Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Drage žene i poneki muškarcu, jeste li ljuti?

  1. #1
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno Drage žene i poneki muškarcu, jeste li ljuti?

    Drage suborke sa nešto malo manjim stažem od mene.

    Da, vi koje ste tek zakoračile u borbu za svoje dijete!

    Koje tu tek polako hvatate konce i pokušavate shvatiti što znači kratica ICSI a što FET.

    Da, vi, koje ste shvatile da imate problem i morate na MPO!

    Da li vas ljuti što spaljuju za maškare "gay dijete iz epruvete"?

    Da li vas ljuti što nam opet prijete neke prilike da smo ubojice, zločinci, grešnici i sotone?!

    Da li vas ljuti što vam smanjuju šanse za dijete smanjenjem prava na liječenje?

  2. #2
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Nisam friška, ali sam ljuta.
    Već vidim svoje dijete i sebe na lomači zbog veeelikog grijeha. Zamislite, MPO!
    Nismo krali, ubijali, druge unesrećivali, sakatili. Da, treba nas spaliti! (nemasmajlićakojibidočaraogađenje)

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Sramota, slažem se!

    Nisam u mpo priči, iako je malofalilo da budem...Bez obzira - nema veze je li nam trebao mpo ili nije. To spaljivanje je sramota i treba to javno reći. Što nas čeka? KKK?
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 05.03.2014. at 13:00

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    i ljuta i ogorčena i u užasnom strahu što nas tek čeka, što čeka moju MPO djecu sa markićima i sličnima u budućnosti, a ima ih mila majko koliko hoćeš, možda lomača, možda spaljivanje kao vještice ....ovo je za svaku osudu i ne bi smjelo ostati na ovome

    iako

    naravno, sad oni tako nisu mislili

    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...-suprotno.html

    uostalom kako ova dotična zna kako je većina iz Selca glasala na referendumu????

    ma užas

    sad tek vidim da smo slično napisale i Peterllin i reny
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 05.03.2014. at 14:22

  5. #5
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    užasss..mene već možda znate sa teme "kako se neznam nositi sa surovošću života", možete misliti kako sam poludila kad sam danas ovo vidjela!! pa u kojem mi svijetu živimo, kuda mi idemo i kakva je ovo je.... zemlja! pa grozota!!!!!!ne da sam ljuta, nego bijesna. Užasnuta!
    idem si skuhati kavu da se smirim.

  6. #6
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    i

    uostalom kako ova dotična zna kako je većina iz Selca glasala na referendumu????



    ]
    pa imaš rezultate referenduma, po biračkim mjestima.

  7. #7
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Iz priopćenja udruge mladih Selce se vidi da su oni zapravo mislili kritizirati referendume. Ovo je totalno loše i krivo napravljeno. Meni nimalo smiješno. Toliko je zla nama neplodnima nanjela udruga Vigiliare, a gay populaciji Ž. Markić, a sve dirigirano s Kaptola, da mi to nikako nije tema za neku parodiju. Ne mogu raditi parodiju ni iz plinskih komora, kao industrijski najefikasnijih i najjeftinijih načina smaknuća homoseksualaca, židova, roma i ostalih nepoćudnih, ni iz smrti Luke Ritza, ni iz silovanja Vukovarki, ni... To je jedna velika nepravda (ne izjednačavam navedene nepravde) za sve koji su u nekom trenutku bili slabiji pa ih je tadašnja većina pogazila.

  8. #8
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    referendum se trebalo kritizirati, no ne na ovakav način. ovako je uvredljivo i bolno. a bez tumačenja jako jako zlo

  9. #9
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Ovo što se dogodilo je baš tako, veliko ZLO! I to se nikako nije smjelo dogoditi! Možda je bilo nenamjerno, možda parodija na referendum, možda...možda... sad se svi izvlače kako znaju i mogu ali im to nije nikakvo opravdanje za učinjeno! Kako je nekome palo napamet da spaljuje lutku djeteta?! Da se nitko nije nimalo zapitao kako će se to odraziti na druge?! Za mlade mi je jasno, još nisu počeli živjeti, ali stariji? Roditelji? Bake, djedovi?! I još slikaju SVOJU DJECU pored lutke! Sramota!!!
    Posljednje uređivanje od Snekica : 05.03.2014. at 16:31

  10. #10
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    Eto, kako smo brzo postali svjedoci učinkovitosti cijele hajke protiv MPO-a da se kao maskota koristi lutka djeteta začetog oplodnjom in vitro, odnosno kako su napisali "gay dijete iz epruvete".

    Bez obzira na objašnjenje koje sada daju ovo je bizarno, sramotno i zastrašujuće!

  11. #11
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    nije mi jasno kako nekome može pasti na pamet spaliti dijete. zgrožena sam. znači sutra mene može netko spaliti jer imam dijete iz epruvete. kako dijete uopče može biti gay..... tragedija ovog naroda!

  12. #12
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Sramota!
    Bljuje mi se, kao sto mi se bljuvalo i 1.12.

  13. #13
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja vjerujem da je to bila parodija, ali opet totalno nepromišljeno i bizarno kad sam to pročitala samo mi se digo tlak, mislim da su više naštetili nama kao MPO roditeljima i homoseksualcima nego što su ismijali one koje su htjeli

  14. #14
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Paliti lutku djeteta!? Uopće nekome past na pamet paliti dijete, pa i imaginarno i u prenesenom značenju, bilo ono od kartona, slame, papira ili plastike je vrlo zastrašujuće i za opće zgražanje. Ma kakav god konktekst bio, sama ideja je vrlo bizarna. Izlika da je ovo bila parodija na referendum nema nikakvog opravdanja. Ako su to stvarno mislili, postoji bezbroj domišljatih i duhovitih načina da se to izvede. Ovaj čin samo govori o mentalnom sklopu tih ljudi. Žalosno.

  15. #15
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Potpis amazonka!
    Uostalom, ako su bas htjeli ismijati referendum, pa sto nisu uzeli lutku Markicke, a ne djeteta

  16. #16
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Iskreno, ne pušim te njihove fore da je ovo trebala bit parodija Ako stvarno je, onda su potpuno falili cijeli smisao pusta.
    Pust predstavlja svo zlo u protekloj godini i prvo mu se sudi i čita za šta je sve kriv, a onda ga se ritualno spali. Smisao mu nije parodija već tjeranje zla.
    A ovo.... Šta? Ne kužim uopće šta je to trebalo predstavljat I još to organizira i osmisli udruga mladih

    Suze mi na oči dođu kad pomislim samo u kakvoj zemlji će odrastat moje dijete iz epruvete
    Posljednje uređivanje od cranky : 06.03.2014. at 09:16

  17. #17
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj ginger prvotno napisa Vidi poruku
    uostalom, ako su bas htjeli ismijati referendum, pa sto nisu uzeli lutku markicke, a ne djeteta
    x

    Citiraj cranky prvotno napisa Vidi poruku
    suze mi na oči dođu kad pomislim samo u kakvoj zemlji će odrastat moje dijete iz epruvete

    x

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    pa imaš rezultate referenduma, po biračkim mjestima.
    je je skužila sam što sam napisala poslije istekao edit
    bila sam euforična
    ipak hvala!
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 07.03.2014. at 00:02

  19. #19
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Oprostite, nisam u toku, nešto sam načula u vezi toga, kakve to veze ima sa samim referendumom?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •