .... stvarno, da ne povjeruješ....

  33. #283
    samoJa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Pozzzz, ako netko zna bila bi zahvalna na odg.i pomoći, naime u 12mj 2011g. bila sam na kiretaži u Vinogradskoj zbog ploda koji se prestao razvijati u 8tj Doktori kod kojih sam bila su dr.Lepušić i Dr.Vukšić ???? ako sam dobro zapamtila prezime, no u potpisu otpisnice stoji potpis dr.Kraljevića za kojeg sam čula da je odličan, mene zanima dali su oni i u tr.ambulanti i kod poroda ili ? Meni je termin poroda 25.12. ali sam več sad prst otvorena i imam problem sa visokim tlakom pa sam naručena u 35tj na kontrolu , danas je 34. pa me zanima što više inf. Hvala

  34. #284
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    da, definitivno se slažem...i prošli tjedan sam bila kod njega i iznenadila se koliko je blag i nježan i ljubazan bio, čak sam išla provjeravati na povjesti bolesti jel to zaista bio on, al reko,valjda mu je taj dan grah tako pao....al danas opet ista priča,...ljubazan, ugodan, nasmijan, sve mi objasnio, prijatan, još se ispričavao ako će me malo zaboljeti ali mora me pregledati .... stvarno, da ne povjeruješ....

    Ma da?
    Kod mene sve suprotni dojmovi, doduše bilo je to prije više od 2god, skoro 3. Ne bi se cudila da je promjenio ponašanje jer je dobio kakvu opomenu

  35. #285
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj samoJa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozzzz, ako netko zna bila bi zahvalna na odg.i pomoći, naime u 12mj 2011g. bila sam na kiretaži u Vinogradskoj zbog ploda koji se prestao razvijati u 8tj Doktori kod kojih sam bila su dr.Lepušić i Dr.Vukšić ???? ako sam dobro zapamtila prezime, no u potpisu otpisnice stoji potpis dr.Kraljevića za kojeg sam čula da je odličan, mene zanima dali su oni i u tr.ambulanti i kod poroda ili ? Meni je termin poroda 25.12. ali sam več sad prst otvorena i imam problem sa visokim tlakom pa sam naručena u 35tj na kontrolu , danas je 34. pa me zanima što više inf. Hvala
    vjerovatno misliš na dr. Vukovića. svojedobno je bio u trudničkoj ambulanti, a dežuran je i u rađaoni pa ako ti se potrefi - super!

    mala-vila, ako se ne varam, dr. Ivičević je otišao u mirovinu (btw, i meni je ostao u pozitivnom sjećanju (za razliku od Košecke), a duuuugo sam ležala na odjelu. ali favorit mi je definitivno dr. Butorac - ne znam što bi bilo s nama da nije bilo njega).

  36. #286
    samoJa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Danas sam dobila termin, naručena sam 22.11. od 8-11, el znas tko je tada u ambulanti?

  37. #287

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Igrom slučaja bila sam završila zbog jakih bolova u 25 tt kod dr. Grbavca i mogu reći samo sve najbolje. Pregledalo me dosta doktora u trudnoći, ali on je daleko ispred svih na 1. mjestu. Pažljiv, stručan, human, temeljit.

  38. #288
    samoJa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Evo ja danas bila prvi puta u TA u Vinogradskoj i oduševila se, čekala sam samo sat vremena doktro i sestra super, jako ljubazni, doktor detaljan baš sam se oduševila.

  39. #289
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    U Vinogradskoj sam rodila prije 10 mjeseci i išla bih tamo opet!

  40. #290
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Da frka, Ivičević je od 01.10. u mirovini. Meni osobno je on puno značio u vrijeme kad sam ležala gore zbog gubitka jednog ploda. Iskreno, nikada ga nisam čula u tih 22 dana da je bio bezobrazan u toj mjeri da su žene plakale kako se gore priča već je tu i tamo znao nabaciti kakav sarkastičan komentar ali ja na takve znam odgovoriti jer nisam baš osjetljiv tip trudnice
    Od doktora bi mogla izdvojiti Grbavca i Tučkara kao moje favorite, Grbavca jer mi bio podrška i na Humanoj na 5. katu i sada na Patologiji trudnoće a Tučkara jer me davno porodio s mojim Damijanom i stvarno je bio divan na porodu. Naravno i ostali doktori su mi sasvim u redu, uopće nemam nikakvih zamjerki, ali kada bi mogla birati, njih bi i na ovom porodu.

  41. #291
    samoJa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Po meni su svi ok, sad kak lezim tu,sve sam ih vidla al izdvajam definitivno dr.Kosec i dr.Tuckara

  42. #292

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    slijepo crijevo zagreba
    Postovi
    57

    Početno

    izdvojila bih i Dr. Ivku Djaković naravno uz spomenutog Grbavca. Mada mi je i Dr. Ozren Grgić ostao u lijepom sjećanju kao i Dr. Ivan Brlečić koji mi je radio amniocentezu, sve detaljno objasnio i pokazao šaleći se cijelo vrijeme

  43. #293
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    cure iz mpo, jeste li i u trudnoći išle koji put na uzv i pregled na mpo odjel, ili dolje na ginekologiji? u 32tt sam, a ovaj mjesec moram pregled obavit u bolnici jer mi je soc gin na godišnjem pa nisam mogla dobiti termin...pa nezz jel bolje da odem kod njih ili na ginekologiju.....

  44. #294
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    sejla, nema razloga da ideš na MPO odjel - trudnoća se vodi kao i svaka druga i ne razlikuje se od drugih samo zato što je oplodnja bila izvantjelesna

  45. #295
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala frka Ma slažem se, naravno da je to trudnoća kao i svaka druga, samo me zanimalo je li možda koja od vas i u trudnoći išla gore na uzv.

  46. #296

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Citiraj gogaa prvotno napisa Vidi poruku
    ...izdvojila bih i Dr. Ivku Djaković naravno uz spomenutog Grbavca...
    ova žena je anđeo. ne znam više kaj da velim za nju, osim da ću coprat da mi bude na porodu, jer je žena doktorica kakvu treba potražiti.

  47. #297
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    i meni je sad na ovom porodu bila dr. Djaković . iako su porod obavile u većini slučajeva babice. tj. ne, odradila sam ga ja većinom, hehehe. a dr. Rudman mi je krenula inducirati porod. ma svi su mi gore ostali u predivnom sjećanju. ležala sam gore u 6 navrata po 6-12 dana i ne znam koga bih posebno izdvojila jer su svi predobri, puni razumijevanja, nisu bahati (osim dr. I. koji je znao biti dosta neugodan prema nekima, ponekad i prema meni, ali ne toliko da me baci u suze, nego da mu odgovorim), objasne ti ako ti što nije jasno, a takve su i sestre...tako da, ako bih ikada ponovno morala birati i odlučivati, definitivno bi vinogradska bila moj prvi i zadnji izbor

  48. #298
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Vinogradska je moj izbor već treći puta i imam samo riječi pohvale za sve liječnike i sestre. Malo mi je Bilandžija nadrkanovička ali ne mogu baš svi biti savršeni

  49. #299

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    dr. marija jukić - nije baš ostavila neki dojam na mene. sve je objasnila što sam pitala, ali mi je malko tu mač ispala živac, ne volim kad ljudi okreću s očima i nervozni su. prvi puta sam kod nje, ne znam jel inače ovakva ili je samo imala loš dan.

  50. #300
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Ako tko zna, molila bih raspored dezurnih doktora u TA ovaj i iduci tjedan (ako se mijenja raspored, to nemam pojma)?

Stranica 6 od 9 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •