Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 76 od 76

Tema: Gdje i kako proslaviti 8.?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Ja glasam za ZOO i uopće se ne treba bojati lošeg vremena, ako bi baš bila kiša nek ponesu kabanice.
    mi smo bili na jednom ročkasu u Zoo po kiši u 12. mjesecu i bilo je super. Više smo se zadržavali u onim zatvorenim dijelovima i njih
    ima dosta, a i djeca ionako na kraju završe u igraonici.

    Za kuglanje definitivno nisam.
    Znam dijete (9g) koje je dobilo kuglom u glavu na dječjem kuglanju i duuuugo nosilo "šanac".
    Još su premali za to.

  2. #52
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da "naši" roditelji nisu baš tako fleksibilni.
    Mima ovo mi je neobicno, mi se s odredjenom grupom slavimo rodjendan u ZOO; Sokolu, WG, kod nas na selu. nikad nije bio nikome probelm dovesti djecu. Cini mi se da ovo vase je vise iznimka, na zalost. ZOO je stvarno steta propustiti ako cura to zeli.

  3. #53
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Mima ovo mi je neobicno, mi se s odredjenom grupom slavimo rodjendan u ZOO; Sokolu, WG, kod nas na selu. nikad nije bio nikome probelm dovesti djecu. Cini mi se da ovo vase je vise iznimka, na zalost. ZOO je stvarno steta propustiti ako cura to zeli.
    Meni se čini da je najbolji odaziv na rodjendane u igraonice po shopping centrima, što je i logično, jer je to roditeljima praktično, usput obave kupnju po dućanima.

    Ako je rođendan malo dalje, na drugom kraju grada, onda ipak dolazi manje djece, što je i logično, jer roditelji trebaju organizirati i prijevoz, i svoje vrijeme i obveze, i ako imaju još djece, onda i njegove potrebe/obveze uklopiti u sve to.

  4. #54
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kod nas svi uglavnom slave u kvartu i oko kvarta, i to mi je logično jer mi je malo bezveze opterećivati ljude time da voze djecu na drugi kraj grada, i ne samo voze nego i čekaju par sati.
    Sigurna sam da bi neki i odustali, pa eto ne bih riskirala.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Meni je slabo kad vidim rodjendan na drugom kraju grada, jer nisam vozačica. MM je često zauzet, pa moram ili kombinirati sa drugim roditeljima ili se tarabasati javnim prijevozom.
    No, priznajem, takvi su rijetki - većina ljudi ipak organizira u kvartu.
    Posljednje uređivanje od buba klara : 13.03.2014. at 10:14

  6. #56
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Mi smo u istočnom dijelu grada, ali su se večinom vrtički rođendani održavali u Areni, sada je nažalost ta opcija zatvorena.
    I uvijek su svi došli.

  7. #57
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Nama je čarobna šuma igraonica bila super skroz do 10.og rođendana. Čisto je i uredno i prilagođeno dobi. Bili smo i na jednom fora radionice rođendanu tamo isti uzrast i bilo skroz fora Ali što se tiče financija mi smo ove godine prvi put slavili u McD silom prilike 9. ročkas curke i oduševili se. IPak je sve do ljudi tj. teta. Prostora ima, teta ih je super zabavila, doma se išlo sa smješkom oko glave, a i na fotkama se vidi veselje. Obične glazbene i dječje igre, ali sve je do atmosfere. Nama je pasalo s obzirom na bebili da ove godine bude jednostavno, slatko i kratko i tak je ispalo

  8. #58
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    pikula, bebica je tu? Kad se rodila? I čestitam!

  9. #59
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    je još smo maleni par tjedana. Tenks

  10. #60
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Uživajte!

  11. #61
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    pikula cestitam od

  12. #62
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    hvala

  13. #63

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    ja bi se ubacila na ovu temu, jer nisam našla odgvarajući odgovor ćitajući vaše komentare pa me zanima ako netko zna za Zagreb Zapad, točnije potez Gajnice-Vrapće-Stenjevec, gdje se može prosloaviti 8. rođendan sa cca 10 djece u 6 mj. Hvala svima unaprijed

  14. #64
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj lego kockica prvotno napisa Vidi poruku
    ja bi se ubacila na ovu temu, jer nisam našla odgvarajući odgovor ćitajući vaše komentare pa me zanima ako netko zna za Zagreb Zapad, točnije potez Gajnice-Vrapće-Stenjevec, gdje se može prosloaviti 8. rođendan sa cca 10 djece u 6 mj. Hvala svima unaprijed
    http://www.kidsjungle.hr/- imaš u CC1, ili kuglanje u zgradi do CC1. Naravno ako ti nije predaleko.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    Not Found

    The requested URL /-/ was not found on this server.

    neće mi otvoriti, ali hvala na savjetu

  16. #66
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj lego kockica prvotno napisa Vidi poruku
    Not Found

    The requested URL /-/ was not found on this server.

    neće mi otvoriti, ali hvala na savjetu
    Guglaj Kids jungle CC1.
    ili: http://www.kidsjungle.hr/kontakt-i-l...e-zagreb-west/
    Posljednje uređivanje od Cathy : 12.04.2015. at 22:11

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    hvala

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    mi smo upravo rezervirali termin u BAZINGA igraonici, cijena je i više nego povoljna (kupljena preko ponude dana) i vjerujem da će sae klinci dobro zabaviti. Hvala svima na savjetima i pomoći

  19. #69
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    meni je zanimljiv rođendan u ZOO , čekam da mi odgovore da vidim kakva je cijena.
    Zanima me ima li netko iskustva sa proslavom rođendana u arheološkom muzeju http://www.amz.hr/arhimir/za-djecu-i...rodendana.aspx
    i u muzeju automobila http://www.otk-ferdinandbudicki.hr/i...to#prettyPhoto ...ovo drugo mi zvuči jako zanimljivo.

  20. #70
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    meni je zanimljiv rođendan u ZOO , čekam da mi odgovore da vidim kakva je cijena.
    Zanima me ima li netko iskustva sa proslavom rođendana u arheološkom muzeju http://www.amz.hr/arhimir/za-djecu-i...rodendana.aspx
    i u muzeju automobila http://www.otk-ferdinandbudicki.hr/i...to#prettyPhoto ...ovo drugo mi zvuči jako zanimljivo.
    Moj mlađi je slavio prošli ili retprošli rrođendan u F. Budickom, kad j3 tek bio oatvoren, ali baš smo nezgodno pogodili termin kad su animatori bili odsutni (ljeto). Bez obzirana to, njih nekoliko se super provelo. Nije ih bilo puno, ukupno šestoro, a muzej je odličan.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.08.2015. at 22:09

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Taj Budicki zvuči fantastično!
    Što se radi na rođendanskim radionicama, legaći, crtanje ili možda kakva vožnja na nekom oldtimeru?

  22. #72
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    I meni se jako sviđa..jedino su možda ovi od 8 malo premali-Peterlin koliko je tvoj bio star kad je slavio?
    Moj F kad sam mu pokazala baš nije bio nešto zainteresiran-njemu su još uvijek darži Mc donalds i one divljaonice na napuhavanje :D ali otići ćemo u izvidnicu idući tjedan pa ćemo vidjet.
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 26.08.2015. at 10:30

  23. #73
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    I meni se jako sviđa..jedino su možda ovi od 8 malo premali-Peterlin koliko je tvoj bio star kad je slavio?
    Moj F kad sam mu pokazala baš nije bio nešto zainteresiran-njemu su još uvijek darži Mc donalds i one divljaonice na napuhavanje :D ali otići ćemo u izvidnicu idući tjedan pa ćemo vidjet.
    U muzeju je rođendan unutra.
    Mi smo već dvije godine slavili u Zoo-u i svi su uživali. Čak i drugi put kada je padala kiša.

  24. #74
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Caty koja je cijena proslave u Zoo? imaš li kakav kontakt, već dosta dugo mi nitko ne odgovara na mail-valjda su na GO.
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 26.08.2015. at 10:54

  25. #75
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    Caty koja je cijena proslave u Zoo? imaš li kakav kontakt, već dosta dugo mi nitko ne odgovara na mail-valjda su na GO.
    Evo tu ti piše:http://www.zoo.hr/stranica/edukacija/rodendan-u-zoo-u
    Ja sam zvala telefonom a ostalo riješila osobno.

  26. #76
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    I meni se jako sviđa..jedino su možda ovi od 8 malo premali-Peterlin koliko je tvoj bio star kad je slavio?
    Moj F kad sam mu pokazala baš nije bio nešto zainteresiran-njemu su još uvijek darži Mc donalds i one divljaonice na napuhavanje :D ali otići ćemo u izvidnicu idući tjedan pa ćemo vidjet.
    Moj je bio stariji - slavio je tamo 11 ili 12 rođendan - pojma više nemam. Mislim da je muzej automobila otvoren 2012 ili tu negdje, znači moj je imao 11+ godina.

    Oni u sklopu muzeja imaju odvojenu prostoriju sa prozorima prema prostoru muzeja i unutra imaju:
    - stolove za slavlje
    - stare igračke
    - novije igračke za razne dobi
    - stara računala (mm je guštao - Amiga, Atari, Commodore 64 ili 128-nemam pojma, mislim da su čak i stari ZX Spectrum tam izložili)

    Mi nismo imali animatore, nego se njih šestoro naganjalo po muzeju - velik prostor, ima izložaka u kojima se može sjediti, ima stari tramvaj vani u koji se može ući... Oni povremeno mijenjaju postav (posude oldtimere koji nisu u njihovom vlasništvu, pa stoje tamo mjesec dana) tako da je nama to bila dobra zabava, ali bez animatora treba se jako potruditi zabaviti veliku gomilu djece. Mislim da imaju limit na 10 ili 12 klinaca, ne sjećam se više.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •