Stranica 8 od 9 PrviPrvi ... 6789 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 402

Tema: doktori iz vinogradske

  1. #351
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    dali netko zna možda babice iz vinogradske? mene jako zanima koja mi je babica bila na porodu, imam ju na slici pa mogu poslati na pp.
    saznala sam koja je doktorica bila, sad me zanima koja je babica bila pa da kompletiram sliku i priču.

  2. #352
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Mogla bih doznati ime samo jedne babice i to samo ako je tvoja bila jaaako mlada.

    A koja ti je doktorica bila?

  3. #353
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Mogla bih doznati ime samo jedne babice i to samo ako je tvoja bila jaaako mlada.

    A koja ti je doktorica bila?
    babica je starija prosijeda gospođa
    dr je Tena Kovačević (specijalizantica)

  4. #354
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Meni je bila starija babica, predivna žena...jedina svijetla točka mog poroda...ne znam smijem li ime javno?

  5. #355
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    A ustvari zašto ne, ovdje se spominju imena...predivna babica je Blaženka Sumpor...kasnije mi je dolazila u sobu vidjeti kako mi ide dojenje i pomoći oko dojenja...na porodu smo se jako zbližile

  6. #356
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    meni dvije predivne mlade babice-Viktorija i Kornelija i predivna babica Martina na prijemu.

  7. #357
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    lagani up date, danas sam bila na pregledu u TA i nigdje ne piše koji je doktor kada dežuran i kako mi je sestra rekla, navodno se TA u Vg ukida

  8. #358
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    cure, kako to mislite da se trudnička ambulanta ukida?

  9. #359
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Pisala sam na temi rodilište

    Od petka ne naručuju nove trudnice u TA, samo se dolazi tamo na porod. Nešto vezano uz ove promjene nakon štrajka, zbog rada u smjenama, ne znam točno. Uglavnom očito nemaju dovoljno doktora, a više neće raditi prekovremene i slično.

    Ne rade ni druge ambulante u Vinogradskoj trenutno

    Ovako kažu da je do daljeg, možda se nešto i promijeni

  10. #360
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    mislim da je sve vezano uz zdravstvenu zaštitu trudnica izuzeto od štrajka. dakle, kao što ne smiju štrajkati na onkologiji ili pedijatriji tako ne smiju štrajkati ni liječnici uključeni u tercijarnu zdravstvenu zaštitu trudnica.

  11. #361
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Nije to vezano uz štrajk, nego posljedica novih uvođenja rada. ono što im sad žele uvesti smjenski rad,a nemaju dovoljno osoblja da pokriva porode, carske, ostale stvari i TA.

    Navodno je došao neki dopis iz Ministarstva, nakon toga je došlo do prestanka naručivanja u TA

    I kao, to će biti dio rasterećivanja bolnica, da se uredne trudnoće do termina vode kod primarnih ginekologa. A u bolnice će ići trudnice koje imaju nekih problema. Ali to su samo glasine, tko zna što je tu istina

  12. #362
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ja ležala gore zadnji vikend u godini i naručili me na kontrolu 27.01.
    valjda budu normalno primali one koji su već naručeni

  13. #363
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Da, to primaju normalno. Barem je tako rečeno. Jedino kažu da je tamo malo kaos i da se dugo čeka, ne znam zbog čega

  14. #364
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    hvala draga na info sad je lakše

  15. #365
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    kao što su cure rekle, to nema veze sa štrajkom već sa novim rasporedom rada tj. smjenskim radom, ako se to uvede "TA" će postojati isključivo za trudnice koje su pred porod i koje trebaju obaviti zadnji pregled pred porod čime zapravo trudnica odabire bolnicu gdje će rađati, a mi ostale morat ćemo trudnoću nastaviti voditi kod svojih primarnih ginekologa

  16. #366
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    doanna, jel znaš što znači zadnji pregled pred porod?

    Recimo ja sam već dugo na mirovanju, moj porod može početi i sad, i za 2 tj, i na termin. Ja se nadam da ću uspjeti sve obaviti kod svog privatnika, i doći u VG na porod. Jedino ako neće staviti neko ograničenje da se u tu novu TA ide od 40tt...

  17. #367
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Kažu da je proradila TA u Vinogradskoj (s drugog foruma), naručivanje je s uputnicom

  18. #368
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Čitam, čitam i sve želim napisati: savršeno! I onda pročitam, Vrci, i tvoju zadnju poruku.

    Baš sam htjela napisati da još uvijek nisam odlučila odšetati vidjeti kad koji doktor radi, a oni stigli i ukinuti TA (bar na kratko ili bar u glasinama). Nego, sad mi je ipak lakše ne pojaviti se tamo sve do poroda.

  19. #369
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    dakle moje iskustvo je slijedeće, ja sam IVF trudnoća od početka sam u Vg, na kraju krajeva zahvaljujući njima imam ovo malo čudo u buši i do 12tt sam preglede obavljala na humanoj u Vg na 5.katu, nakon toga me upućuju na daljnje preglede u TA u Vg, naručila sam se u 12. mjesecu i dobila termin za pregled jučer kad sam bila u 16tt. I jučer mi kaže sestra ne znam da li se vidimo na idućem pregledu možda ćete morati kod svog primarnog ginekologa, tako da ne razumijem odakle informacija da je proradila TA u Vg jer oni zapravo nisu do sada prestali naručivati ali postoji mogućnosti da će svaki čas prestati s time, a možda i neće. Dakle sve je još u zraku, ne znaju ni oni sami šta će biti.
    Vrci to ćete uputiti tvoj ginekolog kod kojeg vodiš trudnoću da se trebaš javiti u bolnicu u kojoj misliš rađati i onda ti oni u toj bolnici ponovno odrade pregled i što još smatraju potrebnim.

  20. #370
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Doanna, po toj logici oni za tebe ipak trebali imati i mjesta i vremena.

    Ja cijelo vrijeme imam urednu trudnoću i moj ginekolog sam mi je rekao da nema potrebe ići u TA (što je i bila moja želja). Tak da ako se više neće tamo naručivati, meni paše. ALi ipak ne mogu izbrisati trudnice koje su tijekom svoje trudnoće bile vezane za Vinogradsku.

  21. #371
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ma ne znaju ni oni što i kako raditi. U petak nisu naručivali, rekli su da se zove u utorak za info. Pa utorak i srijedu nisu naručivali, pa danas opet jesu. Zbrka samo takva.

    Danas su na forum.hr javile cure da su ih naručili, i danas je cura dobila mailom potvrdu da je TA rekla da se opet naručuje:
    drage moje, ja danas zvala i odgovorili mi da sve normalno radi, a i na mail su mi odgovorili.
    evo copy paste- Sa ginekologije su nam javili da ambulanta radi kao i do sada radnim danom od 8 do 11 h i morate se s uputnicom naručiti na pregled.
    Znam da ove dane nisu naručivali, pitala sam curu koja tamo radi, i cure koje su bile i pitale sestre. Jer me zanimalo za moju narudžbu
    Posljednje uređivanje od Vrci : 10.01.2014. at 00:33

  22. #372
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Ta je babica i meni bila na porodu...Bog je blagoslovio. Divna žena!

  23. #373
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Ova mlada lijepa doktorica sa kovrčavom kosom je mislim Ivka Đaković a dalmatinac je Ante Vuković. Oboje su super znam...pričam iz vlastitog iskustva



    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se nitko od doktora nikad nije predstavio. Znam samo ono dvoje koje sam vidjela u TA (i to zbog žiga na nalazu, inače ni to ne bih znala).

    Zna li netko kako se zove:
    - doktorica (mislim da je plava, 40+ godina) koja hoda okolo u nekoj sponzorskoj majici
    - mlada lijepa doktorica kovrčave smeđe kose
    - mladi doktor Dalmatinac

  24. #374

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Ja isto obožavam Butorca, šteta ako se posvetio samo onkologiji, obzirom na toplinu i čovječnost koju ima u pristupu trudnici.

  25. #375
    lelica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    94

    Početno

    Ja sam malo razočarana sa dr Vukovičem. Kad sam ga zamolila da mi kaže spol bebe osorno je odgovorio da nema vremena i da to uopče nije bitno.

  26. #376
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Što se tiče novosti, koliko sam shvatila više ponedjeljkom ne radi Košec u TA, nego samo Gall. Ali nisam sigurna, jučer nije bilo niti jedne

    Imam pitanje - kada trudnička ambulanta šalje na uzv? Sad su mi radili samo pregled i ctg, a zanima me i uzv dio. To sve onda spada pod taj pregled?

  27. #377
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Bila sam prošli petak u Vinogradskoj i na prijemu su mi rekli da nema rasporeda kad tko od doktora radi. I da oni sami ne znaju kada rade i da se ni ne nadam naručivanju (ukoliko nekim drugim putevima ne saznam i ne dogovorim se s doktorom) kod određenog doktora.

    Vrci, koliko si ti danas? Danas ti je bio prvi pregled u TA? Radili su ti vaginalni pregled?

  28. #378
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Danas sam 36+6, jučer sam bila prvi puta u trudničkoj.
    Ispada da ima kao neki raspored, ali nije fiksan. Navodno ponedjeljkom treba biti dr. Gall, ali je ona bila na bolovanju. Košec radi u pon, ali čula sam da ona dolazi popodne. Sad, jel to pravilo ili ne, ne znam. Niti oni nisu sigurni.
    Meni je u potpisu nalaza dr. Gall, a žig i potpis dr. Kune, koji ju je mijenjao

    Radili su mi vaginalni pregled (nisu neko mjerenje metrom, za to kažu da sam premalo trudna...), i poslao me dr na ctg - ne znam zašto i koga šalju, nije nas puno bilo tamo.
    Kontrola za tjedan dana

  29. #379
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Si zadovoljna pregledom?

    Ja sam danas 34+6. Pregled kod mog doktora je 14. 2. i tad ću biti 37+2. Dogovorili smo se da ćemo tada razgovarati o TA.

    (Ne znam zašto sam se počela premišljati o odabiru rodilišta)

  30. #380
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Jesam,u potpunosti zadovoljna svime. Sestre sve su bile predobre,doktor takoder. Nista nabrzaka, sve smo stigli popricati. Oprema naravno ne tako svemirska kao kod privatnika,ali sve je kako treba biti. Nema ulijetanja drugih osoba na pregled i slicno.
    Zapravo sve bolje nego sam ocekivala

  31. #381
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Super!

    Ja nisam radila vaginalne preglede tijekom trudnoće i rado bih da tako ostane što je dulje moguće. Znam da ču u jednom trenutku morati, ali ne bi prerano.

  32. #382
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    U trudnickoj u vinogradskoj cula sam nakon 36tt nema uzv. Vaginalno te mora pogledati da vidi kakav je cerviks i jel se otvaras.
    Ja osobno mislim da vaginalnci ne stete,bez njih ne bih znala da sam uloziva i mozda bih si napravila neko sranje bez mirovanja, ali znam da tu ima razlicitih stavova

    No ti budes prosla vec 37tt kad ces ici u TA,mislim da ti se onda vise ne isplati reci ne vaginalcu
    Posljednje uređivanje od Vrci : 29.01.2014. at 08:53

  33. #383
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Da, ja ću biti u pravom terminu kad, i ako, stignem do toga.

  34. #384
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Evo danas su u TA bile Gall i Košec. Gall je bila negdje do... prije 10 čini mi se. Onda je morala otići u salu. Zamijenila ju je Košec

    Zapravo ispada da je skroz svejedno kako se i kod koga naručimo, nikad se ne zna što se njima poremeti i tko na kraju bude tamo

  35. #385
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    U trudnickoj u vinogradskoj cula sam nakon 36tt nema uzv. Vaginalno te mora pogledati da vidi kakav je cerviks i jel se otvaras.
    Ja osobno mislim da vaginalnci ne stete,bez njih ne bih znala da sam uloziva i mozda bih si napravila neko sranje bez mirovanja, ali znam da tu ima razlicitih stavova

    No ti budes prosla vec 37tt kad ces ici u TA,mislim da ti se onda vise ne isplati reci ne vaginalcu
    meni fakat nije jasno zašto bi se trebalo vidjeti kakav je cerviks i jesi li otvorena u 38.tt pa trebaš roditi uskoro i baš se tada i isplati reći ne vaginalcu - nije bitno jesi li ili nisi otvorena.
    a to da vaginalci itekako štete sam se uvjerila upravo u Vg - nakon što su ustanovili da sam otvorena i da mi prijeti prijevremeni porod (30tt), odlučili su da više nema vaginalaca da se ne bi prenijela neka infekcija.

  36. #386

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    ...meni fakat nije jasno zašto bi se trebalo vidjeti kakav je cerviks i jesi li otvorena u 38.tt ...
    zato da se možeš dodatno iživcirati. osobito ako nisi ništa otvorena.

  37. #387
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Od mene pohvala za dr. Gall, pregled i gledanje plodne vode nisam ni osjetila

  38. #388
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Dr. Rudman je rekla da je petkom u TA.

  39. #389
    lelica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    94

    Početno

    Sve pohvale za babicu Lidiju, samo njoj mogu zahvaliti na podršci i brzom porodu

  40. #390

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    doanna, jel znaš što znači zadnji pregled pred porod?

    Recimo ja sam već dugo na mirovanju, moj porod može početi i sad, i za 2 tj, i na termin. Ja se nadam da ću uspjeti sve obaviti kod svog privatnika, i doći u VG na porod. Jedino ako neće staviti neko ograničenje da se u tu novu TA ide od 40tt...
    koliko si dugo mirovala?
    koliko ti je naporan bio porod s obzirom na mirovanje?

    ja sam prve dvije trudnoce bila aktivna a ovu mirujem, pa me nekako frka konndicije i snage pri porodu s obzirom na mirovanje..... (ne doslovno na porodu vec pri trudovima )

  41. #391

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj geronimo prvotno napisa Vidi poruku
    Ova mlada lijepa doktorica sa kovrčavom kosom je mislim Ivka Đaković a dalmatinac je Ante Vuković. Oboje su super znam...pričam iz vlastitog iskustva
    Dakovic je meni bila na porodu - predivna doktorica, same rijeci pohvale za nju i mogu je samo pozeljeti i ovaj put.
    Vukovic je bio curama u sobi na pregledu nakon carskog reza i obavljao sve oko toga, bio je divno pazljiv i cure su ga jako hvalile kako za pristup tako i za njeznost pri pregledima....

  42. #392
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Plusic, kakvi su stavovi dr. Đaković po pitanju prirodnog poroda?

  43. #393

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Pretraživala sam ovu temu no nisam ništa našla o dr. Kraljeviću. Ima li netko iskustva s njim, kakav je na porodu?

  44. #394
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    Da li dr Košec radi još uvijek u TA (ako da, koji dan)? Kakva su neka skorašnja iskustva?

  45. #395

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Dr.radovic radovcic - koma. Jako sam razocarana.

  46. #396
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ayan, radi čega? Meni je dr bila na porodu, i stvarno je bila ok.

  47. #397

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Prvo me pozurivala u kabinu, jedno 4 x je rekla ajmo se skinut usput me ispitujuci anamnezu. Onda komentari tko zna jel ce se trudnoca odrzat, pa ne vidi jel to kuca srce a ja se tresem na stolu, pa se kobzultirala s med.sestrom?! Na kraju pise i suti ja ju pitam kaj dalje ona samo da nek si pogledam jer sve pise na papiru. Plus sto sam ju pozdravila kad sam ju vidjela a ona nista. Ni a ni b.

  48. #398
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    uh... koma. žao mi je.

  49. #399

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Kuzim da im je tesko jer ih je malo i rade po 24 h ali to im nije opravdanje da se ovako ponasaju. Osobito to ne razumijem kod zenskih ginekologa koje su isto bile trudne i rađale. Empatija nula bodova, ne znam jel doma imaju kceri za koje bi htjele da ih se ovako tretira? Bas sam razocarana, ostavili su jako dobar dojam u prosloj trudnoci.

  50. #400
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Tko je ponedjeljkom u ta? Zadnja 3 puta sam bila cetvrtkom kod dr Gall, sad me narucila za sutra pa cisto da znam

Stranica 8 od 9 PrviPrvi ... 6789 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •