Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 402

Tema: doktori iz vinogradske

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno doktori iz vinogradske

    zanima me koji doktori porodnicari rade u vinogradskoj, da li imaju privatne ordinacije, da li bi mi kojeg preporucile?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    9

    Početno

    Mislim da doktorica Košec radi i privato ali moraš imati dosta love za nju. :/
    Od ostalih bi ti najtoplije preporučila doktora Kunu. :D
    Ne znam jel radi privato ali petkom ima trudničku ambulantu i stvarno je super doktor!!! Dođi ujutro ( do 11 primaju knjižice ) i malo pričekaš ( čitaj barem 2 sata ) i vidjet ćeš da ti netreba privatnik. A i sestra u ambulanti je zakon!!! Ja sam kod njih vodila trudnoću i bila sam prezadovoljna. E da. Treba ti i uputnica od tvog ginekologa i povijest bolesti (ako imaš, naravno).
    Pošalji pm ako imaš još pitanja!!!

  3. #3
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Definitivno dr. Kuna ;)

    I stvarno nema potrebe da ides privatno kod njega kada mozes u bolnici obavljati preglede na uputnicu jer kako sam ja cula u njegovoj privat ambulanti se ne ceka nista manje nego u bolnickoj :*

  4. #4
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj timm prvotno napisa
    Mislim da doktorica Košec radi i privato ali moraš imati dosta love za nju. :/
    ako to dosta love znači kao i za sve druge privatne poliklinike.
    ja sam vodila trudnoću kod dr. Košec, jako sam zadovoljna i njom i sestrom Mirjanom (koja isto radi u Vinogratskoj na UZV-u).
    uglavnom, pregled i uzv privatno kod nje košta 400kn, koliko sam upoznata, i drugdje su cijene tolike.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Ja sam vodila trudnoću kod privatnika, ali sam na preglede zadnjih mj dana išla kod doktorice Košec i mogu reći da je super doktorica. K njoj me poslala moja doktorica koja radi u rađaoni u Vinogradskoj, a pratila mi je trudnoću uz mog privatnog ginekologa.
    Dr Košec ima ponedjeljkom trudničku ambulantu. Čeka se dosta jer prvo ujutro odradi vizitu, a tek iza 9h dođe i počne primati pacijentice. Sestra prije toga uzima urin i izvaže.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    super cure, hvala na odgovorima.
    a na kojoj lokaciji dr kosec ima privatnu ordinaciju? ona dakle i poradja u vinogradskoj?

  7. #7
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Dr Kuna mi je bio na zadnjem uzv-u - samo riječi pohvale...

    On i porađa ili...?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    HITNO!
    Je l' netko zna koji doktor sutra (srijedom) radi u trudničkoj ambulanti i kakav je?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj RinaS prvotno napisa
    HITNO!
    Je l' netko zna koji doktor sutra (srijedom) radi u trudničkoj ambulanti i kakav je?
    Koliko ja znam radi doktor Tučkar i nije loš. Malo malo ima frajerski pristup ali je sasvim ok.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Nek je on ok, sam nek nije (Felix editirala nepristojnu rijec). Hvala.

  11. #11
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    cure, lijepo molim bez uvredljivih izraza.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Ispricavam se.

  13. #13
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    super cure, hvala na odgovorima.
    a na kojoj lokaciji dr kosec ima privatnu ordinaciju? ona dakle i poradja u vinogradskoj?
    sori 33, tek sam sad vidjela post.
    da, prađa u vinogratskoj, a privatno radi u poliklinici eljuga, srijedom poslijepodne.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko-Knežija
    Postovi
    563

    Početno

    Kod dr.Košec možeš i u Vinogradsku doći bez uputnice... pregled platiš 50kn, a ultrazvuk 80kn... moraš čekati min.2 sata, ali platiš puno manje nego u Eljugi, a za ostatak love kupiš nešto za bebu
    Provela sam u Vinogradskoj toliko vremena da bi mogla otvoriti savjetovalište za one koji idu tamo roditi a za dr.Košec imam samo pohvale...

  15. #15
    kekita

    Početno Re:

    Zna li koja od Vas za utorak? Koji doktor i kakav je?? Inače....prođe termin, sad čekanje. Ako ne bude ništa - utorak s uputnicom u trudničku ambulantu.

  16. #16
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    curke jel zna netko kako se radi sad u ove ljetne mjesece,tocnije me zanima dr.Kosec?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno

    ni oni ne znaju kako se radi, puno ih je na godišnjem i čini mi se da radi ko što stigne. ja sam bila neki dan u trudničkoj ambulanti, dosta dugo se čekalo jer su imali jedan carski baš u to vrijeme. prije sam se probala raspitat tko će taj dan bit u trudničkoj od doktora, a sestra mi je rekla: "onaj kog vidim" i mislim da je stvarno tako. eventualno možeš saznat preko telefona jel dr. košec na godišnjem i kojim danom u normalnim okolnostima ona ima ambulantu, pa se nadat

  18. #18
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    e bas ti hvala ,nema mi druge nego tako nis zovem ih sutra
    a kad ti trebas rodit?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno

    10.8., iako mi se jučer činilo da ću jučer, danas ko da ni nisam trudna. nemoj puno očekivat od pregleda u bolnici, tak su me brzo sprašili da nisam stigla niš pitat, ogromna im je gužva zbog GO, nije mi pogledala ni nalaze koje sam priložila

  20. #20
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    a da guzve su i njima je to ko na traci al dobro nisu mesari :?
    a zasto te nema na ljetnim trudnicama?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno

    zato kaj imam doma jedno čudovište od skoro 3 godine koje zahtijeva punu pažnju pa sam slaba s vremenom.

  22. #22
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    a ook ma nisam te vidala tamo pa psam zato pitala

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno

    Renchy, jesi bila u trudničkoj?ako jesi kakvo je stanje? ja moram ponovo pa me zanima jel onaj dan slučajno bila ogromna gužva ili da se ponovo pripremim na višesatno čekanje

  24. #24
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    ma nisam zato se i raspitujem jel moram od 38tj u bolnicu ,trebam tamo oko 9,10 .08 ajde javi kakvo je stanje jel ces vjerovatno prije mene biti gore pa cisto da znam

  25. #25
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    evo ja zavrsila kod dr.Kune i stvarno sve naj naj mogu reci on je inace petkom u trudnickoj i dobro je doci sto ranije ak vam se ne ceka
    ja svaki petak dodem oko pola osam i budem 3-4 i vec oko pola devet devet najkasnije budem gotova tak da i nije tako strasno,a sestra je takoder zakon, eto to su najsvjezije info koje ja imam i da dodam jos bez uputnice pregled sa amnioskopijom je 150 kn

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    137

    Početno

    ja sam krenula privatno ali mi doc. nema nikakve veze nis 1 rodilistem...

    ovaj put bi zeljela rodit u vinogradskoj -tamo spadam i sestra je tamo rodila i bila zadovoljna pa bi htjela nac dr. iz Vingradske koji radi i privatno...

    vidim iz vasih posteva da najvise preporucujete dr. Kosec i dr. Kunu ... na stranicam poliklinike Eljuga nema dr. Kosec pa molim tko je isao kod njih na pregled da kaze gdje rade ili neki link

    .....
    znam da mogu ici kod njih u bolnicu ali tako sam s 1. djetetom i kad sam dosla roditi bila je dezurna 'moja dr' i ostavila me u radaoni jer kao prvorotka dugo rada ...i porod je bio koma i trebalo mi je 5 g. da se ohrabrim na 2.trudnocu... i sad bih sve napravila da izbjegnem takvu slampavost i nemar...(bolnica Merkur)

  27. #27
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    dr.Košec radi u eljugi srijedom poslijepodne

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj lumpar prvotno napisa
    znam da mogu ici kod njih u bolnicu ali tako sam s 1. djetetom i kad sam dosla roditi bila je dezurna 'moja dr' i ostavila me u radaoni jer kao prvorotka dugo rada ...i porod je bio koma i trebalo mi je 5 g. da se ohrabrim na 2.trudnocu... i sad bih sve napravila da izbjegnem takvu slampavost i nemar...(bolnica Merkur)
    lumpar vidim da imamo nekih slicnosti, moj porod u merkuru isto bio katastrofa, pa se sada odlucih za vinogradsku, takodjer trazim vezu tamo, svakako napisi svoja iskustva ako odes u eljugu...drzim fige za bolje iskustvo ovaj put!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    137

    Početno

    dobro 33, u svakom slučaju sam u potrazi ... moram još na slijedeći pregled ići kod trenutnog dr. jer mi trebaju doći nalazi a do slijedećeg ću valjda naći kontakt - iskreno tražim ili Vinogradsku ili SD...

    iako sam svjesna da to ništa nemora značiti - najvažniji je pristup i pri porodu i neposredno poslije ...

    33 kad ti je termin?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    5.12., a tebi?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    137

    Početno

    o onda ćeš ti prije naći kontakt

    meni je termin službeno 3.4 ali budući su blizanci najvjerojatnije cca 3 tjedna prije

  32. #32

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    evo, upravo sam dosla s pregleda, moja mi je doktorica dala uputnicu za slijedeci pregled u vinogradskoj kod dr. kune. to ce vec biti 32. tjedan. on navodno nema privatnu ordinaciju ali svi kazu da je super doktor. tako da cu ja otici kod njega, a ako mi se slucajno ne svidi onda cu nastaviti voditi trudnocu u eljugi.

  33. #33
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    dr. kuna je fakat super. ja sam na njega "naletila" u trudnickoj ambulanti, jer je bio 8. mjesec pa lijecnici nisu bili prema rasporedu.

  34. #34

    Početno

    dr.Kuna radi privatno u poliklinici Bates

  35. #35
    kikica2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    250

    Početno

    Cure, od kojeg ste tjedna trudnoću pratile u bolnici? Meni moj socijalni kaže da mogu tek od 38.tj. :?

  36. #36

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj tinkača prvotno napisa
    dr.Kuna radi privatno u poliklinici Bates
    hvala puno za ovu informaciju, isla sam gledati imaju web stranice ali ih nisam uspjela telefonski dobiti. jesi li mozda bila tamo na pregledu? napisi koju rijec ako ti se da.

    kikica mene je soc. doktorica posala na slijedeci pregled prvi put u bolnicu, tad cu biti 32. tjedan. dakle nekoliko zadnjih pregleda u bolnici (sto ce ispasti najmanje njih 3).
    38. tjedan se i meni cini jako kasno, ja sam tad vec rodila!

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    e da, zaboravila sam pitat, posto ja na slijedeci pregled svakako idem u vinogradsku pa me zanima kako se dodje do te trudnicke ambulante? bas se ne snalazim tamo.
    takodjer, netko je vec spomenuo da dr. kuna ima ambulantu petkom i da je najbolje doci oko pola osam ujutro. jel to jos uvijek tako?

  38. #38
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    tridesetri,Kuna ti je petkon i najbolje je doci il ranije ujutro ili oko 10 kad nestane ona guzva bar je meni tako bilo

  39. #39

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    e da, zaboravila sam pitat, posto ja na slijedeci pregled svakako idem u vinogradsku pa me zanima kako se dodje do te trudnicke ambulante? bas se ne snalazim tamo.
    takodjer, netko je vec spomenuo da dr. kuna ima ambulantu petkom i da je najbolje doci oko pola osam ujutro. jel to jos uvijek tako?
    Uf, da li znas u kojoj je zgradi rodiliste? U toj zgradi odmah kad se udje ides desno i pri kraju hodnika desno je trudnicka ambulanta, ne mozes fulati jer je dve prepuno trudnica .

  40. #40

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Citiraj kikica2 prvotno napisa
    Cure, od kojeg ste tjedna trudnoću pratile u bolnici? Meni moj socijalni kaže da mogu tek od 38.tj. :?
    Ja sam isla prvi put u bolnicu u 39. tj i u 40.,a dan poslije sam rodila

  41. #41
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    38 tj. i tako jos 13 dana svaki drugi dan kad smo dosli na 40tj.koma

  42. #42

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    144

    Početno

    meni se Kosec cini malo grubom na pregledu...

  43. #43
    kikica2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    250

    Početno

    Da, i mene zaboli pri pregledu, ali je žena simpatična, a i nisam imala posljedica nakon pregleda.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    Cure, mene sve zanima o dr. Košec, jer sam dobila preporuku za nju od jedne njezine kolegice doktorice. Pa sad ne znam jel to solidarnost il je žena zaista super. U kojem je smislu gruba? Žuri se, ili što?
    I koliko ima godina, otprilike? Vidim da nju dosta hvalite, ali i dr. Kunu. On je mlađi?
    Ja trebam skoro odlučiti gdje ću roditi, jer u bolnicu gdje spadam nikako ne idem. Zato ispitujem...

  45. #45

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Ja nisam primjetila da je gruba, onak je srednjih godina, jako simpaticna i draga. Bila sam kod nje 2x.

  46. #46
    kikica2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    250

    Početno

    Ja sam prvi puta bila privatno kod nje u pol. eljuga i bila je jako simpatična i objasnila mi je sve što sam je pitala, drugi puta sam bila pred dva dana u vinogradskoj i isto je bila ok, jedino mi se činilo da se malo žurila, jer nas je bilo puno. Nisam stigla sve pitati što sam mislila, ali to sam sama kriva jer inače baš nisam najnapasnija osoba. Zabolilo me je malo na obadva pregleda, ali mi je na prvome rekla da mi je dolje jako čvrsto i dal sam se bavila kakvim sportom (nisam), pa je možda zato bolilo.Inače, sad mi je cervix omekšan i malo otvoren.

  47. #47
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    Dr.Kuna zakon,i rodila sam u Vinogradskoji i zadovoljna sam bila sa ekipom na porodu,jedino kaj sestre na odjelu nisu bas nekaj al dobro prezivjela sam tih tri dana

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    evo ja sam se vratila sa svog prvog pregleda kod dr. kune i nisam bas odusevljena.
    ok. mozda je covjek imao los dan, osim toga se bas bio vratio s neke interevncije na porodu ali pregled je bio prilicno grub. sestra stvarno jest zakon ali sve skupa ide ko na traci. kad zavrsis pitas se da li ti je taj pregled uopce bio potreban.
    ceka se jako, jako dugo, od toga sam dobar dio stajala jer su sve stolice bile zauzete.
    jedino sto sam uspjela pitati dr. kunu jest da li da radje dodjem kod njega privatno (iz iskustva: svi pregledi obavljeni privatno su uglavnom super, a svi bolnicki bole ko vrag...) ali mi cak ni na to nije odgovorio nego je nesto smuljao sebi u bradu u stilu, da dodjem ipak tu za tri tjedna, pa cemo se onda dogovoriti...
    moram priznati da mi se bas ne ide ponovo tamo pa molim da me malo ohrabrite - jel dr. kuna stvarno dobar inace? moze malo detalja?
    inace imam i super socijalnu ginekologicu koja mi je do sada vodila trudnocu, a i jednog odlicnog privatnika koji mi je preko puta ali htjela sam ici kod kune i u bolnicu cisto da se upoznam sa situacijom prije poroda (trebam roditi u vinogradskoj za dva mjeseca).
    sad zapravo ne znam sto da napravim...

  49. #49
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    ja ti preporucam da vodis trudnocu di si vodila i do sad a da u bolnicu krenes sa 38 tjednom tako sam i ja i sve je bilo ok,mislim da nema potrebe ici u bolnicu ako imas ovak doca,i ovak ces se pred kraj nahodat da ce ti biti muka
    sto se tice dr .Kune ja sam imala sam pozitivna iskustva s njim moze biti da je imao los dan il nesto,stvarno ne znam

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Ja sam isla u bolnicu na zadnja dva pregleda (38 i 39 tjedan) isto u Vinogradsku. I isto sam poludila od guzve i cekanja. . . . Po meni ti uopce nije bitno kod koga ides na te pregleda jer osim ako nemas od doktora broj mobitela da ga zoves u bilo koje doba nema bas neke koristi.
    Ja nisam na svom porodu vidjela ni jednog doktora, sve su odradili specijalizanti i babica, a druga stvar tko ti garantira da ces "uletiti" bas u njegovu smjenu?

Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •